TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

TFF Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu - 18. Hafta
19/01/2018 20:00 Recep Tayyip Erdoğan Stadı Kasımpaşa 3 - 2 Aytemiz Alanyaspor
20/01/2018 13:30 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı Kardemir Karabükspor 0 - 2 Gençlerbirliği
20/01/2018 16:00 Osmanlı Stadı Osmanlıspor 0 - 0 Evkur Yeni Malatyaspor
20/01/2018 19:00 Şükrü Saraçoğlu Stadı Fenerbahçe 2 - 1 Göztepe
21/01/2018 13:30 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor 1 - 1 Teleset Mobilya Akhisarspor
21/01/2018 13:30 Konya Büyükşehir Belediye Stadı Atiker Konyaspor 2 - 2 Trabzonspor
21/01/2018 16:00 Bursa Büyükşehir Belediye Stadı Bursaspor   -   Medipol Başakşehir
21/01/2018 19:00 Antalya Stadyumu Antalyaspor   -   Beşiktaş
22/01/2018 20:00 Kadir Has Stadı Kayserispor   -   Galatasaray
TFF 1.Lig - 18. Hafta
20/01/2018 13:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adana Demirspor 0 - 2 Balıkesirspor Baltok
20/01/2018 15:30 Eskişehir Yeni Stadyum Eskişehirspor 1 - 2 İstanbulspor
21/01/2018 13:00 Ümraniye Suni Saha Ümraniyespor 7 - 0 Gaziantepspor
21/01/2018 13:00 Erzurum Kazım Karabekir Stadı BB Erzurumspor 0 - 0 MKE Ankaragücü
21/01/2018 15:30 Giresun Atatürk Stadı Akın Çorap Giresunspor   -   Boluspor
21/01/2018 15:30 Manisa 19 Mayıs Stadı Grandmedical Manisaspor   -   Çaykur Rizespor
21/01/2018 18:00 Bornova Stadı Altınordu FK   -   Elazığspor
22/01/2018 18:00 Denizli Atatürk Stadı Denizlispor   -   Adanaspor
22/01/2018 18:00 Gaziantep Stadyumu Gazişehir Gaziantep FK   -   Samsunspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 18. Hafta
20/01/2018 12:00 Eyüp İlçe Stadı Eyüpspor 0 - 2 Etimesgut Belediyespor
20/01/2018 13:30 Alparslan Türkeş Stadı Kocaeli Birlikspor 1 - 3 Menemen Belediyespor
20/01/2018 13:30 Sancaktepe 15 Temmuz Stadı Sancaktepe Belediyespor 1 - 0 Sivas Belediyespor
21/01/2018 13:00 Yusuf Ziya Öniş Stadı Sarıyer 3 - 1 Bodrum Belediyesi Bodrumspor
21/01/2018 13:00 Seyrantepe Spor Kompleksi Amed Sportif Faaliyetler 3 - 1 Mersin İdman Yurdu
21/01/2018 13:30 İnegöl İlçe Stadı İnegölspor 2 - 1 Tuzlaspor
21/01/2018 13:30 Afyonkarahisar Yeni Şehir Afjet Afyonspor 2 - 0 Tokatspor
21/01/2018 13:30 Kastamonu Gazi Stadı Kastamonuspor 1966 0 - 1 Hatayspor
21/01/2018 13:30 Aktepe Stadı Keçiörengücü 3 - 3 Bucaspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 18. Hafta
20/01/2018 13:30 OSTİM Stadı Bugsaşspor 1 - 2 SBS İnşaat Kırklarelispor
20/01/2018 13:30 Pendik İlçe Stadı Pendikspor 1 - 1 Konya Anadolu Selçukspor
21/01/2018 13:00 Gümüşhane Yenişehir Stadı Gümüşhanespor 3 - 1 Ottocool Karagümrük
21/01/2018 13:00 12 Şubat Stadı Kipaş Kahramanmaraşspor 1 - 1 Nazilli Belediyespor
21/01/2018 13:00 Şanlıurfa GAP Stadı Şanlıurfaspor 4 - 1 Niğde Belediyespor
21/01/2018 13:30 Bandırma 17 Eylül Stadı Bandırmaspor 1 - 1 Silivrispor
21/01/2018 13:30 Cebeci İnönü Stadı Hacettepe 3 - 1 Fethiyespor
21/01/2018 13:30 İzmir Atatürk Stadı Karşıyaka 0 - 1 Sakaryaspor
21/01/2018 13:30 Karaelmas Kemal Köksal Stadı Zonguldak Kömürspor 0 - 0 Altay
TFF 3.Lig 1.Grup - 18. Hafta
20/01/2018 13:30 Sürmene Vali İsmet Gürbüz Civelek Stadı Ofspor 1 - 0 Yeni Altındağ Belediyespor
20/01/2018 13:30 Vefa Stadı Halide Edip Adıvar 0 - 0 Düzcespor
20/01/2018 13:30 Bergama 14 Eylül Stadı Bergama Belediyespor 2 - 1 Orhangazi Belediyespor
20/01/2018 13:30 Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı Çatalcaspor 2 - 0 12 Bingölspor
21/01/2018 13:30 Bayburt Genç Osman Stadı Bayburt Grup Özel İdare 3 - 1 Erzin Belediyespor
21/01/2018 13:30 Erbaa İlçe Stadı Erbaaspor 0 - 0 Çanakkale Dardanel SK
21/01/2018 13:30 Kozan İsmet Atlı Stadı Kozan Belediyespor 0 - 1 Kemerspor 2003
21/01/2018 13:30 Mümin Özkasap Tesisleri Manisa Büyükşehir Belediyespor 0 - 0 Yomraspor
21/01/2018 13:30 Batman 16 Mayıs Stadı Batman Petrolspor 2 - 0 Bayrampaşa
TFF 3.Lig 2.Grup - 18. Hafta
20/01/2018 13:30 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor 1 - 0 1461 Trabzon
20/01/2018 13:30 Bağcılar Mahmutbey Sahası Anadolu Bağcılarspor 1 - 2 Diyarbekirspor
20/01/2018 13:30 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yeşil Bursa 0 - 1 Turgutluspor
20/01/2018 13:30 TCDD Ankara Demirspor Stadı Ankara Demirspor 1 - 1 Van Büyükşehir Belediyespor
21/01/2018 13:00 Erzincan 13 Şubat Stadı Anagold 24 Erzincanspor 1 - 2 Tire 1922 Spor
21/01/2018 13:00 Ordu 19 Eylül Stadı Yeni Orduspor 1 - 0 Gölcükspor
21/01/2018 13:00 Pazar İlçe Stadı Pazarspor 1 - 0 Kayseri Erciyesspor
21/01/2018 13:30 Muğla Atatürk Stadı Muğlaspor 2 - 2 Erokspor
21/01/2018 13:30 Çorlu General Basri Saran Stadı Ergene Velimeşespor 1 - 3 Darıca Gençlerbirliği
TFF 3.Lig 3.Grup - 18. Hafta
20/01/2018 13:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Baysal İnşaat Düzyurtspor 1 - 1 Osmaniyespor FK
21/01/2018 13:00 Arsin İlçe Stadı Arsinspor 0 - 2 Tekirdağspor
21/01/2018 13:00 Elazığ Atatürk Stadı Elaziz Belediyespor 0 - 0 Karacabey Birlikspor
21/01/2018 13:00 Cizre İlçe Stadı Cizrespor 2 - 0 Kızılcabölükspor
21/01/2018 13:30 Adnan Menderes Stadı Aydınspor 1923 1 - 4 Karaköprü Belediyespor
21/01/2018 13:30 Tarsus Burhanettin Kocamaz Stadı Tarsus İdman Yurdu 2 - 2 Utaş Uşakspor
21/01/2018 13:30 İzmit İsmetpaşa Stadı Kocaelispor 0 - 2 Sultanbeyli Belediyespor
21/01/2018 13:30 Payas İlçe Sahası Payasspor 1 - 0 Ankara Adliyespor
21/01/2018 13:30 Dr.Turhan Kılıççıoğlu Stadı Çorum Belediyespor 1 - 3 Büyükçekmece Tepecikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 14. Hafta
21/01/2018 13:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha Diyarbakır Yolspor 3 - 0 Tatvan Gençlerbirliği
21/01/2018 13:00 Yüksekova İlçe Sahası Yüksekova Belediyespor 2 - 2 Derikspor
21/01/2018 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor 2 - 0 Muşspor FC
21/01/2018 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin 47 Spor 1 - 1 Siirt İl Özel İdare
21/01/2018 13:00 Silopi İlçe Sahası 1960 Silopispor 0 - 2 1955 Batmanspor
21/01/2018 13:00 Erciş İlçe Sahası Erciş Gençlik Belediyespor 1 - 3 Bağlar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 15. Hafta
21/01/2018 13:30 Batıpark Sahası Erdağ İnşaat Dumlupınarspor 1 - 4 62 Pertekspor
21/01/2018 13:30 Elazığ Yol Spor Tesisleri Elazığ Yolspor 6 - 2 İnönü Üniversitesi
21/01/2018 13:30 Şehitkamil İlçe Stadı Şehitkamil Belediyespor 1 - 0 Şanlıurfa 11 Nisanspor
21/01/2018 13:30 Siverek Firkan Tüysüz Stadı Siverek Belediyespor 2 - 2 Araban Belediyespor
21/01/2018 13:30 Adıyaman Atatürk Stadı Adıyaman 1954 Spor 8 - 0 GMH Hankendispor
21/01/2018 13:30 Tunceli Atatürk Stadı Dersimspor 0 - 0 1920 Maraşspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 15. Hafta
21/01/2018 13:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Hekimoğlu Doğanspor 0 - 0 Kars 36 Spor
21/01/2018 13:00 Bingöl Sentetik Saha Karlıova Yıldırımspor 0 - 2 Yakutiyespor
21/01/2018 13:00 Kelkit İlçe Sahası Kelkit Belediye Hürriyetspor 3 - 1 Kendirli Belediyespor
21/01/2018 13:00 Çayeli İlçe Stadı Çayelispor 0 - 1 Serhat Ardahanspor
21/01/2018 13:00 Hopa İlçe Sahası Artvin Hopaspor 6 - 0 Çatıksuspor
21/01/2018 13:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Iğdır Arasspor 0 - 0 Bahçecikspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 15. Hafta
20/01/2018 14:00 Bulancak İlçe Stadı 1926 Bulancakspor 2 - 2 Orduspor
21/01/2018 14:00 Fatsa İlçe Stadı Fatsa Belediyespor 2 - 0 Görelespor
21/01/2018 14:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor 3 - 0 Sinopspor
21/01/2018 14:00 Sivas Fuar Alanı 1 Nolu Sivas Demirspor 1 - 1 Atakum Belediyespor
21/01/2018 14:00 Ladik İlçe Sahası Ladik Belediyespor 1 - 0 Şarkışla Belediyespor
21/01/2018 14:00 Turhal Sentetik Saha Turhalspor 1 - 0 Çorum Eti Lisesi Gençlikspor
21/01/2018 14:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor 1 - 1 Ünye 1957 Spor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 15. Hafta
21/01/2018 14:00 Kürkçüler Stadı Kürkçüler Amatörspor 1 - 4 Yozgatspor 1959 FK
21/01/2018 14:00 Kadirli İlçe Stadı 7 Mart Kadirli Demirspor 5 - 0 2005 Azatlıspor
21/01/2018 14:00 Kayseri Atatürk Yan Saha Kayseri Şekerspor 2 - 1 Arsuz Karaağaçspor 1967
21/01/2018 14:00 İskenderun Dış Saha Belen Belediyespor 0 - 10 Talasgücü Belediyespor
21/01/2018 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Kilis Belediyespor 1 - 2 Nevşehirspor GK
21/01/2018 14:00 Dağılgan 5 Nolu Sentetik Saha 68 Aksaray Belediyespor 3 - 0 Adana BŞ Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 15. Hafta
20/01/2018 14:00 Kastamonu Hasan Doğan Sahası Kastamonu Özel İdare KH Spor 1 - 1 Keçiören Belediyesi Bağlumspor
21/01/2018 14:00 Sincan 15 Temmuz M.B Sincan Belediyespor 1 - 1 Yeniçağaspor
21/01/2018 14:00 Çankırı Atatürk Stadı 1074 Çankırıspor 2 - 0 100.Yıl Soğuksuspor
21/01/2018 14:00 Fikret Karabudak Stadı MKE Kırıkkalespor 0 - 3 Devrek Belediyespor
21/01/2018 14:00 Beyçayırı Stadı Karadeniz Ereğli Belediyespor 4 - 0 Türk Metal Kırıkkalespor
21/01/2018 14:00 Kırşehir Ahi Stadı Kırşehir Belediyespor 1 - 1 Bartınspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 15. Hafta
21/01/2018 14:00 Manavgat Atatürk Stadı Manavgat Belediyespor 4 - 1 Manavgatspor
21/01/2018 14:00 Kepez Hasan Doğan Kepez Belediyespor 1 - 1 Mut İdman Yurdu Belediyespor
21/01/2018 14:00 Ereğli Atatürk Stadı Konya Ereğlispor 0 - 1 Isparta Davrazspor
21/01/2018 14:00 Bucak İlçe Stadı Bucak Belediye Oğuzhanspor 2 - 2 Sarayönü Belediyespor
21/01/2018 14:00 Anamur İlçe Stadı Anamur Belediyespor 4 - 0 Gölhisarspor
21/01/2018 14:00 Akşehir Nasreddin Hoca Stadı Akşehirspor 0 - 1 Medcem Silifke Belediyespor
21/01/2018 14:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor 1 - 2 Serik Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 15. Hafta
20/01/2018 14:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor 1 - 0 Ortaca Belediyespor
21/01/2018 14:00 Bozdoğan İlçe Stadı Bozdoğan Belediyespor 0 - 1 Sökespor
21/01/2018 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor 2 - 2 Sarayköy 1926 FK
21/01/2018 14:00 Torbalı 7 Eylül Stadı Torbalıspor 4 - 1 Uşak Vefaspor
21/01/2018 14:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor 2 - 1 Dikili Çandarlıgücü
21/01/2018 14:00 Kale İlçe Sahası Kale Belediyespor 3 - 0 Şuhut Belediye Hisarspor
21/01/2018 14:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemişspor 1 - 1 Çal Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 15. Hafta
20/01/2018 14:00 Atıcılar 3 Nolu Çim Saha S T Kartalspor 0 - 1 Ayvalıkgücü Belediyespor
21/01/2018 14:00 Şile İlçe Stadı Şile Yıldızspor 2 - 1 Belediye Derincespor
21/01/2018 14:00 Soma Atatürk Stadı Somaspor 1 - 0 Havran Fatih Belediyespor
21/01/2018 14:00 Balya İlçe Sahası Balya Belediyespor 0 - 1 Çiğli Belediyespor
21/01/2018 14:00 Yusuf Tırpancı Sahası Bornova Yeşilova 4 - 1 Yunus Emre Belediyespor
21/01/2018 14:00 Alaşehir İlçe Stadı Alaşehir Belediyespor 2 - 0 Modafenspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 15. Hafta
21/01/2018 14:00 Alibeyköy Stadı Alibeyköyspor 1 - 0 Kaynaşlı Belediyespor
21/01/2018 14:00 Eskişehir Atatürk Stadı Eskişehir Kurtuluşspor 0 - 0 Çengelköyspor
21/01/2018 14:00 Germiyan Kampüsü Dumlupınar Üniversitesi 0 - 1 Tavşanlı Moymulspor
21/01/2018 14:00 Tavşanlı Ada Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor 0 - 0 Kütahyaspor
21/01/2018 14:00 Bozüyük İlçe Stadı Bozüyük Vitraspor 2 - 1 Anadolu Üniversitesi
21/01/2018 14:00 Şıralık 2 Nolu Saha Beyköy Belediyespor 0 - 2 Feriköy
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 15. Hafta
20/01/2018 14:00 Fethiye Nilüfer Sahası Nilüfer Erdemli Sportif 1 - 2 Karasuspor
21/01/2018 14:00 Beylerbeyi 75.Yıl Stadı Beylerbeyi 0 - 0 Beylikdüzüspor
21/01/2018 14:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse Sahası Kartal Bulvarspor 4 - 0 Gebzespor
21/01/2018 14:00 Karaman Suni Çim Saha Adapazarıspor 2 - 2 Bursa Zaferspor
21/01/2018 14:00 İnegöl Kurtuluş Sahası İnegöl Kurtuluşspor 0 - 1 Kestel Belediyespor
21/01/2018 14:00 Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı Başiskele Doğantepespor 5 - 0 Derincespor
21/01/2018 14:00 Sapanca Atatürk Stadı Sapanca Gençlikspor 0 - 2 Maltepespor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup - 15. Hafta
21/01/2018 14:00 Beyoğlu Stadı Çıksalınspor 1 - 2 Altınova Belediyespor
21/01/2018 14:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor 1 - 0 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
21/01/2018 14:00 Çan İbrahim Bodur Stadı Yeni Çanspor 1 - 1 Çorluspor 1947
21/01/2018 14:00 Çerkezköy Mustafa Uğraş Sahası Çerkezköy 1911 Spor 1 - 0 Bigaspor
21/01/2018 14:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Lüleburgazspor 1 - 4 Uzunköprüspor
21/01/2018 14:00 Yalova Amatör 1 Nolu Saha Yalova Kadıköyspor 1 - 3 Sultangazispor
Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu - 1. Hafta
26/12/2017 18:30 Ankara 19 Mayıs Stadı Gençlerbirliği 1 - 0 Bursaspor
26/12/2017 20:30 Türk Telekom Stadı Galatasaray 3 - 0 Bucaspor
27/12/2017 15:00 Giresun Atatürk Stadı Akın Çorap Giresunspor 3 - 1 Medipol Başakşehir
27/12/2017 16:30 Kadir Has Stadı Kayserispor 3 - 1 Antalyaspor
27/12/2017 18:30 Konya Büyükşehir Belediye Stadı Atiker Konyaspor 1 - 0 Trabzonspor
27/12/2017 20:30 Şükrü Saraçoğlu Stadı Fenerbahçe 2 - 0 İstanbulspor
28/12/2017 16:30 Bolu Atatürk Stadı Boluspor 2 - 1 Teleset Mobilya Akhisarspor
28/12/2017 20:30 Vodafone Park Beşiktaş 4 - 1 Osmanlıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design