Beylerbeyi 75.Yıl Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 5500

Evsahibi takım(lar): Beylerbeyi, Beylerbeyi 1911 FK, Çengelköyspor, Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş.

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 7.Grup 1. Hafta 08/10/2022 15:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 3-5 Beykoz İdman Yurdu AŞ
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 2. Hafta 09/10/2022 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 1-1 Babaeskispor
İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 22/10/2022 11:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 3-1 Merkezefendispor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 2. Hafta 22/10/2022 12:00 Fenerbahçe 2-3 Galatasaray
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 22/10/2022 18:00 Ortaçeşme 2-1 Gültepespor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 4. Hafta 23/10/2022 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 0-2 Bayrampaşa Teknikspor
Kadınlar 1.Lig 3. Hafta 03/11/2022 14:00 Pendik Çamlıkspor 1-1 Üstek Grup Horozkentspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 4. Hafta 06/11/2022 12:00 Fenerbahçe 5-0 1207 Antalyaspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 6. Hafta 06/11/2022 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 0-1 Gölcükspor
İstanbul SAL 4.Grup 6. Hafta 12/11/2022 12:00 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 1-1 Kartalgücü
İstanbul 1A 13.Grup 5. Hafta 13/11/2022 15:00 Valide Tayfunspor 1-2 Dolayobaspor
İstanbul SAL 1.Grup 7. Hafta 19/11/2022 12:00 Bağlarbaşıspor 3-1 Irmakspor
İstanbul SAL 7.Grup 7. Hafta 19/11/2022 15:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 2-1 Boyacıköyspor
İstanbul SAL 6.Grup 7. Hafta 20/11/2022 12:00 Çamlıcaspor 3-1 Denizköşkler Mahallesi
İstanbul 1A 16.Grup 6. Hafta 20/11/2022 18:00 Anadolu Üsküdarspor 2-0 Çiğdemspor
İstanbul 1A 13.Grup 7. Hafta 22/11/2022 15:00 Valide Tayfunspor 2-3 Maltepe Yıldızspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 6. Hafta 27/11/2022 12:00 Fenerbahçe 7-0 Ataşehir Belediyespor
Kadınlar 1.Lig 6. Hafta 27/11/2022 12:00 Pendik Çamlıkspor 7-0 Kocaeli Bayan FK
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 9. Hafta 27/11/2022 15:30 Beylerbeyi 1911 FK 2-0 Uzunköprüspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 7. Hafta 03/12/2022 14:00 Fenerbahçe 1-1 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor
Kadınlar 1.Lig 8. Hafta 07/12/2022 12:00 Pendik Çamlıkspor 3-0 Gaziantep Asyaspor
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 10/12/2022 12:00 Yeldeğirmenispor 2-0 Maltepe Yıldızspor
İstanbul SAL 1.Grup 9. Hafta 10/12/2022 15:00 Bağlarbaşıspor 1-0 Yeniköyspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 11. Hafta 11/12/2022 14:00 Beylerbeyi 1911 FK 2-2 Silivrispor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 9. Hafta 17/12/2022 12:00 Fenerbahçe 1-0 Trabzonspor
Kadınlar 1.Lig 10. Hafta 18/12/2022 12:00 Pendik Çamlıkspor 10-0 Birfen Koleji Hatay Defnespor
İstanbul SAL 7.Grup 10. Hafta 18/12/2022 15:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 0-2 Taçspor
İstanbul SAL 1.Grup 11. Hafta 24/12/2022 15:00 Bağlarbaşıspor 1-0 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu
İstanbul 1A 13.Grup 12. Hafta 24/12/2022 18:00 Yeldeğirmenispor 3-0 Valide Tayfunspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 13. Hafta 25/12/2022 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 1-0 Bursa Zaferspor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 07/01/2023 15:00 Bağlarbaşıspor 11-0 Soğuksuspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 10. Hafta 08/01/2023 12:00 Fenerbahçe 1-0 Adana İdman Yurdu
Kadınlar 1.Lig 12. Hafta 08/01/2023 12:00 Pendik Çamlıkspor 5-1 Ünyegücü FK
İstanbul SAL 6.Grup 12. Hafta 08/01/2023 17:30 İnkılapspor 1-1 İFA
İstanbul SAL 6.Grup 13. Hafta 14/01/2023 15:00 Çamlıcaspor 3-0 Pazariçi Köprülü
İstanbul SAL 7.Grup 13. Hafta 15/01/2023 15:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 1-1 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 12. Hafta 18/01/2023 12:00 Fenerbahçe 8-0 Konak Belediyespor
Kadınlar 1.Lig 15. Hafta 22/01/2023 14:00 Pendik Çamlıkspor 6-1 Giresun Sanayispor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 14. Hafta 28/01/2023 14:00 Fenerbahçe 18-0 Kireçburnu Gençlikspor
İstanbul SAL 7.Grup 15. Hafta 29/01/2023 12:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 0-0 Bahçelievler Gümüşhanespor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 14. Hafta 29/01/2023 15:00 Beylerbeyi 1911 FK 5-1 Sancaktepe FK
Kadınlar 1.Lig 18. Hafta 19/02/2023 12:00 Pendik Çamlıkspor - İlkadım Yabancılar Pazarıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design