23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 30/09/2023 15:00 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 0-6 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SAL 8.Grup 1. Hafta 01/10/2023 15:00 Denizköşkler Mahallesi 0-2 Kavacıkspor
İstanbul SAL 7.Grup 2. Hafta 08/10/2023 13:15 Ayazağaspor 3-0 Beykoz İdman Yurdu AŞ
İstanbul SAL 7.Grup 2. Hafta 08/10/2023 15:15 Avcılarspor 0-1 Beşyüzevlerspor
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 14/10/2023 15:00 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 1-2 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 8.Grup 3. Hafta 15/10/2023 15:00 Denizköşkler Mahallesi 0-0 Kartaltepe
İstanbul SAL 7.Grup 4. Hafta 22/10/2023 15:00 Avcılarspor 1-4 Ayazağaspor
İstanbul SAL 8.Grup 5. Hafta 29/10/2023 15:00 Denizköşkler Mahallesi 1-2 Tepebağ Kültürspor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 11/11/2023 13:00 Avcılar Gençlerbirliği 4-1 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul SAL 7.Grup 7. Hafta 11/11/2023 15:15 Avcılarspor 3-0 Ortaköyspor
İstanbul SAL 8.Grup 7. Hafta 12/11/2023 15:15 Denizköşkler Mahallesi 0-0 Kocasinanspor
İstanbul SAL 3.Grup 8. Hafta 19/11/2023 15:00 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 2-3 Selimiyespor
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 21/11/2023 15:00 Esenyurtspor 1-8 Merterspor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 22/11/2023 15:00 Esenyurt 19 Mayısspor 1-1 Sultanmuratspor
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 25/11/2023 12:30 Avcılar Gençlerbirliği 1-0 Neslişahspor
İstanbul SAL 7.Grup 9. Hafta 25/11/2023 14:45 Avcılarspor 0-3 Güzelcespor
İstanbul SAL 8.Grup 10. Hafta 02/12/2023 14:45 Denizköşkler Mahallesi 1-2 Gaziosmanpaşa
İstanbul SAL 3.Grup 10. Hafta 03/12/2023 14:45 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 1-2 Eroğluspor
İstanbul 1A 5.Grup 8. Hafta 09/12/2023 14:30 Avcılar Gençlerbirliği 6-1 Yeni Özkartalspor
İstanbul SAL 8.Grup 13. Hafta 28/12/2023 14:30 Denizköşkler Mahallesi 0-0 Başakşehirspor
İstanbul 1A 5.Grup 11. Hafta 07/01/2024 14:30 Avcılar Gençlerbirliği 0-1 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 5.Grup 13. Hafta 18/01/2024 15:00 Avcılar Gençlerbirliği 4-1 Malkoçoğluspor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 21/01/2024 12:30 Avcılar Gençlerbirliği 0-3 Haznedar Çetinkaya
İstanbul SAL 7.Grup 17. Hafta 21/01/2024 14:30 Avcılarspor 0-5 İstanbul Bafraspor
Kadınlar 3.Lig 16.Grup 2. Hafta 27/01/2024 13:00 Avcılar Cihangirspor 8-0 Büyük Yoncalıspor
Kadınlar 3.Lig 16.Grup 2. Hafta 27/01/2024 15:00 Esenyurt Kartalspor 1-5 Bağcılarspor
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 04/02/2024 14:30 Avcılar Gençlerbirliği 0-3 Cevizlispor
Kadınlar 3.Lig 16.Grup 4. Hafta 10/02/2024 12:00 Avcılar Cihangirspor 1-0 Büyükçekmece KDZ İdman Ocağı
İstanbul SAL 3.Grup 20. Hafta 10/02/2024 14:30 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 1-1 Kuruçeşmespor
İstanbul 1A 5.Grup 18. Hafta 18/02/2024 13:00 Avcılar Gençlerbirliği 3-5 Bağcılar İstoçspor
İstanbul SAL 3.Grup 22. Hafta 24/02/2024 14:30 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor 3-1 Bayburt 1918 FK
İstanbul SAL 8.Grup 22. Hafta 25/02/2024 12:30 Denizköşkler Mahallesi 2-4 Çamlıcaspor
Kadınlar 3.Lig 16.Grup 7. Hafta 03/03/2024 14:00 Avcılar Cihangirspor 2-2 Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor
Kadınlar 3.Lig 16.Grup 8. Hafta 16/03/2024 14:00 Avcılar Cihangirspor 1-2 Bağcılarspor
İstanbul 2A 12.Grup 1. Hafta 16/03/2024 16:30 Suceyin Yeşilyaylaspor 1-5 1863 Boğaziçi Gençlikspor
İstanbul 2A 7.Grup 2. Hafta 23/03/2024 12:30 Mustafakemalpaşa 0-1 Alemdarspor
İstanbul 2A 1.Grup 2. Hafta 23/03/2024 14:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor 2-1 Kabakçaspor
İstanbul 2A 4.Grup 2. Hafta 25/03/2024 13:00 Ambarlıspor 3-4 İstanbul Kıraçspor
İstanbul 2A 14.Grup 2. Hafta 25/03/2024 15:00 Avcılar 1903 Spor 0-6 Boğaziçispor
Kadınlar 3.Lig 16.Grup 10. Hafta 30/03/2024 12:00 Avcılar Cihangirspor 1-2 Karaağaç Ardaspor
İstanbul 2A 12.Grup 3. Hafta 30/03/2024 14:30 Suceyin Yeşilyaylaspor 3-2 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul 2A 7.Grup 4. Hafta 06/04/2024 13:00 Mustafakemalpaşa 1-1 Ayazağa Esenspor
İstanbul 2A 1.Grup 4. Hafta 06/04/2024 15:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor 3-3 Terkosspor
İstanbul 2A 4.Grup 4. Hafta 07/04/2024 15:00 Ambarlıspor 2-4 İstanbul Gençlergücü
İstanbul 2A 14.Grup 4. Hafta 07/04/2024 17:00 Avcılar 1903 Spor 0-3 Çatalzeytin Zümrüt 80
İstanbul 2A 14.Grup 5. Hafta 13/04/2024 13:00 Avcılar 1903 Spor 2-7 Sultangazi Sultançiftliğispor
İstanbul 2A 12.Grup 5. Hafta 13/04/2024 15:00 Suceyin Yeşilyaylaspor 1-1 Kosova Güçspor
İstanbul 2A 7.Grup 6. Hafta 20/04/2024 15:00 Mustafakemalpaşa 2-1 Şafak 76 Spor
İstanbul 2A 4.Grup 6. Hafta 21/04/2024 15:00 Ambarlıspor 0-0 Sakarya İ.M.Ç.
İstanbul 2A 14.Grup 7. Hafta 24/04/2024 15:00 Avcılar 1903 Spor 5-1 Yavuzsultanselimspor
Kadınlar 3.Lig 16.Grup 13. Hafta 27/04/2024 12:00 Avcılar Cihangirspor 6-1 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 2A 12.Grup 8. Hafta 27/04/2024 16:00 Suceyin Yeşilyaylaspor 1-1 Nurtepespor
İstanbul 2A 1.Grup 8. Hafta 28/04/2024 15:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor 5-2 Prestij Atletik
İstanbul 2A 7.Grup 9. Hafta 04/05/2024 15:00 Mustafakemalpaşa 4-0 Sefaköyspor
İstanbul 2A 14.Grup 9. Hafta 05/05/2024 13:00 Avcılar 1903 Spor 2-1 Atışalanıspor
İstanbul 2A 4.Grup 9. Hafta 05/05/2024 15:00 Ambarlıspor 1-2 Güneşlispor
İstanbul 2A 4.Grup 10. Hafta 08/05/2024 15:00 Ambarlıspor 0-4 İstanbul Trabzonspor
İstanbul 2A 7.Grup 10. Hafta 09/05/2024 15:00 Mustafakemalpaşa 3-0 Molla Aşkıspor
İstanbul 2A 12.Grup 11. Hafta 11/05/2024 15:00 Suceyin Yeşilyaylaspor 0-0 Altınokspor
İstanbul 2A 1.Grup 12. Hafta 18/05/2024 15:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor 4-4 Seymenköyspor
İstanbul 2A 7.Grup 12. Hafta 18/05/2024 17:00 Mustafakemalpaşa 3-1 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
İstanbul 2A 14.Grup 12. Hafta 19/05/2024 17:00 Avcılar 1903 Spor 5-2 Kuzey Akınspor
İstanbul 2A 14.Grup 13. Hafta 22/05/2024 15:00 Kuzey Akınspor 0-5 Uskumru Köyü
İstanbul 2A 12.Grup 13. Hafta 22/05/2024 17:00 Suceyin Yeşilyaylaspor 3-2 Bayrampaşa Altınaslarspor
İstanbul 2A 4.Grup 14. Hafta 25/05/2024 15:00 Ambarlıspor - Okmeydanı Fetihspor
İstanbul 2A 1.Grup 14. Hafta 26/05/2024 15:00 Doğa Hospital Yeşilkentspor - Celaliyespor
İstanbul 2A 7.Grup 14. Hafta 26/05/2024 17:00 Mustafakemalpaşa - Terazidere
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |