Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Uşak 1.Amatör - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
30/10/2022 | 13:00 | Selçikler Sahası | Selçiklerspor | 1 - 1 | Karahallıspor | ||
30/10/2022 | 13:00 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Banaz Derbentspor | 4 - 2 | Selvioğluspor | ||
30/10/2022 | 13:00 | Karaağaç Şehitler Stadı | Güneyspor | 0 - 0 | Bölmespor | ||
30/10/2022 | 15:00 | Ulubey İlçe Sahası (Uşak) T | Alahabalıspor | 0 - 8 | Sivaslı Belediyespor | ||
30/10/2022 | 15:30 | Selçikler Sahası | Yayalarspor | 5 - 0 | Doğancık İdmanocağı | ||
30/10/2022 | 15:30 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Bireylülspor | 1 - 1 | Kabaklar Gençlikspor | ||
30/10/2022 | 15:30 | Karaağaç Şehitler Stadı | Turan İdman Yurdu | 4 - 0 | Comburtspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Yayalarspor | 8 | 6 | 0 | 2 | 31 | 7 | 24 | 18 | ||
2. | Sivaslı Belediyespor | 8 | 6 | 0 | 2 | 26 | 6 | 20 | 18 | ||
3. | Karahallıspor | 8 | 5 | 2 | 1 | 35 | 10 | 25 | 17 | ||
4. | Güneyspor | 8 | 5 | 2 | 1 | 19 | 5 | 14 | 17 | ||
5. | Turan İdman Yurdu | 8 | 5 | 0 | 3 | 25 | 7 | 18 | 15 | ||
6. | Bölmespor | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 13 | 0 | 13 | ||
7. | Bireylülspor | 8 | 4 | 1 | 3 | 19 | 23 | -4 | 13 | ||
8. | Doğancık İdmanocağı | 8 | 4 | 0 | 4 | 11 | 14 | -3 | 12 | ||
9. | Kabaklar Gençlikspor | 8 | 2 | 4 | 2 | 16 | 12 | 4 | 10 | ||
10. | Selvioğluspor | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | 29 | -19 | 6 | ||
11. | Selçiklerspor | 8 | 1 | 1 | 6 | 13 | 26 | -13 | 4 | ||
12. | Banaz Derbentspor * [ligden ihraç] | 8 | 6 | 1 | 1 | 20 | 9 | 11 | 0 | ||
13. | Comburtspor | 8 | 0 | 0 | 8 | 3 | 38 | -35 | 0 | ||
14. | Alahabalıspor * [ligden ihraç] | 8 | 0 | 0 | 8 | 8 | 50 | -42 | -6 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |