Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Batman Özel İdare Gençlerbirliği
|
||
Bulunduğu il: Batman
Kuruluş: 1979 Stadyum: Başkan: Abdulkadir Özer Antrenör: Metin Şimşek |
|
|
2023/24 Sezonu Maç fikstürü
Batman U 14 A Grubu Lig fikstürüne git » |
||||||
18/11/2023 | 14:00 | Batman 1 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 9 - 1 | Batman Alsancakspor | |
25/11/2023 | 12:30 | Batman 2 Nolu Saha | Tpao Batman Petrolspor | 1 - 1 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
02/12/2023 | 11:30 | Batman 1 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 8 - 3 | Genç Yeteneklerspor | |
09/12/2023 | 14:00 | Batman 1 Nolu Saha | Batman TEİAŞ Gençlikspor | 0 - 1 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
09/12/2023 | 14:00 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 7 - 0 | Batman Kültürspor | |
Segirkaspor | 0 - 3 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | ||||
12:00 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Alsancakspor | 1 - 11 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | ||
07/01/2024 | 10:30 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 1 - 2 | Tpao Batman Petrolspor | |
14/01/2024 | 15:00 | Batman 1 Nolu Saha | Genç Yeteneklerspor | 1 - 8 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
17/01/2024 | 12:30 | Batman 2 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 3 - 2 | Batman TEİAŞ Gençlikspor | |
20/01/2024 | 12:00 | Batman 1 Nolu Saha | Batman Kültürspor | 2 - 7 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 3 - 0 | Segirkaspor |
Batman U 16 A Grubu Lig fikstürüne git » |
||||||
07/02/2024 | 12:40 | Batman 2 Nolu Saha | 1955 Batman Belediyespor | 1 - 2 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
11/02/2024 | 12:40 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 2 - 0 | Batman Çarşıspor | |
16/02/2024 | 12:40 | Batman 2 Nolu Saha | Tpao Batman Petrolspor | 0 - 1 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
20/02/2024 | 14:40 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 0 - 0 | Petrolkentspor | |
Batman 2 Nolu Saha | Mezopotamyaspor | 0 - 1 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği |
Batman U 18 B Grubu Lig fikstürüne git » |
||||||
22/02/2024 | 15:00 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Enerji Gençlikspor | 1 - 4 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
05/03/2024 | 15:00 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 2 - 0 | İluh 72 Spor | |
13/03/2024 | 15:00 | Batman 2 Nolu Saha | 1955 Batman Belediyespor | 2 - 1 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 3 - 0 | Kozluk Dirilişspor | ||||
28/03/2024 | 13:00 | Batman 2 Nolu Saha | Batman Karşıyaka | 0 - 11 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
06/04/2024 | 15:00 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 4 - 1 | Tilmerçspor |
Batman U16 Final Lig fikstürüne git » |
||||||
30/03/2024 | 13:00 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 1 - 2 | Tpao Batman Petrolspor |
Batman 1.Amatör Play-Off Lig fikstürüne git » |
||||||
22/04/2024 | 15:30 | Batman 2 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 0 - 0 u: 0 - 0 p: 3 - 2 |
Batman Enerji Gençlikspor |
Batman 1.Amatör B Grubu Lig fikstürüne git » |
||||||
29/10/2023 | 12:00 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 2 - 0 | Batman Vefaspor | |
04/11/2023 | 14:00 | Sason İlçe Sahası | Sason Gençlikspor | 3 - 3 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
12/11/2023 | 14:00 | Batman 2 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 7 - 0 | Kozluk Dirilişspor | |
18/11/2023 | 12:00 | Batman 2 Nolu Saha | Batman TÜPRAŞ | 1 - 3 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
26/11/2023 | 14:00 | Batman 2 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 2 - 0 | Petrolkentspor | |
02/12/2023 | 12:30 | Beşiri İlçe Sahası | Beşirigücü | 1 - 3 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
10/12/2023 | 14:30 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 3 - 2 | İluh 72 Spor | |
Batman Karşıyaka | 0 - 3 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | ||||
31/12/2023 | 10:30 | Batman 3 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 1 - 0 | Bıçakçı Köyüspor | |
20/01/2024 | 10:30 | Batman 2 Nolu Saha | Batman Vefaspor | 0 - 3 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
28/01/2024 | 14:30 | Batman 2 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 0 - 0 | Sason Gençlikspor | |
05/02/2024 | 14:00 | Kozluk İlçe Stadı | Kozluk Dirilişspor | 0 - 5 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
18/02/2024 | 15:00 | Batman 2 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 2 - 0 | Batman TÜPRAŞ | |
25/02/2024 | 15:00 | Batman 3 Nolu Saha | Petrolkentspor | 0 - 1 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
04/03/2024 | 14:00 | Batman 2 Nolu Saha | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 2 - 0 | Beşirigücü | |
09/03/2024 | 15:00 | Batman 2 Nolu Saha | İluh 72 Spor | 2 - 1 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği | |
Batman Özel İdare Gençlerbirliği | 3 - 0 | Batman Karşıyaka | ||||
23/03/2024 | 13:00 | Batman 3 Nolu Saha | Bıçakçı Köyüspor | 0 - 4 | Batman Özel İdare Gençlerbirliği |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |