Sabri Tevfik Okyavuz Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Kütahya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 1. Hafta 02/10/2022 12:30 Ömerbeyspor 0-3 Çukurköyspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 1. Hafta 02/10/2022 14:30 Yaylacıkspor 1-4 Çardaklıspor
Kütahya Şehit Sancaktar Mehmetçik SAL 1. Hafta 05/10/2022 15:00 Tunçbilek Belediyespor 0-4 Kütahya Seramikspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı B 2. Hafta 08/10/2022 14:00 Tavşanlı 3 Eylülspor 1-3 Güzelyurtspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı B 2. Hafta 08/10/2022 16:00 Bağlıkspor 0-2 Göbel Gençlikspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı B 2. Hafta 09/10/2022 12:00 Hanımçeşmespor 3-2 Gürağaçspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 2. Hafta 09/10/2022 14:00 Çukurköyspor 2-0 Yaylacıkspor
Kütahya Şehit Sancaktar Mehmetçik SAL 2. Hafta 09/10/2022 16:00 Tavşanlı Moymulspor 3-2 Çavdarhisarspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 3. Hafta 15/10/2022 13:30 Yaylacıkspor 5-4 Ömerbeyspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 3. Hafta 15/10/2022 15:30 Tavşanlı Gençlikspor 4-1 Çukurköyspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 3. Hafta 16/10/2022 11:30 Beyköyspor 2-2 Tavşanlı Gençlergücü
Kütahya Şehit Sancaktar Mehmetçik SAL 3. Hafta 16/10/2022 13:30 Tunçbilek Belediyespor 4-0 1867 Simavspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 3. Hafta 16/10/2022 15:30 Demirbilekspor 2-5 Çardaklıspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı B 4. Hafta 22/10/2022 13:00 Bağlıkspor 0-7 Çobanköyspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 4. Hafta 22/10/2022 15:00 Çardaklıspor 3-0 Beyköyspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı B 4. Hafta 23/10/2022 11:00 Gürağaçspor 0-8 Göbel Gençlikspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı B 4. Hafta 23/10/2022 13:00 Hanımçeşmespor 0-1 Güzelyurtspor
Kütahya Şehit Sancaktar Mehmetçik SAL 4. Hafta 23/10/2022 15:00 Tavşanlı Moymulspor 3-2 Kütahya Seramikspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı B 5. Hafta 29/10/2022 13:00 Güzelyurtspor 4-2 Gürağaçspor
Kütahya Şehit Sancaktar Mehmetçik SAL 5. Hafta 29/10/2022 15:00 Tunçbilek Belediyespor 1-1 Sarıot Gençlikspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 5. Hafta 30/10/2022 11:00 Tavşanlı Gençlergücü 3-2 Çardaklıspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 5. Hafta 30/10/2022 13:00 Beyköyspor 0-2 Çukurköyspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 5. Hafta 30/10/2022 15:00 Demirbilekspor 3-1 Ömerbeyspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı B 6. Hafta 12/11/2022 15:00 Hanımçeşmespor 2-1 Tavşanlı 3 Eylülspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı B 6. Hafta 13/11/2022 11:00 Göbel Gençlikspor 4-0 Güzelyurtspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı B 6. Hafta 13/11/2022 13:00 Gürağaçspor 0-6 Çobanköyspor
Kütahya Şehit Sancaktar Mehmetçik SAL 6. Hafta 13/11/2022 15:00 Tavşanlı Moymulspor 2-1 Sarıot Gençlikspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 7. Hafta 19/11/2022 13:00 Tavşanlı Gençlergücü 0-3 Çukurköyspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 7. Hafta 19/11/2022 15:00 Çardaklıspor 1-1 Ömerbeyspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 7. Hafta 20/11/2022 11:00 Demirbilekspor 0-5 Tavşanlı Gençlikspor
Kütahya Öz Asil Madencilik 1A Tavşanlı A 7. Hafta 20/11/2022 13:00 Beyköyspor 3-0 Yaylacıkspor
Kütahya Şehit Sancaktar Mehmetçik SAL 7. Hafta 20/11/2022 15:00 Tunçbilek Belediyespor 3-2 Tavşanlı Moymulspor
Kütahya Şehit Sancaktar Mehmetçik SAL 9. Hafta 03/12/2022 14:30 Tunçbilek Belediyespor 0-2 Hacıkebirspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design