Anasayfa / Genel Haberler

2022 U18 Türkiye Şampiyonası

serkan | 30.05.2022 16:58 , Ankara

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME

1.Grup (İstanbul): Beylikdüzüspor (İstanbul), Dudulluspor (İstanbul) Feriköy (İstanbul), Kartalspor (İstanbul)

13.05 13:00 Beylikdüzüspor-Kartalspor (Beşiktaş Bld İsmet İnönü) 1-1

13.05 15:00 Feriköy-Dudulluspor (Beşiktaş Bld İsmet İnönü) 2-0

14.05 13:00 Beylikdüzüspor-Feriköy (Beşiktaş Bld İsmet İnönü) 2-5

14.05 15:00 Kartalspor-Dudulluspor (Beşiktaş Bld İsmet İnönü) 2-1

15.05 13:00 Dudullu-Beylikdüzüspor (Beşiktaş Bld İsmet İnönü) 3-0

15.05 15:00 Feriköy-Kartalspor (Beşiktaş Bld İsmet İnönü) 2-0

 

2.Grup (Kırklareli): Alibeyköyspor (İstanbul), Gazi Mahallesispor (İstanbul), Kapaklı Sitespor (Tekirdağ), Kartepe Belediyespor (Kocaeli), Kullar 1975 Spor (Kocaeli), Uzunköprüspor (Edirne)

A Grubu:

12.05 15:00 Uzunköprüspor-Kartepe Belediyespor (Kavaklı Sentetik) 1-0

13.05 17:15 Alibeyköyspor-Kartepe Belediyespor (Kavaklı Sentetik) 3-0

14.05 15:00 Uzunköprüspor-Alibeyköyspor (Kavaklı Sentetik) 0-2 (Uzunköprüspor sahadan çekildi)

B Grubu:

12.05 17:15 Gazi Mahallesi-Kullar 1975 Spor (Kavaklı Sentetik) 1-1

13.05 15:00 Kapaklı Sitespor-Gazi Mahallesi (Kavaklı Sentetik) 1-2

14.05 17:15 Kullar 1975 Spor-Kapaklı Sitespor (Kavaklı Sentetik) 3-1


Kullarspor-Gazi Mahallesi 5-4 pen

Final:

15:05 14:00 Alibeyköyspor-Kullar 1975 Spor(Kavaklı Sentetik) 0-1

3.Grup (Kocaeli): Atıcılar Gençlikspor (Bursa), Çiftlikköy Belediyespor (Yalova), Demirtaşspor (Bursa), Harmanlıkspor (Sakarya), Paşabahçe (İstanbul) Sultanbeyli Belediyespor (İstanbul)

A Grubu:

12.05 14:00 Atıcılar Gençlikspor-Harmanlıkspor (Derince Suni Çim) 3-1

13.05 16:30 Sultanbeyli Belediyespor-Harmanlıkspor (Derince Suni Çim) 3-0

14.05 14:00 Atıcılar Gençlikspor-Sultanbeyli Belediyespor (Derince Suni Çim) 1-2

B Grubu:

12.05 16:30 Çiftlikköy Belediyespor-Demirtaşspor (Derince Suni Çim) 2-2

13.05 14:00 Paşabahçe-Çiftlikköy Belediyespor (Derince Suni Çim) 0-2

14.05 16:30 Demirtaşspor-Paşabahçe (Derince Suni Çim) 0-1

Final:

15.05 15:00 Sultanbeyli Belediyespor-Çitflikköy Belediyespor (Derince Suni Çim) 2-0

4.Grup (Çanakkale): Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Balıkesir), Ergene Velimeşespor (Kırklarelispor), Kavacıkspor (İstanbul), Lüleburgaz Atletikspor (Kırklareli), Mecidiyeköyspor (İstanbul), Yunus Emre Belediyespor (Manisa)

A Grubu:

12.05 14:30 Yunus Emre Belediyespor-Kavacıkspor (18 Mart Sentetik) 2-1

13.05 17:00 Ergene Velimeşespor-Kavacıkspor (18 Mart Sentetik) 2-2

14.05 13:00 Yunus Emre Belediyespor-Ergene Velimeşespor (18 Mart Sentetik) 1-0

B Grubu:

12.05 17:00 Lüleburgaz Atletikspor-Balıkesir BŞB (18 Mart Sentetik) 1-1

13.05 14:30 Mecidiyeköyspor-Lüleburgaz Atletikspor (18 Mart Sentetik) 1-2

14.05 15:30 Balıkesir BŞB-Mecidiyeköyspor (18 Mart Sentetik) 1-5

Final:

15.05 13:00 Yunus Emre Belediyespor-Lüleburgaz Atletikspor (18 Mart Sentetik) 1-3

5.Grup (Yalova): Dilovası Belediyespor (Kocaeli), Gebzespor (Kocaeli), İnegöl Kafkasspor (Bursa), Osmanelispor (Bilecik), Yeşilayspor (Kütahya), Zaferspor (Bursa)

A Grubu:

12.05 15:00 Zaferspor-Osmanelispor (Amatör 1 nolu saha) 5-1

13.05 15:00 Dilovası Belediyespor-Osmanelispor (Amatör 1 nolu saha) 2-3

14.05 15:00 Zaferspor-Dilovası Belediyespor (Amatör 1 nolu saha) 3-1

B Grubu:

12.05 17:00 İnegöl Kafkasspor-Gebzespor (Amatör 1 nolu saha) 2-1

13.05 17:00 Yeşilayspor-Gebzespor (Amatör 1 nolu saha) 0-4

14.05 17:00 İnegöl Kafkasspor-Yeşilayspor (Amatör 1 nolu saha) 5-0

Final:

15.05 15:00 Bursa Zaferspor-İnegöl Kafkasspor (Amatör 1 nolu saha) 1-5

6.Grup (Kütahya): Bolvadin Termalspor (Afyonkarahisar), Bölmespor (Uşak), Dokuzkavaklarspor (Denizli), Gömeçspor (Balıkesir), Eskişehir Şekerspor (Eskişehir), Salihli Belediyespor (Manisa)

A Grubu:

12.05 14:00 Eskişehir Şekerspor-Salihli Belediyespor (Toki 1) 1-1

13.05 16:00 Bolvadin Termalspor-Eskişehir Şekerspor (Toki 1) 0-2

14.05 14:00 Salihli Belediyespor-Bolvadin Termalspor (Toki 1) 4-0 

Salihli Belediyespor-Eskişehir Şekerspor 4-3 penaltılar

B Grubu:

12.05 16:00 Bölmespor-Gömeçspor (Toki 1) 2-2

13.05 14:00 Dokuzkavaklarspor-Bölmespor (Toki 1) 1-1

14.05 16:00 Gömeçspor-Dokuzkavaklarspor (Toki 1) 0-0

Gömeçspor-Bölmespor 4-2 pen

Gömeçspor-Dokuzkavaklarspor 5-4 pen

Final:

15.05 11:00 Salihli Belediyespor-Gömeçspor (Toki 1) 1-0

7.Grup (Manisa): Aydın BŞB (Aydın), Bornova Kanderespor (İzmir), Buca Efelerspor (İzmir), Hastanebayırıspor (Çanakkale), Kızılcabölükspor (Denizli), Muğlaspor (Muğla)

A Grubu:

12.05 14:30 Kızılcabölükspor-Hastanebayırıspor (Manisa 8 Eylül) 4-2

13.05 14:30 Buca Efelerspor-Hastanebayırıspor (Manisa 8 Eylül) 2-0

14.05 14:30 Kızılcabölükspor-Buca Efelerspor (Manisa 8 Eylül) 1-3

B Grubu:

12.05 17:00 Aydın BŞB-Bornova Kanderespor (Manisa 8 Eylül) 2-1

13.05 17:00 Muğlaspor-Bornova Kanderespor (Manisa 8 Eylül) 3-1

14.05 17:00 Aydın BŞB-Muğlaspor (Manisa 8 Eylül) 2-0

Final:

15.05 16:00 Buca Efelerspor-Aydın BŞB (Manisa 8 Eylül) 1-1 2-1 uz

8.Grup (Muğla): Antalya Büyükşehir Belediyespor (Antalya), Aydın Yıldızspor (Aydın), Balçova Belediye Termalspor (İzmir), Bucak Belediye Oğuzhanspor (Burdur), Güzeltepe Gençlikspor (İzmir), Isparta 32 Spor (Isparta)

A Grubu:

12.05 14:30 Güzeltepe Gençlikspor-Antalya BŞB (Marmaris) 2-1

13.05 17:00 Isparta 32 Spor-Antalya BŞB (Marmaris) 0-2

14.05 14:30 Güzeltepe Gençlikspor-Isparta 32 Spor (Marmaris) 4-0

B Grubu:

12.05 17:00 Aydın Yıldızspor-Bucak Bld Oğuzhanspor (Marmaris) 2-3

13.05 14:30 Balçova Bld Termalspor-Aydın Yıldızspor (Marmaris) 3-1

14.05 17:00 Bucak Bld Oğuzhanspor-Balçova Bld Termalspor (Marmaris) 1-3

Final:

15.05 12:00 Güzeltepe Gençlikspor-Balçova Bld Termalspor (Marmaris) 3-1

9.Grup (Afyonkarahisar): Alanya Kestelspor (Antalya), Anadolu Üniversitesi (Eskişehir), Kahramankazan Belediyespor (Ankara), Kavaklıderespor (Ankara), Selçuklu Belediyespor (Konya), Simav İdman Yurdu (Kütahya)

A Grubu:

12.05 12:00 Selçuklu Belediyespor-Kavaklıderespor (M-1) 2-1

13.05 14:00 Alanya Kestelspor-Kavaklıderespor (M-2) 2-3

14.05 12:00 Selçuklu Belediyespor-Alanya Kestelspor(M-1) 0-0

B Grubu:

12.05 12:00 Anadolu Üniversitesi-Simav İdman Yurdu (M-2) 7-0

13.05 16:30 Kahramankazan Belediyespor-Simav İdman Yurdu (M-1) 5-0

14.05 12:00 Anadolu Üniversitesi-Kahramankazan Belediyespor (M-2) 1-1 4-5 penaltılar

Final:

15.05 11:00 Selçuklu Belediyespor-Kahramankazan Belediyespor (M-2) 3-0

10.Grup (Adana): 5 Temmuz İskenderunspor (Hatay), Akdeniz Belediyespor (Mersin), Kaymaklı Belediyespor (Nevşehir), Niğde Belediyespor (Niğde), Osmaniyespor FK (Osmaniye), Şehitkamil Belediyespor (Gaziantep)

A Grubu:

12.05 15:00 Niğde Belediyespor-Kaymaklı Belediyespor (Muharrem Gülergin) 6-0

13.05 17:00 Akdeniz Belediyespor-Kaymaklı Belediyespor (Muharrem Gülergin) 6-0

14.05 15:00 Niğde Belediyespor-Akdeniz Belediyespor (Muharrem Gülergin) 1-2

B Grubu:

12.05 17:00 Osmaniyespor FK-5 Temmuz İskenderunspor (Muharrem Gülergin) 1-2

13.05 15:00 Şehitkamil Belediyespor-Osmaniyespor FK (Muharrem Gülergin) 3-2

14.05 17:00 5 Temmuz İskenderunspor-Şehitkamil Belediyespor (Muharrem Gülergin) 1-1 4-2 pen

Final:

15.05 16:00 Akdeniz Belediyespor-5 Temmuz İskenderunspor (Muharrem Gülergin) 0-0 4-5 pen

11.Grup (Kahramanmaraş): Adana Vefaspor (Adana), Gazikentspor (Gaziantep), Kayseri OSB Atletikspor (Kayseri), Kilis Belediyespor (Kilis), Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Malatya), Reyhanlıspor (Hatay)

A Grubu:

12.05 15:00 Kilis Belediyespor-Adana Vefaspor (Batıpark) 1-3

13.05 15:00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kilis Belediyespor (Batıpark) 1-4

14.05 15:00 Adana Vefaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Batıpark) 1-0

B Grubu:

12.05 17:30 Kayseri OSB Atletikspor-Reyhanlıspor (Batıpark) 2-1

13.05 17:30 Gazikentspor-Reyhanlıspor (Batıpark) 4-4

14.05 17:30 Kayseri OSB Atletikspor-Gazikentspor (Batıpark) 8-0

Final:

15.05 11:00 Adana Vefaspor-Kayseri OSB Atletikspor (Batıpark) 1-0

12.Grup (Nevşehir): Adana Gençlerbirliği (Adana), Aksaray Anadolu Gençlikspor (Aksaray), Kasırgaspor (Konya), Kocasinan Şimşekspor (Kayseri), Mucurgücü (Kırşehir), Tarsus İdman Yurdu (Mersin)

A Grubu:

12.05 14:00 Mucurgücü-Adana Gençlerbirliği (Merkez 2 nolu) 0-8

13.05 16:00 Kocasinan Şimşekspor-Mucurgücü (Merkez 2 nolu)  4-0

14.05 14:00 Adana Gençlerbirliği-Kocasinan Şimşekspor (Merkez 2 nolu) 0-2

B Grubu:

12.05 16:00 Tarsus İdman Yurdu-Kasırgaspor (Merkez 2 nolu) 2-1

13.05 14:00 Aksaray Anadolu Gençlikspor-Kasırgaspor (Merkez 2 nolu) 3-4

14.05 16:00 Tarsus İdman Yurdu-Aksaray Anadolu Gençlikspor (Merkez 2 nolu) 1-2

Kasırgaspor-Aksaray Anadolu Gençlikspor 4-3 pen

Kasırgaspor-Tarsus İdman Yurdu 2-4 pen

Final:

15.05 11:00 Kocasinan Şimşekspor-Tarsus İdman Yurdu (Merkez 2 nolu) 0-2

13.Grup (Malatya): Bingöl Bld Yaşamspor (Bingöl), Diyarbakır DSİ (Diyarbakır), Elazığ Bld Ulaşımspor (Elazığ), Kahta İdman Yurdu (Adıyaman), Şanlıurfaspor (Şanlıurfa), Türkoğlu Gençlerbirliği (Kahramanmaraş)

A Grubu:

12.05 14:00 Bingöl Bld Yaşamspor-Kahta İdman Yurdu (Yeşiltepe 1) 0-5

13.05 16:00 Şanlıurfaspor-Bingöl Bld Yaşamspor (Yeşiltepe 1) 2-0

14.05 13:40 Kahta İdman Yurdu-Şanlıurfaspor (Yeşiltepe 1) 1-1 2-3 pen

B Grubu:

12.05 16:00 Türkoğlu Gençlerbirliği-Elazığ Bld Ulaşımspor (Yeşiltepe 1) 3-1

13.05 14:00 Diyarbakır DSİ-Elazığ Bld Ulaşımspor (Yeşiltepe 1) 6-0

14.05 15:30 Türkoğlu Gençlerbirliği-Diyarbakır DSİ (Yeşiltepe 1) 0-0 5-6 pen

Final:

15.05 11:00 Şanlıurfaspor-Diyarbakır DSİ (Yeşiltepe 1) 1-2

14.Grup (Diyarbakır): Batman İl Özel İdare Gençlerbirliği (Batman), Muş Belediyespor (Muş), Nusaybin Belediyespor (Mardin), Siirt Kartalspor (Siirt), Şanlıurfa BŞB (Şanlıurfa), Yüksekova Belediyespor (Hakkari)

A Grubu:

12.05 14:00 Batman İl Özel İdare Gençlerbirliği-Şanlıurfa BŞB (V.A.Cemil Serhadlı) 0-1

13.05 14:00 Yüksekova Belediyespor-Batman İl Özel İdare Gençlerbirliği (V.A.Cemil Serhadlı) 1-1

14.05 14:00 Şanlıurfa BŞB-Yüksekova Belediyespor (V.A.Cemil Serhadlı) 3-1

B Grubu:

12.05 16:30 Siirt Kartalspor-Muş Belediyespor (V.A.Cemil Serhadlı) 1-1

13.05 16:30 Nusaybin Belediyespor-Siirt Kartalspor (V.A.Cemil Serhadlı) 5-0

14.05 16:30 Muş Belediyespor-Nusaybin Belediyespor (V.A.Cemil Serhadlı) 1-0

Final:

15.05 11:00 Şanlıurfa BŞB-Muş Belediyespor(V.A.Cemil Serhadlı) 2-1

15.Grup (Muş): 1960 Silopispor (Şırnak), Ağrı 1970 Spor (Ağrı), Erganispor (Diyarbakır), Vangölü Sportif (Van)

13.05 14:00 Vangölü Sportif-Erganispor (Muş Sentetik) 2-0

13.05 16:00 Ağrı 1970 Spor-1960 Silopispor (Muş Sentetik) 1-3

14.05 13:00 Erganispor-Ağrı 1970 Spor (Muş Sentetik) 4-2

14.05 15:00 1960 Silopispor-Vangölü Sportif (Muş Sentetik) 1-1

15.05 10:00 Vangölü Sportif-Ağrı 1970 Spor (Muş Sentetik) 1-0

15.05 12:00 1960 Silopispor-Erganispor (Muş Sentetik) 1-0

Vangölü Sportif-1960 Silopispor 4-3 pen

16.Grup (Rize): Giresun Sanayispor (Giresun), Gölespor (Ardahan), Iğdır Yurdum Gençlikspor (Iğdır), Konursuspor (Bayburt), Sebat Gençlikspor (Trabzon), Yakutiyespor (Erzurum)

A Grubu:

12.05 11:00 Konursuspor-Yakutiyespor (Şenol Birol) 1-7

13.05 11:00 Gölespor-Konursuspor (Şenol Birol) 1-2

14.05 11:00 Yakutiyespor-Gölespor (Şenol Birol) 3-1

B Grubu:

12.05 13:00 Giresun Sanayispor-Sebat Gençlikspor (Şenol Birol) 1-2

13.05 13:00 Iğdır Yurdum Gençlikspor-Giresun Sanayispor (Şenol Birol) 1-0

14.05 13:00 Sebat Gençlikspor-Iğdır Yurdum Gençlikspor (Şenol Birol) 3-0

Final:

15.05 13:00 Yakutiyespor-Sebat Gençlikspor (Şenol Birol) 0-1

17.Grup (Ordu): Anagold 24 Erzincanspor (Erzincan), Araklı 1961 Spor (Trabzon), Atakum Belediyespor (Samsun), Kayadibispor (Giresun), Rize Belediyespor (Rize), Sivas Yolspor (Sivas)

A Grubu:

12.05 13:00 Araklı 1961 Spor-Rize Belediyespor (Ordu 19 Eylül) 1-0

13.05 13:00 Sivas Yolspor-Rize Belediyespor (Ordu 19 Eylül) 4-1

14.05 13:00 Araklı 1961 Spor-Sivas Yolspor(Ordu 19 Eylül) 2-1

B Grubu:

12.05 15:30 Kayadibispor-Anagold 24 Erzincanspor (Ordu 19 Eylül) 2-0

13.05 15:30 Atakum Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor (Ordu 19 Eylül) 4-0

14.05 15:30 Kayadibispor-Atakum Belediyespor (Ordu 19 Eylül) 0-2

Final:

15.05 16:00 Araklı 1961 Spor-Atakum Belediyespor (Ordu 19 Eylül) 0-1

18.Grup (Tokat): Amasya Belediyespor (Amasya), Çorum Halk Eğitimi Kültürspor (Çorum), Kastamonu Yurdum Gençlikspor (Kastamonu), Türk Metal 1963 Spor (Kırıkkale), Galataspor (Ordu), Sorgun Belediyespor (Yozgat)

A Grubu:

12.05 13:30 Türk Metal 1963 Spor-Amasya Belediyespor (Uzunburun Sentetik) 0-3

13.05 13:30 Çorum H.E.Kültürspor-Türk Metal 1963 Spor (Uzunburun Sentetik) 3-1

14.05 12:00 Amasya Belediyespor-Çorum H.E.Kültürspor (Uzunburun Sentetik) 3-1

B Grubu:

12.05 15:30 Galataspor-Kastamonu Yurdum Gençlikspor (Uzunburun Sentetik) 1-0

13.05 15:30 Sorgun Belediyespor- Kastamonu Yurdum Gençlikspor (Uzunburun Sentetik) 2-3

14.05 14:00 Galataspor-Sorgun Belediyespor (Uzunburun Sentetik) 0-3 hükmen


Kastamonu Yurdumspor-Ordu Galataspor 5-4 pen

Kastamonu Yurdumspor-Sorgun Belediyespor 5-4 pen

Final:

15.05 16:00 Amasya Belediyespor-Kastamonu Yurdumspor(Uzunburun Sentetik) 2-1

19.Grup (Kastamonu): 1074 Çankırıspor (Çankırı), 5000 Evlerspor (Karabük), Çarşambaspor (Samsun), Erbaa Gençlikspor (Tokat), Kozlu Belediyespor (Zonguldak), Sinop Tersanespor (Sinop)

A Grubu:

12.05 13:00 Erbaa Gençlikspor-Kozlu Belediyespor (Kastamonu Hasan Doğan) 0-3

13.05 15:00 Çarşambaspor-Erbaa Gençlikspor (Kastamonu Hasan Doğan) 3-0 hükmen

14.05 13:00 Kozlu Belediyespor-Çarşambaspor (Kastamonu Hasan Doğan) 1-2

B Grubu:

12.05 15:00 1074 Çankırıspor-5000 Evlerspor (Kastamonu Hasan Doğan) 2-1

13.05 13:00 Sinop Tersanespor-5000 Evlerspor (Kastamonu Hasan Doğan) 2-2

14.05 15:00 1074 Çankırıspor-Sinop Tersanespor(Kastamonu Hasan Doğan) 0-3

Final:

15.05 12:30 Çarşambaspor-Sinop Tersanespor (Kastamonu Hasan Doğan) 3-2

20.Grup (Zonguldak): Akyazı Akınspor (Sakarya), Bartın Gençlerbirliği (Bartın), Başkent Edaşspor (Ankara), Gölbaşı Belediyespor (Ankara), Kıbrıscıkspor (Bolu), Pırpır Gençlikspor (Düzce)

A Grubu:

12.05 16:30 Başkent Edaşspor-Akyazı Akınspor (Fener) 3-2

13.05 16:30 Bartın Gençlerbirliği-Akyazı Akınspor (Fener) 1-1

14.05 16:30 Başkent Edaşspor-Bartın Gençlerbirliği (Fener) 1-0

B Grubu:

12.05 14:00 Pırpır Gençlikspor-Kıbrıscıkspor (Fener) 1-2

13.05 14:00 Gölbaşı Belediyespor-Pırpır Gençlikspor (Fener) 5-0

14.05 14:00 Kıbrıscıkspor-Gölbaşı Belediyespor (Fener) 1-2

Final:

15.05 13:00 Başkent Edaşspor-Gölbaşı Belediyespor (Fener) 0-2

 

5 Temmuz İskenderunspor, Adana Vefaspor, Amasya Belediyespor, Atakum Belediyespor, Buca Efelerspor, Çarşambaspor, Diyarbakır DSİ, Feriköy, Gölbaşı Belediyespor, Güzeltepe Gençlikspor, İnegöl Kafkasspor, Kullar 1975 Spor, Lüleburgaz Atletikspor, Salihli Belediyespor, Sebat Gençlikspor, Selçuklu Belediyespor, Sultanbeyli Belediyespor, Şanlıurfa BŞB, Tarsus İdman Yurdu ve Vangölü Sportif bir üst tura yükseldi.

 

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.KADEME (26-29 Mayıs)

Tekirdağ Grubu: Feriköy (İstanbul), Kullar 1975 Spor (Kocaeli), Lüleburgaz Atletikspor (Kırklareli), Sultanbeyli Belediyespor (İstanbul)

27.05 16:00 Lüleburgaz Atletikspor-Kullar 1975 Spor (13 Kasım) 2-1

27.05 18:00 Sultanbeyli Belediyespor-Feriköy (13 Kasım) 0-1

28.05 16:00 Kullar 1975 Spor-Sultanbeyli Belediyespor (13 Kasım) 1-4

28.05 18:00 Feriköy-Lüleburgaz Atletikspor (13 Kasım) 0-0

29.05 16:00 Lüleburgaz Atletikspor-Sultanbeyli Belediyespor (13 Kasım) 0-0

29.05 18:00 Feriköy-Kullar 1975 Spor (13 Kasım) 5-2

Giresun Grubu: Amasya Belediyespor (Amasya), Atakum Belediyespor (Samsun), Çarşambaspor (Samsun), Sebat Gençlikspor (Trabzon)

27.05 14:00 Atakum Belediyespor-Çarşambaspor (15 Temmuz) 1-0

27.05 16:00 Sebat Gençlikspor-Amasya Belediyespor (15 Temmuz) 0-1

28.05 15:00 Çarşambaspor-Sebat Gençlikspor (15 Temmuz) 1-1

28.05 17:00 Amasya Belediyespor-Atakum Belediyespor (15 Temmuz) 0-1

29.05 15:00 Amasya Belediyespor-Çarşambaspor (15 Temmuz) 0-3

29.05 17:00 Atakum Belediyespor-Sebat Gençlikspor (15 Temmuz) 0-0

Kütahya Grubu: Buca Efelerspor (İzmir), Gölbaşı Belediyespor (Ankara), Güzeltepe Gençlikspor (İzmir), İnegöl Kafkasspor (Bursa), Salihli Belediyespor (Manisa), Selçuklu Belediyespor (Konya)

26.05 15:00 Salihli Belediyespor-Selçuklu Belediyespor (Toki 1) 0-4

26.05 17:00 Gölbaşı Belediyespor-Güzeltepe Gençlikspor (Toki 1) 0-0

27.05 15:00 İngeöl Kafkasspor-Gölbaşı Belediyespor (Toki 1) 1-0

27.05 17:00 Buca Efelerspor-Salihli Belediyespor (Toki 1) 1-2

28.05 15:00 Selçuklu Belediyespor-Buca Efelerspor (Toki 1) 5-0

28.05 17:00 Güzeltepe Gençlikspor-İnegöl Kafkasspor (Toki 1) 1-0

Final

29.05 15:00 Selçuklu Belediyespor-Güzeltepe Gençlikspor (Dumlupınar) 3-0

Malatya Grubu: 5 Temmuz İskenderunspor (Hatay), Adana Vefaspor (Adana), Diyarbakır DSİ (Diyarbakır), Şanlıurfa BŞB (Şanlıurfa), Tarsus İdman Yurdu (Mersin), Vangölü Sportif (Van)

26.05 15:00 Tarsus İdman Yurdu-Adana Vefaspor (Yeşiltepe) 0-4

26.05 17:00 Diyarbakır DSİ-Şanlıurfa BŞB (Yeşiltepe) 1-5

27.05 15:00 5 Temmuz İskenderun-Diyarbakır DSİ (Yeşiltepe) 1-1

27.05 17:00 Vangölü Sportif-Tarsus İdman Yurdu (Yeşiltepe) 1-3

28.05 15:00 Adana Vefaspor-Vangölü Sportif (Yeşiltepe) 5-1

28.05 17:00 Şanlıurfa BŞB-5 Temmuz İskenderun (Yeşiltepe) 2-0

Final

29.05 16:00 Adana Vefaspor-Şanlıurfa BŞB (Yeşiltepe) 1-1 3-1uz

Feriköy, Atakum Belediyespor, Selçuklu Belediyespor, Adana Vefaspor finallere yükseldi.

***

U18 TÜRKİYE FİNALLERİ


Yarı Final

11.06 14:00 Atakum Belediyespor-Selçuklu Belediyespor  (Bolu Atatürk) 3-2

11.06 17:00 Adana Vefaspor-Feriköy (Bolu Atatürk) 1-1 2-2uz 3-0pen

3.lük Maçı

12.06 14:00 Selçuklu Belediyespor-Feriköy (Bolu Atatürk) 4-0

Final

12.06 17:00 Atakum Belediyespor-Adana Vefaspor (Bolu Atatürk) 0-1

 

Adana Vefaspor U18 kategorisinde Türkiye Şampiyonu olmuştur. Tebrik ederiz.

 

Bu yazı 4672 defa okunmuştur | Facebook'ta Paylaş

++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design