Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur - 2022/23

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
18/10/2022 13:00 Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Forma Kasımpaşa 1 - 1
2 - 1 (u)
Exenpay Yeni Mersin İdman Yurdu Forma
18/10/2022 13:30 Alsancak Mustafa Denizli Stadı Forma Altay 1 - 1
1 - 2 (u)
Efeler 09 Spor FK Forma
18/10/2022 13:30 Serik İsmail Ogan Stadı Forma Serik Belediyespor 2 - 1 Batman Petrolspor Forma
18/10/2022 14:00 Osmanlı Stadı Forma Ankaraspor 2 - 1 Pazarspor Forma
18/10/2022 14:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Forma Manisa FK 1 - 1
2 - 2 (u)
7 - 6 (p)
Amberçay Eynesil Belediyespor Forma
18/10/2022 15:00 Çaykur Didi Stadı Forma Çaykur Rizespor 3 - 0 Boyabat 1868 Spor Forma
18/10/2022 17:30 RHG Enertürk Enerji Stadı Forma Yukatel Kayserispor 2 - 1 Alagöz Holding Iğdır FK Forma
18/10/2022 20:30 Yeni Adana Stadyumu Forma Adana Demirspor 5 - 0 Adıyaman FK Forma
19/10/2022 13:00 Kırklareli Atatürk Stadı Forma Weecoins Kırklarelispor 2 - 0 52 Orduspor FK Forma
19/10/2022 13:00 Van Atatürk Stadı Forma Bitexen Vanspor FK 2 - 2
2 - 3 (u)
23 Elazığ FK Forma
19/10/2022 14:00 Yeni Adana Stadyumu Forma Adanaspor 1 - 0 Orduspor 1967 Forma
19/10/2022 14:00 Şanlıurfa GAP Stadı Forma Şanlıurfaspor 3 - 0 Karaman FK Forma
19/10/2022 14:00 Aktepe Stadı Forma Ankara Keçiörengücü 4 - 1 Diyarbekirspor Forma
19/10/2022 14:00 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Forma Etimesgut Belediyespor 2 - 0 68 Aksaray Belediyespor Forma
19/10/2022 14:00 Çorum Şehir Stadı Forma Çorum FK 1 - 1
1 - 1 (u)
3 - 4 (p)
Esenler Erokspor Forma
19/10/2022 14:00 Denizli Atatürk Stadı Forma Altaş Denizlispor 2 - 1 Ayvalıkgücü Belediyespor Forma
19/10/2022 14:00 Nazilli İlçe Stadı Forma Eşin Group Nazilli Belediyespor 2 - 1 Arnavutköy Bld Gençlikspor Forma
19/10/2022 14:00 Uşak 1 Eylül Stadı Forma Uşakspor A.Ş. 2 - 2
4 - 2 (u)
Gümüşhanespor Forma
19/10/2022 14:00 Tire Gazi M.Kemal Stadı Forma Altınordu 5 - 0 Bitexen Sapanca Gençlikspor Forma
19/10/2022 14:00 Balıkesir Atatürk Stadı Forma Baynet İnşaat Balıkesirspor 0 - 1 Yeşilyurt D.Ç. Ofspor Forma
19/10/2022 14:00 Erzincan 13 Şubat Şehir Stadı Forma Anagold 24 Erzincanspor 0 - 1 Belediye Kütahyaspor Forma
19/10/2022 14:00 Kırşehir Ahi Stadı Forma Kırşehir Futbol SK 0 - 0
1 - 0 (u)
İskenderunspor AŞ Forma
19/10/2022 14:00 Buca Yeni İlçe Stadı Forma Bucaspor 1928 3 - 0 Artvin Hopaspor Forma
19/10/2022 14:00 Gürsel Aksel Stadı Forma Göztepe 0 - 0
2 - 0 (u)
Karbel Karaköprü Belediyespor Forma
19/10/2022 15:00 Bolu Atatürk Stadı Forma Dyorex Boluspor 1 - 0 Fethiyespor Forma
19/10/2022 17:00 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı Forma Yılport Samsunspor 3 - 0 Muş 1984 Muşspor Forma
19/10/2022 19:00 Yeni Hatay Stadyumu Forma Atakaş Hatayspor 0 - 2 Düzce Cam Düzcespor Forma
19/10/2022 21:00 Ali Sami Yen Spor Kompleksi Forma Galatasaray 7 - 0 GMG Kastamonuspor Forma
20/10/2022 13:00 Eryaman Stadyumu Forma Gençlerbirliği 1 - 1
3 - 1 (u)
Niğde Anadolu FK Forma
20/10/2022 14:00 Sancaktepe 15 Temmuz Stadı Forma Tuzlaspor 2 - 1 Bursa Yıldırımspor Forma
20/10/2022 14:00 Menemen İlçe Stadı Forma Menemen FK 0 - 0
0 - 1 (u)
Kınay Bulvarspor Forma
20/10/2022 15:00 Yeni Malatya Stadyumu Forma Yeni Malatyaspor 3 - 3
3 - 3 (u)
5 - 4 (p)
BC Group Ağrı 1970 Spor Forma
20/10/2022 17:30 Çotanak Spor Kompleksi Forma Bitexen Giresunspor 3 - 1 Amasyaspor FK Forma
20/10/2022 20:30 Kalyon Stadyumu Forma Gaziantep FK 4 - 0 Sarıyer Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design