Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/10/2019 | 15:00 | Ünye İlçe Stadı | Ünye 1957 Spor | 0 - 1 | Atakum Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Merzifon İlçe Stadı | Merzifonspor | 0 - 1 | Niksar Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Ladik İlçe Sahası | Ladik Belediyespor | 2 - 2 | Kastamonu İl Özel İdare | ||
13/10/2019 | 15:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 3 - 1 | Altınordu Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Cumhuriyet Üniversitesi Sahası | Cumhuriyet Üniversitesi | 6 - 2 | 1926 Bulancakspor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Görele 13 Şubat Stadı | Görelespor | 1 - 1 | Osmancık Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Çankırı Atatürk Stadı | 1074 Çankırıspor | 2 - 1 | Boyabat 1868 Spor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Çarşambaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 9 | ||
2. | Atakum Belediyespor | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 8 | ||
3. | Niksar Belediyespor | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 8 | ||
4. | Cumhuriyet Üniversitesi | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 7 | ||
5. | Osmancık Belediyespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 7 | ||
6. | Görelespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 7 | ||
7. | 1074 Çankırıspor | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 6 | ||
8. | 1926 Bulancakspor | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 6 | ||
9. | Kastamonu İl Özel İdare * | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | ||
10. | Boyabat 1868 Spor | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 4 | ||
11. | Altınordu Belediyespor | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 4 | ||
12. | Merzifonspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | -1 | 4 | ||
13. | Ladik Belediyespor | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 9 | -6 | 1 | ||
14. | Ünye 1957 Spor | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | -8 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |