Kastamonu Hasan Doğan A
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kastamonu

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kastamonu İl Özel İdare, Kastamonugücü

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Kastamonu 1.Amatör Beyaz Grup 1. Hafta 11/12/2021 14:00 Kastamonu Yolspor 6-0 Araç Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör Kırmızı Grup 2. Hafta 19/12/2021 12:00 Çatalzeytinspor 4-0 İhsangazispor
Kastamonu 1.Amatör Beyaz Grup 2. Hafta 19/12/2021 14:30 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 6-1 Seydilerspor
Kastamonu 1.Amatör Beyaz Grup 3. Hafta 25/12/2021 12:00 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 5-0 Araç Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör Kırmızı Grup 3. Hafta 25/12/2021 14:30 Kastamonu Ormanspor 1-2 Çatalzeytinspor
Kastamonu 1.Amatör Beyaz Grup 4. Hafta 08/01/2022 13:30 Kastamonu Yolspor 0-5 Kastamonu Yurdum Gençlikspor
Kastamonu 1.Amatör Beyaz Grup 5. Hafta 05/02/2022 14:00 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 3-1 Cide Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör Kırmızı Grup 5. Hafta 06/02/2022 13:30 Çatalzeytinspor 2-2 Tosyaspor
Kastamonu 1.Amatör Kırmızı Grup 6. Hafta 12/02/2022 13:30 Kastamonu Ormanspor 4-0 İhsangazispor
Kastamonu 1.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 13/02/2022 11:30 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 7-0 Hanönü Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör Kırmızı Grup 6. Hafta 13/02/2022 14:00 Çatalzeytinspor 2-1 Devrekani Belediye Esnafspor
Kastamonu 1.Amatör Beyaz Grup 7. Hafta 19/02/2022 13:30 Kastamonu Yolspor 7-1 Cide Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör Kırmızı Grup 8. Hafta 26/02/2022 14:15 Devrekani Belediye Esnafspor 0-4 Tosyaspor
Kastamonu 1.Amatör Beyaz Grup 8. Hafta 27/02/2022 14:15 Kastamonu Yolspor 7-1 Seydilerspor
Kastamonu 1.Amatör Kırmızı Grup 9. Hafta 05/03/2022 14:15 Çatalzeytinspor 3-1 Sarı Yıldızspor
Kastamonu 1.Amatör Beyaz Grup 9. Hafta 06/03/2022 13:30 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 1-1 Kastamonu Yolspor
Kastamonu 1.Amatör Beyaz Grup 10. Hafta 12/03/2022 14:00 Kastamonu Yolspor 8-0 Hanönü Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör Kırmızı Grup 10. Hafta 12/03/2022 16:15 Devrekani Belediye Esnafspor 1-1 İhsangazispor
Kastamonu 1.Amatör Kırmızı Grup 10. Hafta 13/03/2022 14:00 Sarı Yıldızspor 0-11 Kastamonu Ormanspor
Kastamonu 1.Amatör Beyaz Grup 10. Hafta 13/03/2022 16:30 Seydilerspor 3-7 Araç Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 19/03/2022 13:30 Kastamonu Ormanspor 4-0 Kastamonu Yolspor
Kastamonu 1.Amatör Play-Out 1. Hafta 19/03/2022 15:30 Devrekani Belediye Esnafspor 1-2 Seydilerspor
Kadınlar 3.Lig H Grubu 3. Hafta 30/03/2022 12:00 Kastamonugücü 1-0 Düzce Kadın FK
Kadınlar 3.Lig H Grubu 5. Hafta 09/04/2022 12:00 Kastamonugücü 3-2 Karabük Gençlerbirliği
Kadınlar 3.Lig H Grubu 9. Hafta 30/04/2022 12:00 Kastamonugücü 3-1 Boyabat Eğitimspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design