Şahin Başol Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 5.Grup 2. Hafta 17/10/2021 15:30 Samanlıspor 0-3 MKP Yalıntaş Köyü Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 2. Hafta 30/10/2021 15:00 Duaçınarı Çınarspor 1-0 Çotanakspor
Bursa SAL B Grubu 2. Hafta 31/10/2021 12:30 Yavuz Selimspor 2-0 Fethiye İdman Yurdu
Bursa SAL A Grubu 2. Hafta 31/10/2021 15:00 Millet Mahallesi 0-3 İznikspor
Bursa 1A 4.Grup 6. Hafta 13/11/2021 12:30 Arabayatağıspor 3-2 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 4. Hafta 13/11/2021 15:00 Duaçınarı Çınarspor 0-2 Gemlikspor
Bursa SAL A Grubu 4. Hafta 14/11/2021 12:30 Hacivatspor 4-4 Orhangazi 1893 Spor
Bursa SAL B Grubu 4. Hafta 14/11/2021 15:00 Yavuz Selimspor 5-0 Elbeyli Üzümspor
Bursa SAL C Grubu 6. Hafta 27/11/2021 15:00 Duaçınarı Çınarspor 2-5 Nilüferspor 1987
Bursa SAL A Grubu 6. Hafta 28/11/2021 12:30 Millet Mahallesi 1-5 İsmetiye Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 6. Hafta 28/11/2021 15:00 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 2-0 Elbeyli Üzümspor
Bursa SAL B Grubu 7. Hafta 04/12/2021 15:00 Yavuz Selimspor 1-0 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 9. Hafta 05/12/2021 11:00 Samanlıspor 0-2 Bursa Barbarosspor
Bursa 1A 4.Grup 9. Hafta 05/12/2021 13:00 Arabayatağıspor 5-1 Balkanspor
Bursa 1A 3.Grup 9. Hafta 05/12/2021 15:00 Değirmenlikızık Gençlikspor 4-0 Namıkkemalspor
Bursa 1A 4.Grup 10. Hafta 12/12/2021 12:30 Arabayatağıspor 1-1 Panayırspor
Bursa 1A 7.Grup 10. Hafta 12/12/2021 15:00 İsabeyspor 6-2 Bursa İnançspor
Bursa SAL A Grubu 9. Hafta 18/12/2021 15:00 Millet Mahallesi 2-3 Merinos 1938 Spor
Bursa 1A 1.Grup 11. Hafta 19/12/2021 11:00 Ertuğrulgazi Meskenspor 0-3 Demiryolu Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 11. Hafta 19/12/2021 13:00 Erikligücü Gençlikspor 0-5 Roman Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 9. Hafta 19/12/2021 15:00 Duaçınarı Çınarspor 3-0 Bursa Emekspor
Bursa 1A 4.Grup 12. Hafta 26/12/2021 12:30 Arabayatağıspor 1-5 İnegöl Orhaniyespor
Bursa 1A 5.Grup 12. Hafta 26/12/2021 15:00 Samanlıspor 3-1 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa SAL B Grubu 10. Hafta 08/01/2022 12:30 Yavuz Selimspor 1-3 Kestel Belediyespor
Bursa SAL A Grubu 10. Hafta 08/01/2022 15:00 Millet Mahallesi 4-2 Orhangazi 1893 Spor
Bursa 1A 5.Grup 14. Hafta 09/01/2022 13:00 Samanlıspor 1-10 Yeni Karamanspor
Bursa SAL C Grubu 10. Hafta 09/01/2022 15:00 Duaçınarı Çınarspor 0-0 İnegöl Gençlergücü
Bursa SAL A Grubu 12. Hafta 29/01/2022 13:30 Millet Mahallesi 1-1 Fatihgücü KS Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 12. Hafta 29/01/2022 15:30 Yavuz Selimspor 0-1 Akhisar Demirspor
Bursa SAL C Grubu 12. Hafta 30/01/2022 15:30 Duaçınarı Çınarspor 2-2 Çağlayanspor
Bursa SAL A Grubu 14. Hafta 12/02/2022 15:30 Millet Mahallesi 0-1 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa SAL C Grubu 14. Hafta 13/02/2022 13:30 Duaçınarı Çınarspor 2-1 Osmangazi 19 Mayısspor
Bursa 1A 5.Grup 17. Hafta 13/02/2022 15:30 Samanlıspor 0-1 Roman Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 1. Hafta 20/02/2022 13:30 Değirmentepe Gençlikspor 4-2 Boyalıcaspor
Bursa SAL B Grubu 15. Hafta 20/02/2022 15:30 Yavuz Selimspor 0-1 Bursa Mimarsinan Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 16. Hafta 26/02/2022 16:00 Millet Mahallesi 0-2 Hacivatspor
Bursa 2A 5.Grup 2. Hafta 27/02/2022 12:00 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği 2-0 Kütahya Saruhanlar Gençlikspor
Bursa 2A 3.Grup 2. Hafta 27/02/2022 14:00 Bursa Anadolu Yıldızı Gençlikspor 6-0 MKP Çimenspor
Bursa SAL C Grubu 17. Hafta 27/02/2022 16:00 Duaçınarı Çınarspor 4-2 Şükraniyespor
Bursa SAL A Grubu 17. Hafta 02/03/2022 14:00 Millet Mahallesi 2-0 İnegöl Kurtuluşspor
Bursa SAL B Grubu 17. Hafta 02/03/2022 16:00 Yavuz Selimspor 2-3 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa 2A 3.Grup 3. Hafta 06/03/2022 14:00 Bursa Yıldırım Şirinevlerspor 3-1 Bursa Soğanlıspor
Bursa 2A 3.Grup 3. Hafta 06/03/2022 16:00 Bursa Anadolu Yıldızı Gençlikspor 1-1 BOSCH Spor
Bursa 2A 3.Grup 5. Hafta 27/03/2022 16:00 Bursa Anadolu Yıldızı Gençlikspor 7-3 Bursa Soğanlıspor
Bursa 2A 5.Grup 6. Hafta 03/04/2022 14:00 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği 4-3 Livanespor
Bursa 2A 4.Grup 6. Hafta 03/04/2022 16:00 Bursa Esenevler Gençlikspor 0-10 Bademli 2021 Spor
Bursa 2A 3.Grup 7. Hafta 10/04/2022 14:00 Bursa Anadolu Yıldızı Gençlikspor 9-0 MKP Tepecik Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 7. Hafta 10/04/2022 16:00 Livanespor 6-4 Karacabey Damlaspor
Bursa 2A 3.Grup 8. Hafta 17/04/2022 14:00 Bursa Anadolu Yıldızı Gençlikspor 1-3 Bursa Yıldırım Şirinevlerspor
Bursa 2A 5.Grup 8. Hafta 17/04/2022 16:00 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği 5-3 Karacabey Damlaspor
Bursa 2A 5.Grup 10. Hafta 08/05/2022 14:00 Livanespor 9-4 Karacabey Esnafspor
Bursa 2A 5.Grup 10. Hafta 08/05/2022 16:00 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği 1-0 Bursa 1326 FK
Bursa 2A 3.Grup 11. Hafta 15/05/2022 16:00 Bursa Anadolu Yıldızı Gençlikspor 10-1 Bursa SHÇEK
Bursa 2A 2.Grup 12. Hafta 22/05/2022 14:00 Değirmentepe Gençlikspor 3-0 Bayındır Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 12. Hafta 22/05/2022 16:00 Livanespor 5-0 Nilüfer FSM Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 14. Hafta 05/06/2022 16:00 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği 2-1 Nilüfer FSM Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design