Erenler Atatürk 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Sakarya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Sakarya SAL C Grubu 2. Hafta 06/11/2021 14:00 Sakarya Caddesispor 0-5 Kazımpaşa Birlikspor
Sakarya SAL A Grubu 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Harmanlıkspor 2-0 Alaağaçspor
Sakarya 1A Merkez 2 1. Hafta 12/11/2021 20:00 Sakarya Yıldırımspor 2-4 Turnalı Telli Gölspor
Sakarya SAL A Grubu 3. Hafta 13/11/2021 14:00 Kocadöngelspor 2-0 Hacıkışlaspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Erenlerspor 1-1 Yeşilköyspor
Sakarya SAL C Grubu 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Sakarya Caddesispor 1-3 Karasu Aziziyespor
Sakarya 1A Merkez 4 1. Hafta 14/11/2021 19:00 Sakarya Karadenizspor 2-3 Çaykışlaspor
Sakarya 1A Merkez 1 2. Hafta 19/11/2021 20:00 32 Evlerspor 3-1 Sakarya Akademikspor
Sakarya SAL C Grubu 4. Hafta 20/11/2021 14:30 Sakarya TEK 0-3 Kazımpaşa Birlikspor
Sakarya 1A Merkez 2 2. Hafta 20/11/2021 18:30 Gölkentspor 3-6 Yenikent Adapazarıspor
Sakarya 1A Merkez 4 2. Hafta 22/11/2021 20:00 Arifiye Atılganspor 1-4 Taşkısığıspor
Sakarya 1A Merkez 1 3. Hafta 27/11/2021 17:00 Sakarya Akademikspor 3-4 Garajlar Taçspor
Sakarya 1A Merkez 1 3. Hafta 27/11/2021 20:00 Sakarya Beşköprüspor 2-3 32 Evlerspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Erenlerspor 1-3 Kuruçeşmespor
Sakarya SAL A Grubu 5. Hafta 28/11/2021 15:30 Sakarya Tüvasaş Demirspor 0-4 Harmanlıkspor
Sakarya 1A Merkez 4 4. Hafta 03/12/2021 20:00 Sakarya Karadenizspor 1-3 Kazımpaşa Beldespor
Sakarya SAL A Grubu 6. Hafta 04/12/2021 14:30 Kocadöngelspor 7-0 Kocaalispor
Sakarya 1A Karasu 4. Hafta 05/12/2021 19:00 Darıçayırı Beldespor 0-6 Limandere Beldespor
Sakarya 1A Merkez 3 5. Hafta 10/12/2021 18:30 Acıelmalıkspor 2-2 Söğütlü Kalespor
Sakarya 1A Merkez 2 5. Hafta 10/12/2021 21:00 Taşlık İdman Yurdu 0-4 Sakarya Çarkspor
Sakarya SAL A Grubu 7. Hafta 11/12/2021 14:30 Sakarya Tüvasaş Demirspor 3-3 Hacıkışlaspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Erenlerspor 1-3 Bitexen Sapanca Gençlikspor
Sakarya 1A Akyazı 4 5. Hafta 13/12/2021 20:00 Çarka Samiyespor 2-1 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya 1A Merkez 1 6. Hafta 17/12/2021 18:30 Garajlar Taçspor 2-0 Sakarya Ada FK
Sakarya 1A Merkez 1 6. Hafta 17/12/2021 20:30 Sakarya Akademikspor 3-9 Sakarya Beşköprüspor
Sakarya 1A Merkez 1 6. Hafta 19/12/2021 15:00 Sakarya Harb-İş 2-3 Büyükyanıkspor
Sakarya 1A Merkez 5 6. Hafta 20/12/2021 18:30 Maltepe Gençlikspor 1-3 Ferizlispor 2011
Sakarya 1A Merkez 5 6. Hafta 20/12/2021 20:30 Çaybaşı Fuadiyespor 0-4 Sapanca Akademispor
Sakarya 1A Merkez 5 7. Hafta 24/12/2021 18:00 Ferizlispor 2011 9-1 Çaybaşı Fuadiyespor
Sakarya 1A Merkez 1 7. Hafta 24/12/2021 20:00 32 Evlerspor 2-0 Garajlar Taçspor
Sakarya SAL A Grubu 9. Hafta 25/12/2021 14:30 Sakarya Tüvasaş Demirspor 0-3 Alaağaçspor
Sakarya 1A Merkez 2 7. Hafta 25/12/2021 19:00 Gölkentspor 0-4 Sakarya Çarkspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Erenlerspor 1-2 Beylerbeyi 1911 FK
Sakarya SAL C Grubu 9. Hafta 26/12/2021 16:00 Sakarya Caddesispor 0-4 Hendek Yenimahallespor
Sakarya 1A Merkez 4 7. Hafta 27/12/2021 18:00 Budaklarspor 1-5 Kazımpaşa Beldespor
Sakarya 1A Merkez 4 7. Hafta 27/12/2021 20:00 Çaykışlaspor 0-5 Adapazarıspor
Sakarya 1A Merkez 4 8. Hafta 14/01/2022 19:00 Çaykışlaspor 2-3 Sakarya Karadenizspor
Sakarya 1A Merkez 4 8. Hafta 14/01/2022 21:00 Budaklarspor 0-3 Taşkısığıspor
Sakarya SAL C Grubu 10. Hafta 15/01/2022 14:30 Sakarya Caddesispor 1-0 As Akyazıspor
Sakarya SAL A Grubu 10. Hafta 15/01/2022 17:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 3-0 Kocaalispor
Sakarya 1A Merkez 3 9. Hafta 04/02/2022 18:00 Akartepespor 0-3 Sakarya SHÇEK
Sakarya 1A Merkez 4 9. Hafta 04/02/2022 20:00 Sakarya Karadenizspor 0-2 Adapazarıspor
Sakarya SAL B Grubu 11. Hafta 05/02/2022 14:00 Hızırtepe Özenspor 1-4 Kocaali Sahilspor
Sakarya 1A Merkez 5 9. Hafta 05/02/2022 16:00 Çaybaşı Fuadiyespor 2-5 Sapanca Kurtköyspor
Sakarya 1A Merkez 5 9. Hafta 05/02/2022 18:00 Maltepe Gençlikspor 5-3 Yeni Alandüzüspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Erenlerspor 1-2 Beykoz İdman Yurdu AŞ
Sakarya SAL A Grubu 11. Hafta 06/02/2022 14:30 Kocadöngelspor 3-0 Hanlıköyspor
Sakarya 1A Merkez 1 9. Hafta 06/02/2022 16:30 Sakarya Harb-İş 4-0 Garajlar Taçspor
Sakarya 1A Merkez 1 9. Hafta 06/02/2022 18:30 Sakarya Akademikspor 0-6 32 Evlerspor
Sakarya 1A Akyazı 4 9. Hafta 07/02/2022 20:00 Çarka Samiyespor 4-0 Akyazı Yenicamispor
Sakarya 1A Merkez 3 10. Hafta 11/02/2022 19:00 Sakarya SHÇEK 3-2 Sakarya Eğitimspor
Sakarya 1A Merkez 2 10. Hafta 11/02/2022 21:00 Ozanlargücü 5-2 Yenikent Adapazarıspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 2. Hafta 12/02/2022   Sakarya Kadın FK 3-2 Tuzla Sahilspor
Sakarya SAL A Grubu 12. Hafta 12/02/2022 16:00 Çaybaşı Bekirpaşaspor 3-1 Hacımercanspor
Sakarya 1A Merkez 4 10. Hafta 12/02/2022 18:30 Çaykışlaspor 0-6 Taşkısığıspor
Sakarya 1A Merkez 1 10. Hafta 14/02/2022 18:00 Garajlar Taçspor 7-1 Sakarya Akademikspor
Sakarya 1A Merkez 2 11. Hafta 18/02/2022 19:00 Taşlık İdman Yurdu 0-5 Sakarya Yıldırımspor
Sakarya 1A Merkez 1 11. Hafta 18/02/2022 21:00 Sakarya Beşköprüspor 1-0 Garajlar Taçspor
Sakarya SAL C Grubu 13. Hafta 19/02/2022 15:00 Sakarya Caddesispor 2-2 Geyvespor
Sakarya SAL A Grubu 13. Hafta 19/02/2022 17:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor 4-3 Çaybaşı Bekirpaşaspor
Sakarya 1A Akyazı 4 11. Hafta 19/02/2022 19:00 Çarka Samiyespor 11-0 Altınderespor
Sakarya 1A Merkez 4 11. Hafta 20/02/2022 15:00 Budaklarspor 0-3 Çaykışlaspor
Sakarya 1A Merkez 5 11. Hafta 21/02/2022 19:00 Çaybaşı Fuadiyespor 1-8 Maltepe Gençlikspor
Sakarya SAL B Grubu 14. Hafta 23/02/2022 16:00 Hızırtepe Özenspor 1-3 Kazimiyespor
Sakarya SAL A Grubu 14. Hafta 24/02/2022 16:00 Harmanlıkspor 0-0 Sakarya Tüvasaş Demirspor
Sakarya 1A Merkez 1 12. Hafta 25/02/2022 19:00 32 Evlerspor 2-2 Sakarya Ada FK
Sakarya 1A Merkez 1 12. Hafta 25/02/2022 21:00 Sakarya Harb-İş 1-3 Sakarya Beşköprüspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 Erenlerspor 1-2 Kavacıkspor
Sakarya SAL A Grubu 15. Hafta 27/02/2022 14:30 Sakarya Tüvasaş Demirspor 2-2 Hanlıköyspor
Sakarya SAL A Grubu 15. Hafta 27/02/2022 17:00 Çaybaşı Bekirpaşaspor 0-2 Harmanlıkspor
Sakarya 1A Merkez 4 12. Hafta 28/02/2022 20:00 Sakarya Karadenizspor 0-5 Taşkısığıspor
Sakarya SAL A Grubu 16. Hafta 02/03/2022 16:00 Kocadöngelspor 3-0 Hacımercanspor
Sakarya 1A Merkez 5 13. Hafta 04/03/2022 20:00 Ferizlispor 2011 3-1 Maltepe Gençlikspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 5. Hafta 05/03/2022 12:00 Sakarya Kadın FK 1-1 Akdeniz Nurçelikspor
Sakarya SAL A Grubu 17. Hafta 05/03/2022 15:00 Çaybaşı Bekirpaşaspor 8-1 Hacıkışlaspor
Sakarya SAL C Grubu 17. Hafta 06/03/2022 14:00 Sakarya TEK 0-4 Karaaptiler Akınspor
Sakarya 1A Merkez 2 13. Hafta 06/03/2022 16:00 Ozanlargücü 1-0 Turnalı Telli Gölspor
Sakarya 1A Merkez 2 13. Hafta 06/03/2022 18:00 Gölkentspor 0-3 Sakarya Yıldırımspor
Sakarya 1A Akyazı 4 13. Hafta 07/03/2022 20:00 Çarka Samiyespor 0-2 Hacıfazlıoğluspor
Sakarya 1A Merkez 3 14. Hafta 18/03/2022 19:00 Sakarya Eğitimspor 0-4 Sakarya Kaynarcaspor
Sakarya SAL A Grubu 18. Hafta 23/03/2022 19:00 Kocadöngelspor 3-1 Çaybaşı Bekirpaşaspor
Kadınlar 2.Lig D Grubu 7. Hafta 26/03/2022 14:00 Sakarya Kadın FK 2-0 Kemer FK
Sakarya 1A Merkez 4 14. Hafta 27/03/2022 14:30 Sakarya Karadenizspor 1-5 Arifiye Atılganspor
Sakarya 1A Merkez 2 14. Hafta 27/03/2022 16:30 Taşlık İdman Yurdu 3-0 Yenikent Adapazarıspor
Sakarya 1A Merkez 1 14. Hafta 27/03/2022 18:30 Sakarya Harb-İş 0-2 Sakarya Ada FK
Kadınlar 2.Lig D Grubu 8. Hafta 30/03/2022 12:00 Sakarya Kadın FK 2-7 Bağcılar Evrenspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 15. Hafta 30/03/2022 14:00 Erenlerspor 3-1 Arifiye Kalaycıspor
Sakarya SAL Play-Off 3. Hafta 02/04/2022 22:00 Kocadöngelspor 3-2 Sakarya Kırkpınarspor
Sakarya 1A Play-Out 2 1. Hafta 03/04/2022 13:00 Kumköprüspor 1-0 Kemaliyespor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Erenlerspor 2-1 Pamukova 1968 Spor
Sakarya 1A Play-Out 2 1. Hafta 03/04/2022 15:00 Pazarköy Eğitimspor 3-2 Sakarya Ada FK
Sakarya 1A Play-Off 2 1. Hafta 03/04/2022 17:00 Akyazıgücü 0-0 Sakarya Kaynarcaspor
Sakarya 1A Play-Off 2 1. Hafta 03/04/2022 22:00 Akova Barışspor 5-3 1890 Reşadiyespor
Sakarya SAL Play-Off 4. Hafta 06/04/2022 22:00 Harmanlıkspor 4-0 Sakarya Kırkpınarspor
Sakarya 1A Play-Off 3 2. Hafta 08/04/2022 22:00 Karasu Güvenspor 1-0 Sakarya SHÇEK
Sakarya SAL Play-Off 5. Hafta 09/04/2022 22:00 Hendek Dereköyspor 5-1 Sakarya Kırkpınarspor
Sakarya 1A Play-Off 6 2. Hafta 10/04/2022 13:00 Taşkısığıspor 7-3 Sakarya Beşköprüspor
Sakarya 1A Play-Out 3 2. Hafta 10/04/2022 15:00 Ozanlargücü 1-4 Taşburunspor
Sakarya 1A Play-Off 3 2. Hafta 10/04/2022 17:00 Büyükyanıkspor 0-3 Akyazı Akınspor
Sakarya 1A Play-Off 2 2. Hafta 10/04/2022 22:00 Sakarya Kaynarcaspor 1-1 Akova Barışspor
Sakarya 1A Play-Off 4 3. Hafta 15/04/2022 22:00 Sakarya Çarkspor 5-4 Kuzulukspor
Sakarya 1A Play-Off 1 3. Hafta 16/04/2022 22:00 Adapazarıspor 1-1 Kızılcıkspor
Sakarya 1A Play-Out 3 3. Hafta 17/04/2022 15:00 Ozanlargücü 0-2 Arifiye Atılganspor
Sakarya 1A Play-Out 2 3. Hafta 17/04/2022 17:00 Sakarya Ada FK 3-0 Kemaliyespor
Sakarya 1A Play-Off 2 3. Hafta 17/04/2022 22:00 1890 Reşadiyespor 0-1 Sakarya Kaynarcaspor
Sakarya 1A Baraj Maçları 1. Hafta 22/04/2022 22:00 Adapazarıspor 2-1 Kızılcıkspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design