İlkadım İlçe Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Samsun

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Samsun Yolspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Samsun Süper Amatör 23. Hafta     Atakentspor - Termespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 7. Hafta   16:00 Baruthanespor - Terme Lisesi Gençlikspor
Samsun Süper Amatör 1. Hafta 11/10/2019 15:30 Samsun Yolspor 1-3 19 Mayıs Belediyespor
Samsun Süper Amatör 1. Hafta 13/10/2019 13:00 Karasamsunspor 1-1 Hacınabispor
Samsun Süper Amatör 1. Hafta 13/10/2019 15:00 Samsun Türk Telekom 1-2 Fatih Reşadiyespor
Samsun Süper Amatör 3. Hafta 23/10/2019 15:30 Atakentspor 1-2 Fatih Reşadiyespor
Samsun Süper Amatör 3. Hafta 24/10/2019 14:30 Samsun Yolspor 0-2 Hacınabispor
Samsun Süper Amatör 3. Hafta 27/10/2019 14:00 Samsun Türk Telekom 1-2 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
Samsun Süper Amatör 3. Hafta 27/10/2019 16:00 Karasamsunspor 2-0 Evcispor
Samsun Süper Amatör 4. Hafta 03/11/2019 15:00 Karasamsunspor 1-1 1930 Bafraspor
Samsun Süper Amatör 5. Hafta 07/11/2019 14:30 Atakentspor 6-3 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
Samsun Süper Amatör 5. Hafta 08/11/2019 14:30 Samsun Yolspor 1-0 Evcispor
Samsun Süper Amatör 5. Hafta 10/11/2019 15:00 Samsun Türk Telekom 1-3 Alaçamspor
Samsun Süper Amatör 6. Hafta 14/11/2019 15:30 İlkadım Yabancılar Pazarıspor 1-1 Tekkeköyspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 2. Hafta 17/11/2019 13:00 Gülizar Hasan Yılmaz Güz.San. 1-5 Ufuk Keleş Gençlikspor
Samsun Süper Amatör 6. Hafta 17/11/2019 15:00 Karasamsunspor 2-1 Samsun Yolspor
Samsun Süper Amatör 7. Hafta 21/11/2019 15:30 Samsun Yolspor 3-0 Termespor
Samsun Süper Amatör 7. Hafta 24/11/2019 15:30 Atakentspor 1-0 Alaçamspor
Samsun Süper Amatör 8. Hafta 28/11/2019 15:00 Samsun Yolspor 1-3 1930 Bafraspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 4. Hafta 01/12/2019 13:00 Gülizar Hasan Yılmaz Güz.San. 1-2 Rusumat 4 Gençlikspor
Samsun Süper Amatör 8. Hafta 01/12/2019 15:00 Karasamsunspor 7-1 Havza Belediyespor
Samsun Süper Amatör 9. Hafta 04/12/2019 15:00 Atakentspor 1-5 Karasamsunspor
Samsun Süper Amatör 9. Hafta 08/12/2019 15:00 Samsun Türk Telekom 2-2 Samsun Yolspor
Samsun Süper Amatör 10. Hafta 12/12/2019 15:00 Samsun Yolspor 1-0 Havza Belediyespor
Samsun Süper Amatör 10. Hafta 15/12/2019 13:00 Samsun Türk Telekom 1-8 1930 Bafraspor
Samsun Süper Amatör 10. Hafta 15/12/2019 15:00 Karasamsunspor 3-1 Tekkeköyspor
Samsun Süper Amatör 11. Hafta 18/12/2019 15:00 Atakentspor 1-3 Samsun Yolspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 6. Hafta 22/12/2019 13:00 Gülizar Hasan Yılmaz Güz.San. 1-3 Orduspor 1967
Samsun Süper Amatör 12. Hafta 25/12/2019 12:00 Samsun Yolspor 2-1 Tekkeköyspor
Samsun Süper Amatör 12. Hafta 25/12/2019 14:00 Karasamsunspor 0-0 19 Mayıs Belediyespor
Samsun Süper Amatör 12. Hafta 26/12/2019 15:30 Samsun Türk Telekom 2-4 Atakentspor
Samsun Süper Amatör 13. Hafta 30/12/2019 15:00 Atakentspor 3-3 Havza Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 8. Hafta 05/01/2020 13:00 Gülizar Hasan Yılmaz Güz.San. 0-5 Ünyegücü FK
Samsun Süper Amatör 14. Hafta 16/01/2020 14:00 Atakentspor 1-2 1930 Bafraspor
Samsun Süper Amatör 15. Hafta 23/01/2020 14:00 Samsun Yolspor 1-0 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
Samsun Süper Amatör 15. Hafta 26/01/2020 11:00 Atakentspor 0-1 Tekkeköyspor
Samsun Süper Amatör 15. Hafta 26/01/2020 13:00 Karasamsunspor 1-2 Alaçamspor
Samsun Süper Amatör 15. Hafta 26/01/2020 15:00 Samsun Türk Telekom 0-2 19 Mayıs Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 5.Grup 10. Hafta 02/02/2020 13:00 Gülizar Hasan Yılmaz Güz.San. 0-0 Sinop Kuzeyspor
Samsun Süper Amatör 17. Hafta 06/02/2020 14:00 Samsun Yolspor 2-0 Alaçamspor
Samsun Süper Amatör 18. Hafta 16/02/2020 14:00 Karasamsunspor 0-0 Termespor
Samsun Süper Amatör 17. Hafta 19/02/2020 13:00 Samsun Türk Telekom 0-5 Hacınabispor
Samsun Süper Amatör 17. Hafta 19/02/2020 15:00 Atakentspor 1-3 19 Mayıs Belediyespor
Samsun 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 20/02/2020 16:00 Samsun Polisgücü 2-1 Dededağspor
Samsun 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/02/2020 18:00 Baruthanespor 1-0 Ladikspor
Samsun Süper Amatör 19. Hafta 23/02/2020 11:00 Samsun Yolspor 0-2 Karasamsunspor
Samsun Süper Amatör 19. Hafta 23/02/2020 13:00 Atakentspor 1-3 Hacınabispor
Samsun Süper Amatör 19. Hafta 23/02/2020 15:00 Samsun Türk Telekom 0-2 Evcispor
Samsun 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 01/03/2020 11:30 Samsun Karadenizspor 5-0 Zeytinlikspor
Samsun Süper Amatör 20. Hafta 01/03/2020 14:00 Karasamsunspor 2-1 Samsun Türk Telekom
Samsun 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 01/03/2020 16:00 Cedit Ilıcaspor 1-2 Dikbıyık Belediyespor
Samsun Süper Amatör 21. Hafta 08/03/2020 12:00 Atakentspor 0-4 Evcispor
Samsun Süper Amatör 21. Hafta 08/03/2020 14:00 Samsun Türk Telekom 1-2 Termespor
Samsun 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 08/03/2020 16:00 Baruthanespor 2-0 İstasyon Gençlerbirliği
Samsun 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 14/03/2020 15:30 Cedit Ilıcaspor 4-2 Ladikspor
Samsun Süper Amatör 22. Hafta 15/03/2020 12:00 Karasamsunspor 5-1 Atakentspor
Samsun Süper Amatör 22. Hafta 15/03/2020 14:00 Samsun Yolspor 5-0 Samsun Türk Telekom
Samsun 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 15/03/2020 16:00 Samsun Karadenizspor 2-1 Dededağspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design