İBB Bayrampaşa Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 08/10/2022 14:00 Taşlıtarlaspor 3-3 Pınarspor
İstanbul SAL 5.Grup 1. Hafta 08/10/2022 16:00 Gaziosmanpaşa 0-3 Leventspor
İstanbul SAL 8.Grup 2. Hafta 15/10/2022 11:00 Bayrampaşa Altıntepsispor 3-0 Albayrakspor
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 15/10/2022 13:00 Beşyüzevlerspor 0-1 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul SAL 6.Grup 2. Hafta 15/10/2022 17:00 Pazariçi Köprülü 0-8 Çamlıcaspor
İstanbul 1A 11.Grup 1. Hafta 16/10/2022 12:00 Sağmalcılarspor 3-1 İstanbul Barışspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 3. Hafta 16/10/2022 15:00 Bayrampaşa Teknikspor 1-2 Gölcükspor
İstanbul SAL 5.Grup 3. Hafta 22/10/2022 10:00 Bayrampaşa Tunaspor 1-0 Beykozspor 1908
İstanbul 1A 8.Grup 2. Hafta 23/10/2022 10:00 Çankırı Marufspor 1-4 Yeniyüzyıl Gençlikspor
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 23/10/2022 14:00 Terazidere 0-3 Şirintepe
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 29/10/2022 14:00 Beşyüzevlerspor 1-0 Başakşehirspor
İstanbul SAL 8.Grup 4. Hafta 29/10/2022 16:00 Bayrampaşa Altıntepsispor 3-3 Tophane Tayfunspor
İstanbul 1A 11.Grup 3. Hafta 30/10/2022 14:00 Sağmalcılarspor 2-3 Kocasinanspor
İstanbul SAL 3.Grup 5. Hafta 05/11/2022 11:00 Taşlıtarlaspor 3-0 Gültepespor
İstanbul SAL 5.Grup 5. Hafta 05/11/2022 17:00 Bayrampaşa Tunaspor 2-1 Küçükçekmece İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 7. Hafta 12/11/2022 15:00 Bayrampaşa Teknikspor 0-0 Görükle İpekspor
İstanbul 1A 11.Grup 5. Hafta 13/11/2022 10:00 Sağmalcılarspor 3-0 Esenler Tokatspor
İstanbul SAL 5.Grup 7. Hafta 19/11/2022 11:00 Ayazağaspor 4-0 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SAL 3.Grup 7. Hafta 19/11/2022 17:00 Taşlıtarlaspor 1-0 Selimiyespor
İstanbul 1A 4.Grup 6. Hafta 20/11/2022 15:00 Esenlerspor 5-3 Beştelsizspor
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 22/11/2022 16:00 Esenler Turgutreis Gençlikspor 4-1 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 23/11/2022 15:00 Terazidere 4-6 Yenişehirspor
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 24/11/2022 14:00 Sağmalcılarspor 8-3 Çeliktepe Ümitspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup 9. Hafta 27/11/2022 15:00 Bayrampaşa Teknikspor 0-1 Yuvacıkspor
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 03/12/2022 17:00 Beşyüzevlerspor - Öz Karacaahmetspor
İstanbul 1A 11.Grup 8. Hafta 04/12/2022 12:30 Sağmalcılarspor - Ferahevlerspor
İstanbul SAL 5.Grup 8. Hafta 04/12/2022 14:30 Bayrampaşa Tunaspor - Ayazağaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design