Kastamonu Hasan Doğan B
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kastamonu

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 4.Grup 15. Hafta   13:00 Kastamonugücü - Ankara Metropolspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 4.Grup 1. Hafta 10/11/2019 13:00 Ankara Metropolspor 3-2 Gölbaşı Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör 1. Hafta 16/11/2019 13:00 Kastamonu Ormanspor 1-0 Bozkurt Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör 1. Hafta 16/11/2019 15:00 Kastamonu Yolspor 3-2 Kastamonu Yurdum Gençlikspor
Kastamonu 1.Amatör 2. Hafta 23/11/2019 15:00 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 4-1 Seydilerspor
Kastamonu 1.Amatör 3. Hafta 30/11/2019 15:30 Devrekani Belediye Esnafspor 0-4 Çatalzeytinspor
Kastamonu 1.Amatör 4. Hafta 07/12/2019 16:30 Kastamonu Yolspor 1-0 Kastamonu Ormanspor
Kastamonu 1.Amatör 4. Hafta 08/12/2019 17:00 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 13-0 Devrekani Belediye Esnafspor
Kastamonu 1.Amatör 5. Hafta 14/12/2019 13:30 Devrekani Belediye Esnafspor 1-11 Kastamonu Yolspor
Kastamonu 1.Amatör 6. Hafta 22/12/2019 12:00 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 1-0 Cide Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör 6. Hafta 22/12/2019 14:30 Kastamonu Yolspor 0-0 Taşköprüspor
Kastamonu 1.Amatör 7. Hafta 28/12/2019 14:00 Devrekani Belediye Esnafspor 0-10 Kastamonu Ormanspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 4.Grup 7. Hafta 29/12/2019 13:30 Kastamonugücü 0-4 Gölbaşı Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör 8. Hafta 04/01/2020 14:00 Kastamonu Yolspor 5-0 Bozkurt Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör 8. Hafta 04/01/2020 16:30 Devrekani Belediye Esnafspor 1-4 Tosyaspor
Kastamonu 1.Amatör 8. Hafta 05/01/2020 12:00 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 2-0 Çatalzeytinspor
Kastamonu 1.Amatör 8. Hafta 05/01/2020 14:30 Kastamonu Ormanspor 3-5 Taşköprüspor
Kastamonu 1.Amatör 10. Hafta 08/02/2020 14:30 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 1-3 Kastamonu Yolspor
Kastamonu 1.Amatör 10. Hafta 13/02/2020 13:30 Çatalzeytinspor 5-1 Seydilerspor
Kastamonu 1.Amatör 11. Hafta 15/02/2020 12:30 Kastamonu Yolspor 3-0 Tosyaspor
Kastamonu 1.Amatör 11. Hafta 15/02/2020 14:30 Devrekani Belediye Esnafspor 1-2 Bozkurt Belediyespor
Kastamonu 1.Amatör 11. Hafta 16/02/2020 14:30 Kastamonu Ormanspor 4-0 Çatalzeytinspor
Kastamonu 1.Amatör 12. Hafta 22/02/2020 13:30 Kastamonu Yolspor 3-0 Seydilerspor
Kastamonu 1.Amatör 12. Hafta 23/02/2020 13:30 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 2-3 Kastamonu Ormanspor
Kastamonu 1.Amatör 13. Hafta 29/02/2020 14:00 Kastamonu Ormanspor 0-2 Kastamonu Yolspor
Kastamonu 1.Amatör 13. Hafta 29/02/2020 16:30 Devrekani Belediye Esnafspor 1-5 Kastamonu Yurdum Gençlikspor
Kastamonu 2.Amatör 1. Hafta 07/03/2020 14:30 Sarı Yıldızspor 3-0 İnebolu Gençlikspor
Kastamonu 1.Amatör 14. Hafta 08/03/2020 14:30 Kastamonu Yurdum Gençlikspor 2-7 Taşköprüspor
Kastamonu 1.Amatör 15. Hafta 15/03/2020 11:00 Kastamonu Ormanspor 4-2 Tosyaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design