Sarıyer Çayırbaşı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 1500

Evsahibi takım(lar): Büyükderespor, Çayırbaşıspor, Ferahevlerspor, Pınarspor, Poligon Fethiyespor, Reşitpaşa, Rumeli Kavağıspor, Rumelihisarıspor, Sarıyer 1923 Özkanspor, Sarıyer Yenimahalle, Tarabyaspor, Uskumru Köyü, Yeniköyspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 1.Grup 1. Hafta 08/10/2022 15:00 Yeniköyspor 3-2 Kulaksız Okspor
İstanbul SAL 7.Grup 1. Hafta 08/10/2022 17:00 Boyacıköyspor 1-2 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul SAL 8.Grup 1. Hafta 09/10/2022 15:00 İstinyespor 0-1 Alibeyköyspor
İstanbul 1A 6.Grup 1. Hafta 15/10/2022 13:00 Rumeli Kavağıspor 1-3 Damlaspor
İstanbul SAL 6.Grup 2. Hafta 15/10/2022 15:00 Sarıyer Yenimahalle 6-0 Küçükayasofyaspor
İstanbul SAL 3.Grup 2. Hafta 16/10/2022 13:00 Pınarspor 1-4 Anadolu Futbol Kulübü
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 16/10/2022 15:00 Çayırbaşıspor 2-2 Malkoçoğluspor
İstanbul 1A 11.Grup 2. Hafta 22/10/2022 11:00 Ferahevlerspor 5-0 Esenler Tokatspor
İstanbul SAL 7.Grup 3. Hafta 22/10/2022 13:00 Boyacıköyspor 1-1 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul SAL 1.Grup 3. Hafta 22/10/2022 15:00 Yeniköyspor 0-0 Kartaltepe
Kadınlar Süper Lig B Grubu 2. Hafta 23/10/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 1-9 Amed Sportif Faaliyetler
İstanbul 1A 10.Grup 2. Hafta 23/10/2022 15:00 Reşitpaşa 4-2 Bağcılar İstoçspor
İstanbul 1A 6.Grup 3. Hafta 29/10/2022 11:00 Rumeli Kavağıspor 1-3 Trabzon 1453 Spor
İstanbul SAL 8.Grup 4. Hafta 29/10/2022 13:00 İstinyespor 2-1 Küçükçekmecespor
İstanbul SAL 6.Grup 4. Hafta 29/10/2022 15:00 Sarıyer Yenimahalle 6-0 Pazariçi Köprülü
İstanbul 1A 11.Grup 4. Hafta 05/11/2022 12:30 Ferahevlerspor 0-3 Halil Rıfat Paşa
İstanbul SAL 7.Grup 5. Hafta 05/11/2022 14:30 Boyacıköyspor 3-2 Mecidiyeköyspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 4. Hafta 06/11/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-3 Konak Belediyespor
İstanbul 1A 12.Grup 4. Hafta 06/11/2022 14:30 Emirganspor 2-1 Zeytinburnu Zaferspor
İstanbul 1A 10.Grup 5. Hafta 12/11/2022 12:30 Reşitpaşa 0-1 Terazidere
İstanbul SAL 8.Grup 6. Hafta 12/11/2022 14:30 İstinyespor 0-1 Kağıthanespor
İstanbul SAL 1.Grup 6. Hafta 13/11/2022 14:30 Yeniköyspor 3-0 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu
İstanbul 1A 11.Grup 6. Hafta 19/11/2022 10:45 Ferahevlerspor 2-0 Çeliktepe Ümitspor
İstanbul 1A 9.Grup 6. Hafta 19/11/2022 12:30 Çayırbaşıspor 4-1 Yenidoğan Güneşspor
İstanbul SAL 3.Grup 7. Hafta 19/11/2022 14:30 Pınarspor 0-1 Gültepespor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 5. Hafta 20/11/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 1-5 Fenerbahçe
İstanbul SAL 6.Grup 7. Hafta 20/11/2022 15:00 Sarıyer Yenimahalle 0-0 İnkılapspor
İstanbul 1A 10.Grup 7. Hafta 23/11/2022 15:00 Reşitpaşa 1-1 Filizspor
İstanbul 1A 11.Grup 7. Hafta 24/11/2022 16:00 Ferahevlerspor 1-3 Kocasinanspor
İstanbul 1A 6.Grup 8. Hafta 03/12/2022 10:45 Rumeli Kavağıspor 3-0 Topkapıspor
İstanbul 1A 12.Grup 8. Hafta 03/12/2022 12:30 Emirganspor 3-4 Hasköy
İstanbul SAL 8.Grup 8. Hafta 03/12/2022 14:30 İstinyespor 0-1 Cevizli Anadoluspor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 04/12/2022 09:30 Çayırbaşıspor 1-0 Cevizlispor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 7. Hafta 04/12/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-3 Trabzonspor
İstanbul SAL 1.Grup 8. Hafta 04/12/2022 15:00 Yeniköyspor 1-2 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul 1A 11.Grup 9. Hafta 10/12/2022 12:30 Ferahevlerspor 3-0 Güneşlispor
İstanbul SAL 3.Grup 9. Hafta 10/12/2022 14:30 Pınarspor 0-3 Selimiyespor
İstanbul 1A 10.Grup 9. Hafta 11/12/2022 12:30 Reşitpaşa 4-3 Şişli Gençlikspor
İstanbul SAL 6.Grup 9. Hafta 11/12/2022 14:30 Sarıyer Yenimahalle 2-1 Denizköşkler Mahallesi
İstanbul 1A 11.Grup 10. Hafta 13/12/2022 15:00 Ferahevlerspor 1-2 Güzelhisarspor
İstanbul 1A 12.Grup 10. Hafta 14/12/2022 11:00 Emirganspor 4-2 Küçükpazarspor
İstanbul 1A 10.Grup 10. Hafta 14/12/2022 13:00 Reşitpaşa 3-0 Haydarspor
İstanbul 1A 6.Grup 10. Hafta 14/12/2022 15:00 Rumeli Kavağıspor 7-0 İkitellispor
İstanbul SAL 8.Grup 10. Hafta 17/12/2022 14:30 İstinyespor 1-0 Bayrampaşa Altıntepsispor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 18/12/2022 10:00 Çayırbaşıspor 1-1 Fatih Hilal Gençlikspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 9. Hafta 18/12/2022 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 1-4 1207 Antalyaspor
İstanbul SAL 1.Grup 10. Hafta 18/12/2022 15:00 Yeniköyspor 1-1 Küçükköyspor
İstanbul 1A 11.Grup 12. Hafta 24/12/2022 12:30 Ferahevlerspor 8-1 İstanbul Barışspor
İstanbul SAL 3.Grup 11. Hafta 24/12/2022 14:30 Pınarspor 1-1 Dudulluspor
İstanbul 1A 12.Grup 12. Hafta 25/12/2022 10:45 Emirganspor 1-3 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul 1A 10.Grup 12. Hafta 25/12/2022 12:30 Reşitpaşa 1-0 Neslişahspor
İstanbul SAL 6.Grup 11. Hafta 25/12/2022 14:30 Sarıyer Yenimahalle 1-0 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul 1A 9.Grup 13. Hafta 07/01/2023 12:30 Çayırbaşıspor 3-1 Ateştuğlaspor
İstanbul SAL 3.Grup 12. Hafta 07/01/2023 14:30 Pınarspor 1-3 Taşlıtarlaspor
İstanbul 1A 6.Grup 13. Hafta 08/01/2023 10:00 Rumeli Kavağıspor 4-2 Bayrampaşa Altınaslarspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 10. Hafta 08/01/2023 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-13 Ataşehir Belediyespor
İstanbul SAL 6.Grup 12. Hafta 08/01/2023 15:00 Sarıyer Yenimahalle 3-1 Bakırköyspor
İstanbul 1A 9.Grup 14. Hafta 10/01/2023 14:30 Çayırbaşıspor 5-0 Yeni Levent Konaklarspor
İstanbul 1A 12.Grup 14. Hafta 11/01/2023 14:30 Emirganspor 1-1 Şirinevlerspor
İstanbul 1A 11.Grup 14. Hafta 12/01/2023 14:30 Ferahevlerspor 2-3 Batı Trakya Türkleri
İstanbul 1A 10.Grup 15. Hafta 14/01/2023 14:30 Reşitpaşa 4-1 Yenişehirspor
İstanbul SAL 7.Grup 13. Hafta 15/01/2023 12:30 Boyacıköyspor 0-5 Merkezefendispor
İstanbul SAL 1.Grup 13. Hafta 15/01/2023 14:30 Yeniköyspor 1-1 Irmakspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 12. Hafta 18/01/2023 12:00 Kireçburnu Gençlikspor 0-14 Adana İdman Yurdu
İstanbul 1A 9.Grup 16. Hafta 21/01/2023 15:00 Çayırbaşıspor 2-1 Abidei Hürriyet
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 22/01/2023 10:45 Rumeli Kavağıspor 8-3 Şişli Yaylaspor
İstanbul SAL 8.Grup 14. Hafta 22/01/2023 12:30 İstinyespor 1-1 Beykoz Çavuşbaşıspor
İstanbul SAL 6.Grup 14. Hafta 22/01/2023 14:30 Sarıyer Yenimahalle 5-1 Çamlıcaspor
İstanbul 1A 10.Grup 17. Hafta 28/01/2023 12:30 Reşitpaşa 1-1 Şirintepe
İstanbul 1A 11.Grup 17. Hafta 29/01/2023 12:30 Ferahevlerspor 5-2 Sağmalcılarspor
İstanbul SAL 3.Grup 15. Hafta 29/01/2023 14:30 Pınarspor 2-2 İstanbul Bafraspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 15. Hafta 05/02/2023 12:00 Kireçburnu Gençlikspor - Ankara BŞB Fomget Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design