Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
1920 Maraşspor | 0 - 3* | Kahta 02 Spor | |||||
Siverek Belediyespor | 3 - 0* | Sürsürüspor | |||||
07/12/2019 | 14:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya İdman Yurdu | 0 - 0 | Elbistanspor | ||
08/12/2019 | 14:00 | Adıyaman Atatürk Stadı | Adıyaman 1954 Spor | 4 - 1 | Gaziantep Ankasspor | ||
08/12/2019 | 14:00 | Fırat Üniversitesi Sahası | Fırat Üniversitesi | 1 - 1 | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | ||
08/12/2019 | 14:00 | Batur Stadı | Gaziantepspor | 1 - 6 | Kilis Belediyespor | ||
08/12/2019 | 14:00 | Nizip İlçe Stadı | Nizipspor | 6 - 2 | Pütürge Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Adıyaman 1954 Spor | 12 | 10 | 2 | 0 | 33 | 5 | 28 | 32 | ||
2. | Kahta 02 Spor | 12 | 9 | 2 | 1 | 32 | 5 | 27 | 29 | ||
3. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 12 | 7 | 4 | 1 | 21 | 4 | 17 | 25 | ||
4. | Siverek Belediyespor | 12 | 7 | 4 | 1 | 23 | 8 | 15 | 25 | ||
5. | Gaziantep Ankasspor | 12 | 7 | 2 | 3 | 21 | 13 | 8 | 23 | ||
6. | Fırat Üniversitesi | 12 | 7 | 2 | 3 | 20 | 14 | 6 | 23 | ||
7. | Nizipspor | 12 | 5 | 2 | 5 | 19 | 17 | 2 | 17 | ||
8. | Elbistanspor | 12 | 4 | 3 | 5 | 15 | 21 | -6 | 15 | ||
9. | Kilis Belediyespor | 12 | 4 | 1 | 7 | 21 | 21 | 0 | 13 | ||
10. | Malatya İdman Yurdu | 12 | 4 | 1 | 7 | 10 | 11 | -1 | 13 | ||
11. | Sürsürüspor * [ligden ihraç] | 12 | 4 | 0 | 8 | 11 | 24 | -13 | 6 | ||
12. | Pütürge Belediyespor * | 12 | 2 | 1 | 9 | 8 | 28 | -20 | 4 | ||
13. | 1920 Maraşspor * [ligden ihraç] | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 | 39 | -39 | -6 | ||
14. | Gaziantepspor * [ligden ihraç] | 13 | 2 | 0 | 11 | 13 | 43 | -30 | -18 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |