23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Etimesgut Bld Atatürk Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: 5000

Evsahibi takım(lar): Etimesgut Belediyespor, Hacettepe

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 18. Hafta     Etimesgut Belediyespor - Beytepe Metespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta 27/08/2023 16:30 Etimesgut Belediyespor 1-2 GMG Kastamonuspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 2. Hafta 03/09/2023 16:30 Ankaraspor 3-0 Ankara Demirspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta 10/09/2023 16:00 Etimesgut Belediyespor 0-2 Somaspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 4. Hafta 16/09/2023 15:00 Ankaraspor 1-1 Bucaspor 1928
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta 23/09/2023 15:30 Etimesgut Belediyespor 0-2 Denizlispor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta 08/10/2023 15:00 Etimesgut Belediyespor 1-0 Düzce Cam Düzcespor
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 11/10/2023 14:00 Etimesgut Belediyespor 3-2 Mardin 1969 Spor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 8. Hafta 14/10/2023 15:00 Ankaraspor 0-0 Tuna Tarım Kırklarelispor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta 18/10/2023 15:00 Etimesgut Belediyespor 0-2 İskenderunspor AŞ
TFF 2.Lig Beyaz Grup 10. Hafta 22/10/2023 15:00 Ankaraspor 2-2 1461 Trabzon FK
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta 28/10/2023 14:00 Etimesgut Belediyespor 1-0 Belediye Derincespor
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur 1. Hafta 01/11/2023 14:00 Etimesgut Belediyespor 1-0 Bigaspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 12. Hafta 05/11/2023 14:00 Ankaraspor 0-0 Hes İlaç Afyonspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta 11/11/2023 14:00 Etimesgut Belediyespor 0-0 Karaman FK
TFF 2.Lig Beyaz Grup 14. Hafta 18/11/2023 13:00 Ankaraspor 2-2 Vefa Group Vanspor FK
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 15. Hafta 26/11/2023 14:00 Etimesgut Belediyespor 1-1 Arnavutköy Bld Gençlikspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 16. Hafta 03/12/2023 14:00 Ankaraspor 1-1 Karacabey Belediyespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 18. Hafta 19/12/2023 14:00 Etimesgut Belediyespor 1-0 Fethiyespor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 19. Hafta 24/12/2023 14:00 Ankaraspor 1-0 Altınordu
TFF 2.Lig Beyaz Grup 20. Hafta 14/01/2024 14:00 Ankaraspor 3-2 Beyoğlu Yeni Çarşıspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 21. Hafta 20/01/2024 14:00 Etimesgut Belediyespor 0-1 Alagöz Holding Iğdır FK
TFF 2.Lig Beyaz Grup 22. Hafta 27/01/2024 14:00 Ankaraspor 2-0 Bursaspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 23. Hafta 31/01/2024 14:00 Etimesgut Belediyespor 2-3 Menemen FK
TFF 2.Lig Beyaz Grup 24. Hafta 04/02/2024 14:00 Ankaraspor 2-0 Adıyaman FK
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 25. Hafta 11/02/2024 14:00 Etimesgut Belediyespor 0-1 Sarıyer
TFF 2.Lig Beyaz Grup 26. Hafta 17/02/2024 14:00 Ankaraspor 2-2 Kırşehir Futbol SK
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 27. Hafta 25/02/2024 14:00 Etimesgut Belediyespor 0-1 68 Aksaray Belediyespor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 28. Hafta 02/03/2024 14:00 Ankaraspor - Zonguldak Kömürspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 29. Hafta 06/03/2024 14:00 Etimesgut Belediyespor - Uşakspor A.Ş.
TFF 2.Lig Beyaz Grup 30. Hafta 10/03/2024 14:00 Ankaraspor - Esenler Erokspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 31. Hafta 17/03/2024 14:00 Etimesgut Belediyespor - Amed Sportif Faaliyetler
TFF 2.Lig Beyaz Grup 32. Hafta 23/03/2024 14:00 Ankaraspor - Diyarbekirspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 33. Hafta 03/04/2024 15:00 Etimesgut Belediyespor - Isparta 32 Spor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 34. Hafta 07/04/2024 15:00 Ankaraspor - Yeni Mersin İdman Yurdu
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 36. Hafta 21/04/2024 15:00 Etimesgut Belediyespor - Anagold 24 Erzincanspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup 37. Hafta 28/04/2024 15:00 Ankaraspor - Nazilli Belediyespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 38. Hafta 04/05/2024 15:00 Etimesgut Belediyespor - İnegölspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |