23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Batman Özel İdare Gençlerbirliği
Kulüp Bilgileri

     
Bulunduğu il: Batman

Kuruluş: 1979
Stadyum:

Başkan: Abdulkadir Özer
Antrenör: Metin Şimşek
    Takım(lar):
  • Amatör

2023/24 Sezonu Maç fikstürü

Batman 1.Amatör Play-Off Lig fikstürüne git »

22/04/2024 15:30 Batman 2 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 0 - 0
u: 0 - 0
p: 3 - 2
Batman Enerji Gençlikspor
05/05/2024 14:00 Batman Yeni Şehir Stadı Batman Özel İdare Gençlerbirliği 3 - 0 Yenipınarspor
12/05/2024 15:00 Batman Yeni Şehir Stadı Batman Özel İdare Gençlerbirliği 0 - 0
u: 1 - 1
p: 4 - 3
Batman Güneşspor

Bölgesel Amatör Lig Play-Out Lig fikstürüne git »

18/05/2024 15:00 Batman Yeni Şehir Stadı Batman Kayraspor 3 - 1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği

Batman 1.Amatör B Grubu Lig fikstürüne git »

29/10/2023 12:00 Batman 3 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 2 - 0 Batman Vefaspor
04/11/2023 14:00 Sason İlçe Sahası Sason Gençlikspor 3 - 3 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
12/11/2023 14:00 Batman 2 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 7 - 0 Kozluk Dirilişspor
18/11/2023 12:00 Batman 2 Nolu Saha Batman TÜPRAŞ 1 - 3 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
26/11/2023 14:00 Batman 2 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 2 - 0 Petrolkentspor
02/12/2023 12:30 Beşiri İlçe Sahası Beşirigücü 1 - 3 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
10/12/2023 14:30 Batman 3 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 3 - 2 İluh 72 Spor
      Batman Karşıyaka 0 - 3 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
31/12/2023 10:30 Batman 3 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 1 - 0 Bıçakçı Köyüspor
20/01/2024 10:30 Batman 2 Nolu Saha Batman Vefaspor 0 - 3 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
28/01/2024 14:30 Batman 2 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 0 - 0 Sason Gençlikspor
05/02/2024 14:00 Kozluk İlçe Stadı Kozluk Dirilişspor 0 - 5 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
18/02/2024 15:00 Batman 2 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 2 - 0 Batman TÜPRAŞ
25/02/2024 15:00 Batman 3 Nolu Saha Petrolkentspor 0 - 1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
04/03/2024 14:00 Batman 2 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 2 - 0 Beşirigücü
09/03/2024 15:00 Batman 2 Nolu Saha İluh 72 Spor 2 - 1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
      Batman Özel İdare Gençlerbirliği 3 - 0 Batman Karşıyaka
23/03/2024 13:00 Batman 3 Nolu Saha Bıçakçı Köyüspor 0 - 4 Batman Özel İdare Gençlerbirliği

Batman U 14 A Grubu Lig fikstürüne git »

18/11/2023 14:00 Batman 1 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 9 - 1 Batman Alsancakspor
25/11/2023 12:30 Batman 2 Nolu Saha Tpao Batman Petrolspor 1 - 1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
02/12/2023 11:30 Batman 1 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 8 - 3 Genç Yeteneklerspor
09/12/2023 14:00 Batman 1 Nolu Saha Batman TEİAŞ Gençlikspor 0 - 1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
09/12/2023 14:00 Batman 3 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 7 - 0 Batman Kültürspor
      Segirkaspor 0 - 3 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
  12:00 Batman 3 Nolu Saha Batman Alsancakspor 1 - 11 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
07/01/2024 10:30 Batman 3 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 1 - 2 Tpao Batman Petrolspor
14/01/2024 15:00 Batman 1 Nolu Saha Genç Yeteneklerspor 1 - 8 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
17/01/2024 12:30 Batman 2 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 3 - 2 Batman TEİAŞ Gençlikspor
20/01/2024 12:00 Batman 1 Nolu Saha Batman Kültürspor 2 - 7 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
      Batman Özel İdare Gençlerbirliği 3 - 0 Segirkaspor

Batman U 16 A Grubu Lig fikstürüne git »

07/02/2024 12:40 Batman 2 Nolu Saha 1955 Batman Belediyespor 1 - 2 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
11/02/2024 12:40 Batman 3 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 2 - 0 Batman Çarşıspor
16/02/2024 12:40 Batman 2 Nolu Saha Tpao Batman Petrolspor 0 - 1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
20/02/2024 14:40 Batman 3 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 0 - 0 Petrolkentspor
    Batman 2 Nolu Saha Mezopotamyaspor 0 - 1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği

Batman U 18 B Grubu Lig fikstürüne git »

22/02/2024 15:00 Batman 3 Nolu Saha Batman Enerji Gençlikspor 1 - 4 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
05/03/2024 15:00 Batman 3 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 2 - 0 İluh 72 Spor
13/03/2024 15:00 Batman 2 Nolu Saha 1955 Batman Belediyespor 2 - 1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
      Batman Özel İdare Gençlerbirliği 3 - 0 Kozluk Dirilişspor
28/03/2024 13:00 Batman 2 Nolu Saha Batman Karşıyaka 0 - 11 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
06/04/2024 15:00 Batman 3 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 4 - 1 Tilmerçspor

Batman U16 Final Lig fikstürüne git »

30/03/2024 13:00 Batman 3 Nolu Saha Batman Özel İdare Gençlerbirliği 1 - 2 Tpao Batman Petrolspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |