Türkiye Sampiyonasi | |
1.BÖLGE | |
A Grubu, Düzce (29 Nisan-3 Mayıs) | C Grubu, Bursa (6-10 Mayıs) |
29 Nisan Çarşamba 1 Mayıs Cuma 3 Mayıs Pazar |
6 Mayis Çarşamba İnegöl ilçe Stadı 15:00 Serdivanspor 1-0 Beşyüzevlerspor Mudanya Stadı 15:00 Gebze Karadeniz Çayspor 5-3 Altınova Belediyespor (penaltılarda normal süre:1-1) Inegöl Dış Çim Saha 15:00 Bayrampaşaspor 1-0 AS Akyazıspor Veledrom Dış Saha 15:00 Keşanspor 2-0 Darıca Kalespor 8 Mayıs Cuma 10 Mayis Pazar |
B Grubu, Eskişehir (29 Nisan-3 Mayis) | D Grubu, İstanbul (13-17 Mayis) |
29 Nisan Çarşamba Abdurrahman Temel Sentetik Saha 14:30 Hadımköyspor 4-0 Sakarya TEKspor 17:00 Hendek Gençlik Gündoğduspor 1-0 İnegöl Kafkasspor Necdet Yıldırım Stadı 14:00 Bakırköyspor 3-0 Erdek Belediyespor(hükmen) 16:30 Suadiye Belediyespor 2-0 Altınoluk Belediyespor 1 Mayıs Cuma 3 Mayıs Pazar |
13 Mayis Çarşamba 15 Mayis Cuma 17 Mayis Pazar |
2.BÖLGE | |
A Grubu, Balikesir (29 Nisan-3 Mayis) | C Grubu, Kütahya (6-10 Mayis) |
29 Nisan Çarsamba 1 Mayis Cuma 3 Mayis Pazar |
6 Mayis Çarsamba 8 Mayis Cuma 10 Mayis Pazar |
B Grubu, Manisa (29 Nisan-3 Mayis) | D Grubu, Isparta (6-10 Mayis) |
29 Nisan Çarsamba 1 Mayis Cuma 3 Mayis Pazar |
6 Mayis Çarsamba 14:00 Kütahya Sekerspor 0-2 Muglaspor 17:00 Ulucak Belediyespor 1-3 Donatimspor 8 Mayis Cuma 10 Mayis Pazar |
3.BÖLGE | |
A Grubu, Samsun (29 Nisan-3 Mayis) | C Grubu, Çorum (6-10 Mayis) |
29 Nisan Çarsamba 13:30 Alapli Belediyespor 1-2 Erbaaspor 16:00 Ikizce Belediyespor 0-4 Yalispor 1 Mayis Cuma 3 Mayis Pazar |
6 Mayis Çarsamba 11.00 Sivas Belediyespor 8-1 Esentepe Ormanspor 15.00 Gazi Belediyespor 0-2 Eregli Belediyespor 8 Mayis Cuma 10 Mayis Pazar |
B Grubu, Zonguldak (29 Nisan-3 Mayis) | D Grubu, Trabzon (13-17 Mayis) |
29 Nisan Çarsamba 1 Mayis Cuma 3 Mayis Pazar |
13 Mayis Çarsamba 15 Mayis Pazar 17 Mayis Pazar |
4.BÖLGE | |
A Grubu, Konya (29 Nisan-3 Mayis) | C Grubu, Kirsehir (6-10 Mayis) |
29 Nisan Çarsamba Cumhuriyet Stadi 1 Mayis Cuma Cumhuriyet Stadi 3 Mayis Pazar |
6 Mayis Çarsamba 8 Mayis Cuma Bagbasi Stadi 10 Mayis Pazar |
B Grubu, Mersin (29 Nisan-3 Mayis) | D Grubu, Antalya (6-10 Mayis) |
29 Nisan Çarsamba 1 Mayis Cuma 3 Mayis Pazar |
6 Mayis Çarsamba 8 Mayis Cuma 10 Mayis Pazar |
5. BÖLGE | |
A Grubu, Van (20-24 Mayis) | C Grubu, Hatay (29 Nisan-3 Mayis) |
20 Mayis Çarsamba 22 Mayis Cuma 24 Mayis Pazar |
29 Nisan Çarsamba 1 Mayis Cuma 3 Mayis Pazar |
B Grubu, Malatya (29 Nisan-3 Mayis) | D Grubu, Gaziantep (6-10 Mayis) |
29 Nisan Çarsamba 13:30 Pansu Sekerspor 1-0 Iskenderun Kartalspor 16:00 Öz Musspor 6-5 Kahramanmaras Belediyespor (penaltilarla n.s:1-1 uz:2-2) 1 Mayis Cuma 3 Mayis Pazar |
6 Mayis Çarsamba 8 Mayis Cuma 10 Mayis Pazar |
Final Gruplari | |
1.BÖLGE, Izmir | 2.BÖLGE, Antalya |
27 Mayis Çarsamba 29 Mayis Cuma |
27 Mayis Çarsamba 29 Mayis Cuma |
3.BÖLGE, Istanbul | 4.BÖLGE, Kayseri |
27 Mayis Çarsamba 29 Mayis Cuma |
27 Mayis Çarsamba 29 Mayis Cuma |
5. BÖLGE, Trabzon | |
1 Haziran Pazartesi 3 Haziran Çarsamba |