Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Yalova Süper Amatör - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
04/02/2023 | 14:30 | Yalova Amatör 1 Nolu Saha | Yalova Yeşilovaspor | 2 - 2 | Negmar Tavşanlı Belediyespor | ||
04/02/2023 | 14:30 | Teşvikiye Şehit Mehmet Yurddaş Sahası | Teşvikiye Belediyespor | 1 - 3 | Çınarcık Belediyespor | ||
04/02/2023 | 16:30 | Yalova Amatör 1 Nolu Saha | Yalova Acarspor | 3 - 7 | Çavuşçiftliği Kültürspor | ||
05/02/2023 | 13:30 | Taşköprü Gökhan Güney Sahası | Taşköprüspor | 1 - 0 | Çiftlikköy Belediyespor | ||
05/02/2023 | 14:30 | Yalova Amatör 1 Nolu Saha | Sugören Gençlerbirliği | 2 - 1 | Safranspor | ||
05/02/2023 | 15:00 | Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadı | Hersekspor | 2 - 0 | Yalova Esenköyspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Çınarcık Belediyespor | 13 | 11 | 1 | 1 | 51 | 15 | 36 | 34 | ||
2. | Yalova Yeşilovaspor | 13 | 10 | 3 | 0 | 55 | 13 | 42 | 33 | ||
3. | Negmar Tavşanlı Belediyespor | 13 | 10 | 2 | 1 | 56 | 13 | 43 | 32 | ||
4. | Taşköprüspor | 13 | 6 | 2 | 5 | 22 | 26 | -4 | 20 | ||
5. | Hersekspor | 13 | 6 | 2 | 5 | 24 | 33 | -9 | 20 | ||
6. | Sugören Gençlerbirliği | 13 | 6 | 1 | 6 | 28 | 25 | 3 | 19 | ||
7. | Teşvikiye Belediyespor | 13 | 5 | 3 | 5 | 30 | 28 | 2 | 18 | ||
8. | Safranspor | 13 | 5 | 2 | 6 | 23 | 27 | -4 | 17 | ||
9. | Çiftlikköy Belediyespor | 13 | 3 | 4 | 6 | 27 | 21 | 6 | 13 | ||
10. | Yalova Esenköyspor | 13 | 2 | 3 | 8 | 24 | 30 | -6 | 9 | ||
11. | Çavuşçiftliği Kültürspor [ligden ihraç] | 13 | 2 | 1 | 10 | 23 | 61 | -38 | 7 | ||
12. | Yalova Acarspor [ligden ihraç] | 13 | 0 | 0 | 13 | 14 | 85 | -71 | 0 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |