İzmir Çetin Zengin 1A Play-Off - 2021/22

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
  17:30 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T Forma Gaziemir Gençlerbirliği   -   Yeşilyurtspor Forma
  17:30 Gaziemir İlçe Sahası T Forma Beydağ Belediyespor   -   Urla Belediyesispor Forma
11/06/2022 17:30 Yusuf Tırpancı Sahası T Forma Kemalpaşa 1923 Spor 1 - 1
1 - 4 (u)
Buca Gençlerbirliği Forma
11/06/2022 17:30 Gaziemir İlçe Sahası T Forma Limontepe Gençlikspor 1 - 1
1 - 1 (u)
4 - 3 (p)
1925 Gençlikspor Forma
11/06/2022 17:30 Balçova İlçe Stadı T Forma Sakinşehir Seferihisarspor 1 - 1
1 - 1 (u)
6 - 5 (p)
Koyundere Gençlikspor Forma
11/06/2022 17:30 Karşıyaka Efsaneler Sahası T Forma Ataşehir Mahallesi 1 - 1
2 - 1 (u)
Yamanlar Esenspor Forma
11/06/2022 17:30 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T Forma Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 1 - 1
1 - 1 (u)
6 - 5 (p)
Evka-5 Dağtekin Forma
12/06/2022 17:30 Yusuf Tırpancı Sahası T Forma Halilbeyi 1979 Spor 3 - 1 Denizspor Forma
12/06/2022 17:30 Karabağlar Yeşilyurt Sahası T Forma Ayrancılar Gençlikspor 0 - 0
0 - 0 (u)
6 - 5 (p)
Bornovaspor Futbol Forma
12/06/2022 17:30 Balçova İlçe Stadı T Forma Eşrefpaşa 5 - 2 Pınargücü Forma
12/06/2022 17:30 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T Forma Bahçelievlerspor 2 - 1 Balçovaspor Forma
 
YARI FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
04/06/2022 17:00 Gaziemir İlçe Sahası T Forma Sakinşehir Seferihisarspor 2 - 1 Bornova Altınyıldızspor Forma
04/06/2022 17:30 Karabağlar Yeşilyurt Sahası T Forma Bornova Evka-3 Spor 1 - 1
2 - 2 (u)
2 - 4 (p)
Gaziemir Gençlerbirliği Forma
04/06/2022 17:30 Buca Yenigün Tesisleri T Forma İzmir Atillaspor 0 - 0
0 - 1 (u)
Balçovaspor Forma
04/06/2022 17:30 Yusuf Tırpancı Sahası T Forma Buca Gençlerbirliği 5 - 0 Tepecik Ülküspor 1946 Forma
04/06/2022 17:30 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T Forma Limontepe Gençlikspor 1 - 0 Üçyol Gençlikspor Forma
04/06/2022 17:30 İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T Forma Gediz FK 1 - 1
3 - 2 (u)
Yamanlar Esenspor Forma
04/06/2022 17:30 Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası T Forma Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 2 - 0 Erdem Esentepe Forma
04/06/2022 17:30 Torbalı 7 Eylül Stadı T Forma Eşrefpaşa 6 - 1 Ödemiş Emniyetspor Forma
04/06/2022 17:30 Selçuk Gazi M.Kemal Stadı T Forma Menderes Belediyesi Özderespor 0 - 0
0 - 0 (u)
2 - 4 (p)
Ayrancılar Gençlikspor Forma
04/06/2022 17:30 Çiğli Belediye Atatürk Stadı T Forma Yeni Örnekköyspor 1 - 1
1 - 2 (u)
Denizspor Forma
05/06/2022 17:00 Yusuf Tırpancı Sahası T Forma Bahçelievlerspor 4 - 0 Karabağlarspor Forma
05/06/2022 17:00 Karşıyaka Hasan Türker Sahası T Forma Yahşelli Gençlikspor 0 - 2 Pınargücü Forma
05/06/2022 17:30 İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T Forma Halilbeyi 1979 Spor 7 - 0 Naldökengücü Forma
05/06/2022 17:30 Karabağlar Yeşilyurt Sahası T Forma 1925 Gençlikspor 3 - 3
4 - 3 (u)
1925 Manavkuyu Gençlikspor Forma
05/06/2022 17:30 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T Forma Parsaspor 1 - 3 Kemalpaşa 1923 Spor Forma
05/06/2022 17:30 Asarlık Sahası T Forma Foça Belediye Bağarasıspor 1 - 3 Ataşehir Mahallesi Forma
05/06/2022 17:30 Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası T Forma Evka-5 Dağtekin 3 - 0 Kuruçeşmespor Forma
05/06/2022 17:30 Karşıyaka Efsaneler Sahası T Forma Bornova Mevlana Gençlikspor 2 - 2
2 - 2 (u)
6 - 7 (p)
Koyundere Gençlikspor Forma
05/06/2022 17:30 Balçova İlçe Stadı T Forma Bayraklı Belediyespor 0 - 1 Urla Belediyesispor Forma
05/06/2022 17:30 Çiğli Belediye Atatürk Stadı T Forma Bornovaspor Futbol 1 - 2 Ağaspor Forma
12/06/2022 17:30 Gaziemir İlçe Sahası T Forma Beydağ Belediyespor 4 - 1 Karabağlar Yeşilyurt FK Forma
12/06/2022 17:30 Karşıyaka Efsaneler Sahası T Forma Çamdibi Gençlerbirliği 1 - 7 Yeşilyurtspor Forma
 
ÇEYREK FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
31/05/2022 19:00 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T Forma Ayrancılar Gençlikspor 3 - 0 Mesev Gençlikspor Forma
 
Notlar
  • Çeyrek final mücadelesi ikili averaj eşitliğinden ötürü oynanmıştır.

    BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    LİMONTEPE GENÇLİKSPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    SAKİNŞEHŞİR SEFERİHİSARSPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    ATAŞEHİR MAHALLESİ SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    ZÜBEYDE HANIM KOLEJİ ÇAMDİBİ ALTINOKSPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ. TEBRİK EDERİZ.

    HALİLBEYİ 1979 SPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    AYRANCILAR GENÇLİKSPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ. TEBRİK EDERİZ.

    EŞREFPAŞA SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    BAHÇELİEVLERSPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design