23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 14/10/2023 15:00 Cankurtaranspor 2-5 Güzelcespor
İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 28/10/2023 13:00 Güzelhisarspor 3-0 Ateştuğlaspor
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 28/10/2023 15:00 Kadırgaspor 3-2 Etilerspor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 29/10/2023 11:00 Gayretspor 1-4 Bahçelievler Futbol Atletik
İstanbul 1A 8.Grup 1. Hafta 29/10/2023 13:00 Çelikspor 1-1 Çankırı Marufspor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 29/10/2023 15:00 Çapaspor 0-0 Şişli Yaylaspor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 05/11/2023 15:00 Vardarspor 1-1 Çıksalınspor
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 11/11/2023 13:00 Kadırgaspor 4-1 Kağıthane Çağlayanspor
İstanbul 1A 3.Grup 3. Hafta 11/11/2023 15:00 Güzelhisarspor 2-2 Anadolu Esenyurtspor
İstanbul 1A 4.Grup 3. Hafta 12/11/2023 11:00 Topkapıspor 2-0 Pazariçi Köprülü
İstanbul 1A 8.Grup 3. Hafta 12/11/2023 13:00 Çelikspor 1-2 Göktürk Futbol SK
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 12/11/2023 15:00 Çapaspor 2-0 Yücespor
İstanbul SAL 8.Grup 8. Hafta 18/11/2023 15:00 Küçükayasofyaspor 2-3 Kavacıkspor
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 19/11/2023 12:30 Vardarspor 3-0 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 19/11/2023 14:30 Altınyıldızspor 3-2 Kadırgaspor
İstanbul 1A 6.Grup 5. Hafta 21/11/2023 15:00 Çapaspor 1-4 Zeytinburnuspor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 22/11/2023 13:00 Kadırgaspor 0-2 Damlaspor
İstanbul 1A 3.Grup 5. Hafta 22/11/2023 15:00 Güzelhisarspor 4-1 Poligon Fethiyespor
İstanbul 1A 8.Grup 5. Hafta 23/11/2023 13:00 Çelikspor 3-1 Bahçeköyspor
İstanbul 1A 4.Grup 5. Hafta 23/11/2023 15:00 Haydarspor 1-3 Sağmalcılarspor
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 25/11/2023 12:30 Vardarspor 0-1 Aksarayspor
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 25/11/2023 14:30 Altınyıldızspor 4-2 Etilerspor
İstanbul 1A 10.Grup 6. Hafta 26/11/2023 14:30 Gayretspor 5-1 Karadolap Gençlikspor
İstanbul 1A 8.Grup 7. Hafta 02/12/2023 12:30 Çelikspor 1-3 Kanaryaspor
İstanbul 1A 4.Grup 7. Hafta 02/12/2023 14:30 Haydarspor 1-1 Aslantepe Gençlikspor
İstanbul 1A 3.Grup 7. Hafta 03/12/2023 10:45 Güzelhisarspor 2-1 CPS Karlıtepe
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 03/12/2023 12:30 Kadırgaspor 3-1 Esenyurt 19 Mayısspor
İstanbul SAL 7.Grup 10. Hafta 03/12/2023 15:00 Cankurtaranspor 2-1 Avcılarspor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 09/12/2023 12:30 Altınyıldızspor 1-1 Kağıthane Çağlayanspor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 09/12/2023 14:30 Kadırgaspor 7-1 İstanbul Artvinspor
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 10/12/2023 14:30 Gayretspor 2-0 İkitellispor
İstanbul 1A 4.Grup 9. Hafta 23/12/2023 12:30 Haydarspor 3-2 Yeniyüzyıl Gençlikspor
İstanbul 1A 8.Grup 9. Hafta 23/12/2023 14:30 Çelikspor 5-1 Etiler Kartalspor
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 24/12/2023 14:30 Vardarspor 3-0 Telsizspor
İstanbul 1A 3.Grup 10. Hafta 27/12/2023 15:00 Güzelhisarspor 1-3 Beyoğlu Çukurspor
İstanbul 1A 7.Grup 10. Hafta 30/12/2023 12:30 Küçükpazarspor 1-8 Halil Rıfat Paşa
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 30/12/2023 14:30 Vardarspor 1-5 Havataşspor
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 06/01/2024 12:30 Gayretspor 1-1 Esenyurt Acarspor
İstanbul 1A 8.Grup 11. Hafta 06/01/2024 14:30 Çelikspor 0-2 Mimarsinanspor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 07/01/2024 14:30 Kadırgaspor 2-1 Pınarspor
İstanbul 1A 5.Grup 12. Hafta 13/01/2024 11:00 Fatih Hilal Gençlikspor 0-0 Avcılar Gençlerbirliği
İstanbul 1A 3.Grup 13. Hafta 13/01/2024 13:00 Güzelhisarspor 3-1 Sultangazi Esentepespor
İstanbul 1A 11.Grup 12. Hafta 13/01/2024 15:00 Vardarspor 2-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul 1A 10.Grup 13. Hafta 17/01/2024 11:00 Gayretspor 3-1 Irmakspor
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 17/01/2024 13:00 Çapaspor 7-2 Çeliktepespor
İstanbul 1A 8.Grup 13. Hafta 17/01/2024 15:00 Çelikspor 0-6 Albayrakspor
İstanbul 1A 10.Grup 14. Hafta 20/01/2024 14:30 Gayretspor 1-2 Reşitpaşa
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 21/01/2024 12:30 Vardarspor 1-0 Cevatpaşa
İstanbul 1A 3.Grup 15. Hafta 21/01/2024 14:30 Güzelhisarspor 3-1 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 9.Grup 13. Hafta 24/01/2024 14:00 Kadırgaspor 0-1 Altınyıldızspor
İstanbul 1A 9.Grup 15. Hafta 27/01/2024 14:30 Kadırgaspor 3-0 Sultanmuratspor
İstanbul 1A 8.Grup 15. Hafta 28/01/2024 12:30 Çelikspor 2-1 Emirefendispor
İstanbul 1A 6.Grup 15. Hafta 28/01/2024 14:30 Çapaspor 1-1 Gültepe Özgençlikspor
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 03/02/2024 12:30 Gayretspor 2-2 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
İstanbul 1A 4.Grup 17. Hafta 03/02/2024 14:30 Haydarspor 1-7 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 1A 11.Grup 16. Hafta 04/02/2024 10:45 Vardarspor 6-1 Kanarya Azimspor
İstanbul 1A 7.Grup 16. Hafta 04/02/2024 12:30 Küçükpazarspor 2-0 Söğütlüçeşmespor
İstanbul 1A 3.Grup 17. Hafta 04/02/2024 14:30 Güzelhisarspor 1-2 Esenlerspor
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 10/02/2024 14:30 Vardarspor 2-0 Ferahevlerspor
İstanbul 1A 10.Grup 17. Hafta 11/02/2024 12:30 İstanbul Kastamonu Gençlikspor 2-0 Reşitpaşa
İstanbul 1A 4.Grup 19. Hafta 11/02/2024 14:30 Haydarspor 3-0 Kulaksız Okspor
İstanbul 1A 8.Grup 17. Hafta 11/02/2024 16:30 Çelikspor 1-1 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 10.Grup 18. Hafta 17/02/2024 15:00 Gayretspor 0-0 Muradiye
İstanbul 1A 9.Grup 18. Hafta 18/02/2024 11:00 Kadırgaspor 2-3 Akşemsettin Parsellerspor
İstanbul 1A 5.Grup 18. Hafta 18/02/2024 13:00 Neslişahspor 1-3 Cevizlispor
İstanbul 1A 3.Grup 20. Hafta 18/02/2024 15:00 Güzelhisarspor 9-0 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul 1A 3.Grup 21. Hafta 24/02/2024 13:00 Yeşildirek 1-1 CPS Karlıtepe
İstanbul 1A 3.Grup 22. Hafta 03/03/2024 15:00 Güzelhisarspor 5-2 Yeşildirek
İstanbul 2A 10.Grup 1. Hafta 16/03/2024 14:30 Kocamustafapaşa 3-3 Şişli Bomontispor
İstanbul 2A 13.Grup 1. Hafta 17/03/2024 14:30 Altınayspor 1-3 Haznedarspor
İstanbul 2A 9.Grup 2. Hafta 23/03/2024 15:00 Samatyaspor 8-0 Ulusspor
İstanbul 2A 12.Grup 2. Hafta 25/03/2024 15:00 Ezaspor 1-3 Nurtepespor
İstanbul 2A 12.Grup 3. Hafta 30/03/2024 12:30 Ezaspor 4-0 Esenler Tokatspor
İstanbul 2A 10.Grup 3. Hafta 30/03/2024 14:30 Kocamustafapaşa 10-1 Olimpiyatspor
İstanbul 2A 9.Grup 4. Hafta 06/04/2024 15:00 Samatyaspor 5-0 Bayrampaşa Demirspor
İstanbul 2A 10.Grup 5. Hafta 13/04/2024 15:00 Kocamustafapaşa 4-0 Bayrampaşa Doğanspor
İstanbul 2A 9.Grup 5. Hafta 14/04/2024 15:00 Samatyaspor 2-0 Piyalepaşa
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |