Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
V Orman Taşkestispor
|
||
Bulunduğu il: Bolu
Kuruluş: 2018 Stadyum: Taşkesti Sahası Başkan: İbrahim Atlı Antrenör: Ümit Erdoğan |
|
|
2023/24 Sezonu Maç fikstürü
Bolu Akay Kardeşler 1A A Grubu Lig fikstürüne git » |
||||||
29/10/2023 | 15:00 | Karaçayır Sentetik Saha | Dörtdivan Gençlikspor | 1 - 0 | V Orman Taşkestispor | |
05/11/2023 | 14:00 | Taşkesti Sahası | V Orman Taşkestispor | 5 - 0 | Yumrukayaspor | |
12/11/2023 | 17:00 | Karaçayır Sentetik 2 Nolu Saha | Kındıraspor | 0 - 3 | V Orman Taşkestispor | |
24/12/2023 | 14:00 | Taşkesti Sahası | V Orman Taşkestispor | 0 - 0 | GLS Grup Aladağspor | |
26/11/2023 | 16:30 | Karaçayır Sentetik 2 Nolu Saha | Kıbrıscıkspor | 4 - 3 | V Orman Taşkestispor | |
03/12/2023 | 13:00 | Karaçayır Sentetik Saha | Bolu 14 FK | 0 - 2 | V Orman Taşkestispor | |
10/12/2023 | 14:00 | Taşkesti Sahası | V Orman Taşkestispor | 1 - 2 | Sebenspor | |
30/12/2023 | 14:00 | Taşkesti Sahası | V Orman Taşkestispor | 1 - 2 | Dörtdivan Gençlikspor | |
07/01/2024 | 13:00 | Karaçayır Sentetik 2 Nolu Saha | Yumrukayaspor | 0 - 1 | V Orman Taşkestispor | |
14/01/2024 | 14:00 | Taşkesti Sahası | V Orman Taşkestispor | 2 - 0 | Kındıraspor | |
28/01/2024 | 13:00 | Karaçayır Sentetik Saha | GLS Grup Aladağspor | 4 - 0 | V Orman Taşkestispor | |
04/02/2024 | 13:00 | Taşkesti Sahası | V Orman Taşkestispor | 4 - 2 | Kıbrıscıkspor | |
11/02/2024 | 13:00 | Taşkesti Sahası | V Orman Taşkestispor | 2 - 4 | Bolu 14 FK | |
18/02/2024 | 14:00 | Seben İlçe Sahası | Sebenspor | 2 - 2 | V Orman Taşkestispor |
Bolu Akay Kardeşler 1A Ön Eleme Lig fikstürüne git » |
||||||
25/02/2024 | 16:30 | Karaçayır Sentetik 2 Nolu Saha | Özel İdare Köroğluspor | 1 - 5 | V Orman Taşkestispor |
Bolu Akay Kardeşler 1A Play-Off Lig fikstürüne git » |
||||||
03/03/2024 | 14:00 | Taşkesti Sahası | V Orman Taşkestispor | 2 - 1 | Dörtdivan Gençlikspor | |
10/03/2024 | 13:00 | Karaçayır Sentetik Saha | GLS Grup Aladağspor | 2 - 1 | V Orman Taşkestispor | |
17/03/2024 | 14:00 | Yeniçağa İlçe Sahası | Yeniçağaspor | 2 - 0 | V Orman Taşkestispor | |
24/03/2024 | 14:00 | Taşkesti Sahası | V Orman Taşkestispor | 1 - 2 | Sebenspor | |
07/04/2024 | 15:00 | Karaçayır Sentetik Saha | Bolu Yıldızspor | 0 - 0 | V Orman Taşkestispor | |
14/04/2024 | 13:00 | Karaçayır Sentetik Saha | Dörtdivan Gençlikspor | 2 - 0 | V Orman Taşkestispor | |
V Orman Taşkestispor | - | GLS Grup Aladağspor | ||||
V Orman Taşkestispor | - | Yeniçağaspor | ||||
Sebenspor | - | V Orman Taşkestispor | ||||
V Orman Taşkestispor | - | Bolu Yıldızspor |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |