TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

Spor Toto Süper Lig - 10. Hafta
27/11/2020 19:30 Eryaman Stadyumu MKE Ankaragücü   -   Trabzonspor
28/11/2020 13:30 Kalyon Stadyumu Gaziantep FK   -   Yeni Malatyaspor
28/11/2020 16:00 Başakşehir Fatih Terim Stadı Medipol Başakşehir FK   -   Yukatel Denizlispor
28/11/2020 19:00 Çaykur Didi Stadı Çaykur Rizespor   -   Galatasaray
29/11/2020 13:30 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu BB Erzurumspor   -   Fraport-Tav Antalyaspor
29/11/2020 16:00 Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Kasımpaşa   -   Gençlerbirliği
29/11/2020 16:00 Bahçeşehir Okulları Stadı Alanyaspor   -   İttifak Holding Konyaspor
29/11/2020 19:00 Ülker Stadyumu Fenerbahçe   -   Beşiktaş
30/11/2020 19:30 Kadir Has Stadı Hes Kablo Kayserispor   -   Fatih Karagümrük
30/11/2020 19:30 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor   -   Göztepe
Spor Toto 1.Lig - 11. Hafta
28/11/2020 13:30 Ümraniye İlçe Stadı Ümraniyespor   -   Menemenspor
28/11/2020 16:00 Spor Toto Akhisar Stadı Akhisarspor   -   Ankaraspor
28/11/2020 16:00 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı İstanbulspor   -   Giresunspor
28/11/2020 19:00 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı Altay   -   Bursaspor
29/11/2020 13:30 Aktepe Stadı Ankara Keçiörengücü   -   Adana Demirspor
29/11/2020 13:30 Bandırma 17 Eylül Stadı Royal Hastanesi Bandırmaspor   -   Balıkesirspor
29/11/2020 16:00 Eskişehir Yeni Stadyum Eskişehirspor   -   Altınordu
29/11/2020 19:00 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı Yılport Samsunspor   -   Tuzlaspor
30/11/2020 19:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adanaspor   -   Beypiliç Boluspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 12. Hafta
29/11/2020 13:00 Niğde 5 Şubat Stadı Niğde Anadolu FK   -   Ankara Demirspor
29/11/2020 13:00 Kocaeli Stadyumu Kocaelispor   -   Kahramanmaraşspor
29/11/2020 13:00 Yusuf Ziya Öniş Stadı Sarıyer   -   Şanlıurfaspor
İnegöl İlçe Stadı İnegölspor ert. Sancaktepe FK
29/11/2020 13:00 Devrek İlçe Sahası Zonguldak Kömürspor   -   Hacettepe
29/11/2020 13:00 Çorum Şehir Stadı Çorum FK   -   Anagold 24 Erzincanspor
29/11/2020 13:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Manisa FK   -   Hekimoğlu Trabzon
29/11/2020 13:00 Afyon Zafer Stadı Afjet Afyonspor   -   Amed Sportif Faaliyetler
29/11/2020 13:00 Gümüşhane Yenişehir Stadı Gümüşhanespor   -   Uşakspor A.Ş.
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 12. Hafta
29/11/2020 13:00 Serik İsmail Ogan Stadı Serik Belediyespor   -   Kırklarelispor
29/11/2020 13:00 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı Kardemir Karabükspor   -   Tarsus İdman Yurdu
29/11/2020 13:00 Bayburt Genç Osman Stadı Bayburt Özel İdarespor   -   Vanspor FK
29/11/2020 13:00 TCDD Ankara Demirspor Stadı Mamak FK   -   Karacabey Belediyespor
29/11/2020 13:00 Pendik İlçe Stadı Pendikspor   -   Sakaryaspor
29/11/2020 13:00 Turgutlu 7 Eylül Stadı Turgutluspor   -   Eyüpspor
29/11/2020 13:00 Doğukent Sahası Elazığspor   -   Pazarspor
29/11/2020 13:00 Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Sivas Belediyespor   -   GMG Kastamonuspor
29/11/2020 13:00 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Etimesgut Belediyespor   -   1922 Konyaspor
29/11/2020 13:00 Kırşehir Ahi Stadı Kırşehir Belediyespor   -   Bodrumspor
TFF 3.Lig 1.Grup - 11. Hafta
28/11/2020 13:00 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Çankaya FK   -   Manisaspor
28/11/2020 13:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor   -   Belediye Derincespor
28/11/2020 13:00 Kemer İlçe Stadı Kemerspor 2003   -   Diyarbekirspor
28/11/2020 13:00 Nevşehir Gazi Stadı Nevşehir Belediyespor   -   Artvin Hopaspor
28/11/2020 13:00 Of İlçe Stadı Ofspor   -   Payasspor
28/11/2020 13:00 Yeşiltepe Spor Kompleksi Malatya Yeşilyurt Belediyespor   -   Bucaspor 1928
28/11/2020 13:00 Fatsa İlçe Stadı Fatsa Belediyespor   -   Arnavutköy Belediyespor
28/11/2020 13:00 Kızılcabölük Semt Stadı Kızılcabölükspor   -   1877 Alemdağspor
TFF 3.Lig 2.Grup - 11. Hafta
28/11/2020 13:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Tokatspor   -   Tekirdağspor
28/11/2020 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin Fosfatspor   -   Fethiyespor
28/11/2020 13:00 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Halide Edip Adıvar   -   Karaman Belediyespor
28/11/2020 13:00 Payas İlçe Sahası İskenderun FK   -   Yomraspor
28/11/2020 13:00 Sultanbeyli Gölet Sahası Çengelköyspor   -   Darıca Gençlerbirliği
28/11/2020 13:00 Kahta İlçe Stadı Kahta 02 Spor   -   Ceyhanspor
28/11/2020 13:00 Kütahya Dumlupınar Stadı Belediye Kütahyaspor   -   Büyükçekmece Tepecikspor
28/11/2020 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor   -   Yozgatspor 1959 FK
TFF 3.Lig 3.Grup - 11. Hafta
28/11/2020 13:00 Soma Atatürk Stadı Somaspor   -   Batman Petrolspor
28/11/2020 13:00 Arhavi İlçe Stadı Arhavispor   -   Şile Yıldızspor
28/11/2020 13:00 Gölcük İlçe Stadı Gölcükspor   -   Esenler Erokspor
28/11/2020 13:00 Elazığ Gençlik Merkezi Sahası Elazığ Karakoçan FK   -   Isparta 32 Spor
28/11/2020 13:00 Cizre İlçe Stadı Cizrespor   -   Osmaniyespor FK
28/11/2020 13:00 Tepecik Şenol Güneş Stadı Çatalcaspor   -   Altındağspor
28/11/2020 13:00 Yalova Atatürk Stadı Yalovaspor   -   Erbaaspor
28/11/2020 13:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor   -   İçel İdman Yurdu
TFF 3.Lig 4.Grup - 11. Hafta
29/11/2020 13:00 Bergama 14 Eylül Stadı Bergama Belediyespor   -   Bayrampaşa
29/11/2020 13:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Kırıkkale Büyük Anadoluspor   -   Silivrispor
29/11/2020 13:00 Ordu 19 Eylül Stadı 52 Orduspor FK   -   Düzcespor
29/11/2020 13:00 Muğla Atatürk Stadı Muğlaspor   -   Adıyaman 1954 Spor
29/11/2020 13:00 Sultanbeyli Gölet Sahası Sultanbeyli Belediyespor   -   Alanya Kestelspor
29/11/2020 13:00 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor   -   Karbel Karaköprü Belediyespor
29/11/2020 13:00 Kelkit İlçe Stadı 1954 Kelkit Belediyespor   -   Bursa Yıldırımspor
29/11/2020 13:00 Alemdağ Stadyumu Modafen FK   -   Siirt İl Özel İdare
Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur - 1. Hafta
      Altınordu 3 - 0 Çorum FK
24/11/2020 13:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 1 - 0 Kırşehir Belediyespor
24/11/2020 14:30 Bolu Atatürk Stadı Beypiliç Boluspor 1 - 1
u: 2 - 1
Kahramanmaraşspor
24/11/2020 14:30 Osmanlı Stadı Ankaraspor 1 - 1
u: 1 - 1
p: 0 - 3
Muğlaspor
24/11/2020 14:30 Giresun Atatürk Stadı Giresunspor 0 - 0
u: 1 - 1
p: 8 - 7
Niğde Anadolu FK
24/11/2020 15:00 Denizli Atatürk Stadı Yukatel Denizlispor 1 - 2 Turgutluspor
24/11/2020 17:00 Vefa Stadı Fatih Karagümrük 0 - 3 Esenler Erokspor
24/11/2020 19:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adanaspor 1 - 1
u: 2 - 2
p: 4 - 3
Sakaryaspor
24/11/2020 19:00 Bursa Büyükşehir Stadı Bursaspor 1 - 0 1922 Konyaspor
24/11/2020 21:00 Ülker Stadyumu Fenerbahçe 4 - 0 Sivas Belediyespor
25/11/2020 13:00 Yeni Malatya Stadyumu Yeni Malatyaspor 2 - 0 Etimesgut Belediyespor
25/11/2020 13:00 Bandırma 17 Eylül Stadı Royal Hastanesi Bandırmaspor 0 - 1 Darıca Gençlerbirliği
25/11/2020 13:00 Aktepe Stadı Ankara Keçiörengücü 1 - 1
u: 1 - 2
Kocaelispor
25/11/2020 13:00 Sultanbeyli Gölet Sahası Tuzlaspor 5 - 1 Sultanbeyli Belediyespor
25/11/2020 14:30 Eskişehir Yeni Stadyum Eskişehirspor 2 - 0 GMG Kastamonuspor
25/11/2020 14:30 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı İstanbulspor 0 - 1 Tarsus İdman Yurdu
25/11/2020 15:00 Antakya Atatürk Stadı Atakaş Hatayspor 2 - 2
u: 2 - 2
p: 4 - 5
Karacabey Belediyespor
25/11/2020 17:00 Kalyon Stadyumu Gaziantep FK 3 - 0 Serik Belediyespor
25/11/2020 19:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adana Demirspor 4 - 1 Afjet Afyonspor
25/11/2020 19:00 Antalya Stadyumu Fraport-Tav Antalyaspor 2 - 0 Pendikspor
25/11/2020 21:00 Çaykur Didi Stadı Çaykur Rizespor 6 - 0 Uşakspor A.Ş.
26/11/2020 13:00 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu BB Erzurumspor   -   Ankara Demirspor
26/11/2020 15:00 Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Kasımpaşa   -   Anagold 24 Erzincanspor
26/11/2020 17:00 Kadir Has Stadı Hes Kablo Kayserispor   -   Hekimoğlu Trabzon
26/11/2020 19:00 Konya Büyükşehir Belediye Stadı İttifak Holding Konyaspor   -   Manisa FK
26/11/2020 21:00 Gürsel Aksel Stadı Göztepe   -   Kırklarelispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design