23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Ahmet Suat Özyazıcı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: 1200

Evsahibi takım(lar): 1461 Trabzon, Düzyurtspor, Faroz Yalıspor, Trabzon DSİ Karadenizspor, Trabzon Ortahisar Kanuni FK

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Trabzon 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 21/09/2023 14:00 Hayat Medikal Mulakaspor 4-2 Büyükliman Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 03/10/2023 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 1-2 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 09/10/2023 13:00 Kalkınma FK 0-2 Maçkaspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 1. Hafta 15/10/2023 13:00 Kireçhanespor 3-0 Arsin İdman Yurdu
Trabzon 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 17/10/2023 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 1-0 Tonyaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 26/10/2023 13:00 Kalkınma FK 2-1 Trabzon Fatih Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 3. Hafta 29/10/2023 13:00 Kireçhanespor 2-0 Smart Holding Çayelispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 01/11/2023 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 1-1 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 09/11/2023 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 1-0 Araklı 1961 Spor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 5. Hafta 12/11/2023 13:00 Kireçhanespor 4-0 Arhavi 08 Spor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 14/11/2023 13:00 Kalkınma FK 1-3 Akçaabat Tütünspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 7. Hafta 26/11/2023 13:00 Kireçhanespor 6-0 Kelkitgücü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 28/11/2023 13:00 Maçka Belediyespor 0-0 Esiroğlu Belde Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 29/11/2023 13:00 Kalkınma FK 8-0 Trabzon Adaletgücü
Trabzon 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 06/12/2023 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 2-0 Ortahisar Kanuni FK
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 10. Hafta 20/12/2023 13:00 Kireçhanespor 1-0 Rize İl Özel İdare
Trabzon 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 21/12/2023 14:00 Kalkınma FK 2-0 Karadağspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 27/12/2023 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 0-1 Trabzon Karadenizspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 12. Hafta 30/12/2023 13:00 Kireçhanespor 1-0 Kars 36 Spor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 01/01/2024 13:00 Kalkınma FK 4-0 Kutlugün İncesuspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 09/01/2024 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 2-1 Ağasar Çepnispor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 15/01/2024 13:00 Araklı 1961 Spor 0-4 Ortahisar Kanuni FK
Trabzon 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 18/01/2024 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 3-2 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 15. Hafta 25/01/2024 13:00 Kalkınma FK 3-0 Gürbulakspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 30/01/2024 13:00 Hayat Medikal Mulakaspor 2-3 Trabzon Ortahisarspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 17. Hafta 08/02/2024 13:00 Kalkınma FK 3-1 Trabzon Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 15. Hafta 11/02/2024 13:00 Kireçhanespor 3-0 Görelespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 17. Hafta 24/02/2024 13:00 Kireçhanespor 3-0 Serhat Ardahanspor
Trabzon 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 27/02/2024 13:00 Akçaabat Tütünspor 2-3 Çaykaraspor
Kadınlar 3.Lig 3.Grup 7. Hafta 02/03/2024 15:30 Trabzon 1923 Spor - Ordu Parsspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |