Anasayfa / Genel Haberler

2022 U16 Türkiye Şampiyonası

serkan | 27.06.2022 09:29 , Ankara

U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME

1.Grup (İstanbul): Arnavutköy Belediyespor (İstanbul), Bağlarbaşıspor (İstanbul), Feriköy (İstanbul), Sultanbeyli Belediyespor (İstanbul)

08.06 15:00 Arnavutköy Belediyespor-Feriköy (Yeşilce) 2-1

08.06 17:00 Bağlarbaşıspor-Sultanbeyli Belediyespor (Yeşilce) 1-4

09.06 15:00 Feriköy-Sultanbeyli Belediyespor (Yeşilce) 1-0

09.06 17:00 Arnavutköy Belediyespor-Bağlarbaşıspor (Yeşilce) 2-3

10.06 15:00 Bağlarbaşıspor-Feriköy (Yeşilce) 7-1

10.06 17:00 Sultanbeyli Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Yeşilce) 0-1

2.Grup (Tekirdağ): Bağçeşmespor (Kocaeli), Bigaspor (Çanakkale), Keşanspor (Edirne), Kırklareli Yıldırımspor (Kırklareli), Kurtköyspor (İstanbul), Paşabahçe (İstanbul)

07.06 16:30 Bağçeşmespor-Paşabahçe (Tekirdağ 13 Kasım) 0-0

07.06 19:00 Kurtköyspor-Keşanspor (Tekirdağ 13 Kasım) 6-0 

08.06 16:30 Kırklareli Yıldırımspor-Keşanspor (Tekirdağ 13 Kasım) 4-2

08.06 19:00 Bigaspor-Bağçeşmespor (Tekirdağ 13 Kasım) 1-1

09.06 16:30 Bigaspor-Paşabahçe (Tekirdağ 13 Kasım) 0-0

09.06 19:00 Kırklareli Yıldırımspor-Kurtköyspor (Tekirdağ 13 Kasım) 1-4

Bigaspor-Bağçeşmespor 2-1 pen

Bigaspor-Paşabahçe 5-4 pen

Final

10.06 18:00 Bigaspor-Kurtköyspor (13 Kasım) 0-4

3.Grup (Sakarya): Bursa Yıldırımspor (Bursa), Çorlu Belediye Futbol (Tekirdağ), Hüdavendigar Dikkaldırım Osmangazi Gençlikspor (Bursa), Kartalspor (İstanbul), Selimiyespor (İstanbul), Yalova Doğanspor (Yalova)

07.06 16:00 Yalova Doğanspor-Bursa Yıldırımspor (Erenler-1) 3-2

07.06 18:00 Selimiyespor-Çorlu Belediye FK (Erenler-1) 1-0

08.06 16:00 Dikkaldırımspor-Çorlu Belediye FK (Erenler-1) 1-0

08.06 18:00 Kartalspor-Bursa Yıldırımspor (Erenler-1) 1-2

09.06 18:00 Yalova Doğanspor-Kartalspor (Erenler-1) 1-2

09.06 18:00 Selimiyespor-Dikkaldırımspor (Erenler-2) 1-0

Yalova Doğanspor-Kartalspor 3-2 pen

Bursa Yıldırımspor-Yalova Doğanspor 7-6 pen

Final

10.06 16:00 Bursa Yıldırımspor-Selimiyespor (Erenler-1) 2-2 6-7pen

4.Grup (Bolu): Büyükçekmece Belediyespor (İstanbul), Çilimli Belediyespor (Düzce), Gazi Mahallesi SK (İstanbul), Kavaklıderespor (Ankara), Sakarya Gençlikspor (Sakarya), Yaşamkent İlkerspor (Ankara)

07.06 17:00 Çilimli Belediyespor-Gazi Mahallesi (Karaçayır-2) 2-3

07.06 17:00 Sakarya GM-Yaşamkent İlklerspor (Karaçayır-1) 0-4

08.06 17:00 Kavaklıderespor-Çilimli Belediyespor (Karaçayır-1) 2-0

08.06 17:00 Büyükçekmece Belediyespor-Sakarya GM (Karaçayır-2) 5-2

09.06 17:00 Kavaklıderespor-Gazi Mahallesi (Karaçayır-2) 2-2 5-4pen

09.06 17:00 Büyükçekmece Belediyespor-Yaşamkent İlklerspor (Karaçayır-1) 0-2

Final

10.06 11:00 Kavaklıderespor-Yaşamkent İlklerspor (Karaçayır-1) 0-1

5.Grup (Bilecik): Altınsabanspor (Bursa), Çayırovaspor (Kocaeli), Fethiye İdman Yurdu (Bursa), Gölcükspor (Kocaeli), Harmanlıkspor (Sakarya), TKİ Tavşanlı Linyitspor (Kütahya)

07.06 16:00 Altınsabanspor-Gölcükspor (Osmaneli) 3-4

07.06 18:30 Fethiye İdman Yurdu-Çayırovaspor (Osmaneli) 6-0

08.06 16:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Çayırovaspor (Osmaneli) 0-4

08.06 18:30 Harmanlıkspor-Altınsabanspor (Osmaneli) 0-0

09.06 16:00 Harmanlıkspor-Gölcükspor (Osmaneli) 2-0

09.06 18:30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Fethiye İdman Yurdu (Osmaneli) 1-3

Final

10.06 17:00 Harmanlıkspor-Fethiye İdman Yurdu (Osmaneli) 1-0

6.Grup (Eskişehir): 1299 Bilecikspor (Bilecik), Özel İdare Köroğluspor (Bolu), Sandıklıspor (Afyonkarahisar), Selçuklu Belediyespor (Konya), Simav İdman Yurdu (Kütahya), Turan İdman Yurdu (Uşak)

07.06 15:00 Özel İdare Köroğluspor-Simav İdman Yurdu (Üniversite Evleri) 0-2

07.06 17:30 1299 Bilecikspor-Selçuklu Belediyespor (Üniversite Evleri) 0-7

08.06 15:00 Turan İdman Yurdu-Özel İdare Köroğluspor(Üniversite Evleri) 2-1

08.06 17:30 Sandıklıspor-1299 Bilecikspor (Üniversite Evleri) 4-2

09.06 15:00 Turan İdman Yurdu-Simav İdman Yurdu (Üniversite Evleri) 0-0 5-4pen

09.06 17:30 Sandıklıspor-Selçuklu Belediyespor (Üniversite Evleri) 3-6

Final

10.06 11:00 Turan İdman Yurdu-Selçuklu Belediyespor (Üniversite Evleri) 0-2

7.Grup (Uşak): Dursunbey Belediyespor (Balıkesir), Isparta 32 Emrespor (Isparta), Kuşadası Küçükadaspor (Aydın), Lara Futbol Eğitim Merkezi (Antalya), Manisaspor (Manisa), Sarayköyspor (Denizli)

07.06 16:00 Isparta 32 Emrespor-Sarayköyspor (Kalfa 2) 3-0

07.06 18:00 Kuşadası Küçükadaspor-Lara Futbol (Kalfa 2) 1-0

08.06 16:00 Dursunbey Belediyespor-Lara Futbol (Kalfa 2) 1-3

08.06 18:00 Manisaspor-Sarayköyspor (Kalfa 2) 0-0

09.06 16:00 Manisaspor-Isparta 32 Emrespor (Kalfa 2) 1-3

09.06 18:00 Dursunbey Belediyespor-Kuşadası Küçükadaspor (Kalfa 2) 0-1

Final

10.06 11:00 Isparta 32 Emrespor-Kuşadası Küçükadaspor (Kalfa 2) 1-1 2-4pen

8.Grup (Aydın): Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Balıkesir), Denizspor (İzmir), DSİ Bentspor (Eskişehir), Dokuzkavaklarspor (Denizli), Pınargücü (İzmir), Salihli Belediyespor (Manisa)

07.06 18:00 Pınargücü-Dokuzkavaklarspor (Aydın-1) 0-0

07.06 18:00 Balıkesir BŞB-DSİ Bentspor (Aydın-2) 3-0

08.06 18:00 Salihli Belediyespor-Pınargücü(Aydın-2) 4-1

08.06 18:00 Denizspor-DSİ Bentspor (Aydın-1) 1-2

09.06 18:00 Dokuzkavaklarspor-Salihli Belediyespor (Aydın-1) 2-2

09.06 18:00 Balıkesir BŞB-Denizspor (Aydın-2) 2-1

Final

10.06 11:00 Salihli Belediyespor-Balıkesir BŞB (Aydın-2) 1-0

9.Grup (Denizli): Aydın Yıldızspor (Aydın), Buca Belediyespor (İzmir), Bucak Belediye Oğuzhanspor (Burdur), Ilıca Belediyespor (Antalya), Marmaris 1923 Spor (Muğla), Urla Belediyespor (İzmir)

07.06 16:00 Bucak Bld Oğuzhanspor-Buca Belediyespor (Servergazi) 2-3

07.06 18:00 Urla Belediyespor-Aydın Yıldızspor (Servergazi) 1-4

08.06 16:00 Ilıca Belediyespor-Urla Belediyespor (Servergazi) 0-3 hükmen (Ilıca Belediyespor zehirlenme nedeniyle turnuvadan çekildi)

08.06 18:00 Marmaris 1923 Spor-Bucak Bld Oğuzhanspor (Servergazi) 4-1

09.06 16:00 Buca Belediyespor-Marmaris 1923 Spor (Servergazi) 0-3

09.06 18:00 Urla Belediyespor-Aydın Yıldızspor (Servergazi) 2-4

Final

10.06 10:00 Marmaris 1923 Spor-Aydın Yıldızspor (Servergazi) 1-4

10.Grup (Mersin): 68 Aksaray Belediyespor (Aksaray), Adana Kanaryaspor (Adana), Hatay BŞB (Hatay), Karaman FK (Karaman), Meram Karakartallarspor (Konya), Niğde Belediyesi Gençlikspor (Niğde)

07.06 16:00 Meram Karakartallarspor-68 Aksaray Belediyespor (S.Ali Türkoğlu) 5-1

07.06 18:00 Adana Kanaryaspor-Hatay BŞB (S.Ali Türkoğlu) 3-0

08.06 16:00 Karaman FK-Hatay BŞB (S.Ali Türkoğlu) 3-2

08.06 18:00 Niğde Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (S.Ali Türkoğlu) 3-1

09.06 16:00 Niğde Belediyespor-Meram Karakartallarspor (S.Ali Türkoğlu) 1-0

09.06 18:00 Karaman FK-Adana Kanaryaspor (S.Ali Türkoğlu) 1-4

Final

10.06 16:00 Niğde Belediyespor-Adana Kanaryaspor (S.Ali Türkoğlu) 0-2

11.Grup (Kırşehir): Kapadokya Nevşehirspor (Nevşehir), Kırıkkale Ayyıldızspor (Kırıkkale), Merzifonspor (Amasya), Pidosan Yahyalarspor (Ankara), Sincan Belediyespor (Ankara), Yozgat Belediye Bozokspor (Yozgat)

07.06 15:15 Kapadokya Nevşehirspor-Merzifonspor (Kırşehir Ahi) 1-2

07.06 17:30 Ayyıldızspor-Pidosan Yahyalarspor (Kırşehir Ahi) 0-4

08.06 15:15 Yozgat Bld Bozokspor-Ayyıldızspor (Kırşehir Ahi) 7-0

08.06 17:30 Sincan Belediyespor-Kapadokya Nevşehirspor (Kırşehir Ahi) 2-0

09.06 15:15 Sincan Belediyespor-Merzifonspor (Kırşehir Ahi) 0-0 2-1pen

09.06 17:30 Yozgat Bld Bozokspor-Pidosan Yahyalarspor (Kırşehir Ahi) 0-5

Flnal

10.06 16:00 Sincan Belediyespor-Pidosan Yahyalarspor (Kırşehir Ahi)1-2

12.Grup (Hatay): Adana Vefaspor (Adana), Akdenizgücü (Mersin), Aslan Gençlikspor (Kilis), Gaziantep Futbol Gelişim (Gaziantep), Osmaniyespor FK (Osmaniye)

07.06 15:00 Osmaniyespor FK-Adana Vefaspor (Defne Atatürk) 1-0

07.06 17:00 Akdenizgücü-Aslan Gençlikspor (Defne Atatürk) 6-0

08.06 17:00 Gaziantep Futbol Gelişim-Aslan Gençlikspor (Defne Atatürk) 3-0

09.06 15:00 Gaziantep Futbol Gelişim-Akdenizgücü (Defne Atatürk) 3-2

09.06 17:00 Adana Vefaspor-Osmaniyespor FK (Defne Atatürk) 0-1

Final 

10.06 10:00 Osmaniyespor FK-Gaziantep Futbol Gelişim (Defne Atatürk) 1-3

13.Grup: (Kilis): Arsuz İlkadımspor (Hatay), Erdemli Belediyespor (Mersin), Kahramanmaraş BŞB (Kahramanmaraş), Şanlıurfa BŞB (Şanlıurfa)

08.06 15:00 Erdemli Belediyespor-Kahramanmaraş BŞB (7 Aralık) 3-0

08.06 17:00 Şanlıurfa BŞB-Arsuz İlkadımspor (7 Aralık) 2-1

09.06 15:00 Kahramanmaraş BŞB-Şanlıurfa BŞB (7 Aralık) 0-4

09.06 17:00 Arsuz İlkadımspor-Erdemli Belediyespor (7 Aralık) 0-0

10.06 15:00 Erdemli Belediyespor-Şanlıurfa BŞB (7 Aralık) 0-3 hükmen

10.06 17:00 Arsuz İlkadımspor-Kahramanmaraş BŞB (7 Aralık) 1-1

14.Grup (Kahramanmaraş): 4 Eylülspor (Sivas), Eski Malatya Gençlikspor (Malatya), Kayseri OSB Atletikspor (Kayseri), Kırşehir Belediyespor (Kırşehir)

08.06 16:00 Kırşehir Belediyespor-Eski Malatya Gençlik (Batıpark) 1-1

08.06 18:00 4 Eylülspor-Kayseri OSB Atletikspor (Batıpark) 2-1

09.06 16:00 Eski Malatya Gençlik-4 Eylülspor (Batıpark) 0-4

09.06 18:00 Kayseri OSB Atletikspor-Kırşehir Belediyespor (Batıpark) 2-0

10.06 16:00 Kırşehir Belediyespor-4 Eylülspor (Batıpark) 1-2

10.06 18:00 Kayseri OSB Atletikspor-Eski Malatya Gençlik (Batıpark) 1-2

15.Grup (Şanlıurfa): Elazığ İl Özel İdarespor (Elazığ), Kahta İdman Yurdu (Adıyaman), Kızıltepe Spor Lisesi (Mardin), Özel İdare Gençlerbirliği (Batman), Siirt İktisasspor (Siirt), Şırnak İdman Yurdu (Şırnak)

07.06 17:30 Elazığ İl Özel İdarespor-Özel İdare Gençlerbirliği (Futbol Dünyası-1) 3-1

07.06 19:30 Kahta İdman Yurdu-Şırnak İdman Yurdu (Futbol Dünyası-1) 0-2

08.06 17:30 Siirt İktisasspor-Özel İdare Gençlerbirliği (Futbol Dünyası-1) 2-3

08.06 19:30 Kızıltepe Spor Lisesi-Kahta İdman Yurdu (Futbol Dünyası-1) 1-1

09.06 17:30 Siirt İktisasspor-Elazığ İl Özel İdarespor (Futbol Dünyası-1) 1-2

09.06 19:30 Kızıltepe Spor Lisesi-Şırnak İdman Yurdu (Futbol Dünyası-1) (Futbol Dünyası-1) 0-1

Final

10.06 17:30 Elazığ İl Özel İdarespor-Şırnak İdman Yurdu  (Futbol Dünyası-1) 5-1

16.Grup (Elazığ): Ağrı 1970 Spor (Ağrı), Amed Sportif (Diyarbakır), Anadolu Bingölspor (Bingöl), Güroymak Gençlikspor (Bitlis), Hakkari Sümbülspor (Hakkari), Muş Belediyespor (Muş)

07.06 15:30 Amed Sportif-Muş Belediyespor (Gençlik Merkezi) 2-0

07.06 17:30 Ağrı 1970 Spor-Hakkari Sümbülspor (Gençlik Merkezi) 0-1

08.06 15:30 Güroymak Gençlikspor-Muş Belediyespor (Gençlik Merkezi) 3-0

08.06 17:30 Anadolu Bingölspor-Ağrı 1970 Spor (Gençlik Merkezi) 6-2

09.06 15:30 Anadolu Bingölspor-Hakkari Sümbülspor (Gençlik Merkezi) 3-4

09.06 17:30 Güroymak Gençlikspor-Amed Sportif (Gençlik Merkezi) 1-0

Final

10.06 15:30 Güroymak Gençlikspor-Hakkari Sümbülspor (Gençlik Merkezi) 1-0

17.Grup (Ağrı): Ardahan İli ve Gençlikspor (Ardahan), Artvin Hopaspor (Artvin), Iğdır Yurdum Gençlikspor (Iğdır), Van GSİM (Van)

08.06 16:00 Iğdır Yurdumspor-Van GSİM (ASKF Sentetik) 1-2

09.06 16:00 Artvin Hopaspor-Iğdır Yurdumspor (ASKF Sentetik) 0-1

10.06 16:00 Artvin Hopaspor-Van GSİM (ASKF Sentetik) 1-2

18.Grup (Giresun): An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Bayburt), Anagold 24 Erzincanspor (Erzincan), Ardeşenspor (Rize), Erzurum Yolspor (Erzurum), Orduspor 1967 (Ordu), Yomraspor (Trabzon)

07.06 15:00 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor-Ardeşenspor (15 Temmuz) 2-1

07.06 17:00 Anagold 24 Erzincanspor-Orduspor 1967 (15 Temmuz) 1-2

08.06 15:00 Yomraspor-Anagold 24 Erzincanspor (15 Temmuz) 1-0

08.06 17:00 Erzurum Yolspor-Ardeşenspor (15 Temmuz) 1-2

09.06 15:00 Erzurum Yolspor-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (15 Temmuz) 1-2

09.06 17:00 Yomraspor-Orduspor 1967 (15 Temmuz) 0-0 4-2pen

Final

10.06 15:00 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor-Yomraspor (15 Temmuz) 1-4

19.Grup (Amasya): 1461 Trabzon FK (Trabzon), 1957 Espiyespor (Giresun), Formül Erbaaspor (Tokat), Gençlik Mimarsinanspor (Çorum), Gerze Belediyespor (Sinop), Kadıköyspor (Samsun)

07.06 15:00 Kadıköyspor-1957 Espiyespor (Fındıklı) 3-2

07.06 17:30 1461 Trabzon-Gerze Belediyespor (Fındıklı) 3-0

08.06 15:00 Gençlik Mimarsinanspor-1957 Espiyespor (Fındıklı) 4-0

08.06 17:30 Formül Erbaaspor-Gerze Belediyespor (Fındıklı) 3-0

09.06 15:00 Gençlik Mimarsinanspor-Kadıköyspor (Fındıklı) 1-1 1-4pen

09.06 17:30 Formül Erbaaspor-1461 Trabzon (Fındıklı) 1-1 6-5pen

Flnal 

10.06 10:30 Samsun Kadıköyspor-Formül Erbaaspor (Fındıklı) 3-0

20.Grup (Sinop): 100.Yıl Soğuksuspor (Karabük), Atakum Belediyespor (Samsun), Bartınspor (Bartın), Cide Belediyespor (Kastamonu), Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Zonguldak), Çankırı Gençlikspor (Çankırı)

07.06 15:00 Atakum Belediyespor-Çankırı Gençlikspor (Sinop Üniversite) 5-0

07.06 17:00 Zonguldak Kömürspor-100.Yıl Soğuksuspor (Sinop Üniversite) 4-0

08.06 17:00 Cide Belediyespor-100.Yıl Soğuksuspor (Sinop Üniversite) 1-2

09.06 15:00 Cide Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Sinop Üniversite) 1-4

09.06 17:00 Çankırı Gençlikspor-Atakum Belediyespor (Sinop Üniversite) 0-2

Final

10.06 16:00 Atakum Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Sinop Üniversite) 1-0

4 Eylülspor, Adana Kanaryaspor, Atakum Belediyespor,  Aydın Yıldızspor, Bağlarbaşıspor, Elazığ İl Özel İdarespor, Gaziantep Futbol Gelişim, Güroymak Gençlikspor, Harmanlıkspor, Kurtköyspor, Kuşadası Küçükadaspor, Pidosan Yahyalarspor, Salihli Belediyespor, Samsun Kadıköyspor, Selçuklu Belediyespor, Selimiyespor, Şanlıurfa BŞB, Van GSİM, Yaşamkent İlklerspor, Yomraspor bir üst tura yükseldi.

U18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.KADEME (23-26 Haziran)

Nevşehir Grubu: 4 Eylülspor (Sivas), Adana Kanaryaspor (Adana), Atakum Belediyespor (Samsun), Gaziantep Futbol Gelişim (Gaziantep), Kadıköyspor (Samsun), Selçuklu Belediyespor (Konya)

23.06 15:00 Adana Kanaryaspor-Kadıköyspor (Nevşehir Gazi) 0-0

23.06 17:00 4 Eylülspor-Gaziantep Futbol Gelişim (Nevşehir Gazi) 1-0

24.06 15:00 Atakum Belediyespor-Gaziantep Futbol Gelişim (Nevşehir Gazi) 3-2

24.06 17:00 Selçuklu Belediyespor-Kadıköyspor (Nevşehir Gazi) 2-0

25.06 15:00 Adana Kanaryaspor-Selçuklu Belediyespor (Nevşehir Gazi) 1-1

25.06 17:00 4 Eylülspor-Atakum Belediyespor (Nevşehir Gazi) 1-5

Final

26.06 11:00 Atakum Belediyespor-Selçuklu Belediyespor (Nevşehir Gazi) 5-0

Bingöl Grubu: Elazığ İl Özel İdarespor (Elazığ), Güroymakspor (Bitlis), Şanlıurfa BŞB (Şanlıurfa), Van GSİM (Van), Yomraspor (Trabzon)

23.06 15:30 Van GSİM-Yomraspor (Bingöl Şehir) 0-3

23.06 17:30 Şanlıurfa BŞB-Güroymakspor (Bingöl Şehir) 3-0

24.06 17:00 Elazığ İl Özel İdarespor-Güroymakspor (Bingöl Şehir) 3-1

25.06 15:30 Elazığ İl Özel İdarespor-Şanlıurfa BŞB (Bingöl Şehir) 0-1

25.06 17:30 Yomraspor-Van GSİM (Bingöl Şehir) 2-1

Final

26.06 11:00 Şanlıurfa BŞB-Yomraspor (Bingöl Şehir) 0-0 4-3pen

Balıkesir Grubu: Aydın Yıldızspor (Aydın), Ilıca Belediyespor (Antalya), Kurtköyspor (İstanbul), Kuşadası Küçükadaspor (Aydın), Salihli Belediyespor (Manisa), Selimiyespor (İstanbul)

23.06 16:00 Kuşadası Küçükadaspor-Ilıca Belediyespor (Burhaniye Spor Toto) 4-0

23.06 18:00 Selimiyespor-Aydın Yıldızspor (Burhaniye Spor Toto) 4-2

24.06 16:00 Kurtköyspor-Ilıca Belediyespor (Burhaniye Spor Toto) 1-1

24.06 18:00 Salihli Belediyespor-Aydın Yıldızspor (Burhaniye Spor Toto) 2-0

25.06 16:00 Kuşadası Küçükadaspor-Kurtköyspor (Burhaniye Spor Toto) 0-1

25.06 18:00 Selimiyespor-Salihli Belediyespor (Burhaniye Spor Toto) 2-0

Final

26.06 18:00 Kurtköyspor-Selimiyespor (Burhaniye Spor Toto) 3-0

Düzce Grubu: Bağlarbaşıspor (İstanbul), Harmanlıkspor (Sakarya), Pidosan Yahyalarspor (Ankara), Yaşamkent İlklerspor (Ankara)

24.04 16:00 Bağlarbaşıspor-Harmanlıkspor (Şıralık) 1-0

24.06 18:00 Pidosan Yahyalarspor-Yaşamkent İlklerspor (Şıralık) 0-2

25.06 16:00 Yaşamkent İlklerspor-Bağlarbaşıspor (Şıralık) 1-2

25.06 18:00 Harmanlıkspor-Pidosan Yahyalarspor (Şıralık) 3-0

26.06 17:00 Bağlarbaşıspor-Pidosan Yahyalarspor (Şıralık) 3-1

26.06 17:00 Yaşamkent İlklerspor-Harmanlıkspor (Nurettin Zafer) 3-1

Atakum Belediyespor, Bağlarbaşıspor, Kurtköyspor ve Şanlıurfa BŞB U16 Türkiye Finalleri'ne yükseldi.

 

Bu yazı 1325 defa okunmuştur | Facebook'ta Paylaş

++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design