Ordu Umut Hastanesi 1A Play-Off - 2021/22

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
10/04/2022 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı T Forma Kabadüz Belediyespor 1 - 0 Gülyalı Turnasuyuspor Forma
 
YARI FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
04/04/2022 15:00 Altınordu 1 Nolu Saha T Forma Gülyalı Turnasuyuspor 0 - 0 Kumruspor Forma
04/04/2022 15:00 Ünye Çınarsuyu Sahası Forma Ünye Gençlerbirliği 1 - 0 Kabadüz Belediyespor Forma
07/04/2022 15:00 Altınordu 1 Nolu Saha T Forma Kabadüz Belediyespor 3 - 1 Ünye Gençlerbirliği Forma
07/04/2022 15:00 Kumru İlçe Stadı Forma Kumruspor 0 - 1 Gülyalı Turnasuyuspor Forma
 
ÇEYREK FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
      Forma Gölköyspor 0 - 3* Ünye Gençlerbirliği Forma
29/03/2022 14:00 Altınordu 1 Nolu Saha Forma Kabadüz Belediyespor 0 - 0 Kotyora FK Forma
29/03/2022 15:00 Ünye Çınarsuyu Sahası Forma Ünye Gençlerbirliği 5 - 1 Gölköyspor Forma
29/03/2022 15:00 Kumru İlçe Stadı Forma Kumruspor 2 - 2 Fatsa Yaşamspor Forma
29/03/2022 16:00 Altınordu 1 Nolu Saha T Forma Gülyalı Turnasuyuspor 2 - 1 Aybastıspor Forma
01/04/2022 15:00 Altınordu 1 Nolu Saha Forma Kotyora FK 2 - 3 Kabadüz Belediyespor Forma
01/04/2022 15:00 Aybastı İlçe Sahası Forma Aybastıspor 1 - 0
1 - 0 (u)
2 - 3 (p)
Gülyalı Turnasuyuspor Forma
01/04/2022 15:00 Fatsa Ek Saha Forma Fatsa Yaşamspor 1 - 3 Kumruspor Forma
 
1. TUR
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
      Forma Fatsa Dumlupınarspor 0 - 3* Kabadüz Belediyespor Forma
07/03/2022 14:00 Altınordu 1 Nolu Saha T Forma Kabadüz Belediyespor 6 - 0 Fatsa Dumlupınarspor Forma
08/03/2022 13:00 Altınordu 1 Nolu Saha Forma Kotyora FK 3 - 1 Ünye FK Forma
08/03/2022 14:00 Perşembe İlçe Sahası Forma Perşembespor 1 - 1 Aybastıspor Forma
08/03/2022 14:00 Kumru İlçe Stadı Forma Kumruspor 2 - 1 Ordu Demirspor Forma
08/03/2022 14:00 Fatsa Ek Saha Forma Fatsa Yaşamspor 2 - 1 Mesudiyespor Forma
08/03/2022 14:00 Ünye Çınarsuyu Sahası Forma Ünye Gençlerbirliği 1 - 0 Saraycık Belediyespor Forma
08/03/2022 14:00 Korgan İlçe Sahası Forma Korgan Belediyespor 0 - 1 Gölköyspor Forma
08/03/2022 15:30 Altınordu 1 Nolu Saha T Forma Gülyalı Turnasuyuspor 3 - 1 Çamaşspor Forma
23/03/2022 15:00 Altınordu 1 Nolu Saha T Forma Gölköyspor 1 - 1 Korgan Belediyespor Forma
24/03/2022 14:00 Mesudiye İlçe Sahası Forma Mesudiyespor 1 - 2 Fatsa Yaşamspor Forma
24/03/2022 15:00 Ünye Çınarsuyu Sahası Forma Ünye FK 0 - 1 Kotyora FK Forma
24/03/2022 15:00 Çatalpınar İlçe Sahası T Forma Aybastıspor 3 - 1 Perşembespor Forma
24/03/2022 15:30 Fatsa Ek Saha T Forma Çamaşspor 2 - 1 Gülyalı Turnasuyuspor Forma
25/03/2022 14:00 Altınordu 1 Nolu Saha Forma Saraycık Belediyespor 1 - 3 Ünye Gençlerbirliği Forma
25/03/2022 16:00 Altınordu 1 Nolu Saha Forma Ordu Demirspor 0 - 3 Kumruspor Forma
 
Notlar
  • Fatsa Dumlupınarspor 1.tur, Gölköyspor da çeyrek final rövanş karşılaşmasına çıkmamıştır.
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design