Beyoğlu İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beyoğlu Yeniçarşıspor, Beyoğluspor, Cevizlispor, Cihangirspor, Çıksalınspor, Emirefendispor, Galata, Gelişimspor, Hasköy, Piyalepaşa, Sütlücespor, Yenişehirspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 15/10/2022 15:00 Okmeydanı Fetihspor 1-1 Kayaşehirspor
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 15/10/2022 17:00 Gelişimspor 1-3 Havataşspor
İstanbul 1A 5.Grup 1. Hafta 16/10/2022 13:00 Piyalepaşa 0-7 Bağcılar Gençlergücü
İstanbul SAL 1.Grup 2. Hafta 16/10/2022 15:00 Kulaksız Okspor 1-4 Yeni Ufukspor
İstanbul 1A 9.Grup 2. Hafta 22/10/2022 17:00 Cevizlispor 4-1 Abidei Hürriyet
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 23/10/2022 11:00 Yenişehirspor 1-6 Haydarspor
İstanbul SAL 8.Grup 3. Hafta 23/10/2022 13:00 Tophane Tayfunspor 2-1 Orhanlıspor
İstanbul SAL 4.Grup 3. Hafta 23/10/2022 15:00 Çıksalınspor 6-1 Kartalgücü
İstanbul 1A 12.Grup 2. Hafta 23/10/2022 17:00 Hasköy 0-6 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 29/10/2022 15:00 Okmeydanı Fetihspor 2-2 Çeliktepespor
İstanbul 1A 5.Grup 3. Hafta 30/10/2022 11:00 Piyalepaşa 0-4 Karadolap Gençlikspor
İstanbul SAL 7.Grup 4. Hafta 30/10/2022 13:00 Galata 7-0 Boyacıköyspor
İstanbul SAL 1.Grup 4. Hafta 30/10/2022 15:00 Kulaksız Okspor 3-1 Soğuksuspor
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 30/10/2022 17:00 Cevizlispor 2-3 Ateştuğlaspor
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 06/11/2022 11:00 Hasköy 1-4 Şirinevlerspor
İstanbul SAL 4.Grup 5. Hafta 06/11/2022 13:00 Çıksalınspor 0-2 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul SAL 8.Grup 5. Hafta 06/11/2022 15:00 Tophane Tayfunspor 2-2 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul 1A 8.Grup 4. Hafta 06/11/2022 17:00 Gelişimspor 4-1 Mahmut Şevket Paşaspor
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 12/11/2022 14:00 Okmeydanı Fetihspor 1-0 Bayrampaşa Altınaslarspor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 13/11/2022 10:00 Cevizlispor 3-2 Malkoçoğluspor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 13/11/2022 12:00 Kulaksız Okspor 2-2 Bağlarbaşıspor
İstanbul SAL 7.Grup 6. Hafta 13/11/2022 14:00 Galata 0-2 Balatspor
İstanbul 1A 10.Grup 6. Hafta 20/11/2022 11:00 Yenişehirspor 1-4 Reşitpaşa
İstanbul SAL 8.Grup 7. Hafta 20/11/2022 13:00 Tophane Tayfunspor 0-2 İstinyespor
İstanbul SAL 4.Grup 7. Hafta 20/11/2022 15:00 Çıksalınspor 4-2 Küçükyalı Yelkenspor
İstanbul 1A 12.Grup 6. Hafta 20/11/2022 17:00 Hasköy 1-2 Çapaspor
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 22/11/2022 16:00 Cevizlispor 0-5 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 1A 6.Grup 7. Hafta 23/11/2022 15:00 Okmeydanı Fetihspor 0-4 Rumeli Kavağıspor
İstanbul 1A 8.Grup 8. Hafta 03/12/2022 17:00 Gelişimspor 4-3 İ.T.Ü.
İstanbul SAL 1.Grup 8. Hafta 04/12/2022 13:00 Kulaksız Okspor 0-4 Maltepespor
İstanbul SAL 7.Grup 8. Hafta 04/12/2022 15:00 Galata 1-1 Nartspor
İstanbul 1A 9.Grup 9. Hafta 10/12/2022 14:00 Cevizlispor 1-3 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 11/12/2022 10:45 Yenişehirspor 2-6 Şirintepe
İstanbul SAL 4.Grup 9. Hafta 11/12/2022 12:30 Çıksalınspor 1-1 Yenibosnaspor
İstanbul SAL 8.Grup 9. Hafta 11/12/2022 14:30 Tophane Tayfunspor 0-3 Küçükçekmecespor
İstanbul 1A 12.Grup 9. Hafta 11/12/2022 16:30 Hasköy 1-1 Küçükpazarspor
İstanbul 1A 12.Grup 10. Hafta 14/12/2022 15:00 Hasköy 1-3 Mahmutbeyspor
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 14/12/2022 17:00 Yenişehirspor 6-2 Şişli Gençlikspor
İstanbul 1A 9.Grup 10. Hafta 15/12/2022 15:00 Cevizlispor 2-3 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul SAL 7.Grup 10. Hafta 18/12/2022 14:30 Galata 1-0 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 1.Grup 11. Hafta 24/12/2022 14:30 Kulaksız Okspor 0-5 Kartaltepe
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 25/12/2022 10:45 Yenişehirspor 3-4 Bağcılar İstoçspor
İstanbul SAL 8.Grup 11. Hafta 25/12/2022 12:30 Tophane Tayfunspor 3-1 Kağıthanespor
İstanbul SAL 4.Grup 11. Hafta 25/12/2022 14:30 Çıksalınspor 3-4 Çubukluspor
İstanbul SAL 1.Grup 12. Hafta 07/01/2023 10:00 Kulaksız Okspor 0-1 Yeniköyspor
İstanbul 1A 9.Grup 13. Hafta 07/01/2023 17:00 Cevizlispor 3-0 Esenler Turgutreis Gençlikspor
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 08/01/2023 14:30 Okmeydanı Fetihspor 1-0 İkitellispor
İstanbul 1A 12.Grup 14. Hafta 11/01/2023 13:00 Hasköy 8-0 Merkez Kayaşehir Gençlikspor
İstanbul 1A 10.Grup 14. Hafta 11/01/2023 15:00 Yenişehirspor 1-3 Yücespor
İstanbul 1A 8.Grup 14. Hafta 11/01/2023 17:00 Gelişimspor 1-5 Ramispor
İstanbul 1A 6.Grup 15. Hafta 14/01/2023 12:30 Okmeydanı Fetihspor 2-2 Damlaspor
İstanbul SAL 4.Grup 13. Hafta 14/01/2023 14:30 Çıksalınspor 0-2 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul SAL 8.Grup 13. Hafta 14/01/2023 17:30 Tophane Tayfunspor 3-2 Cevizli Anadoluspor
İstanbul 1A 9.Grup 15. Hafta 15/01/2023 14:30 Cevizlispor 1-1 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul SAL 7.Grup 14. Hafta 21/01/2023 11:00 Galata 6-0 Mecidiyeköyspor
İstanbul SAL 1.Grup 14. Hafta 21/01/2023 17:00 Kulaksız Okspor 0-3 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 22/01/2023 10:45 Yenişehirspor 2-8 Terazidere
İstanbul 1A 12.Grup 16. Hafta 22/01/2023 14:30 Hasköy 3-5 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 6.Grup 17. Hafta 28/01/2023 10:45 Okmeydanı Fetihspor 2-5 Trabzon 1453 Spor
İstanbul SAL 4.Grup 15. Hafta 28/01/2023 14:30 Çıksalınspor 2-2 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul SAL 8.Grup 15. Hafta 28/01/2023 16:30 Tophane Tayfunspor 0-0 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 9.Grup 17. Hafta 29/01/2023 14:30 Cevizlispor 3-1 Çayırbaşıspor
İstanbul SAL 1.Grup 16. Hafta 04/02/2023 10:00 Kulaksız Okspor 1-10 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul SAL 7.Grup 16. Hafta 04/02/2023 16:00 Galata 2-0 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş.
İstanbul 1A 6.Grup 19. Hafta 08/02/2023 15:00 Okmeydanı Fetihspor - Şişli Yaylaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design