23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Manisa 8 Eylül Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Manisa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1965 Nurlupınar Gençlergücü, 45 Manisa Yaşamspor, Kuşlubahçe Köprülüspor, Manisa Esnaf Gençlikspor, Manisa Karaköyspor, Manisa Lalelispor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 1. Hafta 30/09/2023 12:00 Donatımspor 2-3 Karaağaçlı Teknikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 1. Hafta 30/09/2023 16:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 0-4 Horozköy Gençlik İhtisasspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 1. Hafta 01/10/2023 12:00 Akmescitspor 0-3 Egespor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 2. Hafta 08/10/2023 12:00 Manisa Başakşehirspor 5-1 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 2. Hafta 08/10/2023 14:00 Alabeyspor 3-3 Mütevellispor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 2. Hafta 08/10/2023 16:00 Manisagücü 4-1 Saruhanlı 7 Eylülspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 3. Hafta 14/10/2023 12:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 4-2 Manisagücü
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 3. Hafta 14/10/2023 14:00 45 Manisa Yaşamspor 4-0 Alabeyspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 3. Hafta 14/10/2023 16:00 Akmescitspor 1-2 Avşar Bilgi Gençlikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 3. Hafta 15/10/2023 13:00 Akgünspor 3-4 Selvilitepespor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 3. Hafta 15/10/2023 15:30 Manisa Başakşehirspor 3-1 Anadolu 45 Spor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 4. Hafta 21/10/2023 13:00 Anadolu 45 Spor 1-2 Hamzabeylispor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 4. Hafta 21/10/2023 15:30 Yuntdağspor 3-0 Akgünspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 4. Hafta 22/10/2023 12:00 Kayapınar Çevikspor 3-1 İmam Hatipliler Gençlikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 4. Hafta 22/10/2023 14:15 Donatımspor 0-0 Turgutlu Esnafspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 4. Hafta 22/10/2023 16:30 Horozköy Gençlik İhtisasspor 6-0 Urganlıspor FK
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 4. Hafta 22/10/2023 18:30 Alabeyspor 4-4 Akmescitspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 5. Hafta 28/10/2023 12:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 2-2 Karaağaçlı Teknikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 5. Hafta 28/10/2023 14:15 Manisagücü 1-6 Horozköy Gençlik İhtisasspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 5. Hafta 28/10/2023 16:30 Manisa Başakşehirspor 0-4 Paşaköy Futbol SK
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 1. Hafta 29/10/2023 12:00 45 Barbaros Gençlikspor 1-1 Maltaspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 1. Hafta 29/10/2023 14:15 Manisa Lalelispor 1-3 Manisa Karaköyspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 2. Hafta 04/11/2023 12:00 Manisa Karaköyspor 0-1 Çatalköprüspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 2. Hafta 04/11/2023 14:15 1965 Nurlupınar Gençlergücü 3-0 Turgutlu İstasyonspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 2. Hafta 04/11/2023 16:30 Maltaspor 1-0 Manisaspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 6. Hafta 05/11/2023 12:00 Yuntdağspor 9-1 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 6. Hafta 05/11/2023 14:15 Alabeyspor 1-4 Avşar Bilgi Gençlikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 6. Hafta 05/11/2023 16:30 Donatımspor 0-7 İmam Hatipliler Gençlikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 7. Hafta 11/11/2023 12:00 Horozköy Gençlik İhtisasspor 4-2 Kayapınar Çevikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 7. Hafta 11/11/2023 14:15 Manisagücü 3-1 Karaağaçlı Teknikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 7. Hafta 11/11/2023 16:30 45 Manisa Yaşamspor 3-0 Mütevellispor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 3. Hafta 12/11/2023 16:00 Manisa Lalelispor 2-4 Maltaspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 4. Hafta 18/11/2023 13:00 Maltaspor 2-1 Çatalköprüspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 4. Hafta 18/11/2023 15:15 1965 Nurlupınar Gençlergücü 3-0 Mütevelli 1965 Spor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 8. Hafta 19/11/2023 12:00 Donatımspor 0-4 Manisagücü
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 8. Hafta 19/11/2023 14:00 Akgünspor 3-3 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 9. Hafta 25/11/2023 12:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 5-0 Saruhanlı 7 Eylülspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 9. Hafta 25/11/2023 14:15 Anadolu 45 Spor 1-2 Selvilitepespor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 9. Hafta 25/11/2023 16:30 Horozköy Gençlik İhtisasspor 10-0 Karaağaçlı Teknikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 9. Hafta 26/11/2023 12:00 Alabeyspor 3-3 Hacıhalliler Gedizspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 5. Hafta 26/11/2023 14:15 Manisa Lalelispor 0-3 Manisaspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 9. Hafta 26/11/2023 16:30 Manisa Başakşehirspor 5-3 Akgünspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 6. Hafta 02/12/2023 13:00 45 Barbaros Gençlikspor 0-0 Turgutlu İstasyonspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 6. Hafta 02/12/2023 15:30 Manisa Karaköyspor 1-4 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 10. Hafta 03/12/2023 12:00 Kayapınar Çevikspor 5-3 Urganlıspor FK
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 10. Hafta 03/12/2023 13:00 Manisa Başakşehirspor 3-0 Urganlı Gedizspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 10. Hafta 03/12/2023 14:15 Manisagücü 7-1 Turgutlu Esnafspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 10. Hafta 03/12/2023 15:00 Anadolu 45 Spor 0-2 Karaağaçlı Pomakspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 10. Hafta 03/12/2023 16:30 Horozköy Gençlik İhtisasspor 3-0 İmam Hatipliler Gençlikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 11. Hafta 09/12/2023 15:30 45 Manisa Yaşamspor 0-3 Avşar Bilgi Gençlikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 11. Hafta 10/12/2023 13:00 Akgünspor 1-3 Paşaköy Futbol SK
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 11. Hafta 10/12/2023 15:00 Yuntdağspor 7-1 Anadolu 45 Spor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 8. Hafta 23/12/2023 13:00 45 Barbaros Gençlikspor 0-1 Mütevelli 1965 Spor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 12. Hafta 24/12/2023 13:00 Alabeyspor 2-6 45 Manisa Yaşamspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 12. Hafta 24/12/2023 15:15 Manisagücü 1-4 İmam Hatipliler Gençlikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 13. Hafta 30/12/2023 12:00 Akmescitspor 0-2 Alabeyspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 13. Hafta 30/12/2023 14:15 İmam Hatipliler Gençlikspor 3-1 Kayapınar Çevikspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 9. Hafta 31/12/2023 12:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 5-1 45 Barbaros Gençlikspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 9. Hafta 31/12/2023 14:15 Manisa Karaköyspor 1-1 Maltaspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 10. Hafta 06/01/2024 12:00 45 Barbaros Gençlikspor 1-1 Manisa Karaköyspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 10. Hafta 06/01/2024 14:00 Manisaspor 0-2 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 10. Hafta 06/01/2024 16:00 Manisa Lalelispor 0-5 Mütevelli 1965 Spor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 14. Hafta 07/01/2024 13:00 Horozköy Gençlik İhtisasspor 2-0 Manisagücü
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 14. Hafta 07/01/2024 15:15 Alabeyspor 1-6 Develi Gençlikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 15. Hafta 13/01/2024 13:00 Manisagücü 2-0 Kayapınar Çevikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 15. Hafta 13/01/2024 15:00 İmam Hatipliler Gençlikspor 6-1 Donatımspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 11. Hafta 14/01/2024 11:45 Manisa Karaköyspor 1-0 Manisaspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 15. Hafta 14/01/2024 14:00 Manisa Başakşehirspor 4-3 Selvilitepespor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 11. Hafta 14/01/2024 16:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 3-0 Manisa Lalelispor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 1. Hafta 20/01/2024 12:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 1-3 Selçuk Çamlıkspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 12. Hafta 20/01/2024 14:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 7-0 Çatalköprüspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 16. Hafta 20/01/2024 16:00 Yuntdağspor 7-4 Manisa Başakşehirspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez B 16. Hafta 21/01/2024 12:00 Alabeyspor 2-5 Egespor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 16. Hafta 21/01/2024 14:15 Kayapınar Çevikspor 0-2 Horozköy Gençlik İhtisasspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 14. Hafta 23/01/2024 15:00 Donatımspor 0-0 Saruhanlı 7 Eylülspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 2. Hafta 27/01/2024 11:00 Anadolu 45 Spor 2-1 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez A 17. Hafta 27/01/2024 15:30 Kayapınar Çevikspor 0-3 Karaağaçlı Teknikspor
Manisa Mustafa Gülten 1A Merkez C 17. Hafta 28/01/2024 15:30 Anadolu 45 Spor 2-0 Urganlı Gedizspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 14. Hafta 03/02/2024 11:45 45 Barbaros Gençlikspor 3-3 Manisaspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 14. Hafta 03/02/2024 13:45 Manisa Karaköyspor 1-0 Turgutlu İstasyonspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 14. Hafta 03/02/2024 16:15 1965 Nurlupınar Gençlergücü 9-0 Çıkrıkçıspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 4. Hafta 10/02/2024 12:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 0-2 Karşıyaka BESEM
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 15. Hafta 11/02/2024 15:00 Manisa Lalelispor 0-3 45 Barbaros Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 5. Hafta 17/02/2024 14:00 Anadolu 45 Spor 0-11 Orbit Karabağlarspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 16. Hafta 18/02/2024 11:30 Manisaspor 5-1 Manisa Lalelispor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 16. Hafta 18/02/2024 13:45 Maltaspor 4-0 Turgutlu İstasyonspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 16. Hafta 18/02/2024 16:00 Manisa Karaköyspor 1-2 Mütevelli 1965 Spor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 6. Hafta 24/02/2024 11:30 Şehzadeler 8 Eylülspor 1-1 Bornova Genç Yıldızlarspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 17. Hafta 25/02/2024 14:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 7-0 Manisa Karaköyspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 7. Hafta 02/03/2024 13:00 Anadolu 45 Spor 0-14 Selçuk Çamlıkspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 18. Hafta 02/03/2024 15:00 Manisa Lalelispor 1-2 Çatalköprüspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 18. Hafta 03/03/2024 11:45 Manisaspor 2-2 Turgutlu İstasyonspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 18. Hafta 03/03/2024 14:00 Maltaspor 0-3 Mütevelli 1965 Spor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 18. Hafta 03/03/2024 16:00 45 Barbaros Gençlikspor 6-1 Çıkrıkçıspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 19. Hafta 09/03/2024 15:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 9-1 Maltaspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 20. Hafta 16/03/2024 16:00 Manisaspor 1-3 Mütevelli 1965 Spor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 20. Hafta 17/03/2024 13:45 Manisa Lalelispor 0-0 Çıkrıkçıspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 20. Hafta 17/03/2024 16:00 45 Barbaros Gençlikspor 2-2 1965 Nurlupınar Gençlergücü
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 9. Hafta 23/03/2024 11:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 10-0 Anadolu 45 Spor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 21. Hafta 23/03/2024 15:45 Manisa Karaköyspor 3-4 45 Barbaros Gençlikspor
Manisa 2A Merkez 2. Hafta 24/03/2024 13:00 Manisa İl Gençlikspor 2-1 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa 2A Merkez 2. Hafta 24/03/2024 15:15 Karaoğlanlıspor 3-5 Dış Mahalle Yıldırımspor
Manisa Ali Kaya SAL B Grubu 22. Hafta 27/03/2024 15:00 Manisaspor - Manisa Karaköyspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 10. Hafta 30/03/2024 12:30 Anadolu 45 Spor 0-16 Bornova Genç Yıldızlarspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 10. Hafta 30/03/2024 15:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 4-2 Eski İzmir Gençlikspor
Manisa 2A Merkez 3. Hafta 07/04/2024 11:45 Karaoğlanlıspor 3-3 Manisa İl Gençlikspor
Manisa 2A Merkez 3. Hafta 07/04/2024 14:00 Dış Mahalle Yıldırımspor 2-1 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa 2A Merkez 4. Hafta 14/04/2024 11:00 Manisa İl Gençlikspor 3-4 Dış Mahalle Yıldırımspor
Manisa 2A Merkez 4. Hafta 14/04/2024 13:00 Karaoğlanlıspor 6-2 Şehzadeler 8 Eylülspor
Manisa Ali Kaya SAL Play-Off 1. Hafta 14/04/2024 15:30 Salihli Belediyespor 2-2 Kırkağaç Altay
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 12. Hafta 20/04/2024 13:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 5-2 Salihli Gençlerbirliği
Manisa 2A Merkez 5. Hafta 21/04/2024 13:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 2-1 Manisa İl Gençlikspor
Manisa 2A Merkez 5. Hafta 21/04/2024 15:15 Dış Mahalle Yıldırımspor 3-5 Karaoğlanlıspor
Manisa 2A Merkez 6. Hafta 27/04/2024 10:45 Şehzadeler 8 Eylülspor 4-1 Dış Mahalle Yıldırımspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 13. Hafta 27/04/2024 13:00 Anadolu 45 Spor 1-5 Karşıyaka BESEM
Manisa Ali Kaya SAL Play-Off 3. Hafta 27/04/2024 13:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 1-0 Mütevelli 1965 Spor
Manisa 2A Merkez 6. Hafta 27/04/2024 20:00 Manisa İl Gençlikspor 3-5 Karaoğlanlıspor
Kadınlar 3.Lig 9.Grup 14. Hafta 01/05/2024 13:00 Şehzadeler 8 Eylülspor 0-4 Orbit Karabağlarspor
Manisa Ali Kaya SAL Play-Off 5. Hafta 12/05/2024 16:00 1965 Nurlupınar Gençlergücü 3-1 Salihli Belediyespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |