Beşiktaş Bld. İsmet İnönü Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 06/11/2021 15:00 Leventspor 5-2 Yücespor
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 20/11/2021 14:00 Leventspor 2-0 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul SAL 4.Grup 5. Hafta 25/11/2021 14:30 Dikilitaşspor 3-1 Yeldeğirmenispor
İstanbul SAL 2.Grup 6. Hafta 28/11/2021 10:45 Leventspor 1-1 Şafakspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 2.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Ortaköyspor 0-0 Nişantaşıspor
İstanbul SAL 4.Grup 7. Hafta 04/12/2021 14:30 Dikilitaşspor 0-2 Kartalspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 6. Hafta 05/12/2021 14:00 Kuruçeşmespor 0-0 Kavacıkspor
Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 2.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Ortaköyspor 0-3 Yuvacıkspor
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 12/12/2021 16:30 Leventspor 2-2 Beylikdüzüspor
İstanbul SAL 4.Grup 9. Hafta 18/12/2021 15:30 Dikilitaşspor 0-0 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul SAL 2.Grup 10. Hafta 23/12/2021 15:00 Leventspor 5-0 Kurtköyspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Kuruçeşmespor 0-1 Bitexen Sapanca Gençlikspor
İstanbul SAL 4.Grup 11. Hafta 26/12/2021 16:30 Dikilitaşspor 3-1 Şirintepe
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 01/01/2022 14:30 Leventspor 6-1 Batı Trakya Türkleri
İstanbul SAL 4.Grup 13. Hafta 09/01/2022 14:30 Dikilitaşspor 0-1 Çubukluspor
İstanbul SAL 2.Grup 14. Hafta 15/01/2022 14:30 Leventspor 4-1 Denizköşkler Mahallesi
İstanbul SAL 4.Grup 15. Hafta 20/01/2022 14:30 Dikilitaşspor 0-0 Başakşehirspor
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 02/02/2022 14:00 Leventspor 2-1 Şehreminispor
İstanbul SAL 4.Grup 17. Hafta 05/02/2022 13:00 Dikilitaşspor 2-5 Küçükçekmecespor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Kuruçeşmespor 2-0 Pamukova 1968 Spor
İstanbul SAL 1.Grup 18. Hafta 12/02/2022 12:00 Ortaçeşme 1-2 Aksarayspor
İstanbul SAL 4.Grup 19. Hafta 19/02/2022 14:30 Dikilitaşspor 1-0 Gülsuyuspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Kuruçeşmespor 2-1 Beykoz İdman Yurdu AŞ
İstanbul SAL 2.Grup 20. Hafta 24/02/2022 15:00 Leventspor 1-0 Bayrampaşa Teknikspor
İstanbul SAL 4.Grup 21. Hafta 27/02/2022 15:00 Dikilitaşspor 1-0 Sancaktepespor
İstanbul 1A 15.Grup 1. Hafta 05/03/2022 13:00 Yeni Levent Konaklarspor 1-4 Hamidiyespor
İstanbul SAL 2.Grup 22. Hafta 05/03/2022 15:00 Leventspor 4-2 Soğuksuspor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 06/03/2022 11:00 Muradiye 3-0 Gayretspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Kuruçeşmespor 1-0 Erenlerspor
İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 06/03/2022 16:30 Etilerspor 7-0 Yavuzsultanselimspor
İstanbul 1A 4.Grup 1. Hafta 06/03/2022 18:30 Etiler Kartalspor 1-1 Rumeli İdman Yurdu
İstanbul 2A 5.Grup 1. Hafta 26/03/2022 14:30 Ihlamurderespor 4-2 Cevatpaşa
İstanbul 2A 7.Grup 1. Hafta 26/03/2022 16:30 Gerçek Kuzeyspor 2-4 Esenyurt İncirtepespor
İstanbul 2A 10.Grup 1. Hafta 27/03/2022 11:00 Ulusspor 0-2 Molla Aşkıspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 16. Hafta 27/03/2022 14:00 Kuruçeşmespor 4-0 Yeşilköyspor
İstanbul SAL Play-Off B Grubu 1. Hafta 27/03/2022 16:30 Gülsuyuspor 2-0 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
Kadınlar 3.Lig C Grubu 4. Hafta 02/04/2022 12:00 Yeni Levent Konaklarspor 0-1 Pendik Güvenspor
İstanbul 1A 15.Grup 3. Hafta 02/04/2022 16:00 Yeni Levent Konaklarspor 3-1 Sarıyer Maden Gençlikspor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 03/04/2022 11:00 Muradiye 1-2 Halil Rıfat Paşa
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Kuruçeşmespor 0-1 Arifiye Kalaycıspor
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 03/04/2022 16:30 Etiler Kartalspor 7-2 Sütlücespor
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 03/04/2022 18:30 Etilerspor 2-1 Trabzon 1453 Spor
İstanbul 1A 4.Grup 5. Hafta 09/04/2022 10:30 Etiler Kartalspor 2-0 Şişli Anadoluspor
İstanbul 1A 12.Grup 5. Hafta 09/04/2022 12:30 Etilerspor 3-0 Filizspor
İstanbul 2A 7.Grup 3. Hafta 09/04/2022 14:30 Gerçek Kuzeyspor 5-2 İncirlispor
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 09/04/2022 16:30 Muradiye 0-1 Zeytinburnu Yeşiltepespor
İstanbul 2A 5.Grup 3. Hafta 09/04/2022 18:30 Ihlamurderespor 1-1 Ceylanspor
İstanbul 2A 10.Grup 3. Hafta 10/04/2022 16:00 Ulusspor 2-5 Kosova Güçspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 4. Hafta 14/04/2022 15:00 Bayrampaşa Teknikspor 2-0 Çamlıcaspor
İstanbul 2A 10.Grup 5. Hafta 16/04/2022 14:00 Ulusspor 6-3 Avcılar Gümüşpalaspor
İstanbul 1A 15.Grup 6. Hafta 16/04/2022 16:00 Yeni Levent Konaklarspor 2-0 Mecidiyeköy Tayfunspor
İstanbul 2A 7.Grup 5. Hafta 17/04/2022 14:00 Gerçek Kuzeyspor 3-4 Gaziosmanpaşa Barbarosspor
İstanbul 2A 5.Grup 5. Hafta 17/04/2022 16:00 Ihlamurderespor 0-0 Haznedar Çetinkaya
İstanbul 1A 6.Grup 7. Hafta 20/04/2022 10:00 Muradiye 5-0 İstanbul Erzincanspor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 20/04/2022 12:00 Etiler Kartalspor 4-1 Sarıyer Fatih Sultan Mehmetspor
İstanbul SAL Play-Off A Grubu 6. Hafta 20/04/2022 15:00 Çamlıcaspor 6-0 Albayrakspor
İstanbul 1A 12.Grup 7. Hafta 20/04/2022 17:00 Etilerspor 2-1 Bahçeköyspor
Kadınlar 3.Lig C Grubu 7. Hafta 23/04/2022 12:00 Yeni Levent Konaklarspor 7-3 Sarıyer Maden Gençlikspor
İstanbul 2A 7.Grup 7. Hafta 28/04/2022 13:00 Gerçek Kuzeyspor 3-3 İstanbul Balkanspor
İstanbul 2A 5.Grup 7. Hafta 28/04/2022 15:00 Ihlamurderespor 5-1 Yeşilpınarspor
İstanbul 2A 10.Grup 8. Hafta 30/04/2022 16:00 Ulusspor 1-2 İstanbul Sivasspor
Kadınlar 3.Lig C Grubu 10. Hafta 07/05/2022 12:00 Yeni Levent Konaklarspor 2-0 Sarıyer Belediyespor
İstanbul 2A 7.Grup 9. Hafta 07/05/2022 14:00 Gerçek Kuzeyspor 5-5 Küçükçekmece Atakentspor
İstanbul 2A 5.Grup 9. Hafta 07/05/2022 16:00 Ihlamurderespor 3-2 Kağıthane Çağlayanspor
İstanbul 2A 10.Grup 11. Hafta 14/05/2022 11:00 Ulusspor 1-2 Öz Yavuzselimspor
İstanbul 1A 15.Grup 11. Hafta 14/05/2022 17:00 Yeni Levent Konaklarspor 1-1 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul 2A 7.Grup 11. Hafta 15/05/2022 09:00 Gerçek Kuzeyspor 3-4 Avcılar 1903 Spor
İstanbul 2A 5.Grup 11. Hafta 15/05/2022 11:00 Ihlamurderespor 5-1 Esenyurt Kartalspor
İstanbul 1A 4.Grup 11. Hafta 15/05/2022 17:00 Etiler Kartalspor 1-2 İstanbul 25 Çatspor
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 21/05/2022 12:00 Muradiye 2-1 Güngörenspor
İstanbul 1A 4.Grup 13. Hafta 21/05/2022 16:00 Etiler Kartalspor 0-1 Merkezefendispor
İstanbul 2A 5.Grup 13. Hafta 24/05/2022 16:00 Ihlamurderespor 8-0 Bağcılar İdman Yurdu Cemspor
İstanbul 2A 10.Grup 13. Hafta 25/05/2022 16:00 Ulusspor 2-11 Giresun Emeksanspor
İstanbul 2A 7.Grup 13. Hafta 26/05/2022 14:00 Gerçek Kuzeyspor 6-1 Atakent Gelişimspor
İstanbul 1A 15.Grup 14. Hafta 28/05/2022 18:00 Yeni Levent Konaklarspor 0-1 Gedikpaşa
İstanbul 1A 4.Grup 15. Hafta 01/06/2022 12:00 Etiler Kartalspor 4-1 Terazidere
İstanbul 1A 6.Grup 15. Hafta 01/06/2022 14:00 Muradiye 1-0 Reşitpaşa
İstanbul 2A 7.Grup 15. Hafta 04/06/2022 14:00 Gerçek Kuzeyspor 0-1 Topkapıspor
İstanbul 2A 5.Grup 15. Hafta 04/06/2022 16:00 Ihlamurderespor 2-5 Çayırbaşıspor
İstanbul 2A 10.Grup 15. Hafta 05/06/2022 14:00 Ulusspor 1-16 Zübeyde Hanımspor
İstanbul 1A 15.Grup 16. Hafta 05/06/2022 16:00 Yeni Levent Konaklarspor 4-4 Altınyıldızspor
İstanbul 2A 7.Grup 17. Hafta 12/06/2022 12:00 Gerçek Kuzeyspor 6-1 Eyüp Çırçır İmarspor
İstanbul 2A 5.Grup 17. Hafta 12/06/2022 16:00 Ihlamurderespor 4-3 Halkalı Taştepespor
İstanbul 1A 4.Grup 18. Hafta 25/06/2022 16:00 Etiler Kartalspor 0-1 Kadırgaspor
İstanbul 1A 6.Grup 18. Hafta 25/06/2022 18:00 Muradiye 5-5 Merkez Kayaşehirspor
İstanbul 1A 15.Grup 18. Hafta 26/06/2022 16:00 Yeni Levent Konaklarspor 2-2 Damlaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design