Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
23/02/2020 | 14:00 | Cebeci Spor Kompleksi | Sultangazispor | 1 - 0 | Çiğli Belediyespor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Balçova İlçe Stadı | İzmirspor | 2 - 3 | Kullar 1975 Spor | ||
23/02/2020 | 14:00 | İBB Bayrampaşa Stadı | Beşyüzevlerspor | 1 - 2 | Yalovaspor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Yalova Amatör 1 Nolu Saha | Yalova Kadıköyspor | 2 - 3 | Bucaspor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Çayırova Kuştepe Stadı | Çayırovaspor | 0 - 4 | Bağcılarspor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Torbalı 7 Eylül Stadı | Torbalıspor | 0 - 1 | Gebzespor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı | Atlasspor | 0 - 2 | Küçükyalı Yelkenspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Yalovaspor | 19 | 15 | 2 | 2 | 33 | 10 | 23 | 47 | ||
2. | Çiğli Belediyespor | 19 | 14 | 3 | 2 | 35 | 11 | 24 | 45 | ||
3. | Beşyüzevlerspor | 19 | 12 | 3 | 4 | 30 | 13 | 17 | 39 | ||
4. | Bağcılarspor | 19 | 11 | 4 | 4 | 32 | 19 | 13 | 37 | ||
5. | İzmirspor | 19 | 10 | 1 | 8 | 32 | 26 | 6 | 31 | ||
6. | Gebzespor | 19 | 9 | 2 | 8 | 31 | 29 | 2 | 29 | ||
7. | Kullar 1975 Spor | 19 | 8 | 3 | 8 | 29 | 21 | 8 | 27 | ||
8. | Atlasspor | 19 | 7 | 6 | 6 | 21 | 21 | 0 | 27 | ||
9. | Sultangazispor | 19 | 7 | 2 | 10 | 23 | 25 | -2 | 23 | ||
10. | Yalova Kadıköyspor | 19 | 5 | 3 | 11 | 18 | 31 | -13 | 18 | ||
11. | Küçükyalı Yelkenspor | 19 | 5 | 2 | 12 | 17 | 32 | -15 | 17 | ||
12. | Torbalıspor | 19 | 5 | 0 | 14 | 19 | 32 | -13 | 15 | ||
13. | Çayırovaspor | 19 | 4 | 3 | 12 | 19 | 42 | -23 | 15 | ||
14. | Bucaspor | 19 | 3 | 2 | 14 | 17 | 44 | -27 | 11 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |