23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

2023/24 Sezonu Maç programı

İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 1. Hafta 01/10/2023 15:00 Özçamdibispor 0-9 Bornova Işıkkentspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 1. Hafta 01/10/2023 17:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 0-4 Menemen Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 2. Hafta 08/10/2023 15:00 İzmir Yolspor 3-0 Bahçelievlerspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 3. Hafta 14/10/2023 16:00 Bornova Yeşilova 1-6 Bornova Işıkkentspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 3. Hafta 15/10/2023 13:30 Özçamdibispor 1-2 Denizspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 3. Hafta 15/10/2023 15:30 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 1-1 Güzeltepe Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 5. Hafta 28/10/2023 15:00 Bornova Yeşilova 2-1 Denizspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 5. Hafta 29/10/2023 15:00 Özçamdibispor 0-9 Nafiz Gürmanspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 6. Hafta 05/11/2023 15:00 İzmir Yolspor 2-3 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 7. Hafta 08/11/2023 14:00 Bornova Işıkkentspor 8-0 Denizspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 7. Hafta 08/11/2023 16:00 Özçamdibispor 1-8 Koyundere Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 7. Hafta 09/11/2023 16:00 Bornova Yeşilova 2-0 Nafiz Gürmanspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 8. Hafta 19/11/2023 13:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 3-4 Bornova Futbol AŞ
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 9. Hafta 19/11/2023 15:00 Özçamdibispor 1-4 Kınık Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 11. Hafta 26/11/2023 13:00 Bornova Yeşilova 0-2 Kınık Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 11. Hafta 26/11/2023 15:00 Bornova Işıkkentspor 0-3 Koyundere Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 12. Hafta 02/12/2023 14:00 Özçamdibispor 0-1 Bornova Yeşilova
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 10. Hafta 03/12/2023 14:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 0-1 Aliağa Helvacı Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 10. Hafta 03/12/2023 16:00 İzmir Yolspor 0-2 Bornova Futbol AŞ
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 13. Hafta 06/12/2023 15:00 Bornova Yeşilova 3-2 Ulukent Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 14. Hafta 10/12/2023 13:00 Bornova Işıkkentspor 3-2 Özçamdibispor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 11. Hafta 10/12/2023 15:00 İzmir Yolspor 0-0 Güzeltepe Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 9. Hafta 19/12/2023 16:00 Bornova Yeşilova 2-3 Koyundere Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 9. Hafta 20/12/2023 16:00 Bornova Işıkkentspor 2-2 Nafiz Gürmanspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 12. Hafta 24/12/2023 13:00 İzmir Yolspor 2-3 Çiğli Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 15. Hafta 24/12/2023 15:00 Özçamdibispor 3-3 Halilbeyli 1979 Spor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 16. Hafta 30/12/2023 14:00 Bornova Işıkkentspor 1-1 Bornova Yeşilova
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 13. Hafta 30/12/2023 16:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 4-0 Ulucakspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 17. Hafta 03/01/2024 14:00 Bornova Yeşilova 2-1 Halilbeyli 1979 Spor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 19. Hafta 13/01/2024 13:00 Bornova Işıkkentspor 7-0 Halilbeyli 1979 Spor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 19. Hafta 13/01/2024 15:00 Bornova Yeşilova 2-0 Bornova Hitabspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 16. Hafta 14/01/2024 13:00 İzmir Yolspor 2-2 Ege Üniversitesi
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 19. Hafta 14/01/2024 15:00 Özçamdibispor 2-1 Kemalpaşaspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 17. Hafta 20/01/2024 11:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 1-1 İzmir Yolspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 21. Hafta 21/01/2024 12:00 Bornova Işıkkentspor 4-1 Bornova Hitabspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 21. Hafta 21/01/2024 14:00 Bornova Yeşilova 5-0 Kemalpaşaspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 21. Hafta 21/01/2024 16:00 Özçamdibispor 0-2 Harmandalıspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 18. Hafta 24/01/2024 13:00 İzmir Yolspor 1-1 Menemen Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 18. Hafta 24/01/2024 15:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 1-1 Aryam 1925 Manavkuyu
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 17. Hafta 25/01/2024 16:00 Özçamdibispor 3-2 Bornova Hitabspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 2. Hafta 27/01/2024 13:00 Bornova Genç Yıldızlarspor 12-0 Salihli Gençlerbirliği
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 23. Hafta 31/01/2024 13:00 Bornova Yeşilova 2-3 Harmandalıspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 23. Hafta 31/01/2024 15:00 Bornova Işıkkentspor 9-0 Kemalpaşaspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 3. Hafta 03/02/2024 13:00 Bornova Genç Yıldızlarspor 9-0 Anadolu 45 Spor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 20. Hafta 03/02/2024 16:00 İzmir Yolspor 4-3 Ulucakspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 2.Grup 20. Hafta 04/02/2024 14:00 Z.H.K.Çamdibi Altınokspor 0-4 Çiğli Belediyespor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 24. Hafta 04/02/2024 16:00 Özçamdibispor 1-5 Ulukent Gençlikspor
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup 25. Hafta 10/02/2024 15:00 Bornova Yeşilova 0-2 Özçamdibispor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 5. Hafta 17/02/2024 12:00 Bornova Genç Yıldızlarspor 3-1 Selçuk Çamlıkspor
İzmir Toprak Çelik 1A 3.Grup 1. Hafta 25/02/2024 13:00 Çamdibispor 1-2 Karşıyaka Soğukkuyuspor
İzmir Toprak Çelik 1A 4.Grup 1. Hafta 25/02/2024 15:00 Bornova Kanderespor 5-1 Çamdibi Gençlerbirliği
İzmir Toprak Çelik 1A 4.Grup 1. Hafta 25/02/2024 17:00 Gökovaspor 3-2 Yeni Evka-4 Spor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 7. Hafta 02/03/2024 11:00 Bornova Genç Yıldızlarspor 0-0 Eski İzmir Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 4.Grup 2. Hafta 03/03/2024 14:00 Çamdibi Gençlerbirliği 0-3 Bornova Belediyespor
İzmir Toprak Çelik 1A 4.Grup 3. Hafta 09/03/2024 15:00 Bornova Kanderespor 2-0 Bornova Mevlana Gençlikspor
İzmir Toprak Çelik 1A 4.Grup 3. Hafta 10/03/2024 13:00 Gökovaspor 1-4 Çamdibi Gençlerbirliği
İzmir Özmak AŞ 2A 6.Grup 1. Hafta 10/03/2024 15:00 İzmir Barbarosspor 2-1 Altındağspor
İzmir Özmak AŞ 2A 6.Grup 1. Hafta 10/03/2024 17:00 İzmir Mevlanaspor 0-3 Mersinli Şimşekspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 8. Hafta 16/03/2024 13:00 Bornova Genç Yıldızlarspor 6-0 Karşıyaka BESEM
İzmir Özmak AŞ 2A 6.Grup 2. Hafta 16/03/2024 15:00 Çamdibi Yavuzspor 4-0 İzmir Barbarosspor
İzmir Özmak AŞ 2A 6.Grup 2. Hafta 16/03/2024 17:00 Altındağspor 1-2 İzmir Mevlanaspor
İzmir Toprak Çelik 1A 4.Grup 4. Hafta 17/03/2024 13:00 Çamdibi Gençlerbirliği 0-2 Bornova 1881 Spor
İzmir Özmak AŞ 2A 6.Grup 2. Hafta 17/03/2024 17:00 TE Mühendislik Gaziosmanpaşa 0-2 Bornova Doğanlarspor
İzmir Özmak AŞ 2A 5.Grup 3. Hafta 23/03/2024 15:00 Bornova Egegücü 6-0 Kemalpaşa Örenspor
İzmir Özmak AŞ 2A 6.Grup 3. Hafta 23/03/2024 17:00 Mersinli Şimşekspor 8-2 TE Mühendislik Gaziosmanpaşa
İzmir Özmak AŞ 2A 5.Grup 3. Hafta 23/03/2024 19:00 Naldökenspor 4-0 Yeşilçamspor
İzmir Özmak AŞ 2A 6.Grup 3. Hafta 24/03/2024 15:00 İzmir Barbarosspor 0-3 Bornova Doğanlarspor
İzmir Özmak AŞ 2A 6.Grup 3. Hafta 24/03/2024 17:00 İzmir Mevlanaspor 0-5 Çamdibi Yavuzspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 11. Hafta 06/04/2024 13:00 Bornova Genç Yıldızlarspor 0-2 Orbit Karabağlarspor
İzmir Özmak AŞ 2A 6.Grup 4. Hafta 06/04/2024 15:00 Altındağspor 1-2 Mersinli Şimşekspor
İzmir Özmak AŞ 2A 6.Grup 4. Hafta 06/04/2024 17:00 Bornova Doğanlarspor 4-1 İzmir Mevlanaspor
İzmir Toprak Çelik 1A 4.Grup 6. Hafta 07/04/2024 13:00 Bornova Mevlana Gençlikspor 1-7 Bornova 1881 Spor
İzmir Toprak Çelik 1A 4.Grup 6. Hafta 07/04/2024 15:00 Bornova Altınyıldızspor 1-9 Çamdibi Gençlerbirliği
İzmir Toprak Çelik 1A 4.Grup 7. Hafta 20/04/2024 17:00 Çamdibi Gençlerbirliği - Bornova Mevlana Gençlikspor
İzmir Özmak AŞ 2A 6.Grup 5. Hafta 21/04/2024 11:00 İzmir Mevlanaspor - İzmir Barbarosspor
İzmir Özmak AŞ 2A 5.Grup 5. Hafta 21/04/2024 13:00 Naldökenspor - İzmir Işıkspor
İzmir Özmak AŞ 2A 5.Grup 5. Hafta 21/04/2024 15:00 Bornova Egegücü - Armutluspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |