Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
14/09/2022 | 15:30 | Adıyaman Atatürk Stadı | Adıyaman FK | 1 - 1 | Vefa Group Vanspor FK | ||
14/09/2022 | 15:30 | Pazar İlçe Stadı | Pazarspor | 0 - 2 | Karacabey Belediyespor | ||
14/09/2022 | 15:30 | Yomra İlçe Stadı | 1461 Trabzon FK | 0 - 1 | İskenderunspor AŞ | ||
14/09/2022 | 16:00 | Serik İsmail Ogan Stadı | Serik Belediyespor | 3 - 0 | Kırşehir Futbol SK | ||
14/09/2022 | 16:30 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 3 - 3 | Kocaelispor | ||
14/09/2022 | 16:30 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 1 - 0 | Zonguldak Kömürspor | ||
14/09/2022 | 16:30 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 1 - 1 | GMG Kastamonuspor | ||
14/09/2022 | 19:00 | Buca Yeni İlçe Stadı | Bucaspor 1928 | 1 - 0 | Ankara Demirspor | ||
14/09/2022 | 19:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 3 - 1 | Diyarbekirspor | ||
14/09/2022 | 19:00 | Balıkesir Atatürk Stadı | Balıkesirspor | 0 - 3 | Etimesgut Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | İskenderunspor AŞ | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 12 | ||
2. | Karacabey Belediyespor | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 8 | ||
3. | Kocaelispor | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 8 | ||
4. | Bucaspor 1928 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 8 | ||
5. | Zonguldak Kömürspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 7 | ||
6. | Fethiyespor | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 6 | ||
7. | Serik Belediyespor * | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 5 | ||
8. | Etimesgut Belediyespor | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 5 | ||
9. | Sarıyer | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 5 | ||
10. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 5 | ||
11. | Vefa Group Vanspor FK | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 5 | ||
12. | 1461 Trabzon FK | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5 | ||
13. | Ankara Demirspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5 | ||
14. | Diyarbekirspor [ligden ihraç] | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 12 | -6 | 4 | ||
15. | GMG Kastamonuspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | ||
16. | Uşakspor A.Ş. | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | ||
17. | Kırşehir Futbol SK | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | ||
18. | Adıyaman FK [ligden ihraç] | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 8 | -7 | 2 | ||
19. | Balıkesirspor * | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 1 | ||
20. | Pazarspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |