23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

2023/24 Sezonu Maç programı

Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 15/10/2023 15:00 Şanlıurfa Fıratspor 0-1 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 22/10/2023 13:30 Hatemispor 0-0 Şanlıurfa DSİ
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 22/10/2023 15:30 Yeni Halspor 4-0 Genç Karakeçililerspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Genç Karakeçililerspor 5-0 El Ruhaspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 29/10/2023 16:00 Eyyüpspor 0-5 Şanlıurfa DSİ
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 05/11/2023 12:00 Şanlıurfa Karşıyaka 2-1 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Karaköprü 63 Spor 1-2 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 05/11/2023 16:00 Şanlıurfa Fıratspor 1-1 Badıllı Gençlikspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2023 19:30 Genç Karakeçililerspor 2-4 Şanlıurfa DSİ
Ampute Süper Lig 1. Hafta 12/11/2023 12:00 Depsaş Enerjispor 0-6 ODTÜ Teknokent
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 12/11/2023 15:30 Yeni Halspor 1-3 Uyanışspor
Şanlurfa Süper Amatör 4. Hafta 17/11/2023 19:30 11 Nisanspor 1-1 15 Temmuz Gençlikspor
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 18/11/2023 15:00 Badıllı Gençlikspor 3-2 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/11/2023 13:30 Eyyüpspor 3-0 Genç Karakeçililerspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 19/11/2023 15:30 Şanlıurfa DSİ 5-0 Yeni Halspor
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2023 19:30 Şanlıurfa Karşıyaka 9-1 Karaköprü 63 Spor
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 25/11/2023 13:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 2-1 Badıllı Gençlikspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 25/11/2023 17:00 Yeni Halspor 3-0 Eyyüpspor
Ampute Süper Lig 3. Hafta 26/11/2023 12:00 Depsaş Enerjispor 0-0 İzmir Büyükşehir Belediyespor
Şanlurfa Süper Amatör 5. Hafta 26/11/2023 13:30 15 Temmuz Gençlikspor 0-4 Akçakale Belediyespor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/11/2023 15:30 Hatemispor 3-2 Uyanışspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2023 16:00 Uyanışspor 2-3 Şanlıurfa DSİ
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 03/12/2023 13:00 Şanlıurfa Karşıyaka 2-2 Şanlıurfa Fıratspor
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 08/12/2023 19:30 Badıllı Gençlikspor 0-0 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlurfa Süper Amatör 7. Hafta 09/12/2023 13:00 15 Temmuz Gençlikspor 3-4 Birecik Belediyespor
Ampute Süper Lig 6. Hafta 10/12/2023 12:00 Depsaş Enerjispor 0-2 Pendik Engelliler
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 10/12/2023 13:30 Genç Karakeçililerspor 2-2 Yeni Halspor
Ampute Süper Lig 8. Hafta 20/12/2023 12:00 Depsaş Enerjispor 0-2 Konya Ampute Futbol SK
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 23/12/2023 11:00 Uyanışspor 2-3 Siverekspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 24/12/2023 15:00 Şanlıurfa DSİ 5-1 Eyyüpspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/12/2023 19:30 Genç Karakeçililerspor 2-1 Uyanışspor
Ampute Süper Lig 10. Hafta 30/12/2023 12:00 Depsaş Enerjispor 1-0 Şişli Yeditepe Engelliler
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/12/2023 13:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 3-2 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 30/12/2023 15:30 Eyyüpspor 4-4 Hatemispor
Şanlurfa Süper Amatör 9. Hafta 31/12/2023 13:00 15 Temmuz Gençlikspor 0-1 Viranşehirgücü
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 06/01/2024 15:00 Şanlıurfa DSİ 3-3 Genç Karakeçililerspor
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 07/01/2024 13:00 Şanlıurfa Karşıyaka 5-2 Viranşehirspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 07/01/2024 15:00 Uyanışspor 2-0 Yeni Halspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 12/01/2024 19:00 Yeni Halspor 0-5 Şanlıurfa DSİ
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 13/01/2024 13:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-6 Şanlıurfa Fıratspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 13/01/2024 15:00 Hatemispor 1-4 Siverekspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 14/01/2024 15:00 Genç Karakeçililerspor 8-2 Eyyüpspor
Şanlurfa 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 19/01/2024 19:00 Uyanışspor 3-0 Hatemispor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 1. Hafta 20/01/2024 13:00 Şanlıurfa Gençlikspor 9-1 Gaziantep Özçalışkanspor
Şanlurfa 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 21/01/2024 15:00 Badıllı Gençlikspor 2-3 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlurfa Süper Amatör 13. Hafta 27/01/2024 13:30 15 Temmuz Gençlikspor 1-4 Bozovaspor
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 27/01/2024 15:30 63 Yıldızlarspor 1-4 Şanlıurfa Seyrantepespor
Şanlurfa 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 28/01/2024 11:30 Eyyübiye Belediyespor 8-1 Şanlıurfagücü
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 28/01/2024 13:30 Kendirspor 7-1 Yıldırımgücü
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 28/01/2024 15:30 Kale Gücü 2-2 Pirsusspor
Kadınlar 3.Lig 5.Grup 3. Hafta 03/02/2024 12:00 Şanlıurfa Gençlikspor 7-1 Dörtyol Belediyespor
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 03/02/2024 14:30 Yıldırımgücü 0-5 Kale Gücü
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/02/2024 16:30 Şanlı Şehirspor 0-1 Sancaktarspor
Ampute Süper Lig 13. Hafta 04/02/2024 10:30 Depsaş Enerjispor 5-0 Ortahisar Belde Ampute FSK
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/02/2024 13:00 Samakspor 3-1 Halfetispor
Şanlurfa 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 04/02/2024 15:00 Reha Gençlikspor 2-3 Akçakale 63 FK
Şanlurfa 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 08/02/2024 17:00 Şanlıurfa Fıratspor 1-2 Şanlıurfa DSİ
Şanlurfa 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 08/02/2024 19:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-1 Siverekspor
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 10/02/2024 13:00 63 Gücü Eminspor 1-7 Suruç Belediyespor
Şanlurfa 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 10/02/2024 15:00 Şanlıurfa Bahçelievlerspor 1-2 Şanlıurfagücü
Şanlurfa 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 11/02/2024 13:00 Siverekspor 1-2 Şanlıurfa DSİ
Şanlurfa 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 11/02/2024 15:00 Özkarakeçilispor 2-0 Sevgi Sürücü Kursuspor
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 16/02/2024 19:00 Samakspor 2-0 Şanlı Şehirspor
Şanlurfa Süper Amatör 15. Hafta 17/02/2024 14:00 Mezragücü 0-2 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlurfa Süper Amatör 15. Hafta 18/02/2024 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 1-0 Suruç Gençlikspor
Şanlurfa 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 18/02/2024 18:00 Reha Gençlikspor 3-8 Urfa 63 Spor
Ampute Süper Lig 16. Hafta 21/02/2024 12:00 Depsaş Enerjispor 2-4 Melikgazi Belediyespor
Şanlurfa 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/02/2024 18:30 Şanlıurfa Bahçelievlerspor 3-6 Şanlı Polatspor
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 23/02/2024 20:00 Kale Gücü 1-1 Fatihspor
Şanlurfa 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 25/02/2024 17:00 Yarımtepespor 16-1 Şanlıurfagücü
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 01/03/2024 20:00 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor 3-2 Sancaktarspor
Şanlurfa 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 02/03/2024 14:00 Eyyübiye Belediyespor 2-1 Yarımtepespor
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 02/03/2024 16:00 63 Yıldızlarspor 2-7 Kale Gücü
Ampute Süper Lig 18. Hafta 03/03/2024 12:00 Depsaş Enerjispor 3-1 Gebzegücü Engelliler
Şanlurfa Süper Amatör 17. Hafta 03/03/2024 13:30 15 Temmuz Gençlikspor 3-6 11 Nisanspor
Şanlurfa Süper Amatör 18. Hafta 07/03/2024 19:00 Akçakale Belediyespor 7-1 15 Temmuz Gençlikspor
Şanlurfa 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 08/03/2024 20:00 Urfa 63 Spor 1-1 Eyyübiye Belediyespor
Ampute Süper Lig 20. Hafta 10/03/2024 12:00 Depsaş Enerjispor 1-8 Alves Kablo Ampute Futbol SK
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 10/03/2024 13:30 Samakspor 1-1 Suruç Belediyespor
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 10/03/2024 15:30 Yıldırımgücü 2-9 Birecik Gençlerbirliği
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 13/03/2024 20:30 Fatihspor 3-0 Yıldırımgücü
Şanlurfa 2.Amatör D Grubu 8. Hafta 14/03/2024 20:30 Sevgi Sürücü Kursuspor 0-2 Ankaspor
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 15/03/2024 20:30 Sefaspor 0-4 Şanlı Şehirspor
Şanlurfa Süper Amatör 19. Hafta 16/03/2024 21:00 11 Nisanspor 2-3 Akçakale Belediyespor
Şanlurfa 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 23/03/2024 16:00 Şanlıurfa Seyrantepespor 0-1 Fatihspor
Ampute Süper Lig 22. Hafta 24/03/2024 12:00 Depsaş Enerjispor 1-1 TSK Rehabilitasyon Merkezi
Şanlurfa 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 24/03/2024 13:30 Samakspor 10-0 Sefaspor
Şanlurfa Süper Amatör 22. Hafta 14/04/2024 14:30 Mezragücü - Ceylanpınar Belediyespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |