Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
02/10/2022 | 14:30 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 0 - 0 | Bergama Belediyespor | ||
02/10/2022 | 14:30 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 2 - 4 | Güneş Holding Çankaya FK | ||
02/10/2022 | 14:30 | Muş Şehir Stadı | Muş 1984 Muşspor | 1 - 0 | Niğde Anadolu FK | ||
02/10/2022 | 14:30 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Arguvanspor | 1 - 1 | Efeler 09 Spor FK | ||
02/10/2022 | 14:30 | Hopa İlçe Stadı | Artvin Hopaspor | 1 - 1 | Siirt İl Özel İdare | ||
02/10/2022 | 15:00 | Kepez Hasan Doğan Stadı | Kepezspor FK | 2 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
02/10/2022 | 15:30 | Spor Toto Akhisar Stadı | Akhisarspor | 1 - 1 | Osmaniyespor FK | ||
02/10/2022 | 15:30 | Minareli Çavuş Spor Tesisleri | Bursa Yıldırımspor | 2 - 0 | Merkür Jet Erbaaspor | ||
02/10/2022 | 15:30 | Tepecik Şenol Güneş Stadı | Büyükçekmece Tepecikspor | 0 - 0 | Sapanca Gençlikspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Güneş Holding Çankaya FK | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 11 | ||
2. | Muş 1984 Muşspor | 5 | 3 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 11 | ||
3. | Bursa Yıldırımspor | 5 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 9 | ||
4. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 8 | 2 | 8 | ||
5. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 8 | ||
6. | Kepezspor FK | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 8 | ||
7. | 68 Aksaray Belediyespor | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 8 | ||
8. | Merkür Jet Erbaaspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 7 | ||
9. | Sapanca Gençlikspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 6 | ||
10. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 6 | -3 | 6 | ||
11. | Akhisarspor | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 6 | -1 | 4 | ||
12. | Efeler 09 Spor FK | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 6 | -1 | 4 | ||
13. | Bergama Belediyespor | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 4 | ||
14. | Siirt İl Özel İdare | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | ||
15. | Fatsa Belediyespor | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | ||
16. | Niğde Anadolu FK | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | 6 | -4 | 3 | ||
17. | Artvin Hopaspor | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | 8 | -6 | 3 | ||
18. | Büyükçekmece Tepecikspor | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |