23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Onur Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Karabük

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Karabük 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 22/10/2023 15:00 Karabük 3 Nisanspor 1-7 5000 Evlerspor
Karabük 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 29/10/2023 14:30 Marzinc Burunsuz Karabükgücü 2-1 100.Yıl Soğuksuspor
Karabük 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 05/11/2023 13:00 Karabük 3 Nisanspor 3-2 Marzinc Burunsuz Karabükgücü
Karabük 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 05/11/2023 15:30 Dökecek FK 1-1 Bulakspor
Karabük 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 12/11/2023 13:00 Marzinc Burunsuz Karabükgücü 1-1 Aydınlıkevler Gençlikspor
Karabük 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 19/11/2023 14:00 Demirpençe Gençlikspor 0-12 Bulakspor
Karabük 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 26/11/2023 12:00 Karabük 3 Nisanspor 2-4 Aydınlıkevler Gençlikspor
Karabük 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 26/11/2023 14:30 Marzinc Burunsuz Karabükgücü 1-3 5000 Evlerspor
Karabük 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 26/11/2023 17:00 Dökecek FK 8-0 Demirpençe Gençlikspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 2. Hafta 02/12/2023 12:00 Karabük Gençlerbirliği 2-2 Yakacık Genç-Erlerbirliği
Karabük 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 03/12/2023 13:00 ASD Eflanispor 12-0 Karabük 3 Nisanspor
Karabük 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 03/12/2023 15:30 Bulakspor 4-3 Eskipazar Belediyespor
Karabük 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/12/2023 13:30 ASD Eflanispor 6-0 Marzinc Burunsuz Karabükgücü
Kadınlar 2.Lig C Grubu 5. Hafta 23/12/2023 13:00 Karabük Gençlerbirliği 0-1 Gölbaşı Belediyespor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 7. Hafta 06/01/2024 12:00 Karabük Gençlerbirliği 3-1 Kastamonugücü
Kadınlar 2.Lig C Grubu 4. Hafta 14/01/2024 12:00 Karabük Gençlerbirliği 3-0 Rusumat 4 Gençlikspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 8. Hafta 27/01/2024 12:00 Karabük Gençlerbirliği 2-1 Kılıçaslan Yıldızspor
Karabük 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 04/02/2024 12:00 ASD Eflanispor 8-1 Aydınlıkevler Gençlikspor
Karabük 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 11/02/2024 14:00 Karabük 3 Nisanspor 2-4 MC Hijyen Rüzgarlı SK
Kadınlar 2.Lig C Grubu 10. Hafta 13/02/2024 14:00 Karabük Gençlerbirliği 5-0 Ankara Metropolspor
Karabük 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 18/02/2024 12:00 Marzinc Burunsuz Karabükgücü 1-6 Karabük 3 Nisanspor
Karabük 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 18/02/2024 14:30 Demirpençe Gençlikspor 2-13 Yenice Cebecispor
Karabük 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 25/02/2024 13:00 Karabük 3 Nisanspor 3-0 100.Yıl Soğuksuspor
Karabük 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 25/02/2024 15:30 Dökecek FK 6-0 Karabük Birlik FK
Kadınlar 2.Lig C Grubu 13. Hafta 02/03/2024 12:00 Karabük Gençlerbirliği 2-0 Gençlerbirliği
Karabük 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 03/03/2024 12:00 Marzinc Burunsuz Karabükgücü - ASD Eflanispor
Karabük 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 03/03/2024 16:00 Dökecek FK - Eskipazar Belediyespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |