Kepez Kuzeyyaka Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Antalya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 14. Hafta   14:00 Konyaaltı Gençlikspor - Alanya Demirspor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 27/10/2019 13:00 Antalya Halspor 2-1 1954 Finike Gençlikspor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 27/10/2019 15:00 Antalya Merkezspor 4-1 Beymelek Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 2. Hafta 17/11/2019 12:00 Antalya Demirspor 0-10 Denizli Horozkentspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 3. Hafta 24/11/2019 11:30 Antalya Demirspor 0-0 Konyaaltı Gençlikspor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 10. Hafta 24/11/2019 15:00 Antalya Merkezspor 3-1 1923 Kaşspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 08/12/2019 11:00 Antalya Demirspor 0-7 Soma Zaferspor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 12. Hafta 08/12/2019 14:00 Antalya Halspor 4-2 1923 Kaşspor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 13. Hafta 15/12/2019 14:00 Antalya Kunduspor 6-1 Demirtaş Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 6. Hafta 22/12/2019 11:00 Konyaaltı Gençlikspor 1-1 Nazilli Belediyespor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 15. Hafta 29/12/2019 12:30 Antalya Kunduspor 1-2 Kadriyespor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 15. Hafta 29/12/2019 15:00 Antalyagücü 5-3 Demirtaş Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 9. Hafta 12/01/2020 11:00 Konyaaltı Gençlikspor 13-1 Manisa Esnaf Gençlikspor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 17. Hafta 12/01/2020 14:00 Antalyagücü 2-5 Kadriyespor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 18. Hafta 19/01/2020 14:30 Kadriyespor 5-1 Zeytinköyspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 09/02/2020 11:30 Aksu Belediyespor 6-3 Antalya Demirspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 09/02/2020 15:30 Kemer İdman Yurdu 2-2 Korkuteli Tanspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 09/02/2020 17:30 Yeşil Kemerspor 1-10 Kalekapıspor
Antalya 2.Amatör 4.Grup 2. Hafta 16/02/2020 14:00 Antalya 1863 FK 2-5 Aksekispor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 16/02/2020 16:00 Antalya Demirspor 5-1 Yeşil Kemerspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 3. Hafta 23/02/2020 13:30 1966 Akrepspor 2-0 1960 Sümerspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 3. Hafta 23/02/2020 15:30 Kepezgücü 1923 Spor 0-5 Antalya Mithatpaşaspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 4. Hafta 01/03/2020 11:30 Antalya Mithatpaşaspor 6-2 Antalya Sağlıkspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 4. Hafta 01/03/2020 16:00 Aksu Belediyespor 12-4 Yeşil Kemerspor
Antalya 2.Amatör 4.Grup 5. Hafta 08/03/2020 15:00 Antalya 1863 FK 0-16 Manavgat 07 Spor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 6. Hafta 15/03/2020 16:00 Yeşil Kemerspor 1-5 Kemer İdman Yurdu
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design