23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Eskişehir Demirspor
Kulüp Bilgileri

     
Bulunduğu il: Eskişehir

Kuruluş: 1930
Stadyum: Necdet Yıldırım Sahası

Başkan: Mehmet Ali Hünerler
Antrenör: Yasin Söğüt
    Takım(lar):
  • Amatör

2023/24 Sezonu Maç fikstürü

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Lig fikstürüne git »

13/10/2023 20:00 Eskişehir Yeni Stadyum Eskişehir Demirspor 0 - 2 Eskişehirspor
22/10/2023 14:00 Polatlı İlçe Stadı 1926 Polatlı Belediyespor 2 - 1 Eskişehir Demirspor
29/10/2023 14:00 Osmangazi Üniversitesi Sahası Eskişehir Demirspor 1 - 2 Geredespor
05/11/2023 14:00 Çilimli İlçe Stadı Çilimli Belediyespor 2 - 1 Eskişehir Demirspor
11/11/2023 14:00 Osmangazi Üniversitesi Sahası Eskişehir Demirspor 0 - 3 Ankara TKİ
19/11/2023 14:00 Osmangazi Üniversitesi Sahası Eskişehir Demirspor 0 - 2 Karadeniz Ereğli Belediyespor
      Kozlu Belediyespor 0 - 3 Eskişehir Demirspor
02/12/2023 14:00 Osmangazi Üniversitesi Sahası Eskişehir Demirspor 1 - 1 Eskişehir Yunusemrespor
10/12/2023 14:00 Sincan 15 Temmuz Milli Birlik Stadı Sincan Belediyespor 3 - 1 Eskişehir Demirspor
19/12/2023 14:00 Osmangazi Üniversitesi Sahası Eskişehir Demirspor 1 - 2 Kaynaşlı Belediyespor
24/12/2023 14:00 Gölbaşı Muhsin Yazıcıoğlu Stadı Gölbaşı Belediyespor 2 - 0 Eskişehir Demirspor
30/12/2023 14:00 Osmangazi Üniversitesi Sahası Eskişehir Demirspor 4 - 1 Kırşehir Gençlik Hizmetleri
07/01/2024 14:00 Alaplı İlçe Sahası Alaplı Belediyespor 5 - 0 Eskişehir Demirspor
04/02/2024 14:00 Eskişehir Yeni Stadyum Eskişehirspor 6 - 0 Eskişehir Demirspor
11/02/2024 14:00 Osmangazi Üniversitesi Sahası Eskişehir Demirspor 0 - 5 1926 Polatlı Belediyespor
18/02/2024 14:00 Gerede İlçe Sahası Geredespor 6 - 0 Eskişehir Demirspor
25/02/2024 14:00 Osmangazi Üniversitesi Sahası Eskişehir Demirspor 0 - 7 Çilimli Belediyespor
03/03/2024 14:00 Gölbaşı Muhsin Yazıcıoğlu Stadı Ankara TKİ 12 - 0 Eskişehir Demirspor
10/03/2024 14:00 Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Stadı Karadeniz Ereğli Belediyespor 8 - 0 Eskişehir Demirspor
      Eskişehir Demirspor 3 - 0 Kozlu Belediyespor
24/03/2024 15:00 Necdet Yıldırım Sahası Eskişehir Yunusemrespor 1 - 1 Eskişehir Demirspor
06/04/2024 15:00 Osmangazi Üniversitesi Sahası Eskişehir Demirspor 0 - 2 Sincan Belediyespor
20/04/2024 15:00 Bilecik İstasyon Sahası T Kaynaşlı Belediyespor 7 - 1 Eskişehir Demirspor
27/04/2024 15:00 Necdet Yıldırım Sahası Eskişehir Demirspor 1 - 7 Gölbaşı Belediyespor
      Kırşehir Gençlik Hizmetleri 0 - 3 Eskişehir Demirspor
12/05/2024 15:00 Osmangazi Üniversitesi Sahası Eskişehir Demirspor 0 - 5 Alaplı Belediyespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |