Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Atakent Gençlerbirliği
|
||
Bulunduğu il: Mersin
Kuruluş: 1991 Stadyum: Başkan: Mehmet Aksay Antrenör: |
|
|
2023/24 Sezonu Maç fikstürü
Mersin Kemal Gündüz 1A C Grubu Lig fikstürüne git » |
||||||
01/10/2023 | 16:00 | Kargıpınarı Sahası | Tömük Esnafspor | 1 - 2 | Atakent Gençlerbirliği | |
08/10/2023 | 16:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Atakent Gençlerbirliği | 4 - 2 | Anamur Gençlikspor | |
15/10/2023 | 15:00 | Aydıncık Süleyman Kuş Stadı T | Anamur Muzspor | 4 - 3 | Atakent Gençlerbirliği | |
22/10/2023 | 13:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Atakent Gençlerbirliği | 2 - 2 | Çeşmeli İdman Yurdu | |
Gülnar Belediyespor | 0 - 3 | Atakent Gençlerbirliği | ||||
04/11/2023 | 15:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Atakent Gençlerbirliği | 1 - 4 | Sertavul Esnafspor | |
12/11/2023 | 12:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Kurtuluş Deltaspor | 3 - 6 | Atakent Gençlerbirliği | |
02/12/2023 | 14:00 | Kargıpınarı Sahası | Kargıpınarıspor | 1 - 3 | Atakent Gençlerbirliği | |
25/11/2023 | 15:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Atakent Gençlerbirliği | 2 - 0 | Gülnarspor | |
19/12/2023 | 13:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Atakent Gençlerbirliği | 1 - 0 | Tömük Esnafspor | |
24/12/2023 | 14:00 | Aydıncık Süleyman Kuş Stadı | Anamur Gençlikspor | 1 - 5 | Atakent Gençlerbirliği | |
30/12/2023 | 13:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Atakent Gençlerbirliği | 2 - 2 | Anamur Muzspor | |
06/01/2024 | 14:00 | Kargıpınarı Sahası | Çeşmeli İdman Yurdu | 1 - 3 | Atakent Gençlerbirliği | |
Atakent Gençlerbirliği | 3 - 0 | Gülnar Belediyespor | ||||
21/01/2024 | 12:30 | Mut İlçe Stadı | Sertavul Esnafspor | 1 - 1 | Atakent Gençlerbirliği | |
27/01/2024 | 15:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Atakent Gençlerbirliği | 4 - 3 | Kurtuluş Deltaspor | |
11/02/2024 | 15:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Atakent Gençlerbirliği | 2 - 3 | Kargıpınarıspor | |
Gülnarspor | 0 - 3 | Atakent Gençlerbirliği |
Mersin Kemal Gündüz 1A Play-Off Lig fikstürüne git » |
||||||
17/03/2024 | 14:00 | Mut İlçe Stadı | Sertavul Esnafspor | 1 - 2 | Atakent Gençlerbirliği | |
24/03/2024 | 15:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Atakent Gençlerbirliği | 5 - 4 | Yenişehir FK | |
07/04/2024 | 15:00 | Huzurkent Sahası | Huzurkentspor | 3 - 4 | Atakent Gençlerbirliği | |
21/04/2024 | 16:00 | Ünal Ünüvar Sahası | Atakent Gençlerbirliği | - | Mersin Galataspor | |
Tarsus Ulusspor | - | Atakent Gençlerbirliği | ||||
Atakent Gençlerbirliği | - | Sertavul Esnafspor | ||||
Yenişehir FK | - | Atakent Gençlerbirliği | ||||
Atakent Gençlerbirliği | - | Huzurkentspor | ||||
Mersin Galataspor | - | Atakent Gençlerbirliği | ||||
Atakent Gençlerbirliği | - | Tarsus Ulusspor |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |