Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Gaziemir Gençlerbirliği
|
||
Bulunduğu il: İzmir
Kuruluş: 2012 Stadyum: Gaziemir İlçe Sahası Başkan: Ercan Yılmaz Antrenör: Orhan Kaya |
|
|
2023/24 Sezonu Maç fikstürü
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 3.Grup Lig fikstürüne git » |
||||||
01/10/2023 | 15:00 | Ödemiş Saraçoğlu Stadı | Ödemişspor | 4 - 0 | Gaziemir Gençlerbirliği | |
08/10/2023 | 15:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Gaziemir Gençlerbirliği | 2 - 2 | İzmir Demirspor | |
15/10/2023 | 14:00 | Tire Gazi M.Kemal Stadı | Tire Belediyespor | 1 - 0 | Gaziemir Gençlerbirliği | |
22/10/2023 | 14:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Gaziemir Gençlerbirliği | 2 - 3 | Yapıcıoğlu Başdaşspor | |
29/10/2023 | 15:00 | Çırpı 4 Eylül Sahası T | Ayrancılar Gençlikspor | 3 - 0 | Gaziemir Gençlerbirliği | |
01/11/2023 | 16:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Gaziemir Gençlerbirliği | 3 - 1 | Yeşilyurtspor | |
05/11/2023 | 13:00 | Selçuk Gazi M.Kemal Stadı | Selçuk Çamlıkspor | 1 - 1 | Gaziemir Gençlerbirliği | |
12/11/2023 | 15:00 | Menderes 19 Mayıs Sahası T | Gaziemir Gençlerbirliği | 3 - 2 | Karabağlarspor | |
15/11/2023 | 15:00 | Balçova İlçe Stadı | Balçova Belediye Termalspor | 4 - 1 | Gaziemir Gençlerbirliği | |
10/01/2024 | 18:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T | Gaziemir Gençlerbirliği | 2 - 3 | Buca Belediyespor | |
28/11/2023 | 16:30 | Urla 12 Eylül Stadı | Urla Belediyesispor | 2 - 1 | Gaziemir Gençlerbirliği | |
02/12/2023 | 16:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Gaziemir Gençlerbirliği | 1 - 2 | Yelkispor | |
09/12/2023 | 14:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Gaziemir Gençlerbirliği | 0 - 5 | Ödemişspor | |
20/12/2023 | 18:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha | İzmir Demirspor | 7 - 0 | Gaziemir Gençlerbirliği | |
24/12/2023 | 15:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Gaziemir Gençlerbirliği | 2 - 0 | Tire Belediyespor | |
30/12/2023 | 16:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha | Yapıcıoğlu Başdaşspor | 4 - 1 | Gaziemir Gençlerbirliği | |
03/01/2024 | 16:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Gaziemir Gençlerbirliği | 0 - 6 | Ayrancılar Gençlikspor | |
07/01/2024 | 15:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Yeşilyurtspor | 3 - 2 | Gaziemir Gençlerbirliği | |
13/01/2024 | 16:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Gaziemir Gençlerbirliği | 1 - 4 | Selçuk Çamlıkspor | |
17/01/2024 | 18:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T | Karabağlarspor | 4 - 1 | Gaziemir Gençlerbirliği | |
21/01/2024 | 15:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Gaziemir Gençlerbirliği | 1 - 5 | Balçova Belediye Termalspor | |
27/01/2024 | 15:00 | Buca Yenigün Tesisleri | Buca Belediyespor | 1 - 2 | Gaziemir Gençlerbirliği | |
Gaziemir Gençlerbirliği | 3 - 0 | Urla Belediyesispor | ||||
Yelkispor | 3 - 0 | Gaziemir Gençlerbirliği |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |