Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Ulukent Gençlikspor
|
||
Bulunduğu il: İzmir
Kuruluş: 1976 Stadyum: Ulukent Caner Ok Sahası Başkan: Reşat Bozkurt Antrenör: Celil Burcu |
|
|
2023/24 Sezonu Maç fikstürü
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL 1.Grup Lig fikstürüne git » |
||||||
Ulukent Gençlikspor | 3 - 0 | Ataşehir 1881 Spor | ||||
08/10/2023 | 15:00 | Bornova İlçe Stadı | Bornova Işıkkentspor | 1 - 2 | Ulukent Gençlikspor | |
15/10/2023 | 14:00 | Seyrek Sahası | Ulukent Gençlikspor | 4 - 2 | Halilbeyli 1979 Spor | |
22/10/2023 | 14:00 | Karşıyaka Hasan Türker Sahası | Denizspor | 0 - 5 | Ulukent Gençlikspor | |
29/10/2023 | 14:00 | Seyrek Sahası | Ulukent Gençlikspor | 3 - 0 | Bornova Hitabspor | |
04/11/2023 | 16:00 | Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası | Nafiz Gürmanspor | 1 - 0 | Ulukent Gençlikspor | |
08/11/2023 | 15:00 | Seyrek Sahası | Ulukent Gençlikspor | 3 - 0 | Kemalpaşaspor | |
11/11/2023 | 16:00 | Asarlık Sahası T | Koyundere Gençlikspor | 0 - 0 | Ulukent Gençlikspor | |
21/12/2023 | 15:00 | Harmandalı Sahası | Harmandalıspor | 2 - 0 | Ulukent Gençlikspor | |
22/11/2023 | 15:10 | Kınık İlçe Stadı | Kınık Belediyespor | 1 - 2 | Ulukent Gençlikspor | |
26/11/2023 | 14:00 | Seyrek Sahası | Ulukent Gençlikspor | 5 - 1 | Özçamdibispor | |
06/12/2023 | 15:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Bornova Yeşilova | 3 - 2 | Ulukent Gençlikspor | |
Ataşehir 1881 Spor | 0 - 3 | Ulukent Gençlikspor | ||||
24/12/2023 | 13:00 | Seyrek Sahası | Ulukent Gençlikspor | 1 - 2 | Bornova Işıkkentspor | |
30/12/2023 | 15:00 | Halilbeyli Sahası | Halilbeyli 1979 Spor | 1 - 3 | Ulukent Gençlikspor | |
03/01/2024 | 15:00 | Seyrek Sahası | Ulukent Gençlikspor | 5 - 0 | Denizspor | |
07/01/2024 | 14:00 | Bornova İlçe Stadı | Bornova Hitabspor | 0 - 2 | Ulukent Gençlikspor | |
13/01/2024 | 15:30 | Seyrek Sahası | Ulukent Gençlikspor | 3 - 1 | Nafiz Gürmanspor | |
18/01/2024 | 14:20 | Kemalpaşa Ören Sahası | Kemalpaşaspor | 1 - 2 | Ulukent Gençlikspor | |
07/02/2024 | 15:00 | Emiralem Sahası T | Ulukent Gençlikspor | 5 - 0 | Koyundere Gençlikspor | |
17/02/2024 | 15:00 | Seyrek Sahası | Ulukent Gençlikspor | 3 - 0 | Harmandalıspor | |
31/01/2024 | 15:00 | Seyrek Sahası | Ulukent Gençlikspor | 3 - 0 | Kınık Belediyespor | |
04/02/2024 | 16:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Özçamdibispor | 1 - 5 | Ulukent Gençlikspor | |
Ulukent Gençlikspor | 3 - 0 | Bornova Yeşilova |
İzmir Güventaş Hazır Beton SAL Play-Off A Lig fikstürüne git » |
||||||
09/03/2024 | 14:00 | Torbalı 7 Eylül Stadı | Torbalıspor | 0 - 0 | Ulukent Gençlikspor | |
Ulukent Gençlikspor | - | Ayrancılar Gençlikspor | ||||
Balçova Belediye Termalspor | - | Ulukent Gençlikspor | ||||
Ulukent Gençlikspor | - | Ödemişspor | ||||
Ulukent Gençlikspor | - | Torbalıspor | ||||
Ayrancılar Gençlikspor | - | Ulukent Gençlikspor | ||||
Ulukent Gençlikspor | - | Balçova Belediye Termalspor | ||||
Ödemişspor | - | Ulukent Gençlikspor |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |