23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

2023/24 Sezonu Maç programı

Kadınlar Süper Lig 2. Hafta 02/09/2023 16:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 3-1 Ataşehir Belediyespor
Kadınlar Süper Lig 4. Hafta 16/09/2023 16:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-3 Fenerbahçe
Ziraat Türkiye Kupası Ön Eleme Turu 1. Hafta 17/09/2023 15:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 0-0 Bartınspor
Zonguldak Süper Amatör 1. Hafta 30/09/2023 16:00 Ereğli Akınspor 4-1 Karadeniz Ereğli Çiğdemlispor
Zonguldak Süper Amatör 1. Hafta 01/10/2023 16:00 Ereğli Yenimahalle 1-2 Gökçebeyspor
Kadınlar Süper Lig 6. Hafta 08/10/2023 12:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-2 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor
Zonguldak Süper Amatör 2. Hafta 08/10/2023 15:00 Karadeniz Ereğli Çiğdemlispor 0-3 Ereğli Yenimahalle
Zonguldak Süper Amatör 3. Hafta 14/10/2023 13:00 Ereğli Yenimahalle 1-2 Beycuma Cezaevispor
Zonguldak Süper Amatör 3. Hafta 14/10/2023 15:30 Ereğli Akınspor 0-0 Devrek Belediyespor
Kadınlar Süper Lig 7. Hafta 15/10/2023 12:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 3-0 Gaziantep Asyaspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 1. Hafta 15/10/2023 15:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 0-0 Kaynaşlı Belediyespor
Zonguldak Süper Amatör 4. Hafta 22/10/2023 14:30 Karadeniz Ereğli Çiğdemlispor 2-3 Çaycumaspor
Zonguldak Süper Amatör 5. Hafta 28/10/2023 13:00 Ereğli Yenimahalle 10-0 Kozlu İhsaniyespor
Zonguldak Süper Amatör 5. Hafta 28/10/2023 15:30 Ereğli Akınspor 0-0 Gelikspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 3-0 Gölbaşı Belediyespor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 2. Hafta 04/11/2023 12:30 Ereğli Demirspor 0-1 Kandilli Belediyespor
Zonguldak Süper Amatör 6. Hafta 04/11/2023 14:30 Karadeniz Ereğli Çiğdemlispor 2-1 Gökçebeyspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 2. Hafta 04/11/2023 16:30 Gümelispor 4-4 Bayatspor
Kadınlar Süper Lig 9. Hafta 05/11/2023 12:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-1 Algspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 2. Hafta 05/11/2023 14:30 Zonguldak Ereğlispor 5-1 Tepeören Gençlikspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 2. Hafta 05/11/2023 16:30 Ortacıspor 3-1 Sücüllü Yalıboyuspor
Zonguldak Süper Amatör 7. Hafta 11/11/2023 13:00 Ereğli Yenimahalle 1-0 Ereğli Akınspor
Zonguldak Süper Amatör 7. Hafta 11/11/2023 15:00 Karadeniz Ereğli Çiğdemlispor 4-0 Çaycuma Gençlerbirliği
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 3. Hafta 11/11/2023 17:00 Tepeören Gençlikspor 3-2 Ereğli Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 5. Hafta 12/11/2023 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 8-0 Kırşehir Gençlik Hizmetleri
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 3. Hafta 12/11/2023 17:00 Sücüllü Yalıboyuspor 5-2 Balıspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 4. Hafta 18/11/2023 12:00 Ereğli Demirspor 1-2 Bayatspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 4. Hafta 18/11/2023 14:00 Zonguldak Ereğlispor 6-0 Gümelispor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 4. Hafta 18/11/2023 16:00 Ortacıspor 3-2 Tepeören Gençlikspor
Zonguldak Süper Amatör 8. Hafta 28/11/2023 14:00 Ereğli Akınspor 3-0 Mavi Şimşekspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 7. Hafta 29/11/2023 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-3 Alaplı Belediyespor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 4. Hafta 30/11/2023 14:00 Balıspor 3-1 Kandilli Belediyespor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 5. Hafta 02/12/2023 14:30 Bayatspor 1-2 Ortacıspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 5. Hafta 03/12/2023 12:00 Tepeören Gençlikspor 1-2 Balıspor
Zonguldak Süper Amatör 9. Hafta 03/12/2023 14:30 Karadeniz Ereğli Çiğdemlispor 0-2 Devrek Belediyespor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 6. Hafta 09/12/2023 11:00 Balıspor 4-0 Bayatspor
Zonguldak Süper Amatör 10. Hafta 09/12/2023 13:00 Ereğli Akınspor 0-1 Kilimli Belediyespor
Zonguldak Süper Amatör 10. Hafta 09/12/2023 15:00 Ereğli Yenimahalle 3-0 Çaycumaspor
Kadınlar Süper Lig 13. Hafta 10/12/2023 11:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-2 Galatasaray
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 9. Hafta 10/12/2023 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 0-3 Eskişehirspor
Kadınlar Süper Lig 11. Hafta 19/12/2023 12:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 2-1 Fatih Vatanspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 7. Hafta 20/12/2023 13:00 Zonguldak Ereğlispor 2-0 Ortacıspor
Zonguldak Süper Amatör 11. Hafta 20/12/2023 15:00 Karadeniz Ereğli Çiğdemlispor 1-6 Gelikspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 7. Hafta 21/12/2023 13:00 Tepeören Gençlikspor 1-2 Kandilli Belediyespor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 7. Hafta 21/12/2023 15:00 Bayatspor 1-2 Sücüllü Yalıboyuspor
Kadınlar Süper Lig 15. Hafta 23/12/2023 12:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 2-2 Amed Sportif Faaliyetler
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 8. Hafta 23/12/2023 14:30 Ortacıspor 2-4 Ereğli Demirspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 8. Hafta 24/12/2023 11:00 Balıspor 1-5 Zonguldak Ereğlispor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 11. Hafta 24/12/2023 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-1 1926 Polatlı Belediyespor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 9. Hafta 30/12/2023 13:00 Zonguldak Ereğlispor 3-0 Sücüllü Yalıboyuspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 9. Hafta 30/12/2023 15:00 Bayatspor 2-5 Tepeören Gençlikspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 9. Hafta 31/12/2023 13:00 Gümelispor 1-5 Kandilli Belediyespor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 9. Hafta 31/12/2023 15:00 Ereğli Demirspor 4-2 Balıspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 13. Hafta 07/01/2024 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 3-1 Geredespor
Kadınlar Süper Lig 16. Hafta 14/01/2024 12:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-0 Trabzonspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 10. Hafta 14/01/2024 14:15 Zonguldak Ereğlispor 4-1 Kandilli Belediyespor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 10. Hafta 14/01/2024 16:15 Ortacıspor 5-1 Balıspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 10. Hafta 17/01/2024 15:00 Ereğli Demirspor 1-1 Sücüllü Yalıboyuspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 11. Hafta 20/01/2024 13:00 Bayatspor 2-3 Gümelispor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 11. Hafta 20/01/2024 15:00 Tepeören Gençlikspor 2-4 Zonguldak Ereğlispor
Zonguldak Süper Amatör 12. Hafta 21/01/2024 13:00 Karadeniz Ereğli Çiğdemlispor 2-2 Ereğli Akınspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 11. Hafta 21/01/2024 15:00 Sücüllü Yalıboyuspor 2-3 Ortacıspor
Kadınlar 3.Lig 10.Grup 2. Hafta 27/01/2024 11:00 Karadeniz Ereğli Lisesispor 1-0 Boyabat Eğitimspor
Zonguldak Süper Amatör 13. Hafta 27/01/2024 13:15 Ereğli Akınspor 2-2 Beycuma Cezaevispor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 12. Hafta 27/01/2024 15:30 Ereğli Demirspor 3-2 Tepeören Gençlikspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 12. Hafta 28/01/2024 11:00 Zonguldak Ereğlispor 7-0 Bayatspor
Kadınlar Süper Lig 18. Hafta 28/01/2024 13:15 Karadeniz Ereğli Belediyespor 2-0 Adana İdman Yurdu
Zonguldak Süper Amatör 13. Hafta 28/01/2024 15:30 Ereğli Yenimahalle 1-0 Karadeniz Ereğli Çiğdemlispor
Kadınlar 3.Lig 10.Grup 3. Hafta 03/02/2024 12:00 Karadeniz Ereğli Lisesispor 10-0 Mengüspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 13. Hafta 03/02/2024 14:30 Bayatspor 0-7 Ereğli Demirspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 13. Hafta 04/02/2024 11:00 Gümelispor 1-3 Zonguldak Ereğlispor
Zonguldak Süper Amatör 14. Hafta 04/02/2024 13:30 Karadeniz Ereğli Çiğdemlispor 1-1 Mavi Şimşekspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 13. Hafta 04/02/2024 15:30 Tepeören Gençlikspor 1-0 Ortacıspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 15. Hafta 09/02/2024 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 2-1 Çilimli Belediyespor
Zonguldak Süper Amatör 15. Hafta 09/02/2024 16:30 Ereğli Akınspor 13-1 Kozlu İhsaniyespor
Kadınlar Süper Lig 20. Hafta 11/02/2024 12:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 1-1 Hakkarigücü
Zonguldak Süper Amatör 15. Hafta 11/02/2024 14:30 Ereğli Yenimahalle 3-4 Devrek Belediyespor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 15. Hafta 17/02/2024 13:00 Tepeören Gençlikspor 3-1 Sücüllü Yalıboyuspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 15. Hafta 17/02/2024 15:00 Zonguldak Ereğlispor 3-2 Ereğli Demirspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 15. Hafta 18/02/2024 12:00 Bayatspor 1-3 Balıspor
Zonguldak Süper Amatör 16. Hafta 18/02/2024 14:15 Karadeniz Ereğli Çiğdemlispor 2-1 Kilimli Belediyespor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 15. Hafta 18/02/2024 16:15 Gümelispor 0-11 Ortacıspor
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 16. Hafta 24/02/2024 11:00 Balıspor 6-1 Gümelispor
Zonguldak Süper Amatör 17. Hafta 24/02/2024 13:45 Ereğli Yenimahalle 1-0 Gelikspor
Zonguldak Süper Amatör 17. Hafta 24/02/2024 16:00 Ereğli Akınspor 12-0 Çaycuma Gençlerbirliği
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 16. Hafta 24/02/2024 18:00 Sücüllü Yalıboyuspor 2-2 Bayatspor
Kadınlar 3.Lig 10.Grup 5. Hafta 25/02/2024 11:00 Karadeniz Ereğli Lisesispor 3-3 Altıpasspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 17. Hafta 25/02/2024 14:00 Karadeniz Ereğli Belediyespor 2-1 Ankara TKİ
Zonguldak 1.Amatör Ereğli 16. Hafta 25/02/2024 16:45 Ortacıspor 0-3 Zonguldak Ereğlispor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |