TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

Spor Toto Süper Lig - 29. Hafta
19/04/2019 20:30 Recep Tayyip Erdoğan Stadı Kasımpaşa 1 - 1 Bursaspor
20/04/2019 16:00 Şenol Güneş Stadı Trabzonspor 2 - 1 Evkur Yeni Malatyaspor
20/04/2019 16:00 Spor Toto Akhisar Stadı Akhisarspor 1 - 2 Antalyaspor
20/04/2019 19:00 Ali Samiyen SK Türk Telekom Stadı Galatasaray 3 - 1 İstikbal Mobilya Kayserispor
20/04/2019 19:00 Bornova İlçe Stadı Göztepe 0 - 1 BB Erzurumspor
21/04/2019 13:30 Eryaman Stadı MKE Ankaragücü 0 - 0 Atiker Konyaspor
21/04/2019 16:00 Başakşehir Fatih Terim Stadı Medipol Başakşehir 1 - 1 Çaykur Rizespor
21/04/2019 19:00 Bahçeşehir Okulları Aytemiz Alanyaspor 1 - 0 Fenerbahçe
22/04/2019 20:00 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor   -   Beşiktaş
Spor Toto 1.Lig - 30. Hafta
19/04/2019 19:00 Yeni Malatya Stadı T Birevim Elazığspor 1 - 2 Osmanlıspor FK
20/04/2019 14:00 Giresun Atatürk Stadı Giresunspor 0 - 3 Denizlispor
20/04/2019 14:00 Ümraniye İlçe Stadı Ümraniyespor 2 - 2 Eskişehirspor
20/04/2019 19:30 Eryaman Stadı Gençlerbirliği 1 - 0 İstanbulspor
21/04/2019 14:00 Bolu Atatürk Stadı Boluspor 1 - 0 Gazişehir Gaziantep
21/04/2019 16:30 İzmir Atatürk Stadı Altay 1 - 1 Hatayspor
21/04/2019 16:30 Afyon Zafer Stadı Afjet Afyonspor 1 - 3 Altınordu
21/04/2019 19:30 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adanaspor 0 - 0 Adana Demirspor
22/04/2019 19:00 Balıkesir Atatürk Stadı Balıkesirspor Baltok   -   Kardemir Karabükspor
TFF 2. Lig Beyaz Grup - 32. Hafta
      Gaziantepspor 0 - 3 Gümüşhanespor
21/04/2019 15:30 Aktepe Stadı Keçiörengücü 2 - 0 Hacettepe
21/04/2019 15:30 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı Yılport Samsunspor 4 - 0 Utaş Uşakspor
21/04/2019 15:30 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Bayrampaşa 3 - 1 Manisaspor
21/04/2019 15:30 Kastamonu Gazi Stadı Kastamonuspor 1966 1 - 1 Sakaryaspor
21/04/2019 15:30 Bodrum İlçe Stadı Bodrum Belediyesi Bodrumspor 3 - 0 Amed Sportif Faaliyetler
21/04/2019 15:30 İBB Esenler Stadı Eyüpspor 0 - 3 Ankara Demirspor
21/04/2019 15:30 Niğde 5 Şubat Stadı Niğde Anadolu FK 0 - 1 Sarıyer
21/04/2019 15:30 İnegöl İlçe Stadı İnegölspor 0 - 1 Sancaktepe Belediyespor
TFF 2. Lig Kırmızı Grup - 32. Hafta
21/04/2019 15:30 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı Konya Anadolu Selçukspor 3 - 1 Darıca Gençlerbirliği
21/04/2019 15:30 Şanlıurfa GAP Stadı Şanlıurfaspor 1 - 2 Tokatspor
21/04/2019 15:30 Bandırma 17 Eylül Stadı Bandırmaspor Baltok 1 - 4 Menemen Belediyespor
21/04/2019 15:30 Pendik İlçe Stadı Pendikspor 2 - 1 Tuzlaspor
21/04/2019 15:30 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Manisa Büyükşehir Belediyespor 1 - 2 Fethiyespor
21/04/2019 15:30 Karaelmas Kemal Köksal Stadı Zonguldak Kömürspor 3 - 2 Kırklarelispor
21/04/2019 15:30 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Etimesgut Belediyespor 2 - 0 Kahramanmaraşspor
21/04/2019 15:30 Tarsus İlçe Stadı Tarsus İdman Yurdu 1 - 2 Fatih Karagümrük
21/04/2019 15:30 OSTİM Stadı Başkent Akademispor 0 - 3 Sivas Belediyespor
TFF 3. Lig 1.Grup - 32. Hafta
21/04/2019 15:30 Erzin İlçe Stadı Erzin Belediyespor 7 - 1 Körfezspor
21/04/2019 15:30 Tepecik Şenol Güneş Stadı Büyükçekmece Tepecikspor 1 - 1 Nazilli Belediyespor
21/04/2019 15:30 Yomra İlçe Sahası Yomraspor 1 - 2 Artvin Hopaspor
21/04/2019 15:30 Batman Yeni Şehir Stadı Batman Petrolspor 2 - 0 Kozan Belediyespor
21/04/2019 15:30 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Hekimoğlu Trabzon 1 - 0 Tire 1922 Spor
21/04/2019 15:30 Şile İlçe Stadı Şile Yıldızspor 1 - 2 Nevşehir Belediyespor
21/04/2019 15:30 Erbaa İlçe Stadı Erbaaspor 1 - 1 Karaköprü Belediyespor
21/04/2019 15:30 Ergene Velimeşe Stadı Ergene Velimeşespor 0 - 1 Silivrispor
TFF 3. Lig 2.Grup - 32. Hafta
21/04/2019 15:30 Maltepe Hasan Polat Stadı Sultanbeyli Belediyespor 0 - 2 Van Büyükşehir Belediyespor
21/04/2019 15:30 Adıyaman Atatürk Stadı S Adıyaman 1954 Spor 0 - 3 Karşıyaka
21/04/2019 15:30 Ordu 19 Eylül Stadı Yeni Orduspor 1 - 1 Kemerspor 2003
21/04/2019 15:30 Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı Çatalcaspor 1 - 1 Alibeyköyspor
21/04/2019 15:30 Bergama 14 Eylül Stadı Bergama Belediyespor 1 - 2 Esenler Erokspor
21/04/2019 15:30 Kızılcabölük Semt Sahası Kızılcabölükspor 1 - 0 Osmaniyespor FK
21/04/2019 15:30 Pazar İlçe Stadı Pazarspor 1 - 1 Kırşehir Belediyespor
21/04/2019 15:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor 3 - 1 Elaziz Belediyespor
21/04/2019 15:30 Vali İsmet Gürbüz Civelek Stadı Ofspor 3 - 1 Altındağ Belediyespor
TFF 3. Lig 3.Grup - 32. Hafta
21/04/2019 15:30 Bayburt Genç Osman Stadı Bayburt İl Özel İdare 2 - 0 Karacabey Belediyespor
21/04/2019 15:30 Kocaeli Stadyumu Kocaelispor 0 - 0 Ankara Adliyespor
21/04/2019 15:30 Diyarbakır Stadyumu Diyarbekirspor 2 - 1 Muğlaspor
21/04/2019 15:30 Bağcılar Bld.Mahmutbey Stadı Bağcılarspor 2 - 1 1461 Trabzon
21/04/2019 15:30 Serik İsmail Ogan Stadı Serik Belediyespor 2 - 3 Fatsa Belediyespor
21/04/2019 15:30 Yusuf Ziya Öniş Stadı Halide Edip Adıvarspor 2 - 1 Anagold 24 Erzincanspor
21/04/2019 15:30 Buca Yeni İlçe Stadı S Bucaspor 1 - 1 Gölcükspor
21/04/2019 15:30 Cizre İlçe Stadı S Cizrespor 2 - 1 Yeni Çorumspor
21/04/2019 15:30 Payas İlçe Sahası Payasspor 2 - 0 Turgutluspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 26. Hafta
21/04/2019 14:00 Erciş İlçe Sahası Erciş Gençlik Belediyespor 1 - 3 Siirt İl Özel İdare
21/04/2019 14:00 Batman 19 Mayıs 2 No 1955 Batman Belediyespor 2 - 3 Bağlar Belediyespor
21/04/2019 14:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı Bitlis Özgüzelderespor 2 - 1 Karlıova Yıldırımspor
21/04/2019 14:00 Yüksekova İlçe Sahası Yüksekova Belediyespor 8 - 3 Ağrı Gençlerbirliği
21/04/2019 14:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor 4 - 0 Muş Menderesspor
21/04/2019 14:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor 1 - 0 Mardin Büyükşehir Belediyespor
21/04/2019 14:00 Seyrantepe Şilbe 1 Nolu Saha Diyarbakır Yolspor 2 - 3 1960 Silopispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 26. Hafta
      Şarkışla Belediyespor 3 - 0 Hankendispor
      Araban Belediyespor 3 - 0 Dersim 62 Spor
21/04/2019 15:00 Elbistan İlçe Stadı Elbistan Belediyespor 0 - 3 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
21/04/2019 15:00 Kahta İlçe Stadı Kahta Dirilişspor 1 - 6 Ankas İstiklalspor
21/04/2019 15:00 Mustakil Atletizm Pisti Sahası Ulalar Belediyespor 0 - 5 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
21/04/2019 15:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Pütürge Belediyespor 1 - 5 Kilis Belediyespor
21/04/2019 15:00 Yenice 2 Nolu Saha 11 Nisanspor 4 - 3 1920 Maraşspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 26. Hafta
      Araklı 1961 Spor 3 - 0 Serhat Ardahanspor
20/04/2019 15:00 Sarıkamış İlçe Stadı Sarıkamış Gençlerbirliği 1 - 4 Yakutiyespor
20/04/2019 15:00 Bayburt Sentetik Saha Bayburt Belediyespor 2 - 2 Çayelispor
21/04/2019 15:00 Kelkit İlçe Sahası Kelkit Belediye Hürriyetspor 8 - 2 Görelespor
21/04/2019 15:00 Derepazarı İlçe Sahası Kendirli Belediyespor 3 - 2 Arhavispor
21/04/2019 15:00 Bulancak Ek Saha 1926 Bulancakspor 2 - 2 Tonya Doğanspor
21/04/2019 15:00 Düzköy İlçe Stadı Haçkaspor 1 - 0 Iğdır Esspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 26. Hafta
      Turhalspor 3 - 0 Safranbolu Belediyespor
21/04/2019 15:00 Sinop 80.Yıl Stadı Sinopspor 0 - 2 Çarşambaspor
21/04/2019 15:00 Çankırı Atatürk Stadı 1074 Çankırıspor 1 - 1 Yeni Amasyaspor
21/04/2019 15:00 Altınordu 1 Nolu Saha Altınordu Belediyespor 1 - 2 Yozgatspor 1959 FK
21/04/2019 15:00 Sungurlu İlçe Sahası Sungurlu Belediyespor 3 - 1 Ünye 1957 Spor
21/04/2019 15:00 Ladik İlçe Sahası Ladik Belediyespor 0 - 2 Kastamonu İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 26. Hafta
      Adana Vefa 01 Spor 0 - 3 Kırıkhanspor
21/04/2019 15:00 K.K Kardeşler Stadı Kiremithanespor 4 - 4 7 Mart Kadirli Demirspor
21/04/2019 15:00 İskenderun 5 Temmuz Stadı İskenderun Belediye GSK 4 - 3 Talasgücü Belediyespor
21/04/2019 15:00 Bor 100.Yıl Sahası 1970 Hisarspor 0 - 7 İçelspor
21/04/2019 15:00 Silifke İlçe Stadı Medcem Silifke Belediyespor 1 - 2 68 Aksaray Belediyespor
21/04/2019 15:00 Nevşehir 3 Nolu Saha Kapadokya Göremespor 4 - 0 Ceyhanspor
21/04/2019 15:00 Mut İlçe Stadı Mut İdman Yurdu 0 - 2 Arsuz Karaağaçspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 26. Hafta
      Sandıklıspor 0 - 3 Sarayönü Belediyespor
      Yeniçağaspor 3 - 0 Kırşehir Çayağzıspor
21/04/2019 15:00 Çubuk İlçe Stadı Çubukspor F.A.Ş 2 - 1 Karaman Belediyespor
21/04/2019 15:00 Mamak Türközü Sahası Ankara DSİ 0 - 2 Akşehirspor
21/04/2019 15:00 Fikret Karabudak Stadı Kırıkkale Büyük Anadoluspor 3 - 1 1926 Polatlı Belediyespor
21/04/2019 15:00 Eskişehir Teknik Üni.Sahası Anadolu Üniversitesi 1 - 1 Keçiören Bağlumspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 26. Hafta
      Bucak Belediye Oğuzhanspor 3 - 0 Aydınspor 1923
21/04/2019 15:00 Doğan Seyfi Atlı Stadı Tavas Birlikspor 0 - 10 Manavgat Belediyespor
21/04/2019 15:00 Didim Atatürk Stadı Didim Belediyespor 2 - 3 Isparta Davrazspor
21/04/2019 15:00 Söke İlçe Stadı Sökespor 1 - 2 Kepez Belediyespor
21/04/2019 15:00 Konyaaltı Atatürk Stadı Konyaaltı Belediyespor 0 - 1 Ortaca Belediyespor
21/04/2019 15:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor 1 - 0 Kale Belediyespor
21/04/2019 15:00 Serinhisar Atatürk Stadı Serinhisarspor 1 - 2 Kuşadasıspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 26. Hafta
21/04/2019 15:00 Çiğli Belediye Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor 3 - 1 Yıldırım Belediyespor
21/04/2019 15:00 Salihli Ramiz Turan Stadı Salihli Belediyespor 1 - 0 Burhaniye Belediyespor
21/04/2019 15:00 Yalova Atatürk Stadı Yalova Kadıköyspor 1 - 2 Urganlıspor
21/04/2019 15:00 Buca Eski İlçe Stadı İzmirspor 6 - 1 Altınova Belediyespor
21/04/2019 15:00 Orhangazi İlçe Stadı Orhangazi Belediyespor 0 - 1 Ödemişspor
21/04/2019 15:00 Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı Ayvalıkgücü Belediyespor 3 - 1 Gülbahçespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 26. Hafta
20/04/2019 15:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Maltepespor 2 - 0 Bozüyük Vitraspor
21/04/2019 15:00 Halil Akkaş Sahası Kütahyaspor 3 - 1 Aliağaspor FK
21/04/2019 15:00 Yusuf Tırpancı Sahası Bornova Yeşilova 3 - 1 Çayırovaspor
21/04/2019 15:00 Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı Başiskele Doğantepespor 2 - 3 Vefa
21/04/2019 15:00 Tavşanlı Ada Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor 1 - 2 Sultangazispor
21/04/2019 15:00 Yıldıztabya Stadı Gaziosmanpaşa 1 - 2 Büyük Derbentspor
21/04/2019 15:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor 11 - 1 Kütahya Çamlıcaspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 26. Hafta
      Beylerbeyi 3 - 0 Yeşil Bursa
21/04/2019 15:00 Ekrem Karaberberoğlu Sahası Serdivanspor 1 - 3 Bartınspor
21/04/2019 15:00 İBB Bayrampaşa Stadı Beşyüzevlerspor 2 - 0 Devrek Belediyespor
21/04/2019 15:00 Karasu İlçe Stadı S Karasuspor 0 - 3 Kaynaşlı Belediyespor
21/04/2019 15:00 Şıralık 2 Nolu Saha Çilimli Belediyespor 0 - 2 Hendekspor
21/04/2019 15:00 Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Karadeniz Ereğli Belediyespor 3 - 1 Küçükyalı Yelkenspor
21/04/2019 15:00 Atıcılar 3 Nolu Saha Bursa Zaferspor 0 - 0 1877 Alemdağspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 26. Hafta
21/04/2019 15:00 Çanakkale 18 Mart Stadı Çanakkale Dardanel SK 1 - 2 Çerkezköy 1911 Doğanspor
21/04/2019 15:00 Alemdağ Stadyumu Modafenspor 4 - 0 Kavaklıspor
21/04/2019 15:00 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Yeşilköyspor 2 - 1 Çorluspor 1947
21/04/2019 15:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı Tekirdağspor 0 - 1 Uzunköprüspor
21/04/2019 15:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor 2 - 1 Bigaspor
21/04/2019 15:00 Biga İlyas Bayram Stadı Biga Adaspor 2 - 4 Kartalspor
21/04/2019 15:00 Lüleburgaz İstasyon Sahası Lüleburgaz İstasyonspor 2 - 3 Çengelköyspor
Ziraat Türkiye Kupası Son Tur - 2. Hafta
02/04/2019 20:00 Ali Samiyen SK Türk Telekom Stadı Galatasaray 0 - 0 Evkur Yeni Malatyaspor
03/04/2019 20:00 Recep Tayyip Erdoğan Stadı Ümraniyespor 0 - 1 Akhisarspor
23/04/2019 20:00 Spor Toto Akhisar Stadı Akhisarspor   -   Ümraniyespor
24/04/2019 20:00 Yeni Malatya Stadı Evkur Yeni Malatyaspor   -   Galatasaray
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design