23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Selimiye Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Acıbademspor, Bağlarbaşıspor, Çamlıcaspor, Öz Karacaahmetspor, Selimiyespor, Üsküdar Selamsızspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

İstanbul SAL 3.Grup 1. Hafta 30/09/2023 16:00 Selimiyespor 1-0 Eroğluspor
İstanbul SAL 4.Grup 1. Hafta 01/10/2023 15:30 Öz Karacaahmetspor 2-3 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul SAL 6.Grup 2. Hafta 07/10/2023 14:00 Üsküdar Anadolu 2-1 Orhanlıspor
İstanbul SAL 2.Grup 2. Hafta 07/10/2023 16:30 Üsküdar Selamsızspor 2-4 Levent Futbol SK
İstanbul SAL 3.Grup 3. Hafta 14/10/2023 14:00 Selimiyespor 1-2 Küçükçekmece İdman Yurdu
İstanbul SAL 4.Grup 3. Hafta 15/10/2023 14:00 Öz Karacaahmetspor 2-1 1877 Alemdağspor
İstanbul SAL 2.Grup 4. Hafta 21/10/2023 16:00 Üsküdar Selamsızspor 2-3 Cevizli Anadoluspor
İstanbul 1A 15.Grup 1. Hafta 28/10/2023 14:00 Tunusbağıspor 5-2 Maltepe Yıldızspor
İstanbul SAL 3.Grup 5. Hafta 28/10/2023 16:00 Selimiyespor 0-2 İstanbul Ve Esenyurt Orduspor
İstanbul 1A 14.Grup 1. Hafta 29/10/2023 12:00 Acıbademspor 3-1 Pendik Emekspor
İstanbul SAL 8.Grup 5. Hafta 29/10/2023 14:00 Çamlıcaspor 4-0 Başakşehirspor
İstanbul SAL 4.Grup 5. Hafta 29/10/2023 16:00 Öz Karacaahmetspor 2-1 Bakırköyspor
İstanbul SAL 6.Grup 6. Hafta 04/11/2023 14:15 Üsküdar Anadolu 2-2 Kuştepespor
İstanbul SAL 3.Grup 7. Hafta 11/11/2023 14:00 Selimiyespor 0-1 Osmaniye İstiklalspor
İstanbul 1A 15.Grup 3. Hafta 11/11/2023 16:00 Tunusbağıspor 1-2 Kavakpınarspor
İstanbul SAL 8.Grup 7. Hafta 12/11/2023 12:00 Çamlıcaspor 3-1 Küçükayasofyaspor
İstanbul SAL 2.Grup 7. Hafta 12/11/2023 14:00 Üsküdar Selamsızspor 2-0 Bahçelievler Gümüşhanespor
İstanbul SAL 4.Grup 7. Hafta 12/11/2023 16:30 Öz Karacaahmetspor 2-1 İstinyespor
İstanbul 1A 14.Grup 5. Hafta 23/11/2023 13:00 Acıbademspor 2-2 Küçükyalı Yelkenspor
İstanbul 1A 12.Grup 5. Hafta 23/11/2023 15:00 Anadolu Üsküdarspor 4-0 Kanlıcaspor
İstanbul 1A 15.Grup 6. Hafta 25/11/2023 12:00 Tunusbağıspor 1-2 Karabekirspor
İstanbul SAL 2.Grup 9. Hafta 26/11/2023 14:15 Üsküdar Selamsızspor 1-3 Gazi Mahallesi
İstanbul SAL 8.Grup 9. Hafta 26/11/2023 16:15 Çamlıcaspor 1-1 K.Çekmece Tokat Bereketlispor
İstanbul 1A 12.Grup 7. Hafta 02/12/2023 12:00 Anadolu Üsküdarspor 3-4 Kurtköyspor
İstanbul SAL 4.Grup 10. Hafta 02/12/2023 14:30 Öz Karacaahmetspor 3-0 Trabzon 1453 Spor
İstanbul 1A 14.Grup 7. Hafta 02/12/2023 18:00 Acıbademspor 2-0 Sultan Mehmed Hanspor
İstanbul 1A 15.Grup 8. Hafta 09/12/2023 15:30 Tunusbağıspor 2-0 Soğuksuspor
İstanbul SAL 8.Grup 11. Hafta 10/12/2023 12:00 Çamlıcaspor 1-3 Denizköşkler Mahallesi
İstanbul SAL 2.Grup 11. Hafta 10/12/2023 14:00 Üsküdar Selamsızspor 2-1 Tuzla Şifaspor
İstanbul 1A 14.Grup 8. Hafta 10/12/2023 16:00 Acıbademspor 1-2 Çavuşbaşıspor
İstanbul SAL 2.Grup 12. Hafta 23/12/2023 12:00 Üsküdar Selamsızspor 0-0 Küçükköyspor
İstanbul 1A 12.Grup 9. Hafta 23/12/2023 14:00 Anadolu Üsküdarspor 5-2 1923 Esenkentspor
İstanbul SAL 8.Grup 12. Hafta 23/12/2023 16:00 Çamlıcaspor 1-1 Dikilitaşspor
İstanbul SAL 3.Grup 13. Hafta 27/12/2023 14:00 Selimiyespor 2-1 Bayburt 1918 FK
İstanbul SAL 4.Grup 13. Hafta 28/12/2023 14:00 Öz Karacaahmetspor 3-3 İzzetpaşa
İstanbul SAL 2.Grup 14. Hafta 31/12/2023 14:00 Üsküdar Selamsızspor 4-2 Arnavutköy Taşolukspor
İstanbul 1A 12.Grup 11. Hafta 31/12/2023 16:00 Anadolu Üsküdarspor 0-2 Ümraniye Yamanspor
İstanbul 1A 12.Grup 12. Hafta 06/01/2024 12:00 Anadolu Üsküdarspor 1-2 Erenköy Acarspor
İstanbul SAL 4.Grup 15. Hafta 06/01/2024 14:00 Öz Karacaahmetspor 9-0 Sancaktepe FK
İstanbul SAL 8.Grup 15. Hafta 06/01/2024 16:00 Çamlıcaspor 2-2 Kavacıkspor
İstanbul SAL 3.Grup 15. Hafta 07/01/2024 14:00 Selimiyespor 3-5 Anadolu Hisarı İdman Yurdu
İstanbul 1A 15.Grup 11. Hafta 07/01/2024 16:00 Tunusbağıspor 2-4 Ataşehir Doğuşspor
İstanbul 1A 14.Grup 13. Hafta 17/01/2024 15:00 Acıbademspor 0-1 Yakacıkspor
İstanbul 1A 15.Grup 13. Hafta 18/01/2024 16:00 Tunusbağıspor 4-1 Atalarspor
İstanbul SAL 2.Grup 17. Hafta 20/01/2024 12:00 Üsküdar Selamsızspor 12-0 Çekmeköy Bld.Alemdağspor
İstanbul 1A 12.Grup 15. Hafta 20/01/2024 14:00 Anadolu Üsküdarspor 1-1 Ortadağspor
İstanbul SAL 4.Grup 17. Hafta 20/01/2024 16:00 Öz Karacaahmetspor 0-3 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul 1A 15.Grup 14. Hafta 21/01/2024 14:00 Tunusbağıspor 1-5 Pendik Kavakpınarspor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 2. Hafta 27/01/2024 12:00 Üsküdar Anadolu 12-0 İstanbul Mesudiyespor
İstanbul SAL 6.Grup 18. Hafta 28/01/2024 14:00 Üsküdar Anadolu 1-1 THY
İstanbul 1A 14.Grup 15. Hafta 28/01/2024 16:00 Acıbademspor 8-1 Çekmeköy Çarşıspor
İstanbul SAL 8.Grup 19. Hafta 03/02/2024 12:00 Çamlıcaspor 3-1 Tepebağ Kültürspor
İstanbul SAL 2.Grup 19. Hafta 03/02/2024 14:00 Üsküdar Selamsızspor 0-2 Gültepespor
İstanbul 1A 12.Grup 17. Hafta 03/02/2024 16:00 Anadolu Üsküdarspor 3-2 Pendik Doğanspor
İstanbul SAL 3.Grup 19. Hafta 04/02/2024 14:00 Selimiyespor 2-0 Avcılar Tahtakale Kartallarıspor
İstanbul SAL 6.Grup 20. Hafta 11/02/2024 12:00 Üsküdar Anadolu 2-2 Kağıthanespor
İstanbul 1A 12.Grup 19. Hafta 11/02/2024 14:00 Anadolu Üsküdarspor 0-1 Sultanbeylispor
İstanbul SAL 4.Grup 20. Hafta 11/02/2024 16:00 Öz Karacaahmetspor 2-5 Beykozspor 1908
İstanbul SAL 2.Grup 21. Hafta 17/02/2024 14:30 Üsküdar Selamsızspor 1-5 Yeniköyspor
İstanbul SAL 3.Grup 22. Hafta 24/02/2024 14:30 Selimiyespor 5-3 Kuruçeşmespor
İstanbul SAL 4.Grup 22. Hafta 25/02/2024 14:30 Öz Karacaahmetspor 1-1 Büyükçekmece Belediyespor
İstanbul 2A 16.Grup 1. Hafta 16/03/2024 14:30 Ferahspor 2-0 Fetih Kelkitspor
İstanbul 2A 19.Grup 1. Hafta 17/03/2024 16:00 Selami Ali Yeşil Sahaspor 2-5 Pendik Güllübağlarspor
İstanbul 2A 17.Grup 1. Hafta 17/03/2024 18:00 Doğan Güneşspor 4-3 Üsküdar Altınşehirspor
İstanbul 2A 17.Grup 2. Hafta 23/03/2024 12:00 Valide Tayfunspor 2-1 Örnekspor
İstanbul 2A 15.Grup 2. Hafta 23/03/2024 14:00 Küçüksu Rasathanespor 5-0 Heybeliadaspor
İstanbul 2A 17.Grup 2. Hafta 23/03/2024 16:00 Üsküdar Altınşehirspor 6-1 Kartal Çavuşoğluspor
İstanbul 2A 16.Grup 2. Hafta 25/03/2024 14:00 Üsküdar İcadiyespor 1-5 Koşuyoluspor
İstanbul 2A 18.Grup 2. Hafta 25/03/2024 16:00 Üsküdar Çınarspor 3-2 İdealtepespor
İstanbul 2A 16.Grup 3. Hafta 30/03/2024 14:00 Ferahspor 1-2 Soğanlıkspor
İstanbul 2A 16.Grup 3. Hafta 30/03/2024 17:45 Koşuyoluspor 2-0 Fetih Kelkitspor
İstanbul 2A 17.Grup 3. Hafta 02/04/2024 15:00 Üsküdar Altınşehirspor 3-7 Taşdelenspor
İstanbul 2A 19.Grup 3. Hafta 03/04/2024 15:00 Selami Ali Yeşil Sahaspor 2-4 Esatpaşa
İstanbul 2A 15.Grup 4. Hafta 06/04/2024 14:00 Küçüksu Rasathanespor 2-1 Kuzguncukspor
İstanbul 2A 17.Grup 4. Hafta 06/04/2024 18:00 Valide Tayfunspor 2-0 Doğan Güneşspor
İstanbul 2A 20.Grup 4. Hafta 07/04/2024 12:00 Üsküdar Salacakspor 1-4 Sarıgazispor
İstanbul 2A 18.Grup 4. Hafta 07/04/2024 14:00 Üsküdar Çınarspor 7-1 Ataşehir Yoncaspor
İstanbul 2A 20.Grup 5. Hafta 13/04/2024 12:00 İstanbul Çorumspor 4-3 Kirazlıtepespor
İstanbul 2A 16.Grup 5. Hafta 13/04/2024 14:00 Koşuyoluspor 7-0 Soğanlıkspor
İstanbul 2A 16.Grup 5. Hafta 13/04/2024 16:00 Üsküdar İcadiyespor 0-7 Tuzla Orta Mahallespor
İstanbul 2A 17.Grup 5. Hafta 14/04/2024 14:00 Üsküdar Altınşehirspor 2-0 Yenisahraspor
İstanbul 2A 19.Grup 5. Hafta 14/04/2024 16:00 Selami Ali Yeşil Sahaspor 5-2 Ümraniye Hekimbaşıspor
İstanbul 2A 17.Grup 6. Hafta 20/04/2024 18:00 Valide Tayfunspor 7-2 Üsküdar Altınşehirspor
İstanbul 2A 20.Grup 6. Hafta 21/04/2024 14:00 Üsküdar Salacakspor 0-2 Ağvaspor
İstanbul 2A 18.Grup 6. Hafta 21/04/2024 16:00 Üsküdar Çınarspor 0-1 Boğaziçi 1907 Spor
İstanbul 2A 19.Grup 7. Hafta 23/04/2024 13:00 Selami Ali Yeşil Sahaspor 4-2 Rivaspor
İstanbul 2A 15.Grup 7. Hafta 23/04/2024 15:00 Küçüksu Rasathanespor 3-1 Poyrazköy Gençlikelispor
İstanbul 2A 20.Grup 7. Hafta 24/04/2024 13:00 İstanbul Çorumspor 1-0 Üsküdar Salacakspor
İstanbul 2A 16.Grup 7. Hafta 24/04/2024 15:00 Koşuyoluspor 3-0 Anadolu Kavağıspor
İstanbul 2A 17.Grup 7. Hafta 25/04/2024 15:00 Üsküdar Altınşehirspor 0-3 Bostancıspor
İstanbul 2A 18.Grup 8. Hafta 27/04/2024 14:00 Üsküdar Çınarspor 4-3 İstanbul Kemahspor
İstanbul 2A 20.Grup 8. Hafta 27/04/2024 16:00 Üsküdar Salacakspor 0-6 Pendik Yenişehir Gençlikspor
İstanbul 2A 17.Grup 8. Hafta 28/04/2024 12:00 Doğan Güneşspor 2-6 Taşdelenspor
İstanbul 2A 17.Grup 8. Hafta 28/04/2024 16:00 Valide Tayfunspor 3-2 Yenisahraspor
İstanbul 2A 17.Grup 9. Hafta 04/05/2024 14:00 Üsküdar Altınşehirspor 2-3 Maltepe Kültürspor
İstanbul 2A 15.Grup 9. Hafta 04/05/2024 16:00 Küçüksu Rasathanespor 8-0 İstanbul Harb-İş
İstanbul 2A 16.Grup 9. Hafta 05/05/2024 18:00 Üsküdar İcadiyespor 2-1 Ferahspor
İstanbul 2A 17.Grup 10. Hafta 07/05/2024 13:00 Üsküdar Altınşehirspor 5-2 Doğan Güneşspor
İstanbul 2A 17.Grup 10. Hafta 07/05/2024 15:00 Valide Tayfunspor 3-0 Bostancıspor
İstanbul 2A 20.Grup 10. Hafta 08/05/2024 13:00 İstanbul Çorumspor 2-1 Libadespor
İstanbul 2A 18.Grup 10. Hafta 08/05/2024 15:00 Üsküdar Çınarspor 4-2 Maltepe Zümrütevlerspor
İstanbul 2A 19.Grup 10. Hafta 09/05/2024 13:00 Acıbadem Üsküdarspor 5-1 Rivaspor
İstanbul 2A 15.Grup 10. Hafta 09/05/2024 15:00 Küçüksu Rasathanespor 11-0 Aydınlıspor
İstanbul 2A 17.Grup 11. Hafta 12/05/2024 16:00 Doğan Güneşspor 3-6 Ataşehir Arenaspor
İstanbul 2A 19.Grup 11. Hafta 12/05/2024 18:00 Selami Ali Yeşil Sahaspor 2-3 Acıbadem Üsküdarspor
İstanbul 2A 17.Grup 12. Hafta 18/05/2024 16:00 Valide Tayfunspor 3-1 Maltepe Kültürspor
İstanbul 2A 20.Grup 12. Hafta 19/05/2024 14:00 Üsküdar Salacakspor 4-0 1453 Maltepe Gençlikspor
İstanbul 2A 18.Grup 12. Hafta 19/05/2024 18:00 Üsküdar Çınarspor 3-1 Yavuztürkspor
İstanbul 2A 16.Grup 13. Hafta 22/05/2024 14:00 Üsküdar İcadiyespor 5-3 Fetih Kelkitspor
İstanbul 2A 16.Grup 13. Hafta 22/05/2024 16:00 Koşuyoluspor 2-1 Tuzla Orta Mahallespor
İstanbul 2A 17.Grup 13. Hafta 23/05/2024 13:00 Üsküdar Altınşehirspor - Ataşehir Arenaspor
İstanbul 2A 19.Grup 13. Hafta 23/05/2024 15:00 Selami Ali Yeşil Sahaspor - Esenkentspor
İstanbul 2A 18.Grup 14. Hafta 25/05/2024 15:30 Üsküdar Çınarspor - Kartal Elçispor
İstanbul 2A 20.Grup 14. Hafta 25/05/2024 17:30 Üsküdar Salacakspor - Libadespor
İstanbul 2A 15.Grup 14. Hafta 26/05/2024 16:00 Küçüksu Rasathanespor - Mehmet Rauf Lisesi
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |