23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Kepez Kuzeyyaka Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Antalya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Antalya 1 Amatör Batı Grubu 3. Hafta 01/10/2023 15:30 Antalya Halspor 1-0 Elmalı Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 4. Hafta 08/10/2023 13:00 Antalya Özgürlükspor 1-1 1966 Serik Cumalıspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 4. Hafta 08/10/2023 15:30 Antalyagücü 1-9 Gazipaşa Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 6. Hafta 15/10/2023 15:00 Antalya Merkezspor 9-0 Konaklı Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 7. Hafta 22/10/2023 15:00 Antalya Halspor 2-4 Toptaşspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 8. Hafta 29/10/2023 12:00 Kırmızı Beyaz SK 4-0 1966 Serik Cumalıspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 9. Hafta 05/11/2023 12:00 Antalya 2003 Spor 3-2 Yenile Grup Gençlikspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 9. Hafta 05/11/2023 14:00 Antalya Özgürlükspor 2-1 Antalyagücü
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 10. Hafta 11/11/2023 13:00 Antalya Gençlerbirliği 0-7 Demre Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 10. Hafta 11/11/2023 15:00 Laraspor 2-0 Elmalı Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 10. Hafta 12/11/2023 11:00 Antalyagücü 0-4 Antalya Merkezspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 10. Hafta 12/11/2023 13:00 Kırmızı Beyaz SK 1-0 Antalya 2003 Spor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 10. Hafta 12/11/2023 15:00 Erdem Gençlikspor 0-6 Kaş Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 11. Hafta 19/11/2023 12:00 Antalya Merkezspor 1-0 Yenile Grup Gençlikspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 11. Hafta 19/11/2023 14:30 Antalya 2003 Spor 2-0 Demirtaş Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 12. Hafta 25/11/2023 15:00 Antalya Özgürlükspor 1-1 Demirtaş Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 12. Hafta 26/11/2023 10:30 Antalya Gençlerbirliği 2-5 Laraspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 12. Hafta 26/11/2023 12:30 Antalyagücü 2-6 Yenile Grup Gençlikspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 12. Hafta 26/11/2023 15:00 Antalya Merkezspor 0-1 Kırmızı Beyaz SK
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 13. Hafta 03/12/2023 11:00 Kırmızı Beyaz SK 2-0 Antalyagücü
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 13. Hafta 03/12/2023 13:00 Antalya Halspor 2-4 Kemer 2020 FK
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 13. Hafta 03/12/2023 15:00 Erdem Gençlikspor 1-2 Elmalı Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 14. Hafta 10/12/2023 11:00 Antalya 2003 Spor 1-1 1966 Serik Cumalıspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 14. Hafta 10/12/2023 13:00 Antalya Özgürlükspor 1-6 Payallar Konaklıspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 14. Hafta 10/12/2023 15:00 Antalyagücü 4-2 Demirtaş Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 16. Hafta 30/12/2023 11:00 Antalya Merkezspor 0-2 1966 Serik Cumalıspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 16. Hafta 30/12/2023 13:00 Antalya Özgürlükspor 1-3 Konaklı Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 16. Hafta 30/12/2023 15:00 Kırmızı Beyaz SK 5-3 Demirtaş Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 18. Hafta 14/01/2024 14:00 Antalyagücü 1-8 Konaklı Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 17. Hafta 17/01/2024 14:00 Antalya Halspor 0-2 Laraspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 20. Hafta 28/01/2024 14:00 Antalyagücü 2-5 Antalya Özgürlükspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 21. Hafta 04/02/2024 12:00 Antalya Özgürlükspor 2-2 Yenile Grup Gençlikspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 22. Hafta 11/02/2024 14:00 Kırmızı Beyaz SK 5-2 Antalya Özgürlükspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 1. Hafta 17/03/2024 10:30 Antalya 07 Spor 2-2 Anadolu Efsaneleri
Antalya 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 17/03/2024 12:30 Varsakspor 0-1 Antalya Genç Kramponlar FK
Antalya 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 17/03/2024 15:00 1966 Akrepspor 0-5 Serik Esnafspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 17/03/2024 17:00 Antalya Ünfaspor 1-2 Korkuteli Tanspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 24/03/2024 12:00 Antalya Genç Kramponlar FK 0-4 Antalya Ünfaspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 2. Hafta 24/03/2024 14:00 Varsakgücü 1-5 Şarampolspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 24/03/2024 16:30 Antalya BŞB ASAT 1-5 1966 Akrepspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 3. Hafta 30/03/2024 14:30 Varsakspor 1-0 Antalya BŞB ASAT
Antalya 2.Amatör 2.Grup 3. Hafta 30/03/2024 16:30 Serik Esnafspor 6-0 Antalya Genç Kramponlar FK
Antalya 2.Amatör 2.Grup 6. Hafta 05/05/2024 10:30 1966 Akrepspor 6-4 Antalya Genç Kramponlar FK
Antalya 2.Amatör 2.Grup 6. Hafta 05/05/2024 14:30 Antalya Ünfaspor 1-3 Serik Esnafspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 6. Hafta 05/05/2024 17:00 Varsakgücü 3-1 Demir 07 Spor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 7. Hafta 09/05/2024 17:30 Demir 07 Spor 1-6 Antalya DSİ
Antalya 2.Amatör 2.Grup 8. Hafta 15/05/2024 17:30 Antalya Genç Kramponlar FK 2-1 Varsakspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |