Manisa 8 Eylül Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Manisa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1965 Nurlupınar Gençlergücü, 45 Manisa Yaşamspor, Kuşlubahçe Köprülüspor, Manisa Esnaf Gençlikspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Manisa İsmail Bedel 2A B Grubu 5. Hafta     45 Manisa Yaşamspor - Alaybey İdman Yurdu
Manisa İsmail Bedel 2A C Grubu 5. Hafta     Manisa Başakşehirspor - Laleli Zaferspor
Manisa İsmail Bedel 2A C Grubu 5. Hafta     Akmescitspor - Hamzabeylispor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 14. Hafta   13:30 Manisa Esnaf Gençlikspor - Denizli Horozkentspor
Manisa İsmail Bedel 2A A Grubu 5. Hafta   16:00 İmam Hatipliler Gençlikspor - Karaağaçlı Teknikspor
Manisa 1A A Grubu 1. Hafta 28/09/2019 14:00 Manisa Yörükspor 0-2 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa 1A A Grubu 1. Hafta 28/09/2019 16:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 5-1 Akgünspor
Manisa 1A A Grubu 1. Hafta 29/09/2019 12:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 2-2 Ulucamispor
Manisa Süper Amatör 1. Hafta 29/09/2019 14:00 Manisa Karaköyspor FK 1-2 Kırkağaç Acar İdman Yurdu
Manisa Süper Amatör 1. Hafta 29/09/2019 16:00 Donatımspor 0-1 Alaşehir Belediyespor
Manisa 1A B Grubu 1. Hafta 05/10/2019 15:00 Manisa Ayyıldızspor 1-3 Horozköy Mezarlıkspor
Manisa 1A A Grubu 2. Hafta 06/10/2019 12:00 Ulucamispor 1-5 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Manisa 1A A Grubu 2. Hafta 06/10/2019 14:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 2-1 Dış Mahalle Yıldırımspor
Manisa 1A A Grubu 2. Hafta 06/10/2019 16:00 Akgünspor 0-4 Manisa Lalelispor
Manisa 1A A Grubu 3. Hafta 12/10/2019 12:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 2-4 Kayapınar Çevikspor
Manisa 1A A Grubu 3. Hafta 12/10/2019 14:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 5-0 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa 1A A Grubu 3. Hafta 12/10/2019 16:00 Ulucamispor 4-5 Akgünspor
Manisa Süper Amatör 3. Hafta 13/10/2019 12:00 Manisa Karaköyspor FK 2-1 Aşağı Çobanisa Belediyespor
Manisa Süper Amatör 3. Hafta 13/10/2019 14:00 Donatımspor 1-1 Ahmetli Belediyespor
Manisa Süper Amatör 3. Hafta 13/10/2019 16:00 1975 Maltaspor 3-0 Gördes Belediyespor
Manisa 1A B Grubu 3. Hafta 19/10/2019 15:00 Manisa Ayyıldızspor 4-1 Halitpaşa Belediyespor
Manisa 1A A Grubu 4. Hafta 20/10/2019 14:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 1-1 Ulucamispor
Manisa 1A A Grubu 4. Hafta 20/10/2019 16:00 Akgünspor 0-2 Horozköy Gençlik İhtisasspor
Manisa 1A A Grubu 5. Hafta 26/10/2019 11:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 5-1 Karaoğlanlıspor
Manisa 1A A Grubu 5. Hafta 26/10/2019 13:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 0-9 Manisa Lalelispor
Manisa 1A A Grubu 5. Hafta 26/10/2019 15:00 Manisa Yörükspor 0-4 Horozköy Gençlik İhtisasspor
Manisa 1A B Grubu 4. Hafta 27/10/2019 11:00 Horozköy Mezarlıkspor 1-0 Saruhanlı Belediyespor
Manisa Süper Amatör 5. Hafta 27/10/2019 13:00 1975 Maltaspor 1-1 Donatımspor
Manisa Süper Amatör 5. Hafta 27/10/2019 15:00 Manisa Karaköyspor FK 0-1 Alaşehir Belediyespor
Manisa 1A B Grubu 5. Hafta 02/11/2019 13:00 Manisa Ayyıldızspor 2-3 Paşaköy Belediyespor
Manisa Süper Amatör 6. Hafta 02/11/2019 15:00 Donatımspor 2-0 Turgutlu İstasyon Gençlikspor
Manisa 1A A Grubu 6. Hafta 03/11/2019 15:00 Akgünspor 2-3 Manisa Yörükspor
Manisa 1A A Grubu 7. Hafta 09/11/2019 11:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 3-2 Manisa Yörükspor
Manisa 1A A Grubu 7. Hafta 09/11/2019 13:30 1965 Nurlupınar Gençlergücü 3-2 Horozköy Gençlik İhtisasspor
Manisa 1A A Grubu 7. Hafta 09/11/2019 15:45 Ulucamispor 0-1 Manisa Lalelispor
Manisa Süper Amatör 7. Hafta 10/11/2019 15:00 Manisa Karaköyspor FK 2-2 Ahmetli Belediyespor
Manisa 1A A Grubu 8. Hafta 13/11/2019 13:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 0-3 Akgünspor
Manisa 1A A Grubu 8. Hafta 13/11/2019 15:30 Manisa Yörükspor 1-10 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Manisa 1A A Grubu 9. Hafta 16/11/2019 11:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 6-1 Dış Mahalle Yıldırımspor
Manisa 1A B Grubu 7. Hafta 16/11/2019 13:00 Manisa Ayyıldızspor 4-3 Mütevellispor
Manisa 1A B Grubu 7. Hafta 16/11/2019 15:00 Horozköy Mezarlıkspor 6-0 Saruhanlı 7 Eylülspor
Manisa 1A A Grubu 9. Hafta 17/11/2019 11:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 3-2 Horozköy Gençlik İhtisasspor
Manisa 1A A Grubu 9. Hafta 17/11/2019 13:00 Akgünspor 2-1 Karaoğlanlıspor
Manisa 1A A Grubu 9. Hafta 17/11/2019 15:00 Ulucamispor 2-2 Manisa Yörükspor
Manisa 1A A Grubu 10. Hafta 23/11/2019 11:00 Akgünspor 2-11 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Manisa 1A A Grubu 10. Hafta 23/11/2019 13:00 Ulucamispor 1-0 Dış Mahalle Yıldırımspor
Manisa Süper Amatör 9. Hafta 23/11/2019 15:00 Manisa Karaköyspor FK 2-1 1975 Maltaspor
Manisa 1A A Grubu 10. Hafta 23/11/2019 15:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 3-0 Manisa Yörükspor
Manisa 1A B Grubu 8. Hafta 30/11/2019 14:00 Horozköy Mezarlıkspor 3-1 Manisa Ayyıldızspor
Manisa 1A A Grubu 11. Hafta 01/12/2019 09:00 Manisa Yörükspor 3-2 Kayapınar Çevikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 4. Hafta 01/12/2019 11:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 0-10 Afyon İdman Yurdu
Manisa 1A A Grubu 11. Hafta 01/12/2019 13:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 0-4 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa 1A A Grubu 11. Hafta 01/12/2019 15:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 4-0 Ulucamispor
Manisa 1A A Grubu 12. Hafta 07/12/2019 12:00 Akgünspor 2-1 Ulucamispor
Manisa 1A A Grubu 12. Hafta 07/12/2019 14:30 Şehzadeler 8 Eylülspor 1-10 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Manisa 1A B Grubu 9. Hafta 08/12/2019 14:00 Manisa Ayyıldızspor 1-0 Saruhanlı Yılmazspor
Manisa 1A B Grubu 10. Hafta 14/12/2019 12:30 Horozköy Mezarlıkspor 0-1 Saruhanlı Yılmazspor
Manisa 1A A Grubu 13. Hafta 15/12/2019 09:30 1965 Nurlupınar Gençlergücü 9-1 Kayapınar Çevikspor
Manisa 1A A Grubu 13. Hafta 15/12/2019 11:30 Dış Mahalle Yıldırımspor 0-1 Karaoğlanlıspor
Manisa 1A A Grubu 13. Hafta 15/12/2019 13:30 Manisa Yörükspor 0-5 Manisa Lalelispor
Manisa 1A A Grubu 13. Hafta 15/12/2019 15:30 Ulucamispor 1-3 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa 1A A Grubu 14. Hafta 21/12/2019 12:00 Kayapınar Çevikspor 1-0 Ulucamispor
Manisa 1A A Grubu 14. Hafta 21/12/2019 14:00 Akgünspor 1-2 Şehzadeler 8 Eylülspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 6. Hafta 22/12/2019 12:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 2-2 Antalya Demirspor
Manisa 1A B Grubu 11. Hafta 22/12/2019 14:30 Manisa Ayyıldızspor 0-0 Saruhanlı 7 Eylülspor
Manisa 1A A Grubu 15. Hafta 29/12/2019 11:00 Ulucamispor 2-2 Karaoğlanlıspor
Manisa 1A A Grubu 15. Hafta 29/12/2019 13:00 Manisa Yörükspor 0-1 Akgünspor
Manisa 1A A Grubu 15. Hafta 29/12/2019 15:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 0-2 Manisa Lalelispor
Manisa 1A A Grubu 16. Hafta 04/01/2020 14:00 Manisa Yörükspor 1-2 Dış Mahalle Yıldırımspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 8. Hafta 05/01/2020 12:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 0-19 Soma Zaferspor
Manisa 1A B Grubu 13. Hafta 05/01/2020 14:00 Manisa Ayyıldızspor 0-7 Saruhanlı Belediyespor
Manisa 1A A Grubu 17. Hafta 08/01/2020 11:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 0-5 Manisa Lalelispor
Manisa 1A A Grubu 17. Hafta 08/01/2020 15:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 6-0 Manisa Yörükspor
Manisa Süper Amatör 15. Hafta 11/01/2020 14:00 Manisa Karaköyspor FK 2-0 Kulaspor
Manisa 1A A Grubu 18. Hafta 12/01/2020 12:00 Manisa Yörükspor 0-2 Ulucamispor
Manisa 1A A Grubu 18. Hafta 12/01/2020 14:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 0-7 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Manisa 1A Play-Off 1. Hafta 18/01/2020 14:00 Çatalköprüspor 0-5 Sarıgöl Gençlerbirliği Belediyespor
Manisa Süper Amatör 17. Hafta 25/01/2020 14:00 Manisa Karaköyspor FK 5-2 Killikspor
Manisa 1A Play-Off 2. Hafta 02/02/2020 14:00 Manisa Lalelispor 0-0 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Manisa Süper Amatör 19. Hafta 08/02/2020 14:30 Manisa Karaköyspor FK 1-2 Gördes Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 12. Hafta 16/02/2020 12:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 5-2 Nazilli Belediyespor
Manisa Süper Amatör 20. Hafta 16/02/2020 14:30 1975 Maltaspor 2-0 Turgutlu İstasyon Gençlikspor
Manisa İsmail Bedel 2A A Grubu 1. Hafta 22/02/2020 12:00 Manisagücü 4-1 Develi Gençlikspor
Manisa Süper Amatör 21. Hafta 22/02/2020 14:00 Manisa Karaköyspor FK 2-0 Donatımspor
Manisa İsmail Bedel 2A B Grubu 1. Hafta 22/02/2020 16:00 Manisa Esnaf Gençlikspor 0-6 Yuntdağspor
Manisa İsmail Bedel 2A C Grubu 1. Hafta 23/02/2020 10:00 Akmescitspor 0-1 Manisa Başakşehirspor
Manisa İsmail Bedel 2A B Grubu 1. Hafta 23/02/2020 12:00 Alaybey İdman Yurdu 4-3 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa İsmail Bedel 2A C Grubu 1. Hafta 23/02/2020 14:00 45 Barbaros Gençlikspor 1-3 Koldere Belediyespor
Manisa İsmail Bedel 2A B Grubu 1. Hafta 23/02/2020 16:00 45 Manisa Yaşamspor 5-0 İshakçelebi Belediyespor
Manisa İsmail Bedel 2A B Grubu 2. Hafta 29/02/2020 14:00 Yuntdağspor 0-1 45 Manisa Yaşamspor
Manisa İsmail Bedel 2A B Grubu 2. Hafta 29/02/2020 16:00 Kuşlubahçe Köprülüspor 4-3 Alaybey İdman Yurdu
Manisa İsmail Bedel 2A A Grubu 2. Hafta 01/03/2020 16:00 Muradiyespor 4-2 Hacıhalliler Gedizspor
Manisa İsmail Bedel 2A A Grubu 3. Hafta 07/03/2020 12:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 0-1 Muradiyespor
Manisa Süper Amatör 23. Hafta 07/03/2020 14:00 Manisa Karaköyspor FK 3-1 Turgutlu İstasyon Gençlikspor
Manisa İsmail Bedel 2A A Grubu 3. Hafta 07/03/2020 16:00 Manisagücü 10-0 Hacıhalliler Gedizspor
Manisa İsmail Bedel 2A C Grubu 3. Hafta 08/03/2020 10:00 45 Barbaros Gençlikspor 3-1 Laleli Zaferspor
Manisa İsmail Bedel 2A C Grubu 3. Hafta 08/03/2020 12:00 Akmescitspor 4-3 Maltaspor
Manisa İsmail Bedel 2A C Grubu 3. Hafta 08/03/2020 14:00 Manisa Başakşehirspor 0-0 Koldere Belediyespor
Manisa İsmail Bedel 2A B Grubu 3. Hafta 08/03/2020 16:00 45 Manisa Yaşamspor 3-1 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa İsmail Bedel 2A B Grubu 4. Hafta 14/03/2020 14:00 Alaybey İdman Yurdu 6-1 Manisa Esnaf Gençlikspor
Manisa İsmail Bedel 2A B Grubu 4. Hafta 14/03/2020 16:00 Kuşlubahçe Köprülüspor 1-4 45 Manisa Yaşamspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design