Defne Atatürk Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Hatay

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Antakya Belediyesi FK

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 14. Hafta   12:00 Tavla Gençlikspor - Hatay Dumlupınarspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 24. Hafta   14:00 Hatay Medeniyetler Gençlikspor - Bohşin Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 24. Hafta   16:00 Hatay Efsanespor - Güneyler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 25. Hafta   16:00 Bohşin Gençlikspor - Hatay Gençlerbirliği
Hatay 2.Amatör A Grubu 25. Hafta   16:00 Küçük Dalyan Belediyespor - Kuzeytepe Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 26. Hafta   16:00 Hatay Efsanespor - Küçük Dalyan Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 05/11/2019 15:00 Hatay Sümerspor 0-8 İskenderun Kayraspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 06/11/2019 15:00 Harbiyespor 1-6 Hassa Belediyespor
Hatay Süper Amatör 9. Hafta 07/11/2019 15:00 Armutluspor 3-3 Ekincispor
Hatay Süper Amatör 9. Hafta 08/11/2019 15:00 Nazik Kuyumculuk Dursunluspor 4-2 Kırıkhanspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 1. Hafta 10/11/2019 11:00 Tavla Gençlikspor 9-0 Adanagücü
Hatay 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/11/2019 13:00 Kuzeytepe Gençlikspor 7-1 Antakyagücü
Hatay 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 10/11/2019 15:00 Küçük Dalyan Belediyespor 4-2 Bohşin Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 13/11/2019 15:00 Harbiyespor 0-3 Maşukluspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 14/11/2019 15:00 Hatay Sümerspor 0-2 Arsuz Uluçınar Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 15/11/2019 15:00 Hatay Efsanespor 6-2 Kuzeytepe Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 23/11/2019 13:00 Hatay Efsanespor 8-1 Antakyagücü
Hatay Süper Amatör 11. Hafta 23/11/2019 15:00 Nazik Kuyumculuk Dursunluspor 8-0 Dörtyol Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 3. Hafta 24/11/2019 11:00 Tavla Gençlikspor 8-1 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Hatay 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 24/11/2019 13:00 Yeniçağ Gençlikspor 1-2 İskenderun Yıldızspor
Hatay Süper Amatör 11. Hafta 24/11/2019 15:00 Armutluspor 0-1 Arsuz Karaağaçspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 27/11/2019 15:00 Hatay Gençlerbirliği 1-4 Kuzeytepe Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 28/11/2019 15:00 Hatay Büyükşehir Belediyespor 0-2 Hassa Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 29/11/2019 15:00 Hatay Sümerspor 1-4 Maşukluspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 01/12/2019 15:00 Turunçlu Gençlikspor 0-3 İskenderun Meydanspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 03/12/2019 15:00 Hatay Efsanespor 1-1 Hatay Gençlerbirliği
Hatay 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 04/12/2019 15:00 Yeniçağ Gençlikspor 7-2 Turunçlu Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 13. Hafta 05/12/2019 15:00 Armutluspor 3-4 Samandağspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 06/12/2019 15:00 Harbiyespor 1-3 Kırıkhan 1461 Spor
Hatay 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 08/12/2019 15:00 Kuzeytepe Gençlikspor 0-10 Antakya Belediyesi Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 14. Hafta 11/12/2019 15:00 Armutluspor 6-2 Dörtyol Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 12/12/2019 15:00 Hatay Sümerspor 3-4 Harbiyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 13/12/2019 15:00 Hatay Büyükşehir Belediyespor 1-4 Samandağ Cilli Gençlikspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 14/12/2019 15:00 Turunçlu Gençlikspor 2-1 Üzümdalı Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 18/12/2019 14:30 Harbiyespor 2-7 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Hatay Süper Amatör 15. Hafta 19/12/2019 14:30 Nazik Kuyumculuk Dursunluspor 1-1 Armutluspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 20/12/2019 14:30 Kuzeytepe Gençlikspor 3-0 Güneyler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 21/12/2019 15:00 Hatay Efsanespor 3-2 Bohşin Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 6. Hafta 22/12/2019 13:00 Tavla Gençlikspor 3-0 1939 Güney Yıldızıspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 22/12/2019 15:00 Dikmecespor 2-3 Kumlu Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 16. Hafta 25/12/2019 14:00 Armutluspor 4-2 Kırıkhangücü
Hatay 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 28/12/2019 14:00 Yeniçağ Gençlikspor 3-0 Üzümdalı Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/12/2019 12:00 Küçük Dalyan Belediyespor 3-1 Madenboyuspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 29/12/2019 14:00 Turunçlu Gençlikspor 1-1 Yayladağı Gençlikspor
Hatay 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 02/01/2020 14:00 Hatay Sümerspor 6-4 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Hatay 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 03/01/2020 14:00 Harbiyespor 3-3 Arsuz Uluçınar Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 8. Hafta 05/01/2020 12:00 Tavla Gençlikspor 3-1 Gaziantep Karataşspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 08/01/2020 14:00 Dikmecespor 1-3 Madenboyuspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 09/01/2020 14:00 Turunçlu Gençlikspor 3-8 İskenderun Yıldızspor
Hatay 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 14/01/2020 14:00 Yeniçağ Gençlikspor 4-5 Yayladağı Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 15/01/2020 14:00 Bohşin Gençlikspor 2-1 Antakyagücü
Hatay Süper Amatör 19. Hafta 16/01/2020 14:00 Nazik Kuyumculuk Dursunluspor 5-1 Ekincispor
Hatay 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 17/01/2020 14:00 Dikmecespor 12-1 Kuzeytepe Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 15. Hafta 25/01/2020 14:00 Hatay Efsanespor 3-2 Dikmecespor
Hatay 2.Amatör A Grubu 15. Hafta 26/01/2020 14:00 Bohşin Gençlikspor 5-1 Güneyler Gençlikspor
Hatay Süper Amatör 21. Hafta 28/01/2020 14:00 Armutluspor 0-1 Nişrinspor
Hatay Süper Amatör 21. Hafta 29/01/2020 14:00 Nazik Kuyumculuk Dursunluspor 4-0 Arsuz Karaağaçspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 16. Hafta 01/02/2020 14:00 Küçük Dalyan Belediyespor 0-3 Antakya Belediyesi Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 16. Hafta 02/02/2020 13:00 Dikmecespor 2-4 Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 17. Hafta 05/02/2020 13:00 Bohşin Gençlikspor 4-0 Küçük Dalyan Belediyespor
Hatay Süper Amatör 23. Hafta 05/02/2020 15:00 Nazik Kuyumculuk Dursunluspor 3-2 Samandağspor
Hatay Süper Amatör 23. Hafta 06/02/2020 15:00 Armutluspor 5-1 Arsuz Gözcülerspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 17. Hafta 07/02/2020 15:00 Hatay Efsanespor 5-0 Madenboyuspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 18. Hafta 12/02/2020 15:00 Kuzeytepe Gençlikspor 2-4 Hatay Efsanespor
Hatay 2.Amatör A Grubu 18. Hafta 13/02/2020 15:00 Dikmecespor 0-9 Antakya Belediyesi Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 19. Hafta 19/02/2020 15:00 Bohşin Gençlikspor 1-0 Dikmecespor
Hatay Süper Amatör 25. Hafta 20/02/2020 15:00 Armutluspor 3-1 Kırıkhanspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 20. Hafta 26/02/2020 15:30 Hatay Efsanespor 2-3 Hatay Medeniyetler Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 21. Hafta 04/03/2020 15:00 Bohşin Gençlikspor - Madenboyuspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 21. Hafta 05/03/2020 15:00 Küçük Dalyan Belediyespor 5-3 Kumlu Gençlikspor
Hatay Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 06/03/2020 15:30 Nişrinspor 1-0 Nazik Kuyumculuk Dursunluspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 7.Grup 13. Hafta 08/03/2020 12:00 Tavla Gençlikspor 6-0 Şanlıurfa Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 22. Hafta 11/03/2020 15:30 Hatay Medeniyetler Gençlikspor 13-0 Hatay Gençlerbirliği
Hatay 2.Amatör A Grubu 22. Hafta 12/03/2020 13:30 Kuzeytepe Gençlikspor 1-3 Bohşin Gençlikspor
Hatay Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 12/03/2020 16:00 Nazik Kuyumculuk Dursunluspor 3-2 Arsuz Karaağaçspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 22. Hafta 13/03/2020 15:30 Hatay Efsanespor 1-3 Antakya Belediyesi Gençlikspor
Hatay 2.Amatör A Grubu 23. Hafta 19/03/2020 15:30 Bohşin Gençlikspor 2-2 Hatay Efsanespor
Hatay Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 25/03/2020 16:00 Nazik Kuyumculuk Dursunluspor - Samandağ Gençlerbirliği
Hatay Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 26/03/2020 16:00 Nişrinspor - Arsuz Karaağaçspor
Hatay Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 01/04/2020 16:00 Nişrinspor - Nazik Kuyumculuk Dursunluspor
Hatay Süper Amatör Play-Off 6. Hafta 08/04/2020 16:00 Nişrinspor - Samandağ Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design