İlkadım Derebahçe Halim Batur Tesisleri
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Samsun

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İlkadım Belediyespor, Karasamsunspor, Samsun Büyükşehir Belediyespor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 1. Hafta 01/10/2022 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 3-1 Ulubey Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 1. Hafta 02/10/2022 14:00 Karasamsunspor 0-0 Erzincan Ulalarspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 2. Hafta 09/10/2022 14:00 Karasamsunspor 1-0 İskar Cumhuriyet Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 3. Hafta 16/10/2022 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 1-0 Karasamsunspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 4. Hafta 22/10/2022 14:00 Karasamsunspor 1-1 Gümüşhane Türk Telekom
Kadınlar 1.Lig 1. Hafta 23/10/2022 12:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 1-1 Nuhspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 4. Hafta 23/10/2022 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 4-0 İskar Cumhuriyet Üniversitesi
Samsun Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 29/10/2022 14:30 Baruthanespor 1-3 Alaçamspor
Kadınlar 1.Lig 3. Hafta 02/11/2022 14:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 4-0 Giresun Sanayispor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 6. Hafta 05/11/2022 13:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 1-1 Görelespor
Samsun Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 05/11/2022 14:30 Samsun Yolspor 1-1 Bafra 1988 FK
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 6. Hafta 06/11/2022 13:00 Karasamsunspor 0-3 Niksar Belediyespor
Samsun Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 06/11/2022 15:30 Samsun Türk Telekom 1-2 Havza Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 8. Hafta 19/11/2022 13:00 Karasamsunspor 1-3 Çarşambaspor
Kadınlar 1.Lig 5. Hafta 20/11/2022 11:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 0-3 Pendik Çamlıkspor
Samsun Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 20/11/2022 12:30 Atakentspor 0-3 1930 Bafraspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 8. Hafta 20/11/2022 14:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 1-2 Ünye 1957 Spor
Samsun Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 20/11/2022 15:00 Samsun Yolspor 4-1 Ladik Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 10. Hafta 03/12/2022 13:00 Samsun Büyükşehir Belediyespor 2-2 Atakum Belediyespor
Samsun Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 03/12/2022 15:00 Samsun Yolspor 3-1 Atakentspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 10. Hafta 04/12/2022 13:00 Karasamsunspor 1-1 Suluova Sebatspor
Samsun Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 04/12/2022 14:30 Baruthanespor 0-5 Havza Belediyespor
Kadınlar 1.Lig 8. Hafta 07/12/2022 11:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 2-2 Kayseri Kadın FK
Samsun Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 11/12/2022 16:30 Atakentspor - Vezirköprü Belediyespor
Kadınlar 1.Lig 10. Hafta 18/12/2022 11:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor - Soma Zaferspor
Kadınlar 1.Lig 12. Hafta 08/01/2023 11:00 İlkadım Yabancılar Pazarıspor - Bağcılar Evrenspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design