23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Toroslar Suni Çim Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Mersin

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): 1925 Akdenizspor, Akdenizgücü

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 1. Hafta 23/09/2023 18:00 Mersin 33 FK 2-0 Erdemlispor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 1. Hafta 01/10/2023 16:00 Kadir Efespor 1-1 1925 Akdenizspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 2. Hafta 01/10/2023 18:00 Akdenizgücü 1-2 Kuvayi Milliyespor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 2. Hafta 07/10/2023 14:00 Yenişehir FK 3-0 Kadir Efespor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 2. Hafta 07/10/2023 16:00 1925 Akdenizspor 2-0 Arpaçsakarlarspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 3. Hafta 07/10/2023 18:00 Mersin 33 FK 5-0 Akdenizgücü
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 2. Hafta 08/10/2023 14:00 Demirtaşgücü 3-2 Atagüçspor
Mersin Kemal Gündüz SAL A Grubu 3. Hafta 08/10/2023 16:00 İçel Yolspor 2-0 Çeşmelispor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 2. Hafta 08/10/2023 18:00 Mersin Galataspor 0-1 Mersin Demirspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 3. Hafta 11/10/2023 16:00 Atagüçspor 1-1 Karaduvarspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 3. Hafta 11/10/2023 18:00 Kadir Efespor 3-1 Kaleköyüspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 3. Hafta 12/10/2023 14:00 Arpaçsakarlarspor 1-10 Yenişehir FK
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 4. Hafta 14/10/2023 16:00 Demirtaşgücü 2-4 Mersin Gençlerbirliği
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 4. Hafta 15/10/2023 14:00 Yenişehir FK 7-2 1925 Akdenizspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 4. Hafta 15/10/2023 16:00 Mersin Galataspor 4-2 Kadir Efespor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 4. Hafta 15/10/2023 18:00 Akdenizgücü 1-4 Çukurova Birlik FK
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 1. Hafta 17/10/2023 18:00 Atagüçspor 2-5 Mersin Galataspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 5. Hafta 21/10/2023 14:00 1925 Akdenizspor 2-0 Kaleköyüspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 5. Hafta 21/10/2023 16:00 Mersin 33 FK 2-0 Kuvayi Milliyespor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 5. Hafta 21/10/2023 18:00 Arpaçsakarlarspor 0-2 Mersin Galataspor
Mersin Kemal Gündüz SAL A Grubu 5. Hafta 22/10/2023 16:00 Binevlerspor 2-3 Akdeniz Zirvespor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 5. Hafta 22/10/2023 18:00 Kadir Efespor 5-1 Demirtaşgücü
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 6. Hafta 28/10/2023 16:00 Atagüçspor 4-1 Mersin Gençlerbirliği
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 6. Hafta 29/10/2023 14:00 Mersin Galataspor 3-1 1925 Akdenizspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 6. Hafta 29/10/2023 16:00 Akdenizgücü 1-0 Silifke İdman Yurdu
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 6. Hafta 29/10/2023 18:00 Demirtaşgücü 3-1 Arpaçsakarlarspor
Mersin Kemal Gündüz SAL A Grubu 7. Hafta 31/10/2023 16:00 Binevlerspor 1-1 Erdemli Limonspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 7. Hafta 04/11/2023 14:00 Yenişehir FK 3-0 Mersin Galataspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 7. Hafta 04/11/2023 16:00 1925 Akdenizspor 1-1 Demirtaşgücü
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 8. Hafta 04/11/2023 18:00 Mersin 33 FK 1-0 Mezitli 33 Spor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 7. Hafta 05/11/2023 14:00 Kadir Efespor 2-1 Atagüçspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 8. Hafta 05/11/2023 16:00 Akdenizgücü 0-2 Bozyazı Belediyespor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 7. Hafta 05/11/2023 18:00 Arpaçsakarlarspor 2-5 Karaduvarspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 8. Hafta 11/11/2023 16:00 Demirtaşgücü 1-5 Yenişehir FK
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 8. Hafta 11/11/2023 18:00 Mersin Galataspor 8-1 Kaleköyüspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 8. Hafta 12/11/2023 14:00 Atagüçspor 3-1 Arpaçsakarlarspor
Mersin Kemal Gündüz SAL A Grubu 9. Hafta 12/11/2023 16:00 Binevlerspor 6-0 Mersin Ormanspor
Mersin Kemal Gündüz SAL A Grubu 11. Hafta 25/11/2023 16:00 Binevlerspor 2-0 Akdeniz Belediyespor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 10. Hafta 02/12/2023 14:00 Mersin 33 FK 4-0 Erdemli Yörükspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 11. Hafta 02/12/2023 16:00 Mersin Galataspor 6-1 Karaduvarspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 11. Hafta 03/12/2023 12:00 Arpaçsakarlarspor 2-3 Kadir Efespor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 11. Hafta 03/12/2023 14:00 Yenişehir FK 0-2 Mersin Demirspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 10. Hafta 03/12/2023 16:00 Akdenizgücü 2-0 İdman Yurdu 1925 Spor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 11. Hafta 03/12/2023 18:00 1925 Akdenizspor 3-1 Mersin Gençlerbirliği
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 9. Hafta 05/12/2023 16:00 Kadir Efespor 0-3 Mersin Gençlerbirliği
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 9. Hafta 05/12/2023 18:00 Kaleköyüspor 0-1 Demirtaşgücü
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 9. Hafta 06/12/2023 14:00 Yenişehir FK 2-0 Karaduvarspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 9. Hafta 06/12/2023 16:00 1925 Akdenizspor 2-1 Atagüçspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 9. Hafta 07/12/2023 16:00 Arpaçsakarlarspor 0-3 Mersin Demirspor
Ampute 1.Lig 1. Hafta 10/12/2023 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 3-1 Kahramanmaraş Ampute
Mersin Kemal Gündüz SAL A Grubu 12. Hafta 10/12/2023 14:00 Binevlerspor 2-2 Taşucuspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 10. Hafta 10/12/2023 18:00 Atagüçspor 1-3 Yenişehir FK
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 10. Hafta 19/12/2023 18:00 Demirtaşgücü 4-4 Mersin Galataspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 12. Hafta 23/12/2023 14:00 Akdenizgücü 1-0 Toroslar Belediyespor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 12. Hafta 23/12/2023 16:00 Demirtaşgücü 1-6 Karaduvarspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 12. Hafta 23/12/2023 18:00 Yenişehir FK 3-0 Mersin Gençlerbirliği
Ampute 1.Lig 3. Hafta 24/12/2023 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 0-0 MP Samsun Engelliler Gücü
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 12. Hafta 24/12/2023 16:00 1925 Akdenizspor 2-1 Kadir Efespor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 12. Hafta 24/12/2023 18:00 Mersin Galataspor 2-2 Atagüçspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 13. Hafta 30/12/2023 12:00 Kadir Efespor 1-11 Yenişehir FK
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 13. Hafta 30/12/2023 14:00 Arpaçsakarlarspor 0-3 1925 Akdenizspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 13. Hafta 30/12/2023 16:00 Mersin 33 FK 3-0 İdman Yurdu 1925 Spor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 13. Hafta 30/12/2023 18:00 Atagüçspor 0-0 Demirtaşgücü
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 14. Hafta 06/01/2024 14:30 Yenişehir FK 5-0 Arpaçsakarlarspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 14. Hafta 06/01/2024 16:30 Akdenizgücü 0-4 Mersin 33 FK
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 14. Hafta 07/01/2024 15:00 Mersin Galataspor 6-0 Mersin Gençlerbirliği
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 14. Hafta 07/01/2024 17:00 Demirtaşgücü 1-2 Mersin Demirspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 15. Hafta 13/01/2024 12:00 1925 Akdenizspor 0-1 Yenişehir FK
Mersin Kemal Gündüz SAL A Grubu 15. Hafta 13/01/2024 15:00 Binevlerspor 6-1 Çeşmelispor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 15. Hafta 13/01/2024 16:00 Mersin 33 FK 8-1 Toroslar Belediyespor
Ampute 1.Lig 5. Hafta 14/01/2024 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 1-1 Anadolu Erciyes Bedensel Engelliler
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 15. Hafta 14/01/2024 16:00 Kadir Efespor 0-5 Mersin Galataspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 15. Hafta 14/01/2024 18:00 Arpaçsakarlarspor 0-4 Kaleköyüspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 16. Hafta 20/01/2024 14:00 Mersin Galataspor 4-1 Arpaçsakarlarspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 16. Hafta 20/01/2024 16:00 Atagüçspor 0-1 Mersin Demirspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 16. Hafta 20/01/2024 18:00 Demirtaşgücü 4-0 Kadir Efespor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 16. Hafta 21/01/2024 16:00 Akdenizgücü 1-1 Mezitli 33 Spor
Kadınlar 3.Lig 7.Grup 2. Hafta 27/01/2024 12:00 Mezitli Mercanlarspor 0-1 Mersin Galataspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 17. Hafta 27/01/2024 16:00 Kadir Efespor 3-5 Karaduvarspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 17. Hafta 27/01/2024 18:00 Arpaçsakarlarspor 1-5 Demirtaşgücü
Ampute 1.Lig 7. Hafta 28/01/2024 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 3-0 Antalya Büyükşehir Belediyespor
Mersin Kemal Gündüz SAL A Grubu 17. Hafta 28/01/2024 14:00 Binevlerspor 1-0 Mut İdman Yurdu Belediyespor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 17. Hafta 28/01/2024 16:00 1925 Akdenizspor 5-7 Mersin Galataspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 17. Hafta 28/01/2024 18:00 Yenişehir FK 6-0 Kaleköyüspor
Kadınlar 3.Lig 7.Grup 3. Hafta 03/02/2024 12:00 Mezitli Mercanlarspor 7-0 Tarsus Gençlerbirliği
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 18. Hafta 03/02/2024 14:00 Mersin Galataspor 1-0 Yenişehir FK
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 18. Hafta 03/02/2024 16:00 Mersin 33 FK 1-1 Çukurova Birlik FK
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 18. Hafta 04/02/2024 14:00 Atagüçspor 3-1 Kadir Efespor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 18. Hafta 04/02/2024 16:00 Akdenizgücü 9-1 Erdemli Yörükspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 18. Hafta 04/02/2024 18:00 Demirtaşgücü 3-1 1925 Akdenizspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 19. Hafta 10/02/2024 12:00 Arpaçsakarlarspor 0-3 Atagüçspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 19. Hafta 10/02/2024 14:00 Kadir Efespor 0-6 Mersin Demirspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 19. Hafta 10/02/2024 16:00 Yenişehir FK 3-0 Demirtaşgücü
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 19. Hafta 11/02/2024 14:00 1925 Akdenizspor 0-0 Karaduvarspor
Mersin Kemal Gündüz SAL A Grubu 19. Hafta 11/02/2024 16:00 Binevlerspor 2-0 Karacailyas Veteranlarspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 20. Hafta 17/02/2024 14:00 Mersin 33 FK 6-1 Silifke İdman Yurdu
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 20. Hafta 17/02/2024 16:00 Atagüçspor 3-3 1925 Akdenizspor
Mersin Kemal Gündüz SAL B Grubu 20. Hafta 18/02/2024 16:00 Akdenizgücü 1-1 Erdemlispor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 20. Hafta 18/02/2024 18:00 Demirtaşgücü 3-4 Kaleköyüspor
Kadınlar 3.Lig 7.Grup 5. Hafta 24/02/2024 12:00 Mezitli Mercanlarspor 2-2 Tuzgölüspor
Mersin Kemal Gündüz 1A A Grubu 21. Hafta 24/02/2024 15:00 1925 Akdenizspor 1-5 Mersin Demirspor
Ampute 1.Lig 9. Hafta 25/02/2024 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 1-1 Sakarya Bedensel Engelliler
Mersin Kemal Gündüz SAL A Grubu 21. Hafta 25/02/2024 15:00 Binevlerspor 5-0 Tarsusspor
Mersin 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 03/03/2024 15:00 Mersin Dolunayspor 2-4 Mezitli Tece Limongücü
Mersin 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 03/03/2024 19:00 Çukurova İdman Yurdu 1-4 Toroslar Kartalspor
Ampute 1.Lig 11. Hafta 10/03/2024 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 3-0 Sancaktepe Belediyesi Ampute
Mersin 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 10/03/2024 16:00 Akdeniz İçelspor 0-3 Musallagücü
Kadınlar 3.Lig 7.Grup 6. Hafta 16/03/2024 12:00 Mezitli Mercanlarspor 3-0 Tarsus Kavaklıspor
Mersin Kemal Gündüz 1A Play-Off 1. Hafta 16/03/2024 16:00 Yenişehir FK 0-1 Mersin Galataspor
Mersin 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 17/03/2024 14:00 Çukurova İdman Yurdu 3-2 Tarsus Reşadiyespor
Mersin Kemal Gündüz SAL Play-Off 1. Hafta 17/03/2024 16:00 Mersin 33 FK 2-0 Binevlerspor
Ampute 1.Lig 13. Hafta 23/03/2024 12:00 Olimpik Yeteneklerspor 9-4 Adana Ampute Engelliler
Mersin Kemal Gündüz SAL Play-Off 2. Hafta 23/03/2024 15:00 Binevlerspor 2-2 Akdeniz Belediyespor
Mersin 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 23/03/2024 17:00 Mersin Dolunayspor 1-1 Çayspor
Mersin Kemal Gündüz SAL Play-Off 3. Hafta 30/03/2024 16:00 Binevlerspor 3-1 Mezitli 33 Spor
Mersin 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 06/04/2024 14:00 Çukurova İdman Yurdu 2-4 Musallagücü
Mersin Kemal Gündüz SAL Play-Off 4. Hafta 06/04/2024 16:00 Binevlerspor 0-1 Mersin 33 FK
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |