23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Sarıyer Çayırbaşı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 1500

Evsahibi takım(lar): Büyükderespor, Çayırbaşıspor, Ferahevlerspor, Pınarspor, Poligon Fethiyespor, Reşitpaşa, Rumeli Kavağıspor, Rumelihisarıspor, Sarıyer 1923 Özkanspor, Sarıyer Yenimahalle, Tarabyaspor, Uskumru Köyü, Yeniköyspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 6.Grup 1. Hafta 01/10/2023 11:00 Çayırbaşıspor 3-1 Kağıthanespor
İstanbul SAL 4.Grup 1. Hafta 01/10/2023 13:00 İstinyespor 1-0 İzzetpaşa
İstanbul SAL 2.Grup 1. Hafta 01/10/2023 15:30 Yeniköyspor 3-0 Bahçelievler Gümüşhanespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 1. Hafta 13/10/2023 15:00 Sarıyer Yenimahalle 0-0 Vefa
İstanbul SAL 2.Grup 3. Hafta 15/10/2023 11:00 Yeniköyspor 0-0 Gazi Mahallesi
İstanbul SAL 6.Grup 3. Hafta 15/10/2023 13:00 Çayırbaşıspor 1-2 Üsküdar Anadolu
İstanbul SAL 4.Grup 3. Hafta 15/10/2023 15:00 İstinyespor 4-2 Sancaktepe FK
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 3. Hafta 27/10/2023 15:00 Sarıyer Yenimahalle 2-1 Alibeyköyspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 1. Hafta 28/10/2023 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 23-0 Şırnak Belediyegücü Sportif Faaliyetler
İstanbul 1A 3.Grup 1. Hafta 28/10/2023 15:00 Poligon Fethiyespor 1-3 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 10.Grup 1. Hafta 29/10/2023 11:00 Reşitpaşa 3-1 Muradiye
İstanbul SAL 6.Grup 5. Hafta 29/10/2023 13:00 Çayırbaşıspor 0-8 Orhanlıspor
İstanbul SAL 4.Grup 5. Hafta 29/10/2023 15:30 İstinyespor 1-1 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul SAL 2.Grup 6. Hafta 04/11/2023 14:30 Yeniköyspor 5-1 Küçükköyspor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 05/11/2023 10:45 Ferahevlerspor 4-1 Havataşspor
İstanbul 1A 7.Grup 2. Hafta 05/11/2023 12:30 Emirganspor 2-3 Halil Rıfat Paşa
İstanbul 1A 5.Grup 2. Hafta 05/11/2023 14:30 Rumeli Kavağıspor 5-0 Haznedar Çetinkaya
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 5. Hafta 07/11/2023 15:00 Sarıyer Yenimahalle 0-1 Nişantaşıspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 3. Hafta 11/11/2023 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 1-0 Kocaeli Bayan FK
İstanbul 1A 10.Grup 3. Hafta 12/11/2023 15:00 Reşitpaşa 3-0 Esenyurt Acarspor
İstanbul SAL 4.Grup 8. Hafta 18/11/2023 10:45 İstinyespor 0-0 Beykozspor 1908
İstanbul SAL 2.Grup 8. Hafta 18/11/2023 12:30 Yeniköyspor 2-1 Arnavutköy Taşolukspor
İstanbul SAL 6.Grup 8. Hafta 18/11/2023 15:30 Çayırbaşıspor 1-3 Yenibosnaspor
İstanbul 1A 3.Grup 4. Hafta 19/11/2023 09:00 Poligon Fethiyespor 1-3 CPS Karlıtepe
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 19/11/2023 10:45 Ferahevlerspor 3-1 Mecidiyeköyspor
İstanbul 1A 5.Grup 4. Hafta 19/11/2023 12:30 Rumeli Kavağıspor 2-2 Cevizlispor
İstanbul 1A 9.Grup 4. Hafta 19/11/2023 14:30 Pınarspor 1-3 Etilerspor
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 21/11/2023 15:00 Reşitpaşa 3-0 Gayretspor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 22/11/2023 15:00 Pınarspor 4-2 İstanbul Artvinspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 8. Hafta 24/11/2023 15:00 Sarıyer Yenimahalle 2-1 Haliçspor
İstanbul 1A 5.Grup 6. Hafta 25/11/2023 09:00 Rumeli Kavağıspor 5-4 Bağcılar İstoçspor
İstanbul 1A 7.Grup 6. Hafta 25/11/2023 10:45 Emirganspor 4-1 Zeytinburnu Yeşiltepespor
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 25/11/2023 12:30 Ferahevlerspor 3-0 Cevatpaşa
İstanbul 1A 3.Grup 6. Hafta 25/11/2023 14:30 Poligon Fethiyespor 3-1 Çeliktepe Ümitspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 5. Hafta 26/11/2023 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 8-2 Sakarya Kadın FK
İstanbul SAL 6.Grup 10. Hafta 02/12/2023 11:00 Çayırbaşıspor 0-6 THY
İstanbul SAL 4.Grup 10. Hafta 02/12/2023 12:45 İstinyespor 0-3 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul SAL 2.Grup 10. Hafta 02/12/2023 14:45 Yeniköyspor 3-0 Üsküdar Selamsızspor
İstanbul 1A 9.Grup 7. Hafta 03/12/2023 14:30 Pınarspor 4-0 Altınyıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 10. Hafta 05/12/2023 14:30 Sarıyer Yenimahalle 2-2 Beykoz İshaklıspor
İstanbul 1A 11.Grup 8. Hafta 09/12/2023 10:45 Ferahevlerspor 1-5 Vardarspor
İstanbul 1A 3.Grup 8. Hafta 09/12/2023 12:30 Poligon Fethiyespor 1-6 Yeşildirek
İstanbul 1A 7.Grup 8. Hafta 09/12/2023 14:30 Emirganspor 3-0 Küçükpazarspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 7. Hafta 10/12/2023 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 2-2 Kayseri Kadın FK
İstanbul 1A 10.Grup 8. Hafta 10/12/2023 14:30 Reşitpaşa 4-2 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 12. Hafta 19/12/2023 14:30 Sarıyer Yenimahalle 0-1 Maltepespor
İstanbul 1A 9.Grup 9. Hafta 24/12/2023 12:30 Pınarspor 5-2 Sultanmuratspor
İstanbul 1A 5.Grup 9. Hafta 24/12/2023 14:30 Rumeli Kavağıspor 2-1 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul 1A 3.Grup 10. Hafta 27/12/2023 12:30 Poligon Fethiyespor 3-6 Sultangazi Esentepespor
İstanbul SAL 2.Grup 13. Hafta 27/12/2023 14:30 Yeniköyspor 1-1 Gültepespor
İstanbul SAL 4.Grup 13. Hafta 28/12/2023 12:30 İstinyespor 4-0 1877 Alemdağspor
İstanbul SAL 6.Grup 13. Hafta 28/12/2023 14:30 Çayırbaşıspor 1-3 İstanbul Mesudiyespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 14. Hafta 29/12/2023 14:30 Sarıyer Yenimahalle 0-1 Beylikdüzüspor
İstanbul 1A 7.Grup 10. Hafta 30/12/2023 09:00 Emirganspor 3-1 Hamidiye Gençlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 30/12/2023 10:45 Ferahevlerspor 2-1 Telsizspor
İstanbul 1A 9.Grup 10. Hafta 30/12/2023 12:30 Pınarspor 1-0 Esenyurt 19 Mayısspor
İstanbul 1A 5.Grup 10. Hafta 30/12/2023 14:30 Rumeli Kavağıspor 0-3 Avcılar Gençlerbirliği
İstanbul 1A 10.Grup 11. Hafta 06/01/2024 12:30 Reşitpaşa 1-2 Bahçelievler Futbol Atletik
İstanbul SAL 4.Grup 15. Hafta 06/01/2024 14:30 İstinyespor 0-0 Bakırköyspor
İstanbul 1A 9.Grup 12. Hafta 13/01/2024 10:45 Pınarspor 1-4 Akşemsettin Parsellerspor
İstanbul 1A 7.Grup 12. Hafta 13/01/2024 12:30 Emirganspor 3-0 Balatspor
İstanbul 1A 11.Grup 12. Hafta 13/01/2024 14:30 Ferahevlerspor 5-2 Çıksalınspor
Kadınlar 1.Lig B Grubu 9. Hafta 14/01/2024 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-11 Gazikentspor
İstanbul SAL 2.Grup 16. Hafta 14/01/2024 15:00 Yeniköyspor 4-0 Tuzla Şifaspor
İstanbul 1A 10.Grup 13. Hafta 17/01/2024 15:00 Reşitpaşa 1-1 Bayrampaşa Tunaspor
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 21/01/2024 10:45 Ferahevlerspor 4-3 Sanayi Mahallesispor
İstanbul 1A 5.Grup 14. Hafta 21/01/2024 12:30 Rumeli Kavağıspor 5-1 Yeni Özkartalspor
İstanbul 1A 7.Grup 14. Hafta 21/01/2024 14:30 Emirganspor 2-1 Göktürk Sarayspor
İstanbul 1A 3.Grup 14. Hafta 24/01/2024 15:00 Poligon Fethiyespor 2-10 Esenlerspor
İstanbul 1A 9.Grup 15. Hafta 27/01/2024 10:00 Pınarspor 2-2 Kağıthane Çağlayanspor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 2. Hafta 27/01/2024 15:00 Sarıyer Belediyespor 3-2 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 28/01/2024 09:00 Reşitpaşa 3-5 Irmakspor
İstanbul SAL 4.Grup 18. Hafta 28/01/2024 10:45 İstinyespor 1-2 Öz Karacaahmetspor
İstanbul SAL 2.Grup 18. Hafta 28/01/2024 12:30 Yeniköyspor 1-1 Levent Futbol SK
İstanbul SAL 6.Grup 18. Hafta 28/01/2024 14:30 Çayırbaşıspor 3-3 İstanbul 25 Çatspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 17. Hafta 02/02/2024 15:00 Sarıyer Yenimahalle 0-1 Şile Yıldızspor
İstanbul 1A 10.Grup 16. Hafta 03/02/2024 14:30 Reşitpaşa 3-1 Karadolap Gençlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 16. Hafta 04/02/2024 10:45 Ferahevlerspor 0-2 Aksarayspor
İstanbul 1A 7.Grup 16. Hafta 04/02/2024 12:30 Emirganspor 1-1 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 5.Grup 16. Hafta 04/02/2024 14:30 Rumeli Kavağıspor 8-1 Malkoçoğluspor
İstanbul 1A 3.Grup 18. Hafta 07/02/2024 15:00 Poligon Fethiyespor 0-6 Beyoğlu Çukurspor
İstanbul 1A 5.Grup 17. Hafta 10/02/2024 12:30 Rumeli Kavağıspor 3-0 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 9.Grup 17. Hafta 10/02/2024 14:30 Pınarspor 1-4 Damlaspor
İstanbul SAL 6.Grup 20. Hafta 11/02/2024 10:45 Çayırbaşıspor 0-3 Kuştepespor
İstanbul SAL 4.Grup 20. Hafta 11/02/2024 12:30 İstinyespor 2-0 Trabzon 1453 Spor
İstanbul SAL 2.Grup 20. Hafta 11/02/2024 14:30 Yeniköyspor 4-0 Cevizli Anadoluspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 19. Hafta 16/02/2024 15:00 Sarıyer Yenimahalle 2-1 Anadolu Futbol Yatırımları
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 5. Hafta 17/02/2024 15:00 Sarıyer Belediyespor 4-0 Bakırköy Gençlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 18. Hafta 18/02/2024 11:00 Ferahevlerspor 6-0 Kanarya Azimspor
İstanbul 1A 7.Grup 18. Hafta 18/02/2024 13:00 Emirganspor 4-0 Söğütlüçeşmespor
İstanbul 1A 3.Grup 20. Hafta 18/02/2024 15:00 Poligon Fethiyespor 5-2 Ateştuğlaspor
İstanbul SAL 6.Grup 22. Hafta 25/02/2024 10:45 Çayırbaşıspor 1-3 Tophane Tayfunspor
İstanbul SAL 2.Grup 22. Hafta 25/02/2024 12:30 Yeniköyspor 9-1 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul SAL 4.Grup 22. Hafta 25/02/2024 14:30 İstinyespor 3-0 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 21. Hafta 01/03/2024 15:00 Sarıyer Yenimahalle 1-0 Kartal Sportif Faaliyetleri
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 7. Hafta 02/03/2024 12:00 Sarıyer Belediyespor 1-2 Küçükköyspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |