Selimiye Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Acıbademspor, Bağlarbaşıspor, Çamlıcaspor, Öz Karacaahmetspor, Selamsızspor, Selimiyespor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 08/10/2022 16:00 Selimiyespor 3-1 1877 Alemdağspor
İstanbul 1A 14.Grup 1. Hafta 15/10/2022 14:00 Üsküdar Anadolu 3-2 Tuzla 1954 Spor
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 15/10/2022 16:00 Öz Karacaahmetspor 1-3 Balkan Yeşilbağlarspor
İstanbul SAL 1.Grup 2. Hafta 16/10/2022 14:00 Bağlarbaşıspor 1-2 Avcılar Belediye Gençlikspor
İstanbul 1A 13.Grup 1. Hafta 16/10/2022 16:00 Valide Tayfunspor 1-5 Yeldeğirmenispor
İstanbul 1A 15.Grup 2. Hafta 22/10/2022 12:00 Tunusbağı 2-2 Kanlıcaspor
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 22/10/2022 14:00 Selimiyespor 2-1 Zeytinburnuspor
İstanbul 1A 13.Grup 2. Hafta 22/10/2022 16:00 Yeldeğirmenispor 1-0 Adalarspor
İstanbul 1A 13.Grup 2. Hafta 22/10/2022 18:00 Selamsızspor 6-1 Valide Tayfunspor
İstanbul 1A 16.Grup 2. Hafta 23/10/2022 14:00 Anadolu Üsküdarspor 1-1 Küçükbakkalköyspor
İstanbul SAL 6.Grup 3. Hafta 23/10/2022 16:00 Çamlıcaspor 2-3 Sarıyer Yenimahalle
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 29/10/2022 16:00 Öz Karacaahmetspor 1-1 İstanbul Bulancakspor
İstanbul 1A 13.Grup 3. Hafta 30/10/2022 14:00 Yeldeğirmenispor 3-0 Marmara Karayollarıspor
İstanbul 1A 13.Grup 3. Hafta 30/10/2022 16:00 Valide Tayfunspor 4-3 Ortadağspor
İstanbul SAL 7.Grup 5. Hafta 05/11/2022 12:00 Üsküdar Futbol Yatırımları A.Ş. 0-0 Galata
İstanbul SAL 1.Grup 5. Hafta 05/11/2022 14:00 Bağlarbaşıspor 2-3 Maltepespor
İstanbul 1A 15.Grup 4. Hafta 05/11/2022 16:00 Tunusbağı 4-1 Kartal Yunusspor
İstanbul 1A 13.Grup 4. Hafta 05/11/2022 18:00 Selamsızspor 1-0 Yeldeğirmenispor
İstanbul SAL 6.Grup 5. Hafta 06/11/2022 14:00 Çamlıcaspor 1-1 İnkılapspor
İstanbul 1A 16.Grup 4. Hafta 06/11/2022 16:00 Anadolu Üsküdarspor 3-2 Kartal Çavuşoğluspor
İstanbul SAL 8.Grup 6. Hafta 12/11/2022 14:00 İstanbul Mesudiyespor 1-0 Cevizli Anadoluspor
İstanbul 1A 13.Grup 5. Hafta 13/11/2022 12:00 Yeldeğirmenispor 3-1 Ortadağspor
İstanbul SAL 3.Grup 6. Hafta 13/11/2022 14:00 Selimiyespor 4-0 Dudulluspor
İstanbul 1A 13.Grup 5. Hafta 13/11/2022 16:00 Selamsızspor 3-0 Marmara Karayollarıspor
İstanbul 1A 15.Grup 6. Hafta 19/11/2022 14:00 Tunusbağı 4-1 Sancaktepe Ziganaspor
İstanbul 1A 14.Grup 6. Hafta 20/11/2022 12:00 Üsküdar Anadolu 3-0 Esenkentspor
İstanbul SAL 2.Grup 7. Hafta 20/11/2022 14:00 Öz Karacaahmetspor 0-1 Yeşilbayırspor
İstanbul 1A 16.Grup 6. Hafta 20/11/2022 16:00 Gülensuspor 3-2 Çekmeköyspor
İstanbul 1A 13.Grup 7. Hafta 22/11/2022 14:00 Yeldeğirmenispor 2-0 Dolayobaspor
İstanbul 1A 13.Grup 7. Hafta 22/11/2022 16:00 Selamsızspor 1-0 Gümüşsuyuspor
İstanbul 1A 14.Grup 8. Hafta 03/12/2022 14:00 Üsküdar Anadolu 3-3 Kavakpınarspor
İstanbul 1A 16.Grup 8. Hafta 03/12/2022 16:00 Anadolu Üsküdarspor 0-1 Ümraniye İnkılapbirspor
İstanbul SAL 3.Grup 8. Hafta 04/12/2022 14:00 Selimiyespor 2-3 Anadolu Futbol Kulübü
İstanbul 1A 15.Grup 8. Hafta 04/12/2022 16:00 Tunusbağı 3-1 Kaynarcaspor
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 10/12/2022 12:00 Valide Tayfunspor 1-2 Girne Gençlikspor
İstanbul 1A 13.Grup 9. Hafta 10/12/2022 16:00 Selamsızspor 2-0 Onayspor
İstanbul SAL 6.Grup 9. Hafta 11/12/2022 12:00 Çamlıcaspor 2-1 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul SAL 2.Grup 9. Hafta 11/12/2022 14:00 Öz Karacaahmetspor 2-0 Şilespor
İstanbul 1A 16.Grup 10. Hafta 14/12/2022 13:00 Anadolu Üsküdarspor 2-4 İstanbul Esnafspor
İstanbul 1A 15.Grup 10. Hafta 14/12/2022 15:00 Tunusbağı 2-3 Beykoz Elmalıspor
İstanbul 1A 16.Grup 11. Hafta 17/12/2022 14:00 Anadolu Üsküdarspor 2-3 Kurtköyspor
İstanbul 1A 13.Grup 11. Hafta 18/12/2022 12:00 Selamsızspor 3-0 Sarıgazispor
İstanbul SAL 3.Grup 10. Hafta 18/12/2022 14:00 Selimiyespor 1-1 İstanbul Bafraspor
İstanbul 1A 13.Grup 11. Hafta 18/12/2022 16:00 Yeldeğirmenispor 3-0 Girne Gençlikspor
İstanbul 1A 15.Grup 11. Hafta 18/12/2022 18:00 Tunusbağı 3-2 Fetih Kelkitspor
İstanbul 1A 13.Grup 12. Hafta 24/12/2022 12:00 Selamsızspor 2-0 Girne Gençlikspor
İstanbul 1A 15.Grup 12. Hafta 24/12/2022 14:00 Tunusbağı 1-3 Erenköy Acarspor
İstanbul 1A 16.Grup 12. Hafta 25/12/2022 12:00 Anadolu Üsküdarspor 2-2 Pendik Kaynarcaspor
İstanbul SAL 6.Grup 11. Hafta 25/12/2022 14:00 Çamlıcaspor 1-1 Küçükayasofyaspor
İstanbul SAL 2.Grup 11. Hafta 25/12/2022 16:00 Öz Karacaahmetspor 3-0 Fikirtepe Dumlupınarspor
İstanbul 1A 13.Grup 13. Hafta 07/01/2023 16:00 Valide Tayfunspor 1-2 Selamsızspor
İstanbul 1A 14.Grup 13. Hafta 08/01/2023 12:00 Üsküdar Anadolu 2-0 Heybeliadaspor
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 08/01/2023 14:00 Öz Karacaahmetspor 3-0 Başakşehirspor
İstanbul 1A 13.Grup 14. Hafta 10/01/2023 15:00 Selamsızspor 2-1 Adalarspor
İstanbul 1A 16.Grup 14. Hafta 11/01/2023 13:00 Anadolu Üsküdarspor 3-3 Tuzla Anadoluspor
İstanbul 1A 14.Grup 14. Hafta 11/01/2023 15:00 Üsküdar Anadolu 5-0 Beykoz Yenimahalle
İstanbul 1A 15.Grup 14. Hafta 12/01/2023 15:00 Tunusbağı 5-2 Ümraniye Hekimbaşıspor
İstanbul 1A 13.Grup 15. Hafta 15/01/2023 12:00 Valide Tayfunspor 1-1 Gümüşsuyuspor
İstanbul 1A 13.Grup 15. Hafta 15/01/2023 18:00 Yeldeğirmenispor 1-0 Selamsızspor
İstanbul 1A 15.Grup 16. Hafta 21/01/2023 15:30 Tunusbağı 2-1 1923 Esenkentspor
İstanbul 1A 14.Grup 16. Hafta 22/01/2023 12:30 Üsküdar Anadolu 6-1 Taşdelenspor
İstanbul 1A 16.Grup 16. Hafta 22/01/2023 14:30 Anadolu Üsküdarspor 2-4 Çekmeköyspor
İstanbul SAL 2.Grup 14. Hafta 22/01/2023 16:30 Öz Karacaahmetspor 1-0 Paşabahçe
İstanbul SAL 1.Grup 15. Hafta 29/01/2023 14:00 Bağlarbaşıspor - Küçükköyspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design