23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Darıca Nene Hatun Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Darıca Birlikspor, Darıca İdman Yurdu, Darıca Kale Bayramoğluspor, Darıca Kültür ve Martıspor, Darıca Türkeli Gençlikspor, Darıcaspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A B Grubu 2. Hafta 23/09/2023 17:00 Darıca Kültür ve Martıspor 3-2 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli 1A A Grubu 2. Hafta 24/09/2023 15:00 Darıca Birlikspor 3-5 Gebze Anibalspor
Kocaeli 1A C Grubu 2. Hafta 24/09/2023 17:00 Darıcaspor 1-3 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli SAL B Grubu 2. Hafta 30/09/2023 17:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 2-0 Başiskele Belediye Spor
Kocaeli 1A C Grubu 4. Hafta 04/10/2023 19:00 Darıcaspor 3-0 Seka Doğanspor
Kocaeli 1A A Grubu 4. Hafta 05/10/2023 19:15 Darıca Birlikspor 1-3 Tavşancılspor
Kocaeli 1A B Grubu 4. Hafta 07/10/2023 17:00 Darıca Kültür ve Martıspor 2-2 İzmit FK
Kocaeli SAL B Grubu 4. Hafta 08/10/2023 16:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 5-0 Gebze Tayfunspor
Kocaeli 1A C Grubu 5. Hafta 08/10/2023 18:00 Darıcaspor 0-2 Şirinspor
Kocaeli 1A A Grubu 6. Hafta 14/10/2023 17:00 Darıca Birlikspor 2-3 Bekirpaşa Başaranspor
Kocaeli 1A A Grubu 7. Hafta 18/10/2023 19:15 Darıca Birlikspor 1-3 Karatepe Gençlerbirliği
Kocaeli 1A C Grubu 7. Hafta 19/10/2023 19:00 Darıcaspor 1-2 Bahçecikspor
Kocaeli SAL B Grubu 6. Hafta 22/10/2023 15:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 6-3 Bekirderespor
Kocaeli 1A B Grubu 8. Hafta 25/10/2023 19:00 Darıca Kültür ve Martıspor 2-5 Gebze Birlik FK
Kocaeli 1A A Grubu 9. Hafta 28/10/2023 17:00 Darıca Birlikspor 3-8 Balabanspor
Kocaeli SAL B Grubu 8. Hafta 01/11/2023 19:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 3-2 Derincespor
Kocaeli 1A C Grubu 9. Hafta 05/11/2023 17:00 Darıcaspor 0-0 Tavşanlıspor
Kocaeli SAL B Grubu 10. Hafta 11/11/2023 19:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 1-4 Karamürselspor
Kocaeli 1A B Grubu 10. Hafta 12/11/2023 19:00 Darıca Kültür ve Martıspor 4-1 Kızderbentspor
Kocaeli 1A C Grubu 10. Hafta 15/11/2023 17:00 Darıcaspor 2-2 Körfez Esenspor
Kocaeli SAL B Grubu 12. Hafta 19/11/2023 15:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 4-2 Çayırovaspor
Kocaeli 1A B Grubu 12. Hafta 22/11/2023 19:00 Darıca Kültür ve Martıspor 1-3 Maşukiyespor
Kocaeli 1A C Grubu 12. Hafta 25/11/2023 17:00 Darıcaspor 1-3 Çamçukurspor
Kocaeli 1A A Grubu 12. Hafta 25/11/2023 19:00 Darıca Birlikspor 1-2 Derince Yavuzspor
Kocaeli 1A B Grubu 14. Hafta 02/12/2023 15:00 Darıca Kültür ve Martıspor 4-4 Anadolu 1071 Spor
Kocaeli SAL B Grubu 14. Hafta 10/12/2023 17:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 3-1 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli 1A B Grubu 16. Hafta 23/12/2023 17:00 Darıca Kültür ve Martıspor 3-2 Gölcük Karadenizspor
Kocaeli 1A A Grubu 17. Hafta 24/12/2023 17:00 Darıca Birlikspor 2-2 Tütünçiftlikspor
Kocaeli SAL B Grubu 16. Hafta 27/12/2023 19:15 Darıca Türkeli Gençlikspor 1-0 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli 1A B Grubu 18. Hafta 04/01/2024 19:15 Darıca Kültür ve Martıspor 2-2 Alikahya Belediyespor
Kocaeli SAL B Grubu 18. Hafta 07/01/2024 18:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 4-1 Osmanlı 41 Spor
Kocaeli SAL B Grubu 20. Hafta 17/01/2024 19:15 Darıca Türkeli Gençlikspor 5-1 Hisareynspor
Kocaeli SAL B Grubu 22. Hafta 27/01/2024 17:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 5-0 Körfez Yeniyalı Barbarosspor
Kocaeli SAL B Grubu 24. Hafta 04/02/2024 15:00 Darıca Türkeli Gençlikspor 4-3 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 2A F Grubu 2. Hafta 04/02/2024 15:00 Darıca İdman Yurdu 6-1 Çayırova Şekerpınar G.Birliği
Kocaeli 2A F Grubu 4. Hafta 18/02/2024 19:00 Darıca İdman Yurdu 2-3 Er Bakan Gençlikspor
Kocaeli SAL Playoff 2. Hafta 06/03/2024 19:00 Darıca Türkeli Gençlikspor - Çayırovaspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |