Erenler Atatürk 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Sakarya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Sakarya 1A B Grubu 1. Hafta 08/10/2022 19:00 Sakarya Çarkspor 0-0 Çamlıca Beldespor
Sakarya SAL B Grubu 2. Hafta 09/10/2022 15:00 Kocadöngelspor 2-1 İzlog Pamukovaspor
Sakarya 1A B Grubu 2. Hafta 15/10/2022 18:00 32 Evlerspor 3-1 Küçücek Beldespor
Sakarya 1A A Grubu 2. Hafta 16/10/2022 14:00 Çarka Samiyespor 2-0 Akyazı Çınarlık Gençlikspor
Sakarya 1A D Grubu 2. Hafta 16/10/2022 16:00 Taşkısığıspor 3-3 Sakarya Caddesispor
Sakarya 1A A Grubu 2. Hafta 16/10/2022 18:00 Sakarya Kaynarcaspor 0-0 Kazımpaşa Beldespor
Sakarya SAL B Grubu 4. Hafta 22/10/2022 15:00 Kocadöngelspor 3-2 Karaaptiler Akınspor
Sakarya 1A A Grubu 3. Hafta 23/10/2022 15:00 Kazımpaşa Beldespor 4-0 Fırtına Gençlerbirliği
Kadınlar 1.Lig 2. Hafta 29/10/2022 13:00 Sakarya Kadın FK 0-3 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
Sakarya 1A A Grubu 4. Hafta 05/11/2022 18:00 Çarka Samiyespor 0-6 As Kuzulukspor
Sakarya 1A D Grubu 4. Hafta 05/11/2022 20:00 Taşkısığıspor 2-4 Kuruderespor
Kadınlar 1.Lig 4. Hafta 06/11/2022 13:00 Sakarya Kadın FK 2-2 Kayseri Kadın FK
Sakarya SAL B Grubu 5. Hafta 06/11/2022 14:00 Erenlerspor 3-1 Kışlaçayspor
Sakarya 1A B Grubu 5. Hafta 12/11/2022 18:00 Sakarya Çarkspor 8-1 Küçücek Beldespor
Sakarya 1A B Grubu 5. Hafta 12/11/2022 20:00 Sakarya TEK 7-1 32 Evlerspor
Sakarya 1A C Grubu 5. Hafta 13/11/2022 16:00 Sakarya SHÇEK 3-1 Kızılkayaspor
Sakarya 1A D Grubu 6. Hafta 20/11/2022 14:00 Taşkısığıspor 2-1 Sakarya Beşköprüspor
Sakarya 1A B Grubu 7. Hafta 26/11/2022 18:00 32 Evlerspor 3-4 Limandere Beldespor
Sakarya 1A C Grubu 7. Hafta 26/11/2022 20:00 Sakarya SHÇEK 3-2 Akyazı Yenicamispor
Kadınlar 1.Lig 6. Hafta 27/11/2022 12:00 Sakarya Kadın FK 1-1 Soma Zaferspor
Sakarya 1A B Grubu 7. Hafta 27/11/2022 15:00 Sakarya TEK 6-1 Akyazıgücü
Sakarya 1A D Grubu 8. Hafta 02/12/2022 20:00 1890 Reşadiyespor 2-2 Taşkısığıspor
Kadınlar 1.Lig 8. Hafta 07/12/2022 12:00 Sakarya Kadın FK 0-0 Bağcılar Evrenspor
Sakarya 1A C Grubu 9. Hafta 11/12/2022 14:00 Sakarya SHÇEK 0-0 Pazarköy Eğitimspor
Sakarya 1A B Grubu 9. Hafta 11/12/2022 16:00 32 Evlerspor 3-3 Akyazıgücü
Kadınlar 1.Lig 10. Hafta 18/12/2022 12:00 Sakarya Kadın FK 1-3 Nuhspor
Kadınlar 1.Lig 13. Hafta 14/01/2023 13:00 Sakarya Kadın FK 0-5 Üstek Grup Horozkentspor
Sakarya SAL B Grubu 10. Hafta 14/01/2023 15:00 Kocadöngelspor 1-2 Hacıkışlaspor
Sakarya 1A B Grubu 10. Hafta 14/01/2023 17:00 Sakarya TEK 6-2 Sakarya Yıldırımspor
Sakarya 1A A Grubu 10. Hafta 14/01/2023 19:00 Çarka Samiyespor 1-3 Kazımpaşa Beldespor
Kadınlar 1.Lig 14. Hafta 18/01/2023 13:00 Sakarya Kadın FK 0-4 Pendik Çamlıkspor
Sakarya 1A B Grubu 11. Hafta 21/01/2023 16:00 Sakarya Çarkspor 0-0 Sakarya TEK
Sakarya 1A A Grubu 11. Hafta 22/01/2023 18:00 Kızılcıkspor 6-0 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya 1A B Grubu 12. Hafta 29/01/2023 15:00 Sakarya TEK 3-0 Turnalı Telli Gölspor
Sakarya 1A B Grubu 12. Hafta 29/01/2023 17:00 32 Evlerspor 0-3 Çamlıca Beldespor
Kadınlar 1.Lig 18. Hafta 12/02/2023 13:00 Sakarya Kadın FK - Gaziantep Asyaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design