23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 8.Grup 2. Hafta 07/10/2023 15:00 Kartaltepe 2-2 Kocasinanspor
İstanbul SAL 7.Grup 2. Hafta 08/10/2023 15:00 İstanbul Bafraspor 1-2 Merkezefendispor
İstanbul SAL 8.Grup 4. Hafta 21/10/2023 15:00 Kartaltepe 3-1 Dikilitaşspor
İstanbul SAL 7.Grup 4. Hafta 22/10/2023 15:00 İstanbul Bafraspor 0-1 Beykoz İdman Yurdu AŞ
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 04/11/2023 12:30 Çankırı Marufspor 1-1 Emirefendispor
İstanbul SAL 8.Grup 6. Hafta 04/11/2023 15:00 Kartaltepe 2-0 Çamlıcaspor
İstanbul SAL 7.Grup 6. Hafta 05/11/2023 14:30 İstanbul Bafraspor 2-1 Avcılarspor
İstanbul SAL 8.Grup 8. Hafta 18/11/2023 14:45 Kartaltepe 1-2 Başakşehirspor
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 18/11/2023 16:30 Çankırı Marufspor 2-0 Kanaryaspor
İstanbul SAL 7.Grup 9. Hafta 25/11/2023 14:30 İstanbul Bafraspor 1-2 Nartspor
İstanbul 1A 8.Grup 6. Hafta 26/11/2023 14:30 Çankırı Marufspor 3-0 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 02/12/2023 14:30 Çankırı Marufspor 0-2 Albayrakspor
İstanbul SAL 7.Grup 11. Hafta 09/12/2023 14:40 İstanbul Bafraspor 0-2 Cankurtaranspor
İstanbul 1A 8.Grup 9. Hafta 23/12/2023 12:30 Çankırı Marufspor 0-0 Bahçeköyspor
İstanbul SAL 8.Grup 12. Hafta 23/12/2023 14:30 Kartaltepe 1-0 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul SAL 7.Grup 12. Hafta 24/12/2023 14:30 İstanbul Bafraspor 0-1 Çekmeköyspor
İstanbul SAL 7.Grup 14. Hafta 30/12/2023 14:30 İstanbul Bafraspor 1-3 Beşyüzevlerspor
İstanbul 1A 8.Grup 10. Hafta 31/12/2023 12:30 Çankırı Marufspor 2-1 Çelikspor
İstanbul SAL 8.Grup 14. Hafta 31/12/2023 14:30 Kartaltepe 2-0 Denizköşkler Mahallesi
İstanbul 1A 5.Grup 12. Hafta 13/01/2024 12:30 Bayrampaşa Altıntepsispor 5-0 Haznedar Çetinkaya
İstanbul SAL 7.Grup 16. Hafta 13/01/2024 14:30 İstanbul Bafraspor 1-2 Ayazağaspor
İstanbul 1A 8.Grup 12. Hafta 14/01/2024 12:30 Çankırı Marufspor 2-2 Mimarsinanspor
İstanbul SAL 8.Grup 16. Hafta 14/01/2024 15:00 Kartaltepe 0-0 Gaziosmanpaşa
İstanbul 1A 8.Grup 14. Hafta 20/01/2024 14:30 Çankırı Marufspor 0-6 Göktürk Futbol SK
İstanbul SAL 8.Grup 18. Hafta 28/01/2024 14:30 Kartaltepe 2-3 Kavacıkspor
İstanbul SAL 7.Grup 19. Hafta 04/02/2024 14:30 İstanbul Bafraspor 1-1 Ortaköyspor
İstanbul 1A 8.Grup 17. Hafta 11/02/2024 12:30 Çankırı Marufspor 1-3 Etiler Kartalspor
İstanbul SAL 8.Grup 21. Hafta 17/02/2024 16:00 Kartaltepe 3-1 Küçükayasofyaspor
İstanbul 1A 5.Grup 18. Hafta 18/02/2024 13:00 Bayrampaşa Altıntepsispor 5-1 Malkoçoğluspor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 6. Hafta 24/02/2024 12:00 Bayrampaşa Yenidoğanspor 3-2 Sarıyer Belediyespor
İstanbul 2A 14.Grup 1. Hafta 16/03/2024 10:45 İstanbul Giresunspor 2-0 Yavuzsultanselimspor
İstanbul 2A 12.Grup 1. Hafta 16/03/2024 12:30 Bayrampaşa Altınaslarspor 2-1 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul 2A 8.Grup 1. Hafta 16/03/2024 14:30 Bayrampaşa Yenidoğanspor 3-1 Çayırgücü
İstanbul 2A 6.Grup 2. Hafta 25/03/2024 15:00 Gürzaferspor 4-0 Fevzi Çakmak FK
İstanbul 2A 10.Grup 2. Hafta 25/03/2024 17:00 Bayrampaşa Doğanspor 2-4 İstanbul Sivasspor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 10. Hafta 30/03/2024 12:00 Bayrampaşa Yenidoğanspor 3-3 Küçükköyspor
İstanbul 2A 9.Grup 3. Hafta 02/04/2024 15:00 Bayrampaşa Demirspor 2-2 Piyalepaşa
İstanbul 2A 7.Grup 3. Hafta 03/04/2024 15:00 Terazidere 3-1 Eyüpsultan Feshanespor
İstanbul 2A 10.Grup 4. Hafta 07/04/2024 13:00 Bayrampaşa Doğanspor 0-2 Gedikpaşa
İstanbul 2A 6.Grup 4. Hafta 07/04/2024 15:00 Gürzaferspor 9-0 Topçularspor
İstanbul 2A 9.Grup 5. Hafta 14/04/2024 13:00 Bayrampaşa Demirspor 5-0 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
İstanbul 2A 7.Grup 5. Hafta 14/04/2024 15:00 Terazidere 1-2 Mustafakemalpaşa
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 12. Hafta 20/04/2024 12:00 Bayrampaşa Yenidoğanspor 5-0 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 2A 10.Grup 6. Hafta 21/04/2024 13:00 Bayrampaşa Doğanspor 1-5 Ihlamurderespor
İstanbul 2A 6.Grup 6. Hafta 21/04/2024 15:00 Gürzaferspor 1-0 Arnavutköyspor
İstanbul 2A 12.Grup 6. Hafta 21/04/2024 17:00 Bayrampaşa Altınaslarspor 0-3 Nurtepespor
İstanbul 2A 7.Grup 7. Hafta 23/04/2024 15:00 Terazidere 9-1 Sefaköyspor
İstanbul 2A 9.Grup 7. Hafta 23/04/2024 17:00 Bayrampaşa Demirspor 2-2 İstanbul Atakentspor
İstanbul 2A 6.Grup 7. Hafta 24/04/2024 15:00 Gürzaferspor 5-1 1453 İstanbul Asspor
İstanbul 2A 10.Grup 8. Hafta 27/04/2024 15:00 Bayrampaşa Doğanspor 3-0 Bağcılar Güneşlispor
İstanbul 2A 12.Grup 8. Hafta 27/04/2024 17:00 Bayrampaşa Altınaslarspor 1-3 1863 Boğaziçi Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 14. Hafta 01/05/2024 12:00 Bayrampaşa Yenidoğanspor 2-0 İstanbul Aile Sosyal Politikalar
İstanbul 2A 9.Grup 9. Hafta 04/05/2024 11:00 Bayrampaşa Demirspor 1-7 Şenlik Gençlerbirliği
İstanbul 2A 7.Grup 9. Hafta 04/05/2024 15:00 Terazidere 2-2 Alemdarspor
İstanbul 2A 6.Grup 9. Hafta 05/05/2024 15:00 Gürzaferspor 3-2 5 Mevsim Gençlikspor
İstanbul 2A 9.Grup 10. Hafta 07/05/2024 15:00 Bayrampaşa Demirspor 7-1 Ulusspor
İstanbul 2A 12.Grup 10. Hafta 08/05/2024 13:00 Altınokspor 3-1 Kosova Güçspor
İstanbul 2A 6.Grup 10. Hafta 08/05/2024 15:00 Gürzaferspor 4-1 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul 2A 10.Grup 10. Hafta 08/05/2024 17:00 Bayrampaşa Doğanspor 1-10 Sarıyer 1923 Özkanspor
İstanbul 2A 7.Grup 10. Hafta 09/05/2024 15:00 Terazidere 4-2 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
İstanbul 2A 12.Grup 11. Hafta 11/05/2024 15:00 Bayrampaşa Altınaslarspor 3-0 Esenler Tokatspor
İstanbul 2A 12.Grup 12. Hafta 19/05/2024 13:00 Bayrampaşa Altınaslarspor 4-2 Kosova Güçspor
İstanbul 2A 10.Grup 12. Hafta 19/05/2024 15:00 Bayrampaşa Doğanspor 2-1 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 2A 6.Grup 12. Hafta 19/05/2024 17:00 Gürzaferspor 2-0 Zeytinburnu Yıldızspor
İstanbul 2A 9.Grup 13. Hafta 21/05/2024 15:00 Bayrampaşa Demirspor 1-4 Samatyaspor
İstanbul 2A 7.Grup 13. Hafta 23/05/2024 17:00 Terazidere 2-2 Şafak 76 Spor
İstanbul 2A 10.Grup 14. Hafta 25/05/2024 11:00 Bayrampaşa Doğanspor - Kocamustafapaşa
İstanbul 2A 6.Grup 14. Hafta 25/05/2024 15:00 Gürzaferspor - Üçyüzlüspor
İstanbul 2A 12.Grup 14. Hafta 25/05/2024 17:00 Bayrampaşa Altınaslarspor - Giresun Emeksanspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |