Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Gaziantepspor | 0 - 3* | Pütürge Belediyespor | |||||
Adıyaman 1954 Spor | 3 - 0* | Sürsürüspor | |||||
Elbistanspor | 3 - 0* | 1920 Maraşspor | |||||
26/01/2020 | 14:00 | Gazikent Sahası | Gaziantep Ankasspor | 2 - 1 | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | ||
26/01/2020 | 14:00 | Siverek Firkan Tüysüz Stadı | Siverek Belediyespor | 2 - 1 | Nizipspor | ||
12/02/2020 | 14:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya İdman Yurdu | 1 - 2 | Kilis Belediyespor | ||
26/02/2020 | 14:00 | Fırat Üniversitesi Sahası | Fırat Üniversitesi | 3 - 3 | Kahta 02 Spor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Adıyaman 1954 Spor | 15 | 11 | 4 | 0 | 38 | 7 | 31 | 37 | ||
2. | Kahta 02 Spor | 15 | 11 | 3 | 1 | 40 | 9 | 31 | 36 | ||
3. | Gaziantep Ankasspor | 15 | 10 | 2 | 3 | 28 | 16 | 12 | 32 | ||
4. | Siverek Belediyespor | 15 | 8 | 4 | 3 | 26 | 12 | 14 | 28 | ||
5. | Fırat Üniversitesi | 15 | 8 | 3 | 4 | 26 | 19 | 7 | 27 | ||
6. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 15 | 7 | 5 | 3 | 23 | 8 | 15 | 26 | ||
7. | Elbistanspor | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 | 25 | -4 | 21 | ||
8. | Kilis Belediyespor | 15 | 6 | 2 | 7 | 26 | 23 | 3 | 20 | ||
9. | Nizipspor | 15 | 6 | 2 | 7 | 24 | 21 | 3 | 20 | ||
10. | Malatya İdman Yurdu | 15 | 5 | 1 | 9 | 13 | 15 | -2 | 16 | ||
11. | Pütürge Belediyespor * | 15 | 5 | 1 | 9 | 15 | 28 | -13 | 13 | ||
12. | Sürsürüspor * [ligden ihraç] | 15 | 4 | 0 | 11 | 11 | 33 | -22 | 6 | ||
13. | 1920 Maraşspor * [ligden ihraç] | 16 | 0 | 0 | 16 | 0 | 48 | -48 | -6 | ||
14. | Gaziantepspor * [ligden ihraç] | 16 | 3 | 0 | 13 | 16 | 49 | -33 | -15 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |