Erenler Atatürk Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Sakarya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Adapazarıspor, Erenlerspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Sakarya SAL A Grubu 2. Hafta 08/10/2022 16:00 Harmanlıkspor 1-2 Alaağaçspor
Sakarya 1A B Grubu 1. Hafta 08/10/2022 18:00 Sakarya Yıldırımspor 1-4 Sakarya TEK
Sakarya 1A A Grubu 1. Hafta 08/10/2022 20:00 Hızırtepe Özenspor 4-0 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya SAL B Grubu 2. Hafta 09/10/2022 15:00 Erenlerspor 2-0 Karasu Güvenspor
Sakarya 1A D Grubu 1. Hafta 09/10/2022 17:00 Sakarya Caddesispor 5-0 Sakarya Beşköprüspor
Sakarya 1A D Grubu 1. Hafta 09/10/2022 19:00 Maltepe Gençlikspor 2-3 Büyükyanıkspor
Sakarya 1A C Grubu 2. Hafta 15/10/2022 18:00 Sakarya SHÇEK 1-1 Kocaalispor
Sakarya 1A B Grubu 2. Hafta 15/10/2022 20:00 Sakarya TEK 0-2 Sakarya Çarkspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 3. Hafta 16/10/2022 15:00 Hendek Dereköyspor 0-1 Çerkezköy 1911 Doğanspor
Sakarya SAL A Grubu 4. Hafta 22/10/2022 15:00 Harmanlıkspor 0-2 Karasu Aziziyespor
Sakarya 1A D Grubu 3. Hafta 22/10/2022 18:00 Sakarya Caddesispor 2-1 1890 Reşadiyespor
Sakarya 1A D Grubu 3. Hafta 22/10/2022 20:00 Maltepe Gençlikspor 3-3 Taşkısığıspor
Sakarya 1A B Grubu 3. Hafta 23/10/2022 14:00 Sakarya Yıldırımspor 3-1 Akyazıgücü
Sakarya 1A A Grubu 3. Hafta 23/10/2022 16:00 Hızırtepe Özenspor 1-1 Kuzulukspor
Sakarya 1A B Grubu 3. Hafta 23/10/2022 18:00 Sakarya Çarkspor 1-1 Limandere Beldespor
Sakarya 1A B Grubu 4. Hafta 06/11/2022 16:00 32 Evlerspor 0-3 Olympus Tour Harunustaspor
Sakarya 1A B Grubu 4. Hafta 06/11/2022 18:00 Sakarya TEK 1-1 Çamlıca Beldespor
Sakarya SAL B Grubu 6. Hafta 12/11/2022 14:00 Kocadöngelspor 2-0 Erenlerspor
Sakarya 1A A Grubu 5. Hafta 12/11/2022 18:00 Hızırtepe Özenspor 0-4 As Kuzulukspor
Sakarya 1A B Grubu 5. Hafta 12/11/2022 20:00 Sakarya Yıldırımspor 2-4 Olympus Tour Harunustaspor
Sakarya SAL A Grubu 6. Hafta 13/11/2022 14:00 Harmanlıkspor 3-2 Çaybaşı Bekirpaşaspor
Sakarya 1A D Grubu 5. Hafta 13/11/2022 18:00 Maltepe Gençlikspor 0-5 Akyazı Akınspor
Sakarya SAL B Grubu 7. Hafta 19/11/2022 14:00 Erenlerspor 4-0 Hacıkışlaspor
Sakarya 1A B Grubu 6. Hafta 19/11/2022 18:00 32 Evlerspor 4-2 Sakarya Yıldırımspor
Sakarya 1A A Grubu 6. Hafta 20/11/2022 14:00 Çarka Samiyespor 3-0 Hızırtepe Özenspor
Sakarya 1A A Grubu 6. Hafta 20/11/2022 16:00 Acıelmalıkspor 5-1 Fırtına Gençlerbirliği
Sakarya 1A D Grubu 7. Hafta 26/11/2022 16:00 Maltepe Gençlikspor 2-4 Sakarya Caddesispor
Sakarya SAL B Grubu 8. Hafta 27/11/2022 14:00 Kocadöngelspor 5-2 Kışlaçayspor
Sakarya 1A A Grubu 7. Hafta 27/11/2022 16:00 Çarka Samiyespor 3-2 Acıelmalıkspor
Sakarya 1A B Grubu 7. Hafta 27/11/2022 18:00 Sakarya Çarkspor 2-1 Sakarya Yıldırımspor
Sakarya SAL B Grubu 9. Hafta 03/12/2022 14:00 Erenlerspor 3-4 Sakarya Kırkpınarspor
Sakarya 1A D Grubu 8. Hafta 03/12/2022 16:00 Sakarya Caddesispor 1-3 Kuruderespor
Sakarya SAL A Grubu 9. Hafta 04/12/2022 14:00 Harmanlıkspor 1-1 Ferizlispor 2011
Sakarya 1A B Grubu 8. Hafta 04/12/2022 16:00 Sakarya Çarkspor 2-1 32 Evlerspor
Sakarya 1A B Grubu 8. Hafta 04/12/2022 18:00 Sakarya Yıldırımspor 11-0 Turnalı Telli Gölspor
Sakarya 1A A Grubu 9. Hafta 11/12/2022 13:00 Çarka Samiyespor 0-3 Kuzulukspor
Sakarya 1A D Grubu 9. Hafta 11/12/2022 15:00 Taşkısığıspor 3-1 Akyazı Akınspor
Sakarya 1A B Grubu 9. Hafta 11/12/2022 17:00 Sakarya TEK 3-1 Olympus Tour Harunustaspor
Sakarya 1A C Grubu 11. Hafta 25/12/2022 14:00 Sakarya SHÇEK 1-5 Karapürçekspor
Sakarya SAL A Grubu 10. Hafta 14/01/2023 13:00 Harmanlıkspor 3-0 Hanlıköyspor
Sakarya SAL B Grubu 10. Hafta 14/01/2023 15:00 Erenlerspor 3-1 Karaaptiler Akınspor
Sakarya SAL C Grubu 10. Hafta 15/01/2023 14:00 Adapazarıspor 2-2 Akova Barışspor
Sakarya 1A B Grubu 11. Hafta 21/01/2023 16:00 Sakarya Yıldırımspor 2-1 Limandere Beldespor
Sakarya 1A D Grubu 11. Hafta 22/01/2023 14:00 Maltepe Gençlikspor 1-1 Sakarya Beşköprüspor
Sakarya 1A D Grubu 11. Hafta 22/01/2023 16:00 Sakarya Caddesispor 2-2 Taşkısığıspor
Sakarya SAL C Grubu 12. Hafta 28/01/2023 13:00 Adapazarıspor 0-3 Arifiyespor
Sakarya SAL B Grubu 12. Hafta 28/01/2023 15:00 Kocadöngelspor 0-0 Sakarya Kırkpınarspor
Sakarya 1A C Grubu 15. Hafta 28/01/2023 17:00 Sakarya SHÇEK 2-2 Arifiye Atılganspor
Sakarya 1A D Grubu 12. Hafta 28/01/2023 19:00 Taşkısığıspor 5-1 Maltepe Gençlikspor
Kadınlar 1.Lig 16. Hafta 29/01/2023 13:00 Sakarya Kadın FK 0-1 Kocaeli Bayan FK
Sakarya SAL A Grubu 12. Hafta 29/01/2023 14:00 Harmanlıkspor 1-0 Geyvespor
Sakarya 1A A Grubu 12. Hafta 29/01/2023 16:00 Fırtına Gençlerbirliği 2-5 Kazımpaşa Beldespor
Sakarya 1A A Grubu 12. Hafta 29/01/2023 18:00 Çarka Samiyespor 1-6 Sakarya Kaynarcaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design