23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Karamürsel İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kocaeli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çamçukurspor, Ereğli Belediyespor, Karamürsel Akçatspor, Karamürsel Barbarosspor, Karamürsel Ereğlispor, Karamürsel İdman Yurdu, Karamürselspor, Pazarköyspor, Ulaşlıspor, Yalakderespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kocaeli 1A C Grubu 15. Hafta     Çamçukurspor 3-0 Mertspor
Kocaeli 1A C Grubu 1. Hafta 16/09/2023 17:00 Çamçukurspor - Şirinspor
Kocaeli 1A B Grubu 1. Hafta 17/09/2023 17:00 Kızderbentspor 1-5 Darıca Kültür ve Martıspor
Kocaeli SAL B Grubu 2. Hafta 30/09/2023 15:00 Karamürselspor 3-0 Osmanlı 41 Spor
Kocaeli 1A B Grubu 4. Hafta 07/10/2023 17:00 Kızderbentspor 1-5 Maşukiyespor
Kocaeli SAL B Grubu 4. Hafta 08/10/2023 15:00 Karamürselspor 3-0 Hisareynspor
Kocaeli 1A B Grubu 6. Hafta 15/10/2023 17:00 Kızderbentspor 4-0 Anadolu 1071 Spor
Kocaeli 1A C Grubu 7. Hafta 18/10/2023 19:00 Çamçukurspor 3-1 Tavşanlıspor
Kocaeli SAL B Grubu 6. Hafta 22/10/2023 16:00 Karamürselspor 1-2 Körfez Yeniyalı Barbarosspor
Kocaeli 1A B Grubu 8. Hafta 25/10/2023 19:00 Kızderbentspor 0-1 Gölcük Karadenizspor
Kocaeli 1A C Grubu 9. Hafta 28/10/2023 17:00 Çamçukurspor 2-1 Gölcük İdman Yurdu
Kocaeli SAL B Grubu 9. Hafta 05/11/2023 17:00 Karamürselspor 2-3 Çayırovaspor
Kocaeli SAL B Grubu 11. Hafta 15/11/2023 19:15 Karamürselspor 2-0 Arslanbey Organize Sanayispor
Kocaeli 1A B Grubu 11. Hafta 18/11/2023 15:00 Kızderbentspor 1-2 Alikahya Belediyespor
Kocaeli 1A C Grubu 11. Hafta 19/11/2023 15:00 Çamçukurspor 8-0 Seka Doğanspor
Kocaeli 1A B Grubu 12. Hafta 22/11/2023 19:00 Kızderbentspor 0-2 Taşköprü Birlikspor
Kocaeli SAL B Grubu 13. Hafta 25/11/2023 15:00 Karamürselspor 5-1 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
Kocaeli 1A C Grubu 13. Hafta 29/11/2023 19:15 Çamçukurspor 7-1 İzmit Gençlerbirliği
Kocaeli 1A B Grubu 14. Hafta 02/12/2023 15:00 Kızderbentspor 2-4 İzmit FK
Kocaeli SAL B Grubu 14. Hafta 10/12/2023 17:00 Karamürselspor 1-0 Gebze Tayfunspor
Kocaeli 1A C Grubu 17. Hafta 24/12/2023 15:00 Çamçukurspor 3-2 Körfez Esenspor
Kocaeli SAL B Grubu 16. Hafta 27/12/2023 19:15 Karamürselspor 1-0 Bekirderespor
Kocaeli SAL B Grubu 18. Hafta 07/01/2024 15:00 Karamürselspor 0-0 Derincespor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 1. Hafta 20/01/2024 12:00 Karamürsel Belediyespor 1-3 Gölcük İdmanocağı Kadın FK
Kocaeli SAL B Grubu 21. Hafta 21/01/2024 15:15 Karamürselspor 1-1 Arslanbey Gençlerbirliği
Kocaeli 2A E Grubu 1. Hafta 27/01/2024 17:00 Karamürsel Akçatspor 0-5 Dumlupınar Futbol SK
Kocaeli SAL B Grubu 23. Hafta 31/01/2024 19:15 Karamürselspor 3-3 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kocaeli 2A E Grubu 2. Hafta 04/02/2024 15:00 Karamürsel Ereğlispor 6-2 Karamürsel Akçatspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 4. Hafta 10/02/2024 12:00 Karamürsel Belediyespor 3-0 Eskişehir Öncüspor Gençlik
Kocaeli SAL B Grubu 25. Hafta 10/02/2024 14:30 Karamürselspor 3-2 Başiskele Belediye Spor
Kocaeli 2A E Grubu 3. Hafta 10/02/2024 16:30 Ulaşlıspor 1-4 Dumlupınar Futbol SK
Kocaeli 2A E Grubu 4. Hafta 18/02/2024 14:00 Karamürsel Ereğlispor 1-1 Gölcük Asarköyspor
Kocaeli 2A E Grubu 4. Hafta 18/02/2024 16:15 Karamürsel Akçatspor 1-3 Ulaşlıspor
Kocaeli 2A E Grubu 5. Hafta 23/02/2024 19:00 Ulaşlıspor 0-1 Gölcük Asarköyspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 6. Hafta 24/02/2024 12:00 Karamürsel Belediyespor 1-3 Bursa Soğanlıspor
Kocaeli SAL Play-Off 1. Hafta 02/03/2024 14:00 Karamürselspor 0-0 Bağdatspor
Kocaeli 2A E Grubu 6. Hafta 03/03/2024 14:00 Karamürsel Akçatspor 3-3 Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 2A E Grubu 6. Hafta 03/03/2024 16:00 Ulaşlıspor 0-3 Karamürsel Ereğlispor
Kocaeli 2A E Grubu 7. Hafta 09/03/2024 15:00 Karamürsel Ereğlispor 0-4 Dumlupınar Futbol SK
Kocaeli SAL Play-Off 3. Hafta 10/03/2024 15:00 Karamürselspor 1-1 Darıca Türkeli Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 9. Hafta 23/03/2024 12:00 Karamürsel Belediyespor 0-4 Eskişehir Büyükşehir Gençlikspor
Kocaeli 2A E Grubu 8. Hafta 23/03/2024 14:00 Gölcük Şirinköyspor 0-1 Ulaşlıspor
Kocaeli 2A E Grubu 8. Hafta 23/03/2024 16:00 Karamürsel Ereğlispor 3-1 Yazlıkspor
Kocaeli SAL Play-Off 5. Hafta 24/03/2024 14:00 Karamürselspor 1-0 Çayırovaspor
Kadınlar 3.Lig 13.Grup 10. Hafta 30/03/2024 12:00 Karamürsel Belediyespor 1-6 Bursa Ufukspor
Kocaeli 2A E Grubu 9. Hafta 07/04/2024 15:00 Karamürsel Akçatspor 0-9 Karamürsel Ereğlispor
Kocaeli 2A E Grubu 10. Hafta 13/04/2024 17:00 Karamürsel Ereğlispor - Gölcük Şirinköyspor
Kocaeli 2A E Grubu 10. Hafta 13/04/2024 19:00 Karamürsel Akçatspor - Gölcük Asarköyspor
Kocaeli SAL Play-Off 7. Hafta 14/04/2024 14:00 Karamürselspor - Gebze Beylikbağıspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |